Hoe bedoel je ? (ziet het echt niet)quote:Op vrijdag 17 juli 2009 18:17 schreef Hephaistos. het volgende:
Godverdomme hey, je bent wel hardleers...
Dat zegt niks, dat kan net zo goed schuldgevoel zijn of ontkenning omdat ze het zelf ook erg vind dat het gevoel weg is. Sorry.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 15:23 schreef dontknowshit het volgende:
Dat is mijn gevoel ja... Maar het slaat qua timing nergens op omdat er maandag niets aan de hand was, het weekend nog overladen ben met lieve dingen en ze een cadeau voor me kocht. In de tussentijd is er tussen ons niets geks voorgevallen..
Alleen als ik een lamzak van een vent zou hebben waar ik me sws al aan zou ergeren..en daar val ik niet op. Ik vind het juist fijn om mijn gestress te bespreken met mijn teerbemindequote:Op vrijdag 17 juli 2009 15:38 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Geen wijf nee gelukkig. Voor de dames dan nog even de vraag.. Als jullie stressen, verdwijnt dan jullie 'vriendelijkheid' en is een man (vriend in dit geval) een easy target om je op af te reageren ?
Alleen dat ik kapot ga van twijfel.. Enerzijds, waarom zou ze een lief smsje sturen en het vervolgens over de telefoon uitmaken? Anderzijds, waarom gaat ze overdag al vragen of ze me 's avonds 'mag' bellen? Ik weet het echt ff niet meer...quote:
Self-fulfilling prophecy.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 20:25 schreef Florian_ het volgende:
Ik heb ook een keer zo'n chick gehad. Toen ze zulk gedrag begon te vertonen wist ik al direct dat die relatie gedoemd was te mislukken. En ik had gelijk, na 3 maanden was het uit.
Kan ik niks tegenin brengen.. reality checkquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:02 schreef Dipkip het volgende:
Mijn god TS, ik zou de afspraken met de psycholoog maar wat opkrikken want die instelling van jou daar krijgt iedere vrouw een tussenbeense sahara van. Wat een zelfmedelijden, wat een paranoia... Je gebruikt jouw misplaatste gevoel als een soort argument, jij voelt je zo dús er moet wel van alles aan de hand zijn, en zo maak je jezelf gek in je kop terwijl er geen ene hol aan de hand hoeft te zijn.
TS heeft net zijn verhaal gedaanquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:54 schreef RedGuy het volgende:
TS is zijn verdriet aan het weg zuipen.
Of hij is aan het vieren dat er niks aan de hand is.
Hij moet in elk geval wel aan het zuipen zijn.
Ze had me minder pijn gedaan het direct uit te maken dan een ultimatum te stellen en te zeggen 'ik laat het maandag wel weten'... Die onzekerheid had ik niet nog een weekend getrokken. Ik kreeg wel het idee dat ze graag wil maar dat het idee dat het 'te druk is' allemaal haar stoort, niet zozeer ikzelf. Ik hoop dat haar moeder haar een beetje tot rust kan manen. Die ziet ook haar dochter voor het eerst met een jongen die zij leuk vindt en goed vindt passen. Dat ze het maar gewoon een keer moet proberen en niet zo zelfbeschermend en risicoloos het maar af moet kappen...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:07 schreef TeenWolf het volgende:
hmmm het klinkt alsof ze je geen pijn wilt doen door het ineens over te maken, maar je een beetje aan het idee wilt laten wennen van het uitmaken.....
Ga van het ergste uit TS dan kan het altijd nog meevallen.
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 13:51 schreef dontknowshit het volgende:
Nu ben ik uiteraard geen vrouw maar ik snap niet dat je je vriend/vriendin in die situatie niet gewoon even uitlegt dat je je zo voelt en dat diegene zich dat niet persoonlijk moet aantrekken.
Nou zeg dat is ook niet echt tof he?quote:Ik heb haar niet verteld van mijn angsten en mijn historie wat dat betreft. Ik heb (en zelfs momenteel nog af en toe) hulp van een psychologe om dit onder controle te krijgen, met wisselend succes. Ik gebruik echter geen medicatie of wat dan ook.
Das het voorspel om het uit te maken, dan komt het niet zo onverwachts aan.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:53 schreef dontknowshit het volgende:
TS heeft net met haar gebeld...
Long story short, het is niet uit, maar het is ook niet aan... Ik kreeg de 'ik heb ruimte nodig' talk.
Yep, zo heeft mijn ex het ook gedaan. Zij rekte het dan wel een stukje langer (2weken) maar ook ik heb ruimte nodig en even rust om alles op een rijtje te zetten.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:06 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Das het voorspel om het uit te maken, dan komt het niet zo onverwachts aan.
Ik heb gezegd hoe ik over dingen dacht. Ik wil haar uiteraard behouden... De enige 'leverage' die ik had was zeggen 'dan maak ik het makkelijk voor je en zet ik er zelf wel een punt achter want ik wil niet aan het lijntje gehouden worden'.. Daar had ik inderdaad de ballen niet voor. Mede doordat ik het ondanks de boodschap een positief gesprek vond.. Ze kan niet uitleggen waarom ze het uit zou willen maken.. Kutwijvenquote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:30 schreef Kluts het volgende:
Als ik je posts zo lees TS, krijg ik het idee dat jij je op dit moment schikt in wat zij wil, omdat je bang bent dat ze het uitmaakt, terwijl je niet tegen haar zegt hoe je er echt over denkt.
Dat zou ik eens doen.
Het is ook niet het goede woord.. Ik kan nu gewoon niet veel anders doen dan aangeven hoe ik er over denken haar even haar gang laten gaan. Wat had dan een andere optie geweest ? En misschien kan je wat duidelijker zijn over 'hoe alle vrouwen je behandelen'... ?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:44 schreef Dipkip het volgende:
Jesus fucking christ, leverage? Bied haar 2 miljoen in niet opeenvolgende biljetten en een helicopter, wie weet blijft ze dan bij je![]()
Echt, word eens wakker en kijk eens goed naar jezelf. Dat alle vrouwen je zo behandelen komt niet doordat het allemaal kutwijven zijn - dat komt door die ene factor die ze gemeen hebben, namelijk jijzelf.
Door grenzen te stellen, weet ze hoever ze kan gaan en dat ze niet over je heen kan lopen. Accepteert ze dat, dan is dat mooi meegenomen.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:49 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Het is ook niet het goede woord.. Ik kan nu gewoon niet veel anders doen dan aangeven hoe ik er over denken haar even haar gang laten gaan. Wat had dan een andere optie geweest ? En misschien kan je wat duidelijker zijn over 'hoe alle vrouwen je behandelen'... ?
Je verteld dat je eigenlijk totaal niet trekt dat je moet wachten tot na het weekend en meer van dat soort dingen. Maar dat zeg je niet uit angst haar kwijt te raken.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:13 schreef dontknowshit het volgende:
In welke zin laat ik hier over me heenlopen dan... ? Het enige wat ik kan doen om haar niet die tijd te gunnen is te zeggen 'laat maar, het is alles of niets' toch ?
Dat heb ik gezegdquote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:21 schreef Kluts het volgende:
[..]
Je verteld dat je eigenlijk totaal niet trekt dat je moet wachten tot na het weekend en meer van dat soort dingen. Maar dat zeg je niet uit angst haar kwijt te raken.
Na twee maanden zou ik niet zo aanhankelijk en afhankelijk zijn en zou het allemaal een stuk lichter opvatten, voornamelijk omdat het nog maar twee maanden is!quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:25 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Dat heb ik gezegd... Ik heb haar gezegd neem je tijd maar en als je contact wil weet je me te vinden, ik heb geen zin in een ultimatum dat is niet eerlijk. Fijn dat iedereen zo positief is voor me en over me. Ik heb net 2 maanden een leuke relatie en uit het niets krijg ik deze dingen voor mijn kiezen. Ik wil wel eens weten hoe anderen dit zouden aanpakken dan.
Als je nu eenmaal verliefd bent is het een stuk moeilijker om dat soort dingen van je af te schuiven. Ok 3 maanden is nog niet zo lang, maar het voelt wel echt zwaar klote. Dus ik zou niet zo snel zeggen het is maar 3 maanden, stelt niks voor. Als ik eenmaal verliefd ben, ongeacht hoe lang ik samen ben met die persoon, het blijft kut als het dan ineens over is, en vooral in deze situatie waar jij niks aan kan doen.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:30 schreef Seam het volgende:
[..]
Na twee maanden zou ik niet zo aanhankelijk en afhankelijk zijn en zou het allemaal een stuk lichter opvatten, voornamelijk omdat het nog maar twee maanden is!
Ik vind eigenlijk dat je het wel goed gedaan hebt. Vind inderdaad dat je haar nu ruimte hebt gegeven die ze nu even nodig heeft. Ik krijg niet het gevoel dat je over je heen hebt laten lopen of dat je nu je grenzen moet gaan stellen. Zij zit nu met twijfel, dus daar moet ze wat mee. Als je er druk op gaat zetten omdat je zekerheid wil, dan houdt de relatie op.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:51 schreef dontknowshit het volgende:
Punt is gewoon... Ik ben gek op haar. Na 2.5 maand ga je niet meer kat&muis spelen en dan kan ik wel stoer zeggen 'dan maak ik het wel uit', maar dan zou ik tegen mijn gevoel ingaan. Ik ben niet blij met deze situatie, laat dat voorop staan. Maar wat kan ik hier anders doen dan haar die ruimte geven ?
Jezus, dramaqueen. Wat heb je het inderdaad enorm zwaar. Oh, de tragedie! De melancholiek!quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:25 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Fijn dat iedereen zo positief is voor me en over me. Ik heb net 2 maanden een leuke relatie en uit het niets krijg ik deze dingen voor mijn kiezen.
Door niet zo te zeiken en een eigen leven te zoekenquote:Ik wil wel eens weten hoe anderen dit zouden aanpakken dan.
Wil je ons advies of wil je alleen meepraters?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:25 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Fijn dat iedereen zo positief is voor me en over me. Ik heb net 2 maanden een leuke relatie en uit het niets krijg ik deze dingen voor mijn kiezen. Ik wil wel eens weten hoe anderen dit zouden aanpakken dan.
Wie zegt dat ik haar geen vrijheid geef? Volgens mij doe ik dat juist wel. De afgelopen dagen heb ik haar ook juist met rust gelaten. Tot nu toe ben ik totaal niet onzeker geweest bij haar, juist het tegenover gestelde, zo kent zij mij dus ook niet. Ik kán erg onzeker zijn en dat is nu gebeurd door haar twijfel. Ik voelde het aan dat ze twijfelde en daarom voelde ik me zo rot deze week. Ik begrijp ook wel dat het leeuwendeel nu, vaak in de mooiste metaforen, uitlegt dat het over is. De zaken staan er in ieder geval niet goed voor. En nee, als het ophoudt zou het niet het einde van de wereld zijn. Maar omdat ik het zo zonde zou vinden en het idee heb dat het niet zozeer ligt aan mij maar aan haar cold-feet omdat ze nog niet eerder een relatie gehad heeft voelt het echt als pijn nu. Mijn gedachten verzetten is op zo'n moment dus lastig ja. Ik weet dat je op zo'n moment melodramatisch kan klinken maar dat is makkelijk gezegd als je zelf in een andere emotionele staat bent.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 06:47 schreef Syheriat het volgende:
Het is je gebrek aan zelfvertrouwen denk ik. Ze heeft het gewoon druk. Of ze begint het zat te worden dat je haar blijkbaar niet even met rust kan laten. Als dit haar eerste relatie is moet je haar, by all means, veel meer vrijheid geven dan anders. Niet zo plakken, het is zelfsaboterend.
Ik vind dat het best nog wel meevalt met je onzekerheid hoor, logisch toch dat TS het niet leuk vindt als in een goede relatie plots zo'n probleem ontstaat?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 08:56 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik haar geen vrijheid geef? Volgens mij doe ik dat juist wel. De afgelopen dagen heb ik haar ook juist met rust gelaten. Tot nu toe ben ik totaal niet onzeker geweest bij haar, juist het tegenover gestelde, zo kent zij mij dus ook niet. Ik kán erg onzeker zijn en dat is nu gebeurd door haar twijfel. Ik voelde het aan dat ze twijfelde en daarom voelde ik me zo rot deze week. Ik begrijp ook wel dat het leeuwendeel nu, vaak in de mooiste metaforen, uitlegt dat het over is. De zaken staan er in ieder geval niet goed voor. En nee, als het ophoudt zou het niet het einde van de wereld zijn. Maar omdat ik het zo zonde zou vinden en het idee heb dat het niet zozeer ligt aan mij maar aan haar cold-feet omdat ze nog niet eerder een relatie gehad heeft voelt het echt als pijn nu. Mijn gedachten verzetten is op zo'n moment dus lastig ja. Ik weet dat je op zo'n moment melodramatisch kan klinken maar dat is makkelijk gezegd als je zelf in een andere emotionele staat bent.
We zijn niet je vrienden, dat begrijp je wel hoop ik?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:25 schreef dontknowshit het volgende:
Fijn dat iedereen zo positief is voor me en over me.
Ik heb haar al wel die tijd gegund hequote:
Je moet sowieso uit jezelf geen contact meer zoeken met haarquote:Op zaterdag 18 juli 2009 13:35 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Ik heb haar al wel die tijd gegund he.. Al heb ik er wel bijgezegd dat ik geen trek had in een ultimatum en dat ze maar contact moest zoeken als ze dat wilde. Ik vind het wel wat rigoreus om na 1 weekje waarin twijfel ontstaat gelijk te zeggen 'flikker maar op'. Je hebt wel gelijk dat 'graag of niet' geldt. Al denk ik dat dat gisteren zeggen te snel zou zijn geweest.
Dat was een sarcastische opmerking dus... TS is al geen helder licht dus om het hem allemaal niet al te moeilijk te maken moeten we hem niet van die onduidelijke hints geven.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 13:40 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Je moet sowieso uit jezelf geen contact meer zoeken met haar
Tering wat een gemixte adviezen krijg ik nu. Ik ben duidelijk genoeg geweest dat ik gek op haar ben en dat ik het zonde zou vinden om er mee te stoppen als we allebei vinden dat we bij elkaar passen. Daarbij geeft zij duidelijk aan dat ik haar nu even een paar dagen tijd moet gunnen. Als ik me nu ga opdringen kom ik helemaal onzeker over. Het liefste zou ik haar nu opzoeken en diep in haar ogen kijken en zeggen dat ze niet zo moet zeiken. Ze zit nu echter bij haar familie dus ik zou niet echt weten wat voor actie ik uberhaupt zou kunnen doen haar enerzijds niet irriteert (ze vraagt immers zelf om afstand) en haar terug verovert.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 14:47 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Dat was een sarcastische opmerking dus... TS is al geen helder licht dus om het hem allemaal niet al te moeilijk te maken moeten we hem niet van die onduidelijke hints geven.
TS, jij laat het nu op de klippen lopen want nu heeft zij het 'moeilijk' en zeg jij tegen haar 'oh zoek het zelf maar uit als je het moeilijk over ons hebt ik ga wel even weg'. Neem eens initiatief en laat haar ooit vergeten waarom ze ooit over jullie getwijfeld heeft. En ook al maakt ze het na jouw actie uit dan weet je in ieder geval dat het niet komt door dat passieve gedrag van je wat een dooddoener is in relaties.
Ik heb ook gevraagd concreet te zijn. Ze kon blijkbaar niet zeggen wat haar dwars zat omdat ze dat zelf ook niet wist. Ze is tot nu toe vrij direct geweest in alles tegen me, en eerlijk. Zo zijn we eigenlijk ook begonnen omdat we dat van elkaar waardeerden. Als zij dit zegt dan geloof ik haar. Ze wilde nu die tijd bij haar familie gebruiken om er achter te komen wat haar nou dwars zit. Omdat ik niet geloof in een deadline of dat ze het kan weten binnen die termijn heb ik gezegd dat ik dat niet wilde. Vandaar dat ik het open gelaten heb en heb gezegd je weet me wel te vinden. Op die manier heb ik me geprobeerd enerzijds onafhankelijk op te stellen en anderzijds aan haar wens te voldoen afstand te nemen. De enige andere keuze die ik had was zeggen 'graag of niet, beslis nu maar'. Dan had ik de eer aan mezelf gehouden maar dan had ik haar gedwongen om te zeggen 'laat dan maar zitten'. Daarna had ik dan moeten hopen dat ze zou realiseren dat ze een fout gemaakt had en dat ze terug zou komen ?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 15:12 schreef Heathen. het volgende:
Jij weet alleen de context van de situatie en haar (nou ja haar niet echt aangezien dit onverwacht voor je komt) om er een goede keuze van te maken.
Maar ikzelf had het bij dat telefoongesprek haar gedwongen concreter over zaken te zijn.
Dat was volgens mij de beste optie geweestquote:Op zaterdag 18 juli 2009 15:18 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
De enige andere keuze die ik had was zeggen 'graag of niet, beslis nu maar'. Dan had ik de eer aan mezelf gehouden maar dan had ik haar gedwongen om te zeggen 'laat dan maar zitten'. Daarna had ik dan moeten hopen dat ze zou realiseren dat ze een fout gemaakt had en dat ze terug zou komen ?
Dat kan ik nu niet meer veranderen natuurlijk...quote:Op zaterdag 18 juli 2009 15:23 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Dat was volgens mij de beste optie geweest
Daar heb je helemaal gelijk in. Ik word hier momenteel niet gelukkig van omdat de onzekerheid me ongelukkig maakt. Als ik haar had gedwongen te zeggen 'dan niet', of zelf gezegd had 'van mij hoeft het dan niet' dan was die onzekerheid weg. Ik had dan wel geblufft omdat ik wel gek op haar ben. Mijn inschatting is geweest 'ze is een vrouw' en is wispelturig, ze realiseert zich dat we best wat leuks hebben samen, laat haar maar even met rust.. Als ik nu ineens contact zou zoeken met haar en haar alsnog zou dwingen zou dat raar zijn nadat ik gisteren wat anders zei.. Dus ik kan er nu niets meer aan veranderen denk ik.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 15:25 schreef Heathen. het volgende:
Als je van te voren zou weten wat voor consequenties een keuze zou hebben in een relatie zou iedereen gelukkig zijn. Het punt is dus niet hoe je haar tegemoet kan komen in deze relatie, maar waar jij genoegen mee wil nemen of gelukkiger mee bent. Vooral in dit geval aangezien in dit alles haar beslissing gaat worden hoe de toekomst van jullie relatie er uit gaat zien en of die uberhaupt door gaat. Daar heb jij nu niets meer op dit punt over te zeggen.
Jullie hebben pas 3 maanden en ze heeft er over gedacht om het uit te maken? run forrest.quote:Maar ergens had ze twijfel. Ze had er inderdaad over nagedacht het uit te maken
Jij zegt dat je niet tegen onzekerheid kan van een man, maar verwacht wel dat hij er over gaat praten. Dan gaat het vooral zoiets worden dat alleen wanneer jij er aan toe bent, hij over onzekerheid gaat praten.quote:Op zondag 19 juli 2009 17:39 schreef kjkjkj het volgende:
Ben jij misschien zo'n man die niks begrijpt... (als we toch zo beginnen)
Das echt een wijven reactie, als het hun niet uitkomt, gelijk geen zin meer, altijd hun zin willen hebben.quote:Op zondag 19 juli 2009 18:09 schreef kjkjkj het volgende:
gaan jullie maar lekker door met je discussie.... als jullie meteen iedereen willen aanvallen die hier z'n mening geeft, ga er vooral mee verder.... Ik heb daar geen zin in! Daaaaaaag!
Natuurlijk zijn die erquote:Op zondag 19 juli 2009 18:11 schreef Heathen. het volgende:
En het mag natuurlijk ook weer niet te onzeker ... alsof er godverdomme gradaties in onzekerheid zijn.
Onzin. Je bent ergens zeker van of niet. Je kan niet een klein beetje zeker zijn en een klein beetje onzeker.quote:Op zondag 19 juli 2009 23:32 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn die erje hebt normale onzekerheden, je hebt heftige onderzekerheden, en dan heb je nog het niveau van onzekerheid van TS. Zit nogal verschil tussen.
quote:Op zondag 19 juli 2009 23:45 schreef Heathen. het volgende:
Onzin. Je bent ergens zeker van of niet. Je kan niet een klein beetje zeker zijn en een klein beetje onzeker.
"heb je het gas uit gedaan toen we weg gingen?"
"Nou ik denk van wel, en een ander deel van me denkt van niet"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |