Ja maar dat is wat ik al zei, dat deze gevallen dus niet het slachtoffer worden van loverboys,zij weten wat voor figuren er achter zitten. Loverboy slachtoffers staan een stuk meer open en zien dat dus niet.quote:Op maandag 20 juli 2009 22:12 schreef uiterstaardig het volgende:
Ik ben daar niet zo zeker van. Je ziet dat ze al voor hun verschijning vallen, ook al weten ze wat voor figuren er achter zitten. In deze gevallen kun je toch best (en het best) op dat uiterlijk af gaan.
In een rechtstaat waarin er een verschil is tussen verdachten en daders en waarin je niet zomaar vastgehouden kan worden. Hoera!quote:Op maandag 20 juli 2009 22:20 schreef Martijn_77 het volgende:
Toch triest dat dat soort personen gewoon vrijgelaten worden. In wat voor rechtstaat leven we
quote:Op maandag 20 juli 2009 21:44 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Vreemd. Ik kreeg juist de indruk dat het loverboy probleem invloed heeft op onzekere, labiele meisjes. Dus niet dames die kicken op avontuur.
Misschien is dat ook wel zo. Je moet wel heel erg de pest aan vrouwen/meisjes hebben om ze zo te kunnen misbruiken.quote:Op maandag 20 juli 2009 21:50 schreef Manono het volgende:
[..]
![]()
djeezus christ ik zou eerder denken dat die het met elkaar doen
sorry als ik nu iemand beledig maar wat een relnichten
Ik vind dat verdachten van zulke vergrijpen tot aan de behandeling van hun zaak vastgehouden moeten worden.quote:Op maandag 20 juli 2009 22:25 schreef SCH het volgende:
In een rechtstaat waarin er een verschil is tussen verdachten en daders en waarin je niet zomaar vastgehouden kan worden. Hoera!
Ja boeiend, je kunt wel meer vinden. Zolang je verdacht bent, kun je niet maar eindeloos lang worden vastgehouden. Bovendien gaat dat uiteindelijk van je straf af of krijg je een schadevergoeding als je onschuldig blijkt. Van jouw belastingcentenquote:Op maandag 20 juli 2009 22:37 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik vind dat verdachten van zulke vergrijpen tot aan de behandeling van hun zaak vastgehouden moeten worden.
Die vwo'stertjesquote:Op maandag 20 juli 2009 14:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Check dit filmpje eens
http://www.dumpert.nl/med(...)lekkah_of_boos_.html
Ze denken dat ze het kunnen handelen en dat ze de situatie in de hand hebben en zullen houden. En als het te laat is krijgen ze in de gaten dat hun helden ook met hun slechte plannen hebben.quote:Ja maar dat is wat ik al zei, dat deze gevallen dus niet het slachtoffer worden van loverboys,zij weten wat voor figuren er achter zitten. Loverboy slachtoffers staan een stuk meer open en zien dat dus niet.
He zolang je verdacht bent van dit soort praktijken hoor je vast te zitten voor de veiligheid van anderen. Daar is volgens mij weinig discussie over mogelijkquote:Op maandag 20 juli 2009 22:39 schreef SCH het volgende:
Ja boeiend, je kunt wel meer vinden. Zolang je verdacht bent, kun je niet maar eindeloos lang worden vastgehouden. Bovendien gaat dat uiteindelijk van je straf af of krijg je een schadevergoeding als je onschuldig blijkt. Van jouw belastingcenten
Kom op zeg. Zo zit het recht niet in elkaar. Gelukkig niet. Een nogal simplistische visie op de rechtsstaat. Je kan van van alles verdacht worden, de vraag is of je het ook gedaan hebt. Je kan gelukkig niet zomaar vast gehouden worden. Daar is juist heel erg veel discussie over mogelijik.quote:Op maandag 20 juli 2009 22:53 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
He zolang je verdacht bent van dit soort praktijken hoor je vast te zitten voor de veiligheid van anderen. Daar is volgens mij weinig discussie over mogelijk
quote:Op maandag 20 juli 2009 22:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom op zeg. Zo zit het recht niet in elkaar. Gelukkig niet. Een nogal simplistische visie op de rechtsstaat. Je kan van van alles verdacht worden, de vraag is of je het ook gedaan hebt. Je kan gelukkig niet zomaar vast gehouden worden. Daar is juist heel erg veel discussie over mogelijik.
Ze komen binnenkort gewoon voor, zoals het hoort.quote:Op maandag 20 juli 2009 23:00 schreef kriele het volgende:
Dan hoop ik voor justitie dat ze er vrij zeker van zijn dat deze lieden geen gevaar voor de samenleving vormen.
Ja en hoeveel slachtoffers kunnen ze in de tussentijd weer maken?quote:Op maandag 20 juli 2009 23:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Ze komen binnenkort gewoon voor, zoals het hoort.
En daar dan ook weer voor vervolgd worden. Jongen, denk toch even na. Zo vermoeiend dit.quote:Op maandag 20 juli 2009 23:03 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ja en hoeveel slachtoffers kunnen ze in de tussentijd weer maken?
Ach ja, collatoral damage he, zolang het systeem maar verdedigd kan worden....quote:Op maandag 20 juli 2009 23:05 schreef SCH het volgende:
[..]
En daar dan ook weer voor vervolgd worden. Jongen, denk toch even na. Zo vermoeiend dit.
Dus zolang ze maar vervolgd worden is het goedquote:Op maandag 20 juli 2009 23:05 schreef SCH het volgende:
En daar dan ook weer voor vervolgd worden. Jongen, denk toch even na. Zo vermoeiend dit.
De kans dat ze vervolgd worden (als ze weer wat doen) lijkt me nog niet eens zo groot, men moet dan wel durven getuigen etc.quote:Op maandag 20 juli 2009 23:12 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dus zolang ze maar vervolgd worden is het goed![]()
Ik denk niet dat je er zo over denkt als het je dochter is. Maar ja links moet altijd het toch al rammelende systeem blijven verdedigen......
Dus ze moeten worden vastgehouden tot hun onschuld bewezen is? Ik dacht dat het rechtsysteem precies de andere kant op werkte..quote:Op maandag 20 juli 2009 23:12 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dus zolang ze maar vervolgd worden is het goed![]()
Ik denk niet dat je er zo over denkt als het je dochter is. Maar ja links moet altijd het toch al rammelende systeem blijven verdedigen......
Het zal wel als trolreactie bedoeld zijn, maar misschien toch wat nuance. Het is zeker niet zo dat slachtoffers van loverboys lelieblanke meiden zijn. Turkse en Marokkaanse meisjes zijn ook prominente doelgroepen. Een stiekeme relatie, wat verkrachtingen, foto's en dreigementen zijn zeer effectief en de afkomst van de meisjes doet er dan minder toe, zo blijkt uit onderzoeken.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 01:42 schreef Ghazi het volgende:
en tientallen Nederlandse meisjes in bed kapotgescheurd hebben, dat verdient toch een pluim.
Vraag die ik altijd heb, waarom stoppen die meiden dan niet na 1 of 2 dates...quote:Op dinsdag 21 juli 2009 15:30 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Het zal wel als trolreactie bedoeld zijn, maar misschien toch wat nuance. Het is zeker niet zo dat slachtoffers van loverboys lelieblanke meiden zijn. Turkse en Marokkaanse meisjes zijn ook prominente doelgroepen. Een stiekeme relatie, wat verkrachtingen, foto's en dreigementen zijn zeer effectief en de afkomst van de meisjes doet er dan minder toe, zo blijkt uit onderzoeken.
Het standaardbeeld van de gladde jongen en de liefdesvolle relatie klopt ook vaak niet meer. Vaak worden meiden al na één of twee dates verkracht en afgeperst. Ik heb een tijdje geleden enkele slachtoffers geïnterviewd en de verhalen waren misselijkmakend.
Dat staat er toch in? Het verliest heel snel het karakter van dates en liefde/relaties spelen vaak helemaal geen rol meer. Het clichébeeld uit de media schijnt volgens de mensen die ik gesproken heb helemaal niet meer te kloppen.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 15:35 schreef qonmann het volgende:
[..]
Vraag die ik altijd heb, waarom stoppen die meiden dan niet na 1 of 2 dates...
Is dat te verklaren ?
Jij weet ook werkelijk overal de islam bij te betrekken, hè?quote:Op maandag 20 juli 2009 20:47 schreef turnpoint76 het volgende:
. Dat besliste de rechtbank in Amsterdam De rechterlijke macht is ook al geislamiseerd dus.
Chantage en angst verstoten te worden door de eigen familie.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 15:35 schreef qonmann het volgende:
[..]
Vraag die ik altijd heb, waarom stoppen die meiden dan niet na 1 of 2 dates...
Is dat te verklaren ?
Ja maar eerwraak slaat vaak ook terug op de dame in kwestie.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:29 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Maar als je uit een eerwraakcultuur komt he?
Dan stuur je broer er niet op af met mes, loden pijp en pistool? Wat voor eergevoel is dat dan, dat wel aanspoort tot het doden van de eigen familie, maar niet het doden van twee nichterige jokers als deze heren?
Ik blijf het een onvolledige voorstelling van zaken vinden.
Ik weet er het fijne niet van, maar worden in West Europa vrouwelijke slachtoffers van verkrachting ook slachtoffer van eerwraak?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:32 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ja maar eerwraak slaat vaak ook terug op de dame in kwestie.
Ik heb dan wel de culturele achtergrond, maar ben er ook niet heel erg in thuis hoor.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:36 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Ik weet er het fijne niet van, maar worden in West Europa vrouwelijke slachtoffers van verkrachting ook slachtoffer van eerwraak?
Nooit van gehoord en ik geloof er niets van.
Ja, daar zit ook weer wat in idd.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:39 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ik heb dan wel de culturele achtergrond, maar ben er ook niet heel erg in thuis hoor.
Maar het eerste probleem dat rijst is waarom de dame in kwestie zich heeft ingelaten met dat soort gasten, en niet heeft gewacht tot de neef uit Turkije met een huwelijksaanzoek kwam.
ook allochtone, zie bovenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:40 schreef WammesWaggel het volgende:
Die foto's kunnen zo op een poster van de PVV, en weer een paar zetels er bij van alle bezorgde autochtone huisvaders
Neh, Wilders ageert niet tegen de Islam, maar tegen de uitwassen van de Islam.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:40 schreef WammesWaggel het volgende:
Die foto's kunnen zo op een poster van de PVV, en weer een paar zetels er bij van alle bezorgde autochtone huisvaders
Omdat de burger beschermen een kerntaak van de overheid is? omdat de meerderheid van de Nederlanders geen VWO papiertje heeft?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:18 schreef The.Apple het volgende:
Ik twijfel toch wel,
Als je als vrouw gewoon zo dom bent om met dit soort gasten om te gaan,
waarom moet de overheid jou ass dan beschermen.
Dat filmpje zegt genoeg,
Is er ook maar 1 loverboy slachtoffer met een VWO opleiding en een studie?
You get what you deserve zeg maar.
Maar je kan mensen niet beschermen tegen zichzelf.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:23 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Omdat de burger beschermen een kerntaak van de overheid is? omdat de meerderheid van de Nederlanders geen VWO papiertje heeft?
Bij welke provincie zijn die meisjes gedeputeerden?quote:Op maandag 20 juli 2009 14:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Leuk om te horen voor de ouders van de gedeputeerde meisjes.
Maar hoe zouden die meisjes hiertegen beschermd moeten wordenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:23 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Omdat de burger beschermen een kerntaak van de overheid is? omdat de meerderheid van de Nederlanders geen VWO papiertje heeft?
Mee eens. Als iemand ze moet beschermen zijn het de oudersquote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:58 schreef LoggedIn het volgende:
Dat meisjes om te beginnen zo dom zijn om met zulke gasten in zee te gaan, tja, daar kiezen ze zelf voor.. Daar zou de overheid niet aan moeten komen.
Waarschijnlijk wel, zeker als er wordt geoordeeld dat 'ze het ernaar heeft gemaakt'. Bijvoorbeeld door met zo'n jongen mee te gaan.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:36 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Ik weet er het fijne niet van, maar worden in West Europa vrouwelijke slachtoffers van verkrachting ook slachtoffer van eerwraak?
Nooit van gehoord en ik geloof er niets van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |