Ze zijn niet heel erg blij met de erfenis van Calderon in Madrid; die betaalde schijnbaar ook tot 20% aan commissies bij transfers aan zaakwaarnemersquote:Op woensdag 15 juli 2009 14:43 schreef twi het volgende:
[..]
Als het waar is dat Ajax nu die 7 miljoen aan bonussen krijgt, dan is dat trouwens ook contractueel fantastisch vastgesteld door onze financiele mannen. Ik zou ze haast "baas" noemen...
Waarom probeer jij een mening over Prediger te vormen als je hem nog (bijna) nooit heb zien voetballen? Hij is jong, talentvol en een sterke verdedigende middenvelder met opbouwende kwaliteiten, wat wij dus missen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:04 schreef sjimz het volgende:
[..]
Waarom zou je op Prediger wel kunnen bouwen dan?
Dat is waar ook, dat was ik vergeten. Wat ze daar in Eindhoven met dat geld hebben gedaan mag Joost weten, ongelooflijk dat ze daar nog zo krom moeten liggen. Nou ja, ze zoeken het maar uit.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nope, niet meer. NOS betaalt aanzienlijk minder voor de TV rechten sinds dit seizoen, dus die 20 miljoen kan je vergeten, wellicht niet eens de helft. Nog steeds meer dan prima, maar niet meer zoals PSV eerst had.
Is ook zo. Maar juist hij had de leider kunnen zijn die we nodig hadden in die tweede helft. Enniewee, koffiedik kijken enzo.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:46 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als als als.
Nu is het zeker.
En ook met Huntelaar zijn we nog nooit kampioen geworden.
Wij hebben genoeg jonge talentvolle spelers met verdedigende en opbouwende kwaliteiten. Van der Heijden, Blind, Anita, Donald. Dat zijn al drie spelers uit de eigen jeugd die daar kunnen spelen. Als we iets niet nodig hebben op die positie is het wel een onervaren talent.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:49 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom probeer jij een mening over Prediger te vormen als je hem nog (bijna) nooit heb zien voetballen? Hij is jong, talentvol en een sterke verdedigende middenvelder met opbouwende kwaliteiten, wat wij dus missen.
Hiernaast hoeft hij niet veel te kosten, en met hem hoeft er imo niet perse een CV bij.
Ik geef geen mening over hem want ik ken hem niet.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:49 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom probeer jij een mening over Prediger te vormen als je hem nog (bijna) nooit heb zien voetballen? Hij is jong, talentvol en een sterke verdedigende middenvelder met opbouwende kwaliteiten, wat wij dus missen.
Hiernaast hoeft hij niet veel te kosten, en met hem hoeft er imo niet perse een CV bij.
Laten we inderdaad als een idioot alles gaan kopen wanneer we de landstitel niet binnenslepen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:52 schreef Barca het volgende:
[..]
Hoeveel landstitels hebben we de voorbije 5 seizoenen behaald?
Ja, en hoeveel ervaring hebben deze jongens? Van der Heijden kan je niks van verwachten na een jaar blessureleed, Anita is te licht bevonden dit seizoen. Donald nog steeds geblesseerd? En Blind is er ook nog niet, dus een versterking zou echt zeer welkom zijn imo.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:53 schreef twi het volgende:
[..]
Wij hebben genoeg jonge talentvolle spelers met verdedigende en opbouwende kwaliteiten. Van der Heijden, Blind, Anita, Donald. Dat zijn al drie spelers uit de eigen jeugd die daar kunnen spelen. Als we iets niet nodig hebben op die positie is het wel een onervaren talent.
Je doet net alsof we CL spelen... In de eredivisie kunnen die jongens best mee hoor.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ja, en hoeveel ervaring hebben deze jongens? Van der Heijden kan je niks van verwachten na een jaar blessureleed, Anita is te licht bevonden dit seizoen. Donald nog steeds geblesseerd? En Blind is er ook nog niet, dus een versterking zou echt zeer welkom zijn imo.
En onervaren talent, ik neem dus aan dat jij wel een paar wedstrijden van hem hebt gezien, want onervaren is hij zeker niet?
Ik geef alleen aan dat als we de UEFA Cup verwachtingen willen waarmaken, we met een zwak verdedigend middenveld + een zwak centrum niet ver zullen komen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:06 schreef Rhapsody het volgende:
[..]
Je doet net alsof we CL spelen... In de eredivisie kunnen die jongens best mee hoor.
Welke verwachtingen zijn dat?quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:10 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ik geef alleen aan dat als we de UEFA Cup verwachtingen willen waarmaken, we met een zwak verdedigend middenveld + een zwak centrum niet ver zullen komen.
Staat toch in een rapport ofzo, dat ze willen gaan voor UEFA cup, en een finale/winst niet uitsluiten.quote:
Maar al minstens 5 jaar kopen we niet gericht in!quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:00 schreef Rhapsody het volgende:
[..]
Laten we inderdaad als een idioot alles gaan kopen wanneer we de landstitel niet binnenslepen.
Hoe onnozel wil je het hebben.. weet je tenminste zeker dat de club binnen 5 jaar naar de klote is!
De huidige selectie is prima! Hier lopen er teveel rond die de spelers beoordelen op oefenpotjes en trainingen)
Emmanuelson heeft in een dipje gezeten en kan het vervolgens nooit meer goed doen hier. Cvitanich heeft niet veel gespeeld, en mag van velen alweer weg.
Aissatti had wat pech qua blessures en er moet een vervanger voor. Wielaerd speelde slecht onder van Basten en mag opkrassen...
Flikker toch eens op.
Wie heeft het over elke linie 3 nieuwe aankopen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:38 schreef duguid het volgende:
Het is natuurlijk bullshit om de hele selectie overhoop te gaan halen met in elke linie 3 nieuwe aankopen, nergens voor nodig. We zijn Florentino Perez niet
Die 3 zijn (behalve Berg misschien) al onnodig, omdat er nu al jongens mij die kwaliteiten rondlopen. Zonde om daar broodnodige miljoenen in te investeren. De selectie is kwalitatief sterk en breed, nu komt het gewoon aan op goed spelen. Het is helaas niet zo simpel als bij Football Manager, waar je met lukrake aankopen ook kampioen wordt. Ik ben er van overtuigd dat deze selectie, als ze een beetje ingespeeld raken, gewoon heel lang mee kan doen om het kampioenschap. En daar komt het dus aan op het vakmanschap van de trainer.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:41 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wie heeft het over elke linie 3 nieuwe aankopen.
Honda, Prediger en Berg is genoeg.
Ja, de beste selectie op papier. Maar de beste individuele voetballers maakt nog niet het beste team, daar komt dus de trainer kijken.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:49 schreef De_kromme het volgende:
Meedoen om het kampioenschap moesten we ook al twee seizoenen geleden, we hebben altijd de beste selectie gehad op papier. Gaat er dan niet toevallig een belletje bij je rinkelen?
Heb wel vertrouwen in Jol, maar laat hem in ieder geval nog een goede aankoop doen.
Ik bedoel dus aan te geven dat dit team niet gekneed kan worden tot één geheel, wat we de laatste jaren hebben gezien. Ik heb wel vertrouwen in Jol, maar of hij nou zoveel te weeg gaat brengen binnen de groep, ik vraag het me af. En hoop het natuurlijk van harte.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:51 schreef duguid het volgende:
[..]
Ja, de beste selectie op papier. Maar de beste individuele voetballers maakt nog niet het beste team, daar komt dus de trainer kijken.
Waarom post je hem niet gewoon?quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:05 schreef Felon het volgende:
De onderste foto op die pagina de linkse persoon. Moest echt even 2x kjiken of het Jeroen of Miralem was..
Link: http://www.ajax.nl/Nieuws(...)elkom-in-Bristol.htm
Die is inderdaad een dikkerdje gebleven zeg!quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
Een poffertjequote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
Ongelooflijk..quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
Wat dacht je van die kneus gewoon verkopen voor 12-14 miljoen? Als hij al niet eens op gewicht kan blijven als prof en dan ook nog zo zwak presteren?quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:20 schreef Jodelaar het volgende:
ik zou zijn salaris stilzetten tot hij weer op normaal gewicht is, de tering.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:20 schreef Jodelaar het volgende:
ik zou zijn salaris stilzetten tot hij weer op normaal gewicht is, de tering.
Sulejmaniquote:Miralem Sulejmani praat in de nieuwe Voetbal International openhartig over z'n eerste jaar bij Ajax. “Ergens voel ik me schuldig naar Marco toe. Juist hem had ik mijn eerste seizoen de Sulejmani van Heerenveen willen laten zien. Hij heeft vorig jaar ontzettend veel moeite gedaan om mij naar Ajax te halen en ik heb hem ervaren als een goede trainer en een prettig mens.”
Ook richting supporters
Sulejmani biedt niet alleen z'n excuses richting Van Basten aan: “Van Basten schonk me veel vertrouwen, daar heb ik niet genoeg voor terug kunnen geven. Dat voelt niet goed. Richting de supporters heb ik hetzelfde. En ook mezelf heb ik teleurgesteld. Na afloop van het seizoen heb ik alles nog eens voor mezelf op een rijtje gezet. Daarna moet je weer vooruit gaan kijken. Ik heb het gevoel dat ik het nu allemaal een plaats heb gegeven. Nu mijn hoofd leeg is en ik alles al een keer heb meegemaakt kan ik een volgende stap maken.”
Het volledige interview met Sulejmani is te lezen in de papieren uitgave van Voetbal International.
Ik hoop het.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:31 schreef Colplay het volgende:
Zou Luque niet de verrassing van het seizoen kunnen worden? Zeker als Jol regelmatig 4-4-2 gaat spelen. Ik vond dat Luque het niet eens heel slecht deed bij Ajax, alleen had je voor dat salaris meer verwacht. maar speelde vooral als linksbuiten en dat is hij niet. Met hem erbij heb je voor 4-4-2 denk ik genoeg mogelijkheden met Cvita, Sulejmani, Suarez, Luque en Bodul.
Als de namen die in dit topic genoemd zijn gekocht waren had je er een 6e jaar aan vast mogen plakken.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:36 schreef Barca het volgende:
[..]
Maar al minstens 5 jaar kopen we niet gericht in!
Bullshit, welke plekken zie jij graag versterking voor komen dan?quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:37 schreef Rhapsody het volgende:
[..]
Als de namen die in dit topic genoemd zijn gekocht waren had je er een 6e jaar aan vast mogen plakken.
Eerder in het topic zei iemand een stream te hebben gevonden volgens mij, moet je effe teruglezen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:38 schreef Jodelaar het volgende:
Weet jij of het vanavond ergens te zien is op tv/stream? Want ben zeker wel benieuwd als Luque speelt.
Nou eigenlijk vind ik de selectie zo prima. Voor iedere positie zijn er meerdere mogelijkheden.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:39 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Bullshit, welke plekken zie jij graag versterking voor komen dan?
Geven ze zichzelf de schuld, is het weer niet goed. Jezus we lijken hier wel een stel josties.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:32 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
[..]
SulejmaniTrieste hypocriete papzak.
Mwa, die foto van vandaag zet je toch weer even aan het denken.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:50 schreef twi het volgende:
[..]
Geven ze zichzelf de schuld, is het weer niet goed. Jezus we lijken hier wel een stel josties.
De selectie van vorig jaar was ook helemaal niet slecht. Het vertoonde spel wel, maar de selectie niet.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:49 schreef De_kromme het volgende:
Vent, deze selectie is geen haar beter dan vorig jaar. Dan heb jij dus wel erg veel vertrouwen in Jol, speel nou maar op safe.
Volgens mij eerder een ongelukkige foto, want op deze ziet het er al een stuk beter uit.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
Heb je gelijk in, ik vind dat ie genoeg zelfkritiek levert. Alleen waarom ie dan nog steeds niet een paar weekjes dag en nacht in de sportschool zit? Die 6 kilo heb je er zo af.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:50 schreef twi het volgende:
[..]
Geven ze zichzelf de schuld, is het weer niet goed. Jezus we lijken hier wel een stel josties.
Oké, dus jij stelt je vertrouwen blindelings op Jol, zou ik niet doen, maar ieder zijn ding.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:52 schreef Rhapsody het volgende:
[..]
De selectie van vorig jaar was ook helemaal niet slecht. Het vertoonde spel wel, maar de selectie niet.
met Jol als trainer, die ik toch hoger heb dan Van Basten (als trainer) heb ik er inderdaad meer vertrouwen in. Vergeet niet dat we vorig seizoen net na de winterstop de titel verspeeld hebben in een paar wedstrijden achter elkaar...
Deze ploeg heeft gemiddeld gezien echt niet minder kwaliteit dan AZ, PSV en Twente. Als Jol ze als een team kan laten spelen, doen we gewoon tot op de laatste dag mee om de titel.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:57 schreef De_kromme het volgende:
Oké, dus jij stelt je vertrouwen blindelings op Jol, zou ik niet doen, maar ieder zijn ding.
DVM negatieve aapquote:Op woensdag 15 juli 2009 16:32 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
[..]
SulejmaniTrieste hypocriete papzak.
Gejank ja, vind je het niet fucking logisch dat er gejankt wordt. Onze zogenaamde topaankoop van 16 miljoen+ kan het niet opbrengen om even twee uur per dag de sportschool in te duiken.quote:
Bekijk die andere foto ook nog even.quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:41 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Gejank ja, vind je het niet fucking logisch dat er gejankt wordt. Onze zogenaamde topaankoop van 16 miljoen+ kan het niet opbrengen om even twee uur per dag de sportschool in te duiken.
Die smerige geldtrekker kunnen we beter meteen van de hand doen, hij lijkt nog wel boller dan Verhoeven man.
Gezien, nog steeds een dikkerdje, maar op de lange afstand zie je dit minder goed. Op dit niveau mag je GEEN overgewicht hebben, zeker niet als je net voor fucking 16 miljoen+ bent gekocht.quote:
Is toch logisch vent, als Fok! wordt aangeklaagd verhaald Danny gewoon de kosten op sjimz hoor.quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:44 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Jezus wat is dat voor een bullshit![]()
Link voor livestream Bristol - Ajax PM me daarvoor maar.
Policy wat betreft het plaatsen van directe links naar streams: belangrijk bericht mbt livestreams!quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:44 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Jezus wat is dat voor een bullshit![]()
Link voor livestream Bristol - Ajax PM me daarvoor maar.
Damn..quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
Blindelings spelers aankopen zou ik dus niet doen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:57 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Oké, dus jij stelt je vertrouwen blindelings op Jol, zou ik niet doen, maar ieder zijn ding.
Zo'n vage stream heb ik nooit zoveel vertrouwen in. Maar ik probeer het toch.quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:51 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Kans is 0.05% dat het uitgezonden wordt hoor.
Dit is geen eredivisie wedstrijd.quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Policy wat betreft het plaatsen van directe links naar streams: belangrijk bericht mbt livestreams!
I know, en als het wel werkt zie je meestal nog nietsquote:Op woensdag 15 juli 2009 17:51 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Kans is 0.05% dat het uitgezonden wordt hoor.
I told you soquote:EXCLUSIEF: Luis Suarez nieuwe aanvoerder van Ajax
Datum: 15-jul-2009 18:14
Door Bart Vlietstra
EXCLUSIEF - Bristol - Luis Suarez (22) is de nieuwe aanvoerder van Ajax. De Uruguayaanse aanvaller volgt Thomas Vermaelen, die een maand geleden naar Arsenal verkaste, op. "Dat klopt," beaamt Ajax-trainer Martin Jol die de spelersgroep zojuist inlichtte. "Hij is één van de belangrijkste spelers, dat heeft hij vorig seizoen bewezen. Ook de afgelopen weken heeft hij een goede indruk op me gemaakt, zowel op als buiten het veld. Daarnaast vind ik het erg prettig dat hij zich zo nadrukkelijk aan Ajax committeert."
Suarez liet in een uitgebreide reportage in de nieuwste Sportweek al optekenen te azen op het aanvoerderschap. "Het zou voor mij een extra stimulans zijn. Ik ben klaar om Ajax te leiden." Suarez liet ook geen mogelijkheid onbenut om aan te geven dat hij dit seizoen de Amsterdamse club trouw blijft. "Eerder heb ik wel eens gezegd dat ik wilde blijven, maar toen wilde ik eigenlijk weg als er een mooie club zou komen. Nu niet."
Verder gaat Suarez in Sportweek in op de komst van Martin Jol, zijn korte acteercarrière, zijn ambities en het vertrek van Marco van Basten. "Marco kwam er zelf ook achter dat er tussen hem en de groep iets ontbrak. Maar wie zegt dat de spelers helemaal niet op konden schieten met Marco is een slecht mens," aldus Suarez in het weekblad.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Wat vindt men hier van de keuze voor Wielaert als aanvoerder? (waar het nu wel op lijkt)
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk dat het Suarez zal zijn.
quote:
WOWquote:Op woensdag 15 juli 2009 16:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom post je hem niet gewoon?
[ afbeelding ]
Dikke tyfus papzak.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
WOW![]()
Leeft hij wel voor de sport? Dit is toch niet normaal meer?
Ik hoop dan toch maar op de invloed van Jolquote:Op woensdag 15 juli 2009 18:40 schreef Frankz0rz het volgende:
Suarez wilde een paar maanden terug nog geen aanvoerder zijn en nu ineens wel. Vreemd.
Arme Enohquote:Op woensdag 15 juli 2009 18:45 schreef Aanvoerder het volgende:
Zoek de dubbele neger:
http://www.ajax.nl/Ajax-1/Selectie/2008-2009/Spelers.htm
Als er iemand was die vorig jaar NOOIT verzaakte qua inzet was hij het wel, hij werd alleen wel slordig in het afwerken helaas. Maar qua inzet was ie bijna altijd voorop te vinden.quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:50 schreef TimmyAsd het volgende:
Suarez aanvoerder, hmm weet niet wat ik ervan moet denken
Sno is naar de kapper geweest.quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:45 schreef Aanvoerder het volgende:
Zoek de dubbele neger:
http://www.ajax.nl/Ajax-1/Selectie/2008-2009/Spelers.htm
Dat is wel waar maar ik twijfel aan zijn leidinggevende capaciteiten.. En zijn gebrekkig engels (laat staan nederlands) is ook niet echt een pluspunt..quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als er iemand was die vorig jaar NOOIT verzaakte qua inzet was hij het wel, hij werd alleen wel slordig in het afwerken helaas. Maar qua inzet was ie bijna altijd voorop te vinden.
Ach ja, het kan goed en fout lopen, Jol weet wel wat ie doet denk ik. En het is toch ook niet perse voor het hele seizoen?quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:57 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Dat is wel waar maar ik twijfel aan zijn leidinggevende capaciteiten.. En zijn gebrekkig engels (laat staan nederlands) is ook niet echt een pluspunt..
heb zo het gevoel dat het wel eens negatief kan werken voor hem, dat zijn capaciteiten eronder gaan lijden.. Hoop het niet natuurlijk..
Mensen net zoals jij dus?quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:14 schreef _Mike_ het volgende:
Al die mensen die Suljemani nu uitkotsen zijn meestal degene die ook als eerste dingen als "Suljemani held" roepen
uitkotsen is overdreven, maar ik vind het ook wel frappant hoe hij eruit ziet op die foto hoor, maar goed, het zal allemaal wel meevallen, anders doet Jol er wel wat aanquote:Op woensdag 15 juli 2009 19:14 schreef _Mike_ het volgende:
Al die mensen die Suljemani nu uitkotsen zijn meestal degene die ook als eerste dingen als "Suljemani held" roepen
Háhá? Kom eens met posts van mij waar ik zoiets doe dan?quote:
Ach net alsof Maradona ooit slank geweest is.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
uitkotsen is overdreven, maar ik vind het ook wel frappant hoe hij eruit ziet op die foto hoor, maar goed, het zal allemaal wel meevallen, anders doet Jol er wel wat aan.
Suarez wordt een kutaanvoerder, die vent kan geen Nederlands, heeft geen leiderschapskwaliteiten en kan alleen goed voetballen. Misschien krijgt hij nu wel meer verantwoordelijksgevoel, zodat hij geen onnodige gele kaarten meer pakt.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:14 schreef _Mike_ het volgende:
Al die mensen die Suljemani nu uitkotsen zijn meestal degene die ook als eerste dingen als "Suljemani held" roepen
Jij weet inderdaad wel wat Micky doet, de tering komop zegquote:Op woensdag 15 juli 2009 17:41 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Gejank ja, vind je het niet fucking logisch dat er gejankt wordt. Onze zogenaamde topaankoop van 16 miljoen+ kan het niet opbrengen om even twee uur per dag de sportschool in te duiken.
Die smerige geldtrekker kunnen we beter meteen van de hand doen, hij lijkt nog wel boller dan Verhoeven man.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:19 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jahoor Mike, ga maar lekker in het Barca-topic spelen. Je typeert jezelf overigens wel erg fraai.
Suarez wordt een kutaanvoerder, die vent kan geen Nederlands, heeft geen leiderschapskwaliteiten en kan alleen goed voetballen. Misschien krijgt hij nu wel meer verantwoordelijksgevoel, zodat hij geen onnodige gele kaarten meer pakt.
Wat denk je nou zelf? Hij heeft zeker zogenaamd weer een ziekte waarvan die dik wordt.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:33 schreef Jasza het volgende:
[..]
Jij weet inderdaad wel wat Micky doet, de tering komop zeg
Ik geef alleen mijn mening, je hoeft het er niet mee eens te zijn hoor.quote:
Wie zegt dat ie daar niet mee bezig is?quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:37 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
![]()
Die gast is toch hyprociet? Als zijn excuses welgemeend waren dan had hij zichzelf keihard afgetraind en er niet als zo'n fatty bij gelopen.
nee, maar hij heeft nou ook nog niet echt veel laten zien natuurlijk, als ie nou de sterren van de wereld heeft gespeeld is het allemaal al minderquote:Op woensdag 15 juli 2009 19:18 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ach net alsof Maradona ooit slank geweest is.
Hij is misschien nog niet op zijn perfecte gewicht, maar ik vind dat gezeik zo onnodig. Zolang hij maar normaal voetbalt boeit het mij geen hol of hij nou 80 of 100kg weegt.
Hij heeft ook echt veel kans gekregen om zich fit te trainen met een EK en alles, dat komt best goed met die Lindeman en Jol.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:35 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wat denk je nou zelf? Hij heeft zeker zogenaamd weer een ziekte waarvan die dik wordt.
Als hij gewoon 1/2 uur per dag de sportschool in duikt ipv lui vakantie vieren met bier en hoeren, of in ieder geval zorgt dat hij weer fit is als de training beginnen, dan is er niks aan de hand met deze jongen hoor.
Jahoor, het zal wel weer aan de foto liggen. Normaal is hij gewoon vol slank, waarom probeer je Sulejmani te verdedigen?quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:35 schreef Jasza het volgende:
[..]
Wie zegt dat ie daar niet mee bezig is?![]()
Foto's vertekenen enorm vaak
Omdat ik ervan overtuigd ben dat hij gewoon hard aan het trainen is, dus het komt wel goed.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:36 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jahoor, het zal wel weer aan de foto liggen. Normaal is hij gewoon vol slank, waarom probeer je Sulejmani te verdedigen?
Dat geloof ik ook wel, maar ik vind het veelzeggend dat hij zo zich aan durft te sluiten bij de selectie.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:37 schreef Jasza het volgende:
[..]
Omdat ik ervan overtuigd ben dat hij gewoon hard aan het trainen is, dus het komt wel goed.
Mensen hier zien alleen het negatieve in spelers lijkt het wel.
Volgens mij kan jij geen Nederlands als je Suarez niet kan verstaan?quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:19 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Suarez wordt een kutaanvoerder, die vent kan geen Nederlands, heeft geen leiderschapskwaliteiten en kan alleen goed voetballen. Misschien krijgt hij nu wel meer verantwoordelijksgevoel, zodat hij geen onnodige gele kaarten meer pakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |