omdat als je extra werkgeheugen wil moeten ze hem bij de winkel alsnog bestellen dus kan je hem zelf net zo goed online bestellen, als je een standaard model wil kan je hem gelijk meenemenquote:Op maandag 27 juli 2009 21:28 schreef robbolo het volgende:
Ok, bedankt voor de snelle reacties
Nog een vraagje; Kan je elke router gebruiken om op internet te komen, of heb je dat wifi ding (airport toch?) van apple zelf nodig?
En als je bijvoorbeeld wat extra werkgeheugen wil, waarom zou je het dan beter online kunnen bestellen? Gaat het niet allemaal via hetzelfde proces en zou het om die reden niks uit moeten maken?
Bovendien is zelf RAM erbij zetten vele malen goedkoper dan het door de verkoper te laten doen.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:54 schreef TwyLight het volgende:
[..]
omdat als je extra werkgeheugen wil moeten ze hem bij de winkel alsnog bestellen dus kan je hem zelf net zo goed online bestellen, als je een standaard model wil kan je hem gelijk meenemen
en ja je kan gewoon elke router gebruiken, airport is gewoon een router van apple zelf voor de fanatics
Elke draadloze router werkt.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:28 schreef robbolo het volgende:
Ok, bedankt voor de snelle reacties
Nog een vraagje; Kan je elke router gebruiken om op internet te komen, of heb je dat wifi ding (airport toch?) van apple zelf nodig?
En als je bijvoorbeeld wat extra werkgeheugen wil, waarom zou je het dan beter online kunnen bestellen? Gaat het niet allemaal via hetzelfde proces en zou het om die reden niks uit moeten maken?
Bij ons verkopen we Kingston geheugen voor Apple ook tegen een leuk prijsje.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:06 schreef Svyatagor het volgende:
Bovendien is zelf RAM erbij zetten vele malen goedkoper dan het door de verkoper te laten doen.
Voor studie is Microsoft Office for Mac wel handig.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:24 schreef robbolo het volgende:
Zoiets dacht ik ook al. Dan misschien toch maar gewoon de standaard versie kopen. Nog advies over de software die ik niet moet missen?
Ik studeer niet meer, dus voor mijn studie is het niet nodig. Ben gewoon al een tijd op zoek naar een goede 13" notebook en dan kom je snel hieropuit. Nou heb ik begrepen dat office,in ieder geval gedeeltelijk, gratis te downloaden is. En anders is er altijd nog openoffice (werkt die trouwens op een mac?)quote:Op maandag 27 juli 2009 23:19 schreef Junkie het volgende:
[..]
Elke draadloze router werkt.
Maakt niet uit. Meeste dealers en resellers kunnen het er ook zo voor je erin zetten.
Het is wat je zelf makkelijk vindt. Iemand spreken in de winkel of via internet zelf alles uitzoeken en regelen.
Beide heeft zn voor en nadelen.
Maar qua garantie blijft het hetzelfde verhaal.
[..]
Bij ons verkopen we Kingston geheugen voor Apple ook tegen een leuk prijsje.![]()
![]()
En meestal hebben dat gewoon op voorraad.![]()
[..]
Voor studie is Microsoft Office for Mac wel handig.
Wat wil je met je Macje gaan doen?
keynote is een goede powerpoint?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:05 schreef TwyLight het volgende:
So true
Als je met een keynote presentatie aankomt zetten dan heb je al gelijk een stap voor, zelf al gaat die over gebarbecuede ratten.
Groter geheugen en harde schijf zijn toch wel voor minder te verkrijgen als je het later zelf upgrade, maar ik ben benieuwd hoeveel (merkbaar) verschil er tussen de processoren zit. Maar ik moet zeggen dat het opzich een goede deal is.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:59 schreef Tijn het volgende:
Ik vind 250 euro voor 2x zoveel geheugen, 300 MHz sneller en een grotere harddisk het geld wel waard. Natuurlijk kun je later ook zelf gaan upgraden, maar dat is ook niet gratis.
Oh en ja, natuurlijk doet OpenOffice het ook op de Mac
Keynote is powerpoint voor mac,quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:14 schreef robbolo het volgende:
[..]
keynote is een goede powerpoint?
[..]
Groter geheugen en harde schijf zijn toch wel voor minder te verkrijgen als je het later zelf upgrade, maar ik ben benieuwd hoeveel (merkbaar) verschil er tussen zit. Maar ik moet zeggen dat het opzich een goede deal is.
Niet bijsterveel verwacht ik.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:14 schreef robbolo het volgende:
[..]
maar ik ben benieuwd hoeveel (merkbaar) verschil er tussen de processoren zit
Hmmm, dan nog maar ff goed over nadenken. Sowieso moet ik er nog wel even over nadenken en de vakantieperiode afwachten. Ik las ook ergens geruchten over een touchscreen netbook (of iets dergelijks, word zoveel over gespeculeerdquote:
En apple style is ook gebruiksvriendelijk? Lijkt me een mooi productquote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:15 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Keynote is powerpoint voor mac,
apple style.
Zeer fijn programma inderdaad. Met Powerppoint kan ik ook wel wat leuks in elkaar zetten, maar Keynote is toch een stuk fijner.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:01 schreef Tijn het volgende:
Zeker als je presentaties moet geven is Keynote echt een must. Er is geen enkel ander pakket voor welk besturingssysteem dan ook wat in de buurt komt.
Wat is er mis met een kabeltje in je router? En er zijn ook wel wifi NAS'quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:55 schreef broer het volgende:
De harde schijf van mijn MacBook raakt vol. Nu zou ik graag mijn 40 GB aan muziek op een externe schijf zetten om zo wat ruimte te creëren. Maar ik wil eigenlijk niet continu een kabel tussen mijn MB en de externe schijf hebben.
Ik zoek dus zoiets als een draadloze harde schijf, maar bestaan die eigenlijk wel? (Echt draadloos, niet eentje die je stiekem met een kabeltje op je router moet aansluiten.) Of heeft iemand van jullie een ander idee over hoe ik dit zou kunnen doen?
O, voor de volledigheid: ik gebruik een Airport Express om mijn muziek naar mijn muziekinstallatie te streamen. Daar kan ik dus niet even een harde schijf bij in proppen...
Nou, op zich is er niks mis met een kabeltje in de router. Ik heb alleen geen draadloze router, maar een Airport Express.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:00 schreef Swetsenegger het volgende:
Wat is er mis met een kabeltje in je router? En er zijn ook wel wifi NAS'
quote:Klaargemaakt voor verzending
Verwachte verzenddatum: 3 werkdagen
Verwachte leverdatum: 06 Aug, 2009 - 07 Aug, 2009
Da's dan toch simpel?quote:Op maandag 27 juli 2009 14:24 schreef TwyLight het volgende:
Oh mja mijn opa heeft geen internetik heb zelf wel een airport express
Na versturen kan dat ook nog, moet alleen via Applequote:Op maandag 27 juli 2009 16:21 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Nu hij nog niet verstuurd is kan je toch een ander afleveradres opgeven?
Bijvoorbeeld je buren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |