quote:
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 20:22 schreef vitessezuid113 het volgende:
'Groningen haalt Zonneveld alsnog binnen'
quote:Op woensdag 5 augustus 2009 18:17 schreef EvanderSno het volgende:
AQUILANI van AS Roma naar Liverpool.
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N165312090805-1649.htm
Hij zal het toch niet nog slechter doen dan Lucas? Mits hij een beetje fit blijft natuurlijk.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 18:41 schreef Tim86 het volgende:
WTF
Dacht echt dat die gast de nieuwe Totti zou gaan worden daar..erg verrassend. Weet niet of Liverpool de juiste club is voor hem alleen. Zit ie nog op de bank waarschijnlijk.
quote:Edison Méndez keert terug naar zijn vaderland Ecuador, waar hij gaat spelen voor zijn oude club LDU Quito. De middenvelder koestert mooie herinneringen aan PSV en zegt dankbaar te zijn voor de mogelijkheid die de club geeft om hem naar huis te laten gaan. Hoofdcoach Fred Rutten noemt Méndez ‘een echte prof’. Vanavond vliegt hij terug naar Zuid-Amerika.
Edison Méndez keert terug naar zijn vaderland Ecuador.
Kampioen in 2007 en 2008
“We wisten dat hij terug naar huis wilde, naar zijn familie. Daar heeft PSV begrip voor gehad”, reageert hoofdcoach Fred Rutten vanuit Bulgarije op het nieuws dat al een aantal dagen rondging. “In de korte tijd dat ik met hem heb gewerkt, is heeft hij zich gemanifesteerd als een echte prof. Door privéomstandigheden is dit het moment voor hem om terug te gaan. PSV heeft daarin meegedacht”, aldus Rutten. Méndez verlaat PSV na drie jaar, waarin hij kampioen werd in 2007 en 2008. De international gaat terug naar zijn oude club LDU Quito, een topclub in Ecuador.
“Warme gevoelens voor PSV”
“Ik heb hier drie hele mooie jaren meegemaakt. PSV is een fantastisch warme club. We zijn kampioen geworden, we hebben mooie wedstrijden gespeeld in de Champions League. Ik ben erg dankbaar dat PSV mij nu de mogelijkheid geeft om terug naar huis te gaan. Ik heb hier vrienden overgehouden en zal PSV altijd herinneren met warme gevoelens”, aldus Méndez.
quote:Arnautovic kijkt uit naar strijd met Eto'o en Milito
06/08/2009 09:54
Internazionale heeft de komst van Marko Arnautovic eindelijk afgerond. De spits speelt komend seizoen op huurbasis in Milaan, waarbij beide clubs overeengekomen zijn dat Inter hem definitief overneemt indien hij een bepaald aantal wedstrijden actief is geweest.
De twintigjarige aanvaller is blij dat de transfer eindelijk is afgerond. 'Alles ging zo snel. Ik werd opgehaald van de training en moest naar het kantoor komen. Daar kreeg ik een contract voorgelegd, dat ik natuurlijk meteen ondertekend heb. Ik kan het nog steeds bijna niet geloven.'
'Al met al heeft het lang geduurd', vervolgt een opgeluchte Arnautovic zijn verhaal tegenover Oostenrijkse media. 'Maar Inter wilde dan ook duidelijkheid over mijn blessure. Ik verwacht over twee á drie weken de groepstraining te hervatten, zodat ik de concurrentiestrijd aan kan gaan met Samuel Eto'o en Gabriel Milito. Dat is een uitdaging waar ik van hou.'
In het seizoen 2006/07 maakte Arnautovic zijn debuut voor FC Twente, maar afgelopen jaargang brak hij definitief door. De aanvaller scoorde in 28 competitiewedstrijden twaalf keer, waarna Chelsea en Internazionale zich meldden. De club uit Londen haakte af nadat Arnautovic een stressfractuur in de rechtervoet had opgelopen, maar Internazionale durft het risico wel aan.
VI
verassend , ik dacht dat ie juist met De Graafschap aan het praten was , en net wat je zegt idd.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:54 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Lindenbergh naar AGOVV
Lijkt De Graafschap 2 daar onderhand wel. Allemaal transfervrije oude knakkers. Beetje hap snap beleid lijkt het wel.
Jammer dat die oude knakker meteen al allemaal in de lappenmand zitten. Bot en vd Haar doen morgen sowieso niet mee tegen Zwolle.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:54 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Lindenbergh naar AGOVV
Lijkt De Graafschap 2 daar onderhand wel. Allemaal transfervrije oude knakkers. Beetje hap snap beleid lijkt het wel.
Hij is wel zaalvoetbalinternational (geweest), dus hij heeft niet stil gezeten...quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:00 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
verassend , ik dacht dat ie juist met De Graafschap aan het praten was , en net wat je zegt idd.
benieuwd of die het nog een beetje kan omdat ie ook best wel een lange poos zonder club heeft gezeten.
Das wel waar maar dat is als ik me niet vergis weer een heel ander voetbal en zeker op een kleiner veld , is ook weer minder trainen lijkt me.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:41 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Hij is wel zaalvoetbalinternational (geweest), dus hij heeft niet stil gezeten...
quote:Spurs halen Bassong op bij Newcastle United
De transfer van Sebastien Bassong van Newcastle United naar Tottenham Hotspur is donderdagavond afgerond.
The Magpies, die het voorbije seizoen degradeerden uit de Premier League, ontvangen 9,3 miljoen euro voor de voormalig speler van Metz. Bassong (23) kan als linksback en centrale verdediger uit de voeten. Bron: goal.com
Handig, zijn al je centrumverdedigers geblesseerd, ga je er een geschorste bijkopenquote:
Ja, erg logisch is 't nietquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 10:07 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Handig, zijn al je centrumverdedigers geblesseerd, ga je er een geschorste bijkopen
Zoekenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 23:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
-deze transfer is niet gevonden op die site-
www.goal.com
Het is dus Ariel Rosada naar Bocaquote:
wow, coventry. Da's toch wel Championship mag ik hopen?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 13:09 schreef mcyodogg het volgende:
Patrick van Aanholt gaat eindelijk zijn profdebuut maken. Hij wordt door Chelsea voor een half jaar verhuurd aan Coventry.
Takak!!! Vorig seizoen nog op proef bij Vitesse, maar afgetest. Toen had Yakubu bij het eten een monumentje gebouwd voor Takak, waar hij de spelers voorging om afscheid te nemen van hem in een moment van stilte.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 18:34 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Das wel waar maar dat is als ik me niet vergis weer een heel ander voetbal en zeker op een kleiner veld , is ook weer minder trainen lijkt me.
Maar het zal wel een goedkope optie zijn voor AGOVV net zoals VVV nog aast op Takak ( maar hoelang zijn ze daar al niet mee bezig)
Maar ja het kan allemaal voor hetzelfde geld strikt een club Davids ofzo
Yakubu heeft toch zijn handeltje nogquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:07 schreef methodmich het volgende:
[..]
Takak!!! Vorig seizoen nog op proef bij Vitesse, maar afgetest. Toen had Yakubu bij het eten een monumentje gebouwd voor Takak, waar hij de spelers voorging om afscheid te nemen van hem in een moment van stilte.
Zonde dat Yakubu en Takak nog geen club hebben.
quote:Alkmaarse versterkingen voor RKC WAALWIJK
RKC WAALWIJK heeft zich verzekerd van de diensten van het AZ-duo Gijs Luirink en Kemy Agustien. Beide spelers komen op huurbasis over van landskampioen AZ en voegen zich voor de duur van één seizoen bij de eerste selectie van RKC WAALWIJK.
Centrale verdediger Luirink (25) speelde achtereenvolgens voor FC Volendam en FC Groningen alvorens hij in 2006 voor AZ tekende. In zijn tweede seizoen in Alkmaarse dienst kreeg hij te maken met blessureleed dat hem de afgelopen twee seizoenen aan de kant hield. Inmiddels is Luirink weer fit en versterkt hij de defensie van RKC WAALWIJK.
Gijs Luirink in het shirt van AZ.
Kemy Agustien (22) kwam het afgelopen seizoen uit voor het Engelse Birmingham City. Deze club huurde Agustien voor één seizoen van AZ. De middenvelder die zijn opleiding genoot bij Willem II, en daar ook twee seizoenen in de hoofdmacht speelde, werd door AZ in 2006 overgenomen en voor een jaar gestald bij Roda JC. Een jaar later kwam hij onder Louis van Gaal 25 keer in competitieverband uit voor AZ.
Na Derk Boerrigter (FC Zwolle) en Shkodran Metaj (FC Groningen) komt het aantal nieuwelingen in de selectie van trainer/coach Ruud Brood na de komst van Gijs Luirink en Kemy Agustien op vier.
Trainer/coach Ruud Brood ontvangt het tweetal met open armen: “Dit zijn twee jongens die weten wat er gevraagd wordt op eredivisieniveau. Met hun specifieke kwaliteiten zijn zij een verrijking van onze selectie. Daarnaast zijn zij gebrand zich weer in de kijker te spelen.”
Manager technische zaken Mohammed Allach over de huurlingen: “Deze jongens hebben in het verleden bewezen dat zij absoluut over eredivisieniveau beschikken. Met de komst van dit tweetal worden de prestatie- en ontwikkelingsprikkels binnen de groep gestimuleerd.”
Bron
quote:Sparv per 2010 naar FC Groningen
Tim Sparv komt per 1 januari 2010 naar FC Groningen. Hij heeft een contract getekend tot medio 2014. De 22-jarige Finse middenvelder is afkomstig van het Zweedse Halmstads BK waar bij sinds 2007 onder contract staat.
De linksbenige international maakt het Zweedse seizoen af bij Halmstads en sluit na de winterstop in de Eredivisie aan bij FC Groningen. Sparv speelde in Finland voor Norrvalla FF voordat hij in 2003 naar het Engelse Southampton vertrok. In 2007 volgde het Zweedse avontuur. In 2008 kwam hij bovendien op huurbasis uit voor Vaasan Palloseura.
FC Groningen
NOSTTquote:Duff van Newcastle naar Fulham
Fulham heeft vleugelspits Damien Duff overgenomen van Newcastle United, dat uit de Premier League is gedegradeerd.
De Ierse international heeft voor drie jaar getekend bij de Londense club.
Duff tekent bij Fulhamquote:
Bronquote:De Griekse international Sotiris Kyrgiakos verhuist van AEK Athene naar Liverpool. De 30-jarige centrale verdediger maakte dat nieuws dinsdag zelf op zijn website bekend. "Ik wil de fans van AEK laten weten dat ik maandagavond een aanbieding heb gekregen van Liverpool en dat ik die heb geaccepteerd."
Bronquote:Manchester City legt ook verdediger Sylvinho vast
24 augustus 2009
Na Joleon Lescott haalt Manchester City nog een verdediger. De Braziliaan Sylvinho tekende maandag een contract voor één seizoen bij de Engelse club. Hij is afkomstig van FC Barcelona, waarmee hij vorig seizoen de Champions League won. In de finale tegen Manchester United had hij een basisplaats als linksback.
"We hebben uitstekende zaken gedaan door Sylvinho transfervrij binnen te halen", zegt manager Mark Hughes over de komst van de 35-jarige verdediger. "Hij brengt veel ervaring met zich mee en geeft ons defensief meer mogelijkheden."
De Premier League is geen onbekend terrein voor Sylvinho. De verdediger speelde, voor zijn komst naar FC Barcelona, jarenlang voor Arsenal. Mogelijk kan Sylvinho donderdag, in het bekerduel met Crystal Palace, al debuteren voor Man City.
Sylvinho is al de zoveelste speler die deze zomer naar Manchester City komt. Eerder legde de steenrijke club al onder meer Carlos Tevez (Manchester United), Gareth Barry (Arsenal) en de Arsenal-spelers Emmanuel Adebayor en Kolo Toure vast.
Oud nieuws:quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van Tornhout naar Cyprus
www.vi.nl
bronquote:Na Van Handenhoven ook Wamberto bij vierdeklasser Wilrijk
Vierdeklasser Wilrijk heeft weer een grote vis binnengehaald. Na Gunther Van Handenhoven (30) tekende ook Wamberto een contract bij de Antwerpse club. Wamberto is een Braziliaan die genaturaliseerd is tot Belg. De 34-jarige aanvaller maakte in het verleden onder meer furore bij Seraing en Standard. Later speelde hij ook nog voor Ajax en Bergen. Vorig jaar kwam Wamberto uit voor het Nederlandse Omniworld. Hij staat vooral bekend voor zijn fraaie acties en verfijnde traptechniek. Wilrijk hoopt met Wamberto en Van Handenhoven een stapje hogerop te zetten. (dea)
25/08/09 12u22
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:50 schreef donroyco het volgende:
Colin en Levita tekenen bij RKC Waalwijk
Jurgen Colin
Ohad Levita
quote:**De overgang van Wesley Sneijder naar
Internazionale is rond.De international
gaat een vijfjarig contract tekenen bij
de Italiaanse kampioen.Inter was het
met Sneijders huidige club,Real Madrid,
al eens geworden over de transfer.
Real kocht deze zomer voor miljoenen
aan nieuwe spelers,onder wie Cristiano
Ronaldo,Kaka,Benzema en Xabi Alonso.Het
gevolg was dat er spelers weg moesten;
zo ging Klaas-Jan Huntelaar naar Milan.
Real-trainer Pellegrini wilde graag met
Sneijder verder,maar het bestuur hoopte
nog wat aan hem te verdienen.Volgens de
Gazzetta betaalt Inter 15 miljoen euro
voor de middenvelder (25),die per jaar
4 miljoen euro gaat verdienen.
Rodrigo Tabata (Gaziantepspor) naar Besiktas.quote:Nantes: Babovic voor jaar aan Feyenoord verhuurd met optie tot koop
FC Nantes meldt zojuist op haar website dat de club met Feyenoord een huurovereenkomst is overeengekomen voor Stefan Babovic. Feyenoord huurt de middenvelder voor een seizoen met een optie tot koop.
quote:Marko Vejinovic naar Heracles Almelo
Marko Vejinovic speelt de komende drie seizoenen voor Heracles Almelo. Daarnaast is er een optie voor nog een seizoen in het contract opgenomen. De 19 jarige middenvelder is afkomstig van landskampioen AZ waar hij vorig seizoen zijn debuut maakte in de Eredivisie. De in Amsterdam geboren Vejinovic speelde voor de amateurverenigingen Voorland en Zeeburgia en hij kwam in de jeugd uit voor FC Utrecht en Ajax. Daarnaast speelde hij 17 interlands voor Oranje onder 19, waar hij ook aanvoerder is.
“Marko is een zeer talentvolle middenvelder, een nummer tien. We zijn erg blij dat hij voor ons kiest, want er waren meerdere mooie clubs in hem geïnteresseerd, zelfs uit het buitenland. Marko is een uitstekende versterking voor ons en hij is enorm gedreven om er iets moois van te maken bij Heracles Almelo”, aldus directeur Nico Jan Hoogma.
“Ik wil me fysiek en tactisch doorontwikkelen bij een mooie club met een goede spelersgroep en een fantastische trainer”, zegt Marko Vejinovic.
Om zo transparant mogelijk te zijn richting achterban.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 15:21 schreef Blawh het volgende:
Groningen vermeldt vaak de transfersom, heeft dat een reden?
quote:Andrzej Ornoch naar Heracles Almelo
Andrzej Ornoch speelt komend seizoen voor Heracles Almelo. De 24 jarige speler tekende een contract voor één seizoen met een optie voor nog twee jaar. Ornoch heeft de Poolse en Canadese nationaliteit en hij komt over van het Deense Esbjerg. Hij speelde tot nu toe drie interlands voor Canada waarin hij niet tot scoren kwam. “Andrzej was onlangs bij ons op proef en hij liet een prima indruk achter”, aldus directeur Nico Jan Hoogma. “Hij kan op meerdere posities uit de voeten en krijgt bij Heracles Almelo de kans om zich verder te ontwikkelen.”
Hoop dat hij weer in vorm komt, zonde om zo'n spits stil te zien staanquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:32 schreef mcyodogg het volgende:
Sheva naar Kiev voor 2 jaar. Veel succes daar, ondanks alles.
[ afbeelding ]
Heeft al teveel geld verdiend en is te loaded om daar nog succesvol te zijn, maar dat is mijn mening.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:32 schreef mcyodogg het volgende:
Sheva naar Kiev voor 2 jaar. Veel succes daar, ondanks alles.
[ afbeelding ]
quote:Kezman gaat avontuur aan bij Zenit
Mateja Kezman is de nieuwe spits van Zenit Sint Petersburg. De aanvaller wordt gehuurd van Paris Saint-Germain.
Ik kan het van Kezman wel begrijpen, maar Zenith.quote:Op maandag 31 augustus 2009 09:46 schreef DeVinger het volgende:
KezmanNu echt niet meer serieus te nemen, niet door deze keus maar wel door alle switches na PSV
quote:Olivier ter Horst (20) verhuist van Jong PSV naar Heracles Almelo. De verdediger, die zes keer uitkwam voor Oranje onder 20, tekent in Almelo voor één seizoen met een optie voor nog twee jaar. Ter Horst kwam eerder uit voor de amateurclubs Oranje Blauw en Quick 1888 voordat hij overstapte naar de opleiding Vitesse/AGOVV. In 2004 kwam hij bij PSV terecht. “Olivier is een solide verdediger, we hebben hem zowel als linksback als links centraal in actie gezien”, aldus directeur Nico Jan Hoogma. “Hij krijgt bij ons de kans om zich achter Antoine van der Linden te ontwikkelen.”
quote:Op maandag 31 augustus 2009 17:17 schreef dagizmo het volgende:
Trond Sollied: Sc Heerenveen --> Uitgang
Bron
Goed bezig, dat Heracles.quote:
quote:C Groningen trekt gelouterde spits Nordstrand aan
FC Groningen huurt voor de rest van dit seizoen Morten Nordstrand. De Trots van het Noorden heeft tevens een optie tot koop op de Deense spits en daarmee alle transferrechten in eigen hand.
De 26-jarige Nordstrand is achtvoudig international en wordt gehuurd van FC Kopenhagen. Hij heeft in 99 competitiewedstrijden in Denemarken 45 doelpunten gemaakt. Nordstrand beschikt met twintig Europese wedstrijden achter zijn naam over internationale ervaring. Hij maakte drie interlandgoals.
Topscorer
Nordstrand werd afgelopen seizoen met 16 treffers gedeeld topscorer van Denemarken. FC Groningen volgt Nordstrand al vier jaar en heeft in die periode een paar keer geprobeerd de spits aan te trekken, zo laat manager technische zaken Henk Veldmate weten. “We zagen hem in 2005 voor het eerst in actie bij zijn eerste profclub Lyngby, toen uitkomend in de tweede divisie. Nadat we Nordstrand verder uitgebreid hadden gescout, hebben we een bod op de speler uitgebracht en hem een contractaanbieding gedaan. Nordstrand gaf er echter de voorkeur aan eerst de stap te zetten naar het hoogste Deense niveau en hij koos voor een overgang naar FC Nordsjælland.”
Transfer
Nordstrand werd bij FC Nordsjælland in zijn eerste seizoen met achttien treffers in 33 duels direct clubtopscorer en eindigde nationaal op de tweede plaats. Dat leverde hem in 2007 een transfer naar de Deense topclub FC Kopenhagen op. “Daar was hij één van de vier spitsen”, weet Veldmate, “en wij zijn hem blijven volgen en hebben ook contact gehouden. Deze zomer hebben wij opnieuw geprobeerd hem naar Euroborg te halen, maar dat was onhaalbaar. Totdat we vorige week signalen kregen dat er wel over een transfer te praten was, nadat FC Kopenhagen zich niet wist te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Daar zijn we direct op ingesprongen en dat heeft nu tot deze overgang geleid.”
Afmaker
Veldmate kwalificeert Nordstrand als een echte afmaker. “We kennen hem heel goed. Nordstrand is een jongen die in zijn spel altijd in de richting van het vijandelijke doel handelt. Hij weet goed positie te kiezen in het strafschopgebied en is altijd op zoek naar het doel. Hij is een jongen die bewezen heeft dat hij doelpunten kan maken.”
Duidelijk
Nordstrand is heel duidelijk over zijn keuze voor FC Groningen. “Ik speelde bij FC Kopenhagen niet alle wedstrijden in de basis en ik wil graag voetballen. Ik heb in Groningen een grotere kans elke wedstrijd te spelen en daar ben ik heel blij om. Ik weet dat de club me al jaren volgt en dat streelt me. Ik ken Nicklas Pedersen en ook Oluwafemi Ajilore, die beiden in Denemarken speelden. Ik beschouw mijn overgang als een stap omhoog. Ik denk dat de Eredivisie van een hoger niveau is dan de Deense competitie. In Nederland wordt technisch verzorgd voetbal gespeeld en daar denk ik prima in te passen en goed tot mijn recht te komen.”
FC Groningen
quote:Op dinsdag 1 september 2009 10:36 schreef mcyodogg het volgende:
Het is weer Transfer Deadline DaySpelers die op vliegvelden worden gespot, smsjes van 'betrouwbare bronnen' en vooraf gedrukte shirtjes van spelers, het kan allemaal!
Hopelijk wordt het net zo vermakelijk als vorig jaar (alhoewel ik persoonlijk nogal pissed was over die dag).
quote:From Simon, via text on 81111: "I work for Clarks and have just been requested to send some size 10 shoes to our shop in Liverpool. As I'm sure you know, David Villa is a size 10 so I believe he will sign for Liverpool today.
quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:43 schreef Superheld het volgende:
Ik ben benieuwd of er nog veel gaat gebeuren.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |