Dat met de koppeling komt vanzelf, gegeven moment doe je het vol automatisch.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 09:55 schreef Flaccid het volgende:
Gister mijn 2e rijlesblok, vandaag m'n 3e. Schakelen gaat altijd goed, alleen remmen moet ik nog ff aan de koppeling denken. Wat moet ik hierna nog allemaal gaan leren?
Geen instructeur die op je valt? Ik had (als man) een vrouwelijke instructeur (toen ik in Leeuwarden woonde) en ze was helemaal gek op mij, elke keer naar haar huis rijden (dat echt ver buiten leeuwarden lag) en we gingen boodschappen doen tijdens de autolessen en ik mocht altijd minimaal 1 uur gratis meer rijden van haar. Toen ze jarig was kreeg ik zelfs een uitnodiging. Ze was alleen 20 jaar ouder en 50 kilo zwaarder, maarja, gratis is gratisquote:Op woensdag 26 augustus 2009 13:07 schreef Zira het volgende:
Moet even kijken hoe ik aan extra geld kom daarvoor....
nicequote:Op woensdag 26 augustus 2009 13:43 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Geen instructeur die op je valt? Ik had (als man) een vrouwelijke instructeur (toen ik in Leeuwarden woonde) en ze was helemaal gek op mij, elke keer naar haar huis rijden (dat echt ver buiten leeuwarden lag) en we gingen boodschappen doen tijdens de autolessen en ik mocht altijd minimaal 1 uur gratis meer rijden van haar. Toen ze jarig was kreeg ik zelfs een uitnodiging. Ze was alleen 20 jaar ouder en 50 kilo zwaarder, maarja, gratis is gratis
Neequote:Op woensdag 26 augustus 2009 13:43 schreef willempjewever het volgende:
Geen instructeur die op je valt? Ik had (als man) een vrouwelijke instructeur (toen ik in Leeuwarden woonde) en ze was helemaal gek op mij, elke keer naar haar huis rijden (dat echt ver buiten leeuwarden lag) en we gingen boodschappen doen tijdens de autolessen en ik mocht altijd minimaal 1 uur gratis meer rijden van haar. Toen ze jarig was kreeg ik zelfs een uitnodiging. Ze was alleen 20 jaar ouder en 50 kilo zwaarder, maarja, gratis is gratis
Sorry hoor, maar gokken?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:37 schreef singlemetkids het volgende:
Kwestie van leren, deels gokken en logisch nadenken en dan moet dat theorie echt wel goed gaan.
Stadslicht staat altijd standaard aan met normaal licht, dus mag je overdag voeren in combinatie met normaal licht. In de auto zit een lichtschakelaar met 3 standen: uit, stadslicht en normaal licht. Uit spreekt voor zich, stadslicht alleen voor parkeren als het donker is en je staat langs een weg en het is wat link voor andere weggebruikers en normaal licht zijn de normale lampen+stadslicht tegelijk en dit voer je overdag als het wat regenachtig / bewolkt is en in de avond/nacht. Je hebt ook een schakelaar voor groot licht , die zit vaak niet op die normale lampenknop.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:49 schreef fespo het volgende:
goede site, maar ik kom gelijk met een vraag:
stadslicht, mag je dit nu wel of niet overdag met normaal weer aan hebben?
met normaal licht bedoel je toch dimlicht?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:09 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Stadslicht staat altijd standaard aan met normaal licht, dus mag je overdag voeren in combinatie met normaal licht. In de auto zit een lichtschakelaar met 3 standen: uit, stadslicht en normaal licht. Uit spreekt voor zich, stadslicht alleen voor parkeren als het donker is en je staat langs een weg en het is wat link voor andere weggebruikers en normaal licht zijn de normale lampen+stadslicht tegelijk en dit voer je overdag als het wat regenachtig / bewolkt is en in de avond/nacht. Je hebt ook een schakelaar voor groot licht , die zit vaak niet op die normale lampenknop.
ja, dimlicht = normaal licht en stadslicht = parkeerlichtquote:Op woensdag 26 augustus 2009 21:13 schreef Plasterk het volgende:
met normaal licht bedoel je toch dimlicht?
quote:Dimlicht is de verlichting op een voertuig waar normaal gesproken mee gereden wordt. Het is in Nederland en Belgi๋ verplicht dimlicht te voeren: 's nachts, en overdag als het zicht wordt belemmerd door mist, sneeuwval, hagel of regen.
Samen met het dimlicht moet altijd stadslicht gevoerd worden (dit gebeurt automatisch).
het zijn multiple gok vragen...;-)quote:
quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:14 schreef Rensjebree het volgende:![]()
![]()
vandaag even mijn rijbewijs ophalen !
![]()
![]()
Ik had het gister ook kunnen doen, Maar ja werk werk werk en werken.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:17 schreef pinquit het volgende:
ik kon eigenlijk gisteren al, maar had geen tijd
Alles staat in je theorieboek, maar er zit inderdaad wel vage shit tussen als: hoe lang mag een auto incl. aanhanger zijn om op de linkerbaan van de snelweg te rijden.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 07:59 schreef singlemetkids het volgende:
Er zijn gewoon soms vragen waarop je het goede antwoord echt niet weet...viel me op dat er gewoon ook heel rare vragen inzitten die naar mijn idee weinig te maken hebben met rijbewijs of autorijden. En ja, dan zul je wel moeten gokken...
tja, waarom ?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 14:49 schreef Zira het volgende:
De dag van mijn rijexamen komt steeds dichterbij![]()
Vind het heel spannend! De zenuwen zijn nu wel wat weggezakt (?) Maar die komen vast wel weer terug!
Ik ben me nu alvast een beetje aan het ori๋nteren op een leuk auto'tje. Wat mij opvalt is dat regelmatig nummerborden van auto's weggewerkt zijn als je bijv. op Marktplaats kijkt. Kan iemand mij vertellen waarom dat is? Het geeft mij meteen zoiets van: met die auto is dus iets aan de hand, gestolen of geknoeid met de kilometerstand... Maar misschien is er wel niks aan de hand en zie ik spoken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |