Over het 10 minuten eerder weg gaan aankomende maandag?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 17:57 schreef OA het volgende:
[..]
Nee, ik ging pas 10 minuten later. Ik had een boeiende conversatie met de baas.
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 17:58 schreef Pheno het volgende:
[..]
Over het 10 minuten eerder weg gaan aankomende maandag?
Conversaties met de baas zijn alleen boeiend als het woord "opslag" erin voorkomtquote:Op vrijdag 24 juli 2009 17:57 schreef OA het volgende:
[..]
Nee, ik ging pas 10 minuten later. Ik had een boeiende conversatie met de baas.
Oh, doei dan maarquote:
Jij niet.quote:
Ah toequote:
wie is Esmee Dentersquote:Op vrijdag 24 juli 2009 18:36 schreef Pheno het volgende:
EenVandaag. WIe de neuk is Esmee Denters om te zeggen hoe MJ zich zou hebben moeten voelen
Een zaadvragend buurmeisje. Met veel te veel geld op veel te jonge leeftijd. Het gaat vast een Amy Winehouse verhaaltje worden.quote:
Nee, want Amy Winehouse kan nog echt zingen ook.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 19:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Een zaadvragend buurmeisje. Met veel te veel geld op veel te jonge leeftijd. Het gaat vast een Amy Winehouse verhaaltje worden.
Oh ja. Or well, dat geluid wat er uit die verknetterde strot komt schijnt bij sommigen in de smaak te vallen. Jij mag dat zingen noemenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:12 schreef marcb1974 het volgende:
Nee, want Amy Winehouse kan nog echt zingen ook.
juist, daar hoeft geen galmpje en raar effectje overheen.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:12 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nee, want Amy Winehouse kan nog echt zingen ook.
Nee. Ik zeg voor de rest niets.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:25 schreef Muck het volgende:
[..]
juist, daar hoeft geen galmpje en raar effectje overheen.
dat ze zelf al een raar effectje is?quote:
Beide, van de een valt je leuter er na een half uur af, de ander is 13quote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:31 schreef Dr_Flash het volgende:
Stranded met Denters en Winehouse in een tweepersoonsbed, wie schop je eruit? Mij een duidelijke zaak
Doe voor mij geen moeite. Haar keel is een aardig idee, maar ik mik op een ander plekje.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:39 schreef goldfinger1963 het volgende:
zal straks is kijken of ik een nummer van die esmee in de muziekpc heb staan
http://www.youtube.com/user/esmeedentersquote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:39 schreef goldfinger1963 het volgende:
zal straks is kijken of ik een nummer van die esmee in de muziekpc heb staan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |