Uiteraard.quote:Op maandag 27 juli 2009 14:43 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En dat weet jij uit persoonlijke ervaring?
ieeww..quote:
quote:
precies, die zijn de lucht vanquote:Op maandag 27 juli 2009 15:39 schreef teknomist het volgende:
Ja, als je de huisarts eng vindt kun je beter naar een veearts gaan.
Ga jij eens heel snel je biologieboek erbij pakkenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:49 schreef Pega het volgende:
Ik heb dit probleem ook gehad. Zomaar uit niks en gewoon netjes wassen elke dag. Even naar de doktor geweest (zijn meestal proffesionele mensen dus waarom zal je bang zijn om even je broek voor een onderzoekje te laten zakken). Bij mij was niks gevonden na een plastest en monster genomen uit m'n plasbuis... kuurtje van de dokter van een week tegen een bepaald soort bacterie en weg was de stank. Het is dus geen ziekte gewoon je lichaam die bacterien aanmaakt (iets teveel in dit geval).
Maar ga gewoon ff naar je huisarts en laat je onderzoeken niks om je voor te schamen.
das te weinigquote:Op maandag 27 juli 2009 13:37 schreef Twistertje het volgende:
Ik douche me iedere dag. Ik maak dan ook mn pik schoon...
Je werkt in de sex industrie?quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:27 schreef T42 het volgende:
[..]
das te weinigik haal 6x op een dag makkelijk
en gebbruik zeepvrije wasgel
Hans Anders? TS is niet blind hoor...quote:Op maandag 27 juli 2009 13:52 schreef Nailpolish het volgende:
[..]
Ga lekker naar de HA dan! Sjees...straks valt je piemel eraf alleen omdat je perse niet naar de HA wilde.
Waarom? Misschien formuleert hij het iets minder goed, maar ik denk ook in die richting.quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:42 schreef MisterTata het volgende:
[..]
Ga jij eens heel snel je biologieboek erbij pakken
quote:Op maandag 27 juli 2009 14:09 schreef minkuukel het volgende:
[..]
Pinnen alleen is niet genoeg om zwangerschap en een rottende leuter te voorkomen hoor
quote:
Je krijgt alleen een soa als de ander een soa heeft. Zij was maagd dus kan geen soa gehad hebben. Soa's ontstaan niet magisch door seks zonder condoom.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:08 schreef MiniMiss het volgende:
misschien, door de onveilige seks, heb je een soa? dr zijn dr vast wel een paar die lekker gaan stinken dus idd, dokter is slim
hoe weet je dat zij maagd was? Misschien is ze wel gehosselt door een kudde negers.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:22 schreef mirved het volgende:
[..]
Je krijgt alleen een soa als de ander een soa heeft. Zij was maagd dus kan geen soa gehad hebben. Soa's ontstaan niet magisch door seks zonder condoom.
Er moet wel iets overblijven he ?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:22 schreef EvanStone het volgende:
Chloor en een staalborstel is wellicht een optie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |