Dat was een latertje 2 CV. Moest je niet al op bedje liggen?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 03:10 schreef 2cv het volgende:
Je bent traag.
En dus?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 18:04 schreef 2cv het volgende:
Ik ben altijd laat. Zowel 's avonds als 's'ochtends'. Ik kom de laatste paar weken/maanden namelijk pas om een uur of 13:00 uit mijn bed. Soms zelfs later.
Het zal mij aan mijn aars oxideren. Er gebeuren in dit land wel meer en ergere dingen die eigenlijk niet zouden moeten kunnen.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 18:19 schreef nietzman het volgende:
Schandelijk slecht ritme 2cv, dat dat kan in Nederland.
Ik schrik hier nou van.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 19:29 schreef 2cv het volgende:
[..]
Het zal mij aan mijn aars oxideren. Er gebeuren in dit land wel meer en ergere dingen die eigenlijk niet zouden moeten kunnen.
Niks mis met zo'n ritme.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 18:19 schreef nietzman het volgende:
Schandelijk slecht ritme 2cv, dat dat kan in Nederland.
quote:Op vrijdag 31 juli 2009 20:10 schreef 2cv het volgende:
Mijn lichaam is een wrak. Skelet heeft last van betonrot, hartkamers moeten opnieuw behangen worden, hersenen maken meer kortsluiting dan een electrisch lasapparaat, verstandskiezen groeien in de verkeerde richting, huid is zo dun als papier en zo gevoelig als een electronenmicroscoop, spieren vertonen akelig veel overeenkomsten met waslijnen en verder lijd ik aan chronisch overdrijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |