Ja!quote:Op zondag 19 juli 2009 19:08 schreef gonzo1979 het volgende:
[..]
bedoel je die zilvere, boven het kopje "verwachting"
Waarvan je er 390 moet unlocken?quote:
Dat is bij Forza toch niet echtquote:
Jep, dus geen discswappingquote:Op zondag 19 juli 2009 21:56 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat is bij Forza toch niet echtJe moet ze wel kopen dus centjes verdienen eerst he!
Maar hoe zat het nu met die 2 disc's? Je kunt disc 2 installeren ofzo zodat je alle wagens en circuits gewoon kunt spelen met disc 1 er in?
Bedankt Freek! Ook al lieg je in je sig ik geloof je met dit welquote:
da's een Audi R8quote:
De uitlaat lijkt wel andersquote:
quote:Op zondag 19 juli 2009 22:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nu TVP's zo goed als uitgebannen zijn een volgende taak:
'waar' verbieden in topictitels!
zo danquote:Op zondag 19 juli 2009 22:07 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
De uitlaat lijkt wel anders
Maar het is hem wel ja![]()
Ik lieg helemaal niet in mijn sig, mijn Live en PSN kloppen, mijn Friendcode klopt ook en ik ben ongeslagen in het Wormskampioenschap '09quote:Op zondag 19 juli 2009 21:59 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Bedankt Freek! Ook al lieg je in je sig ik geloof je met dit wel
Soldaatjesquote:
Dat van mij was een normale reactiequote:Op maandag 20 juli 2009 08:08 schreef Strolie75 het volgende:
Troll-post en reactie daarop gedelelte.
Cyb, als je over Gran Turismo 5 wil praten verwijs ik je naar het PS3-topic.
Op een gedelte reactie.quote:Op maandag 20 juli 2009 08:10 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat van mij was een normale reactie
SPOILER: mass effect 2 trailerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap ik ook wat beter waarom je je savegame mee kunt nemen.
[ Bericht 2% gewijzigd door speknek op 20-07-2009 10:20:11 ]They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
quote:Op maandag 20 juli 2009 10:13 schreef speknek het volgende:
Oeh, ik wou Mass Effect al voorzichtig afschrijven, een leuke setting maar toch teveel irritatie tijdens de combat en met de bugs her en der, maar dat einde is echt. En het lijkt erop dat je keuzes toch wel behoorlijk veel invloed op het verhaal hebben. Althans,
Ik weet dus echt niet meer hoe het afliep bij mijSPOILER: mass effect 2 trailerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap ik ook wat beter waarom je je savegame mee kunt nemen.Alles wat ik me nog herinner is dat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en mijn zelfgemaakte shepard een gruwelijk lekker wijf was.Please sir. When moon? When Mustang?
quote:Op maandag 20 juli 2009 10:13 schreef speknek het volgende:
Oeh, ik wou Mass Effect al voorzichtig afschrijven, een leuke setting maar toch teveel irritatie tijdens de combat en met de bugs her en der, maar dat einde is echt. En het lijkt erop dat je keuzes toch wel behoorlijk veel invloed op het verhaal hebben. Althans,
SPOILER: mass effect 2 trailerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap ik ook wat beter waarom je je savegame mee kunt nemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
quote:Op maandag 20 juli 2009 11:13 schreef Rossdale het volgende:
Ik weet dus echt niet meer hoe het afliep bij mijAlles wat ik me nog herinner is dat
En sowieso Kaiden of Ashley toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en mijn zelfgemaakte shepard een gruwelijk lekker wijf was.
Net de andere eindes op youtube gekeken, maar het Renegade-einde is toch wel veel baziger dan Paragon.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
quote:
Ik had je nog niet eens op Livequote:Op maandag 20 juli 2009 12:01 schreef Rossdale het volgende:
Ik kan er ook geen klap van, maar het is wel gewoon erg fun
vliegen kan ik nu wel redelijk, ik speel ook alleen Coral Sea, omdat ik in die andere maps echt suckquote:Op maandag 20 juli 2009 11:59 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Al ben ik vaak die kamikaze-vliegerNouja ik kan het nu wel beter. Al raak ik nog steeds weinig met mijn bommen. Ik vlieg gewoon steeds over vlaggen en ratel gewoon op goed geluk met mijn mitrailleur. Zo kill ik regelmatig nog wel eens wat. En voor de rest zijn dogfights gewoon leuk
Zo goedquote:
Proest,... ik herinner me dit nog wel van de PC versiequote:
Dat was mooi bij dat level met die enorme bommenwerper, iedereen keihard daarnaar toe rennen en soms nog teammates afknallen ookquote:Op maandag 20 juli 2009 13:02 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Proest,... ik herinner me dit nog wel van de PC versie
quote:Op maandag 20 juli 2009 13:05 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Dat was mooi bij dat level met die enorme bommenwerper, iedereen keihard daarnaar toe rennen en soms nog teammates afknallen ook
Hoe wil je dat in de praktijk uitvoeren, sta je midden op het eiland op die heuvel krijg je je 7de kill, dan moet je dus rennen naar de spawn plek voor vliegtuigen en dan instappen. Nee laat het maar lekker zo, ik stap toch al niet in zo'n ding. Veel te grote kans op -10 punten. Ik red me wel als sniper of in een tankquote:Op maandag 20 juli 2009 13:14 schreef lkb9000 het volgende:
En dan was je de eerste, word je door je teammates de lucht uit geschoten
Als ze die vliegtuigen met een cod-achtig killstreak systeem zouden verdelen was het veel toffer geweest!
Nou dat je na 7kills bijvoorbeeld zelf een vliegtuig kan laten spawnen op het moment dat jij wil. Dus of je loopt naar het vliegveld, spawnt hem voor je neus en stapt er in. Of je laat hem daar spawnen terwijl je zelf ergens anders bent, zodat anderen hem kunnen pakken.quote:Op maandag 20 juli 2009 13:33 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Hoe wil je dat in de praktijk uitvoeren, sta je midden op het eiland op die heuvel krijg je je 7de kill, dan moet je dus rennen naar de spawn plek voor vliegtuigen en dan instappen. Nee laat het maar lekker zo, ik stap toch al niet in zo'n ding. Veel te grote kans op -10 punten. Ik red me wel als sniper of in een tankEn aangezien de 4de map al speelbaar kun je ook daar nog terecht
Dan weet ik zeker dat ik nooit meer vlieg in 1943quote:Op maandag 20 juli 2009 13:38 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Nou dat je na 7kills bijvoorbeeld zelf een vliegtuig kan laten spawnen op het moment dat jij wil. Dus of je loopt naar het vliegveld, spawnt hem voor je neus en stapt er in. Of je laat hem daar spawnen terwijl je zelf ergens anders bent, zodat anderen hem kunnen pakken.
Of dan gewoon een extra, beter vliegtuigquote:Op maandag 20 juli 2009 13:41 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Dan weet ik zeker dat ik nooit meer vlieg in 1943
Singe player is briljant, de multiplayer ook. Maar het is zeker niet meer wat het was online. Teveel campers.quote:
Het komt gewoon te vaak voor dat er iemand in een hoekje zit en wacht tot er iemand voorbij komt.quote:Op maandag 20 juli 2009 13:51 schreef lkb9000 het volgende:
Ik vind het aantal campers wel meevallen eigenlijk
Klotequote:Op maandag 20 juli 2009 14:10 schreef Cyberia18 het volgende:
360 games die 1080p ondersteunen zijn slechts op een hand te tellen.
720P is mooier. Maar goed verschil tussen 1080P en 720P zie je toch niet of je moet een super grote tv hebben.quote:Op maandag 20 juli 2009 14:18 schreef speknek het volgende:
Wat is nou eigenlijk mooier? 720p of 1080i? Want veel games stotteren een beetje als je hem opschaalt naar 1080p.
En dan bedoel ik niet 'waarheidsgetrouwer' of die shit, want daar maal ik niet om. Zolang het maar het gevoel geeft dat het het scherpste beeld is.
Ik heb hem idd ook op 1080i staan dat is ook mooier terwijl op mijn vorige 720p weer mooier was.quote:Op maandag 20 juli 2009 14:43 schreef Rossdale het volgende:
Bij mij wordt 1080i mooier weergegeven als 720p. Ik denk dat het dan ook een beetje aan je TV ligt eigenlijk. Gewoon even uitproberen
Je had er toch al 1 uitgezocht?quote:Op maandag 20 juli 2009 14:50 schreef Edwinuss het volgende:
Zijn hier mensen die verstand hebben van TV's?
Ja, eigenlijk wel. Maar 1700 euro is me toch net iets te veel. Het hoeft ook niet over de top..quote:
samsung of sony voor LCDquote:Op maandag 20 juli 2009 14:54 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Maar 1700 euro is me toch net iets te veel. Het hoeft ook niet over de top..
Ach ik vond het een verademing tov de GTA serie waar je max 4 dingen te doen had, true de besturing is niet fantastisch en de graphs zijn een stuk minder, maar dat verpest mijn lol nietquote:Op maandag 20 juli 2009 15:31 schreef lkb9000 het volgende:
Ik vond het character maken geniaal, het schieten ging ook best lekker maar verder vond ik de besturing, vooral het rijden, zo kut en statisch dat ik er niet lekker mee rond kon raggen.
Rondraggen kan lekker in prototype
Ik vind mijn Philips (PFL7603) veel mooier beeld geven dan de Sony (w4000) van een vriend.quote:
Net bij de MM gekeken en een 50PS3000 bestudeerdquote:Op maandag 20 juli 2009 15:13 schreef DJ_ het volgende:
[..]
samsung of sony voor LCD
panasonic of pioneer voor plasma
neem geen SE LE of andere goedkopere varianten van een model .
kijk ook naar de resolutie onder pc modus ( plasma's willen nog wel eens op 1024x768 draaien en dan downscalen )
ga voor een hoog contrast en een goede inkijk hoek . en een mooie zwart waarde .
en ga altijd even in een winkel vergelijken , neem een betrouwbare winkel want veel winkels spelen met instellingen en stoppen er andere demo filmpjes in met een lagere resolutie om jou een tv te verkopen met een grotere winstmarge ( wat niet altijd de duurste hoeft te zijn )
Je wilt een LG gaan kopen?quote:Op maandag 20 juli 2009 16:10 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Net bij de MM gekeken en een 50PS3000 bestudeerdIk denk dat ik deze tv ga nemen.
LG maakt bij mij altijd een goede / professionele indruk. Misschien heb je het niet echt getroffen. Hetzelfde met de 360 ( ontopic!! ) die bij iedereen kapot gaat. Ik heb er 2 en beide nog nooit kapot gegaan.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:20 schreef Rossdale het volgende:
Ik heb zéér slechte ervaringen met LG.
TV van hen was binnen 3 maanden kaduuk, massas dooie pixels. GSM's van LG zijn ook gigantische flutkwaliteit die het meestal ook geen jaar overleven. Nee er komt hier nooit meer een LG binnen
Zou kunnen, ik zit ondertussen aan mijn 6e (quote:Op maandag 20 juli 2009 16:22 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
LG maakt bij mij altijd een goede / professionele indruk. Misschien heb je het niet echt getroffen. Hetzelfde met de 360 ( ontopic!! ) die bij iedereen kapot gaat. Ik heb er 2 en beide nog nooit kapot gegaan.
Wel jammer natuurlijkquote:Op maandag 20 juli 2009 16:25 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Zou kunnen, ik zit ondertussen aan mijn 6e () xbox. Als hij nou nog éé keer een RROD krijgt laat ik er een fucking xclamp opzetten en bouw ik hem ramvol met ventilatoren
Of hier!quote:Op maandag 20 juli 2009 16:26 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Wel jammer natuurlijk![]()
Als hij Woensdag aangesloten staat post ik wel even een foto in de SC
Laat mij de eerste zijn die je ass whooped met FIFA10.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:59 schreef Lyzio het volgende:
KomkommertijdWaar blijven de toppers? Het is gewoon wachten op FIFA10 en COD;MW2
Altijd eerst even wennen aan de nieuwe 'feel' van FIFA. Je schijnt nu iedere denkbare richting uit te kunnen lopen, dat wordt vast en zeker heel erg wennen.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:00 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Laat mij de eerste zijn die je ass whooped met FIFA10.
2 oktober
Alleen pussy's vinden het te moeilijkquote:Op maandag 20 juli 2009 17:24 schreef Lyzio het volgende:
Da's toch dat veel te moeilijke skate-spel?
Die taferelen van de mods is bijna iedereen al gewendquote:Op maandag 20 juli 2009 18:05 schreef Cyberia18 het volgende:
Zat dus toch enige kern van waarheid in mijn post. Zie je.
Ik had hem idd niet gezien, maar dat hoort in de FB thuis.quote:Op maandag 20 juli 2009 18:05 schreef Cyberia18 het volgende:
Zat dus toch enige kern van waarheid in mijn post. Zie je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |