quote:Op donderdag 24 september 2009 22:23 schreef mr4hughz het volgende:
weet niemand het freaking passwd van die pre-air ?
quote:Op donderdag 24 september 2009 09:26 schreef Jarno het volgende:
[..]
Als er een pwd op zit kun je er vanuit gaan dat het fake is.
De Stargate film had iets ontroerends en deed vrij "klassiek" aan qua muziek en beeld, ook al was het al 1994. Erg mooie film. Special effects waren wel wat matig, misschien dat het deels daardoor 'oud' aandeed... maar het was een prima verhaal vond ik.quote:Op zondag 13 september 2009 13:00 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ik vond/vind de sg1 serie veel en veel beter dan de film. Zeker qua verhaallijn, acteurs en special effects.
Je bedoelt die "Stargate.Univers" D@nI3L Jack0N release? Tja, gezien dat de enige is die ik kan vinden, met een password, en blijkbaar niemand deze weet gezien het gebrek aan andere releases, zegt me dat het een fake is. Gewoon tot 2 oktober uitzitten dusquote:Op donderdag 24 september 2009 22:23 schreef mr4hughz het volgende:
weet niemand het freaking passwd van die pre-air ?
Wie zegt dat het niet zo isquote:Op donderdag 24 september 2009 23:05 schreef StateOfMind het volgende:
Met SG-1 zit ik nu bijna op het eind van seizoen 8 (ik kijk gemiddeld 1 seizoen per week).
Ik vind wel dat het sinds O'Neill (geweldige rol overigens) generaal is en hij dus amper meer meegaat op missies wel minder leuk is dan daarvoor. Al schijnt het zo te zijn dat seizoen 8 in eerste instantie de laatste zou zijn en er daarom wat afrondende verhaallijnen zijn.
Ben heel benieuwd naar de Ori in de laatste 2 seizoenen.
Soms denk ik wel eens bij mezelf hoe fantastisch het zou zijn als dit allemaal echt zou zijn.
Haha nee ik ook niet hoor, maar stiekem hoop ik wel dat het gebeurt, want er moet toch wel meer zijn dan dit wat we nu al weten...quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:28 schreef Luiheid het volgende:
Ik denk dat de (amerikaanse) regering wel wat zooi achterhoud![]()
Maar ik slaap er niet minder om
quote:Op vrijdag 25 september 2009 08:54 schreef metallicattim het volgende:
[..]
Wie zegt dat het niet zo isin SG weet het publiek ook niks van de stargate, dus wie weet wat de echte regeringen allemaal achter houden
Meer tekenfilms kijken julliequote:Op vrijdag 25 september 2009 21:28 schreef mgerben het volgende:
[..]
De hele serie Stargate is een double-bluff. Het is speciaal opgezet en gesponsord door de Amerikaanse regering zodat iedereen denkt dat het maar een TV-serie is en ... hell, er is een aflevering waar dat precies in komt! Wat betekent dat??
Die gedacht is ook al vaak door mn koppie gegaanquote:Op vrijdag 25 september 2009 21:28 schreef mgerben het volgende:
[..]
De hele serie Stargate is een double-bluff. Het is speciaal opgezet en gesponsord door de Amerikaanse regering zodat iedereen denkt dat het maar een TV-serie is en ... hell, er is een aflevering waar dat precies in komt! Wat betekent dat??
Als je het in één aflevering wilt weten zou ik season 9 episode 3 - 'origin' voordragen. Maar er wordt (uiteraard) door de hele verhaallijn heen het een en ander duidelijk.quote:Op zondag 27 september 2009 19:15 schreef StateOfMind het volgende:
Ben nu bij de Ori aanbelandZiet er veelbelovend uit. De laatste 2 seizoenen SG-1 heb ik nooit gezien, dus ik ben benieuwd.
Hoe zit dat eigenlijk met de Ancients en de Ori?
Erg korte titels zeg. Maar inderdaad nog een paar dagen!quote:02-Oct-2009 Stargate Universe 01x01 Air (1)
02-Oct-2009 Stargate Universe 01x02 Air (2)
09-Oct-2009 Stargate Universe 01x03 Air (3)
16-Oct-2009 Stargate Universe 01x04 Darkness
23-Oct-2009 Stargate Universe 01x05 Light
30-Oct-2009 Stargate Universe 01x06 Water
07-Nov-2009 Stargate Universe 01x07 Earth
14-Nov-2009 Stargate Universe 01x08 Time
Unknown Stargate Universe 01x09 Life
Unknown Stargate Universe 01x10 Justice
Unknown Stargate Universe 01x11 Space
Unknown Stargate Universe 01x14 Lucid
Unknown Stargate Universe 01x15 Lost
Unknown Stargate Universe 01x16 Sabotage
Unknown Stargate Universe 01x17 TBA
Unknown Stargate Universe 01x18 Pain
Unknown Stargate Universe 01x19 Subversion
Unknown Stargate Universe 01x20 TBA
350mb versie waarschijnlijk 's morgens al en de 720p paar uurtjes later denk ik.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 22:19 schreef Gamer_V het volgende:
Morgenochtend te downloaden of 's avonds laat pas?
Laatste tijd zie ik een hoop 720p voor voor de hdtv's gereleased worden.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 22:51 schreef unaco het volgende:
[..]
350mb versie waarschijnlijk 's morgens al en de 720p paar uurtjes later denk ik.
Precies, dr Rush is nu al me fav charquote:
Een humorloze Stargate, het is effe wennenquote:
De gate dialen was pas gelukt toen Eli per toeval iets bedacht. Dat zou wel een heel gedurfd plan zijn dan.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 15:00 schreef Yurithemaster het volgende:
Goed begin, alleen vertrouw ik die Rush voor geen meter, zal me niks verbazen als hij de lucian alliance heeft ingelicht
quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 17:57 schreef yavanna het volgende:
Op zich een leuke aflevering, smaakt naar meer. Chloe en die vrouwelijke dokter zijn vrij vervelend, dat stuk waarin Chloe uithuilde bij de luitenant heb ik met liefde doorgespoeld, vre-se-lijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door RubenSosa op 03-10-2009 19:24:42 ]Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind het ook een enorme vooruitgang dat ze de serie wat volwassener hebben laten worden. De flauwe grapjes zijn eruit, de kinderlijke scenes zijn ook achterwege gelaten en hebben plaatsgemaakt voor een seksscène (wat vreemd is aangezien ze in de re-release van de SG-1 pilot de naaktscène hebben weg gelaten) en wat zwaardere shots wat betreft bloed en sterfte die we niet gewend zijn uit SG-1 of Atlantis.
Hopelijk zijn de komende paar afleveringen van de zelfde kwaliteit. De 4e aflevering wordt echter geregisseerd door (de op de SG sets beruchte) Peter DeLuise en ik ben over het algemeen niet zo'n fan van zijn stijl. Maar de tijd zal het leren.No amount of money ever bought a second of time.
Die bolle kop had hij ook bij Stargate Continuum al. Hopelijk gaat hij op dieet voor de nieuwe stargate film (waar hij een centrale rol heeft, dat was in ieder geval het laatste wat ik heb gehoord er over.)quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:25 schreef unaco het volgende:
hahah ja, ik dacht ook al "zooo... die heeft een bolle kop gekregen"
Maar gelukkig is zijn humor nog altijd even lekker droog.. Carter zag er wel goed uit, hoop dat ze nog een paar keer terug komt
Ze doen erg hun best om op Battlestar Galactica te lijken, dat zie je ook aan het camerawerkquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:35 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik vind het ook een enorme vooruitgang dat ze de serie wat volwassener hebben laten worden. De flauwe grapjes zijn eruit, de kinderlijke scenes zijn ook achterwege gelaten en hebben plaatsgemaakt voor een seksscène en wat zwaardere shots wat betreft bloed en sterfte die we niet gewend zijn uit SG-1 of Atlantis.
Hopelijk gaan ze nog uitleggen wie die alliance precies is, of heb ik iets gemist?quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 15:00 schreef Yurithemaster het volgende:
Goed begin, alleen vertrouw ik die Rush voor geen meter, zal me niks verbazen als hij de lucian alliance heeft ingelicht
Als je als SG fan de LA niet kent dan tjah, kun je beter stoppen met kijken!quote:Op zondag 4 oktober 2009 03:31 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Hopelijk gaan ze nog uitleggen wie die alliance precies is, of heb ik iets gemist?
Verder lijkt het wel aardig te beginnen, heb alle afleveringen van SG1 en SGA gezien dus keek hier echt naar uit.
edit: oh ja![]()
http://stargate.wikia.com/wiki/Lucian_Alliance
nee maar ook niet echt logisch om een serie te maken over een schip waar men op geen enkele reden af kan .. avontuur nul dus levensvatbaarheid voor serie is ook kort. .quote:Op zondag 4 oktober 2009 12:17 schreef kingmob het volgende:
Het zet tot nu toe wel er aan naar stargate galactica idd. Vond het wel leuk, maar het is ff afwachten. Maar goed dat ze wat nieuws proberen binnen het stargate universum, nog een sg1 kloon had nergens op geslaan.
Die rush is een beetje een Baltar Gaius kloon lijkt het. Maar de toon is een stuk minder donker dan galactica, dus het zal wel los lopen denk ik.
Ik vind wat het plot lijkt te worden (verschillende planeten waar ze even kunnen blijven) een beetje op losse schroeven staan alleen. Niet echt logisch om voor een ontdekkingsschip uit eerst andere schepen te sturen wel
Volgens mij is het niet echt een ontdekkingsschip, er hij onbemand de ruimte in gestuurd. Volgens mij is het meer een soort reddingsschop waar ze heen kunnen mocht het helemaal verkeerd gaan.quote:Op zondag 4 oktober 2009 12:17 schreef kingmob het volgende:
Het zet tot nu toe wel er aan naar stargate galactica idd. Vond het wel leuk, maar het is ff afwachten. Maar goed dat ze wat nieuws proberen binnen het stargate universum, nog een sg1 kloon had nergens op geslaan.
Die rush is een beetje een Baltar Gaius kloon lijkt het. Maar de toon is een stuk minder donker dan galactica, dus het zal wel los lopen denk ik.
Ik vind wat het plot lijkt te worden (verschillende planeten waar ze even kunnen blijven) een beetje op losse schroeven staan alleen. Niet echt logisch om voor een ontdekkingsschip uit eerst andere schepen te sturen wel
Misschien is hij er niet direct verantwoordelijk voor maar hij zal er denk ik wel iets mee te maken hebben. En vraag me ook af of ze snel weer dat stenen communicatie ding gaan gebruiken want ben benieuwd wat er echt tegen rush is gezegd.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 16:24 schreef Mirel het volgende:
[..]
De gate dialen was pas gelukt toen Eli per toeval iets bedacht. Dat zou wel een heel gedurfd plan zijn dan.
Wat was er kinderachtig aan Atlantis ?quote:Op zondag 4 oktober 2009 13:36 schreef STING het volgende:
Vandaag de pilot eens kijken. Ben benieuwd.
SG-1 vond ik overall een leuke serie. Aan de andere kant, ik heb de serie nu 1 keer gezien en zou hem niet nog een keer willen zien. Dat heb ik wel met andere series die ik goed vind.
Atlantis vond ik erg tegenvallen, haast kinderachtig.
Ik hoop dat dit een andere/betere weg in slaat.
quote:Op zondag 4 oktober 2009 14:02 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Misschien is hij er niet direct verantwoordelijk voor maar hij zal er denk ik wel iets mee te maken hebben. En vraag me ook af of ze snel weer dat stenen communicatie ding gaan gebruiken want ben benieuwd wat er echt tegen rush is gezegd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
Kom jij uit een ei ofzoquote:Op zondag 4 oktober 2009 13:33 schreef mr4hughz het volgende:
[..]
nee maar ook niet echt logisch om een serie te maken over een schip waar men op geen enkele reden af kan .. avontuur nul dus levensvatbaarheid voor serie is ook kort. .
Wat ik een beetje irritant vond is dat:de search over het schip eigenlijk geen reet oplevert enzo ..
Er zijn er maar 2 die antcient kunnen lezen, Iets wat ik erg Anoying vind is dat er geen kaart van het schip is
vond ik bij SGA ook behoorlijke killer .. Dat je geheimen ontdekt ok maar ..
Net zoals leef ruimtes, kamers etc . nee dat is er niet .. 1 van de eerste dingen die je opzoekt de Kaart.
Ze zeiden volgens letterlijk mij dat het een ontdekkingsschip was, waar ze van plan waren later via de stargate naartoe te gaan. het was dus een soort reizende stargate. Maar als je dan schepen bouwt die eerst stargates bouwen, dan is dat schip dus overbodigquote:Op zondag 4 oktober 2009 13:33 schreef IncredibleMe het volgende:
[..]
Volgens mij is het niet echt een ontdekkingsschip, er hij onbemand de ruimte in gestuurd. Volgens mij is het meer een soort reddingsschop waar ze heen kunnen mocht het helemaal verkeerd gaan.
Die andere schepen waren constructieschepen die vooraf alvast een Stargate netwerk opzetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |