ik kan er ook niks aan doen dat een aantal gefrustreerden gelijk hele issues erbij halen die hier niks mee te maken hebben, en kan jij me uitleggen wat er bedoeld wordt met troll (jij bent de tweede al die het zegt)quote:Op zondag 26 juli 2009 20:06 schreef bijdehand het volgende:
Als iedereen nou ophoudt met het reageren op die Meki-kloontroll, dan kunnen we weer OT gaan
Hehe, ach. Mijn pa heeft het zelfs voor elkaar gekregen om mijn rapportcijfer voor schrijven met een punt te verhogen in groep 6. Iemand die veel lelijker schreef stond een 7 terwijl ik maar een 6 had.quote:Op zondag 26 juli 2009 19:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Jullie hebben wel geluk gehad (de boosheid heeft gewerkt), want over het algemeen kun je software niet zomaar retourneren bij verkeerde systeemeisen. Kan me voorstellen dat het wel een teleurstelling voor je was dat het niet werkte.
Ja, volgens mij was dat dat spel ja. Kon je ook je eigen voertuigen bouwen enzo.quote:Op zondag 26 juli 2009 19:28 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Was dat dat lego adventure island, geen idee hoe ik dat nog herinner maar ik heb hard gewerkt toen voor dat spelletje. En dan rondskaten met je legopoppetje, beetje THPS maar dan voor THPS bestond.
Je kan ook gewoon normaal doen, en denken van: Oh ik heb niks, en laat ik maar eens bewijzen dat ik een goede benquote:Op zondag 26 juli 2009 20:12 schreef Marseille het volgende:
[..]
ik kan er ook niks aan doen dat een aantal gefrustreerden gelijk hele issues erbij halen die hier niks mee te maken hebben, en kan jij me uitleggen wat er bedoeld wordt met troll (jij bent de tweede al die het zegt)
Zei hier iemand net wat over de discriminatiekaart?quote:Op zondag 26 juli 2009 18:18 schreef Marseille het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je er uit ziet, maar als je blank en blond bent (en niet allochtoon zoals mn broertje en ik) kun je hier niet echt over mee praten
PM jezelf dan.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:13 schreef El_Liberaliste het volgende:
TVT, even een note aan mezelf, ik ben nu op pagina 2..
MAAR DIT PROBEREN ZE DUS ALTIJD "WIJ" WORDEN GEDISCRIMINEERDquote:Op zondag 26 juli 2009 15:39 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Dat heb ik ook eens meegemaakt. Kassiere met hoofddoek, ik sta te wachten, één meisje met hoofddoek voor mij. Heel de band vol met boodschappen van mij, komen er nog twee van die kopvodden aan en lopen zo langs me heen, beginnen twee mandjes leeg te maken. Ik heb ze eerst vriendelijk verzocht achter me te gaan staan, toen daar niet op gereageerd werd heb ik een van die mandjes afgepakt en heb hun zooi er weer (rustig) ingelegd. Begon die ene te schelden "dat ik zeker dacht dat zij omdat ze hooffdoeken droegen minder waren dan mij en dat ik maar op ze moest wachten want ze hoorden bij dat andere meisje wat er al stond bla bla bla...
Uiteindelijk beide bij de bovenkant van de doek gevat en rustig maar met forse kracht achter me gedeponeerd. En ze even duidelijk gemaakt dat ze wat mij betreft minder dan ratten of wormen voor me waren en dat ik van een vrouw (met een hoofddoek nog wel!) zéker zo'n toon niet accepteerde.
Zelfs de bedrijfsleider erbij geweest die wilde weten wat er aan de hand was;
"Oh niks aan de hand, ik heb deze meiden even hun plaats gewezen"
Leuk geprobeerd, de racismekaart spelen maar dan zijn ze bij mij toch écht aan het verkeerde adres
coolquote:
Waar staat 'MK' voor? Media marKt?quote:Op maandag 27 juli 2009 01:52 schreef nuget het volgende:
[..]
Dat je hier ook nog trots op durft te zijn. Wees blij dat er geen aangifte tegen je vriendin is gedaan!!quote:Op maandag 27 juli 2009 01:52 schreef nuget het volgende:
blablabla... dit resulteerde in het resultaat dat hij de betrefende MP3 speler met enige vaart tegen zijn kop kreeg gesmeten door mijn vriendin...![]()
Hij had er aardig last van want het bloede best wel![]()
10 punten voor vriendin
Je vergeet de 20 minpunten, aangezien jij de leidinggevende ondanks je grootspraak ongetwijfeld nooit gesproken hebt, en je vriendin waarschijnlijk nog altijd zonder mp3-speler zit.quote:Op maandag 27 juli 2009 01:52 schreef nuget het volgende:
-knip-
ik heb toen aangeboden om met haar heen te gaan en mij het woord laten doen (ik heb een elektronica opleiding gedaan en weet aardig veel van product errors en defecten af) en ging daar mee akkoord.
-knip-
waarop hij weigerde verder in gesprek te gaan en mij (als klant) maar gewoon te negeren... dit resulteerde in het resultaat dat hij de betrefende MP3 speler met enige vaart tegen zijn kop kreeg gesmeten door mijn vriendin...![]()
Hij had er aardig last van want het bloede best wel![]()
10 punten voor vriendin
Als hij nou gewoon van een primitief ras is, dan is het toch ook gewoon racismequote:Op maandag 27 juli 2009 00:16 schreef SemperFii het volgende:
Haha, goed topic dit!
Ik begin steeds meer in te zien dat Nederland voor 3/4 bestaat uit mongolen.
Nooit de fout bij zichzelf zoeken en altijd gelijk gaan schreeuwen. Zo kom je er wel!![]()
Is het dan echt zo veel gevraagd om een beetje gedisciplineerd te blijven?
@Marseille:
Ik hoop dat je een grapje maakt. Zo een hersenloze instelling hebben, gelijk primitief gaan schelden en het dan raar vinden dat mensen je nakijken. Ik zou het ook op racisme gooien!
Bij deze, je broertje zal vast wel een keer iets fout gedaan hebben, ik ga hem alvast preventief uitscheldenquote:Op zondag 26 juli 2009 19:42 schreef Marseille het volgende:
[..]
Troll? wtf ? Is dat jouw manier van schelden?![]()
[..]
Door die domme doos stonden mijn broertje en ik voor lul in de winkel en werden we ondervraagd door de bewaker, en kregen we van die 'kijk die boefjes'blikken als je begrijpt wat ik bedoel, ik vind het dus heel normaal dat de schuldige (de kassiere) flink is uitgescholden door ons
Ik heb een tijdje bij een calcenter gewerkt en als iemand kwaad op je word dan gaat je dat niet in de koude kleren zitten. Plus dat een supervisor altijd de mogelijkheid heeft om mee te luisteren.quote:Op maandag 27 juli 2009 09:48 schreef Maikuuul het volgende:
Inderdaad, de meesten doen wel stoer over hun actie.
Maar hebben uiteindelijk niks bereikt misschien voelen ze zich een stuk stoerder dan voorheen, maar daar heb je het probleem nog niet mee opeglost.
Zoals mensen uitschelden bij bijvoorbeeld een callcenter.... wtf probeer je ermee te bereiken
1. Je probleem wordt niet opgelost.
2. De persoon aan de lijn boeit het niks als jij met je probleem blijft zitten hoor door je eigen domme gedrag. Maar de persoon die uitscheld gaat natuurlijk op verjaardagen stoer vertellen dat hij iemand wel even de oren heeft gewassen toen hij belde. ( er niet bijzeggend dat hij nog steeds met het probleem zit)
Als die dingen me in de koude kleren moesten gaan zitten was ik een ongelukkig persoon denk ik.quote:Op maandag 27 juli 2009 10:17 schreef breaky het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje bij een calcenter gewerkt en als iemand kwaad op je word dan gaat je dat niet in de koude kleren zitten. Plus dat een supervisor altijd de mogelijkheid heeft om mee te luisteren.
Maar verder bereik je er inderdaad niks als je zit te schelden want hij hadden wel de mogelijkheid om de hoorn er op te hangen als de andere kant onredelijk begon te doen.
Dus ik helemaal chagerijnig naar huis, godverdomme ik wil m'n wii!quote:Dus toen zei ik, GODVERDOMME GA DOOD VIEZE HOER! en toen pakte ik een ToothTunes uit het schap en gooide die naar haar. Toen rende ik naar het magazijn en pakte zo'n wii. Er stond wel een hele dikke beveiligingsmeneer maar met een goed gemikte high kick trapte ik hem zo voor ze smoel en ging hij knockout. Ik pakte m'n vlammenwerper en zetten die hele toko in de hens!@!1!!2@12!3435#%#$^21$!!EINZ@!1!1
Dus tijden bezig met het hun zover krijgen dat je je geld terug kan krijgen, om het vervolgens niet aan te nemen...quote:Op maandag 27 juli 2009 10:08 schreef breaky het volgende:
Ooit een scanner gekocht bij de V&D. Bij thuiskomst bleek het ding niet te werken. Volgende dag teruggebracht en omdat ze hetzelfde model niet meer op voorraad hadden, wou ik mijn geld terug.
Kon helaas niet, want geld terug kon alleen op de dag van aankoop zei de verkoper. Ik kon wel een tegoed bon krijgen die ik dan weer kon spenderen bij de V&D. Ik ben toen kwaad geworden en heb om de manager gevraagd en die vertelde met hetzelfde verhaal en wees me op het bonnetje waarop de voorwaarden stonden geprint.
Kon helaas dus niks in de winkel doen maar was het er toch niet mee eens en heb toen een klacht bij de consumenten bond ingediend. Uiteindelijk kon ik mijn geld dus wel terugkrijgen. Niet gedaan uiteindelijk...het ging me om het principe.
Open een KLB topic over mensen die ontopic posten!quote:Op maandag 27 juli 2009 12:54 schreef Maikuuul het volgende:
Mensen die hun fouten niet toegeven
En dan keihard gepwnd worden
Vreselijke figureneen flinke waarschuwing geven als je je zo achterlijk gedraagt zoals bovenstaand verhaal met de cavia's
Ik snap 'm ook nietquote:Op maandag 27 juli 2009 12:46 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Dus tijden bezig met het hun zover krijgen dat je je geld terug kan krijgen, om het vervolgens niet aan te nemen...
Het feit dat jij en je broertje je zo gedragen zegt al genoeg over jullie opvoeding. Als jij dit in je eigen land had gedaan weet ik zeker dat jullie allebei een draai om je oren kregen van je pa. Je bent hier te gast, gedraag je er dan ook naar. Oh ja, hier spreekt een allochtoon.quote:Op zondag 26 juli 2009 20:12 schreef Marseille het volgende:
[..]
ik kan er ook niks aan doen dat een aantal gefrustreerden gelijk hele issues erbij halen die hier niks mee te maken hebben, en kan jij me uitleggen wat er bedoeld wordt met troll (jij bent de tweede al die het zegt)
quote:Op maandag 27 juli 2009 15:48 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Het feit dat jij en je broertje je zo gedragen zegt al genoeg over jullie opvoeding. Als jij dit in je eigen land had gedaan weet ik zeker dat jullie allebei een draai om je oren kregen van je pa. Je bent hier te gast, gedraag je er dan ook naar. Oh ja, hier spreekt een allochtoon.
quote:Op maandag 27 juli 2009 15:48 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Het feit dat jij en je broertje je zo gedragen zegt al genoeg over jullie opvoeding. Als jij dit in je eigen land had gedaan weet ik zeker dat jullie allebei een draai om je oren kregen van je pa. Je bent hier te gast, gedraag je er dan ook naar. Oh ja, hier spreekt een allochtoon.
quote:Op maandag 27 juli 2009 15:48 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Het feit dat jij en je broertje je zo gedragen zegt al genoeg over jullie opvoeding. Als jij dit in je eigen land had gedaan weet ik zeker dat jullie allebei een draai om je oren kregen van je pa. Je bent hier te gast, gedraag je er dan ook naar. Oh ja, hier spreekt een allochtoon.
Dat is nog wel de meest kansloze actie uit het rijtje...quote:- Tegen de snackbar eigenaar geroepen dat ie moet opschieten omdat er mensen zijn die WEL echt werk hebben
Ja best wel, 20 minuten gewacht, geld terug gevraagd en naar een andere snackbar gegaanquote:Op maandag 27 juli 2009 16:53 schreef Omniej het volgende:
[..]
Dat is nog wel de meest kansloze actie uit het rijtje...
TWINTIG MINUTEN? dan ben je wel heel erg coulant geweest!quote:Op maandag 27 juli 2009 16:57 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ja best wel, 20 minuten gewacht, geld terug gevraagd en naar een andere snackbar gegaan
quote:Op maandag 27 juli 2009 15:48 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Het feit dat jij en je broertje je zo gedragen zegt al genoeg over jullie opvoeding. Als jij dit in je eigen land had gedaan weet ik zeker dat jullie allebei een draai om je oren kregen van je pa. Je bent hier te gast, gedraag je er dan ook naar. Oh ja, hier spreekt een allochtoon.
Iddquote:Op zondag 26 juli 2009 19:06 schreef TC03 het volgende:
[..]
Typisch weer hoor, allochtonen die meteen gaan schreeuwen en krijsen om niks.Dat is denk ik meer stereotype bevestigend dan een winkelalarm dat afgaat.
Tja ik had mijn gelijk gekregen na pas twee weken en ik had altijd die tegoed bon nog. En die heb ik uiteindelijk wel goed kunnen besteden.quote:Op maandag 27 juli 2009 12:46 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Dus tijden bezig met het hun zover krijgen dat je je geld terug kan krijgen, om het vervolgens niet aan te nemen...
Jezus, wat ben jij simpel.quote:Op maandag 27 juli 2009 16:31 schreef Ps2K het volgende:
-- Verhaal van een minderbedeelde die schennis schopt --
Ik heb herhaaldelijk collega's gehad die aan het flippen waren als er iemand aan de lijn weer onmogelijk aan het doen was. Bij mij is dat nooit gebeurd maar na een naar gesprek was het echt toch wel afreageren. En uiteindelijk had ik het ook wel gezien met het hele callcenter gebeuren.quote:Op maandag 27 juli 2009 11:50 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Als die dingen me in de koude kleren moesten gaan zitten was ik een ongelukkig persoon denk ik.
Werk er al 1.5 jaar nugaat gewoon allemaal langs me heen hoor.... ik ga gewoon weer met een glimlach naar huis
ongeacht wat er is gebeurd, werk is werk he.
En inderdaad gesprekken kunnen worden nageluisterd, maar wat maakt dat uit jij begint niet te schelden....
Ik vind het wel leuk
Dan heb je kennelijk niet zo'n dikke huid, ik werk niet bij een callcenter maar word wel regelmatig (30 keer per dag ongeveer) gebeld door klanten en zo nu en dan zit daar ook wel eens een boze tussen. Meestal zijn ze beleefd maar soms wordt je ook flink uitgescholden. Alsof zo'n persoon ook maar weet met wie hij spreekt.. Het is niets persoonlijk maar gewoon een primitieve uiting van onmacht.. Lekker laten kletsenquote:Op maandag 27 juli 2009 10:17 schreef breaky het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje bij een calcenter gewerkt en als iemand kwaad op je word dan gaat je dat niet in de koude kleren zitten.
Gast ik hoop dat je een grap maakt anders maak je het volgende wel heel erg waar :quote:Op maandag 27 juli 2009 16:31 schreef Ps2K het volgende:
Stennis schoppen is een groot woord, even duidelijk de waarheid vertellen
Van mijn mountainbike (2e hands 200 euro) was het voorwiel inelkaar getrapt dus die moest vervangen worden. Deze mountainbike had ik 3 maanden daarvoor gekocht bij de handelaar waar ik hem heen bracht voor reparatie. Tijdens de koop had ik nog expliciet gevraagd naar de staat van de tandwielen.
Dus ik vroeg hem om het voorwiel te vervangen en eens te kijken wat er mis is met de versnelling want hij schakelde niet goed meer.
Anyways ik zou die fiets ophalen en meneer presenteerd mij een rekening van 350 euro. Dus ik vraag zo eens even waar dat aan opgegaan is... nieuwe tandwielen, halogeen verlichting, nieuwe trappers nieuw voorwiel, nieuwe banden, nieuwe remblokjes etc etc etc.
Dus ik vrij netjes vragen wtf die gast wel niet dacht. "Ja als je eenmaal begint dan kun je eigenlijk niet meer stoppen" Ik heb hem gezegd dat ik er nog even over zou nadenken, dus ik ben op een zaterdag middag (lekker veel klanten in de winkel) heb ik het hem eens even haarfijn uitgelegd wat voor prutser hij wel niet is en dat hij mij troep heeft verkocht en onnodige reparaties uitvoerd. Afgesloten met dat ie die mountainbike in z'n reet mocht steken.
Daarna bij de eerlijke fietsenboer voor 75 euro een mooie degelijke andere fiets gekocht.
Saillant detail: De trappers die volgens hem af waren... zaten twee dagen later op de fiets van een vriend van me (zelfde model) want de fietsenmaker had ze "over"
- Verder heb ik wel eens een afgebliepte kar boodschappen laten staan omdat de cassiere een grote bek had.
- Tegen de snackbar eigenaar geroepen dat ie moet opschieten omdat er mensen zijn die WEL echt werk hebben
- In de Gamma tegen de chef daar uitgelegd waarom het kut gaat met de Gamma en goed met de Hornbach; De hornbach heeft 5 kassa's open en twee dicht, hier is het omgekeerde aan de hand. Gevolgd door mijn shit midden in de winkel dumpen en naar de Praxis gaan.
- Tegen een eigenaar van een computer winkel uitgevallen omdat ie twee weken nodig had om een pc te checken "omdat ie het zo druk had" -Ja lijer ik heb het ook wel eens druk, dan moet ik overwerken of meer personeel regelen.
- Een betaling van een paar duizend euro laten blokkeren omdat de levering niet compleet was. (Printer driver cd zat er niet bij de levering en die moest ik maar even downloaden)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |