de uitdaging klopte niets van. Daarom ga ik e rgewoon op door. Ik vind het echter zeer sterk dat je moeite hebt gestoken erin. Ik vertrouw er sowieso op dat mensen bij jou in goede handen zijnquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:52 schreef bassos het volgende:
[..]
Het gaat over astrologie.
Jij zou uitgepraat moeten zijn doordat je hebt geaccepteerd dat mijn uitdaging voldoende is beantwoord.
Ik heb je daar nu al dagen de tijd voor gegeven om tot dat inzicht te komen en er iets mee te doen.
Je blijft echter net doen alsof je het niet gezien hebt.
Dus duw ik het voor je neus.
Excuses schmackchoosesquote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:17 schreef Michielos het volgende:de uitdaging klopte niets van. Daarom ga ik e rgewoon op door.
Maar als je dat vindt, dan geef je toe dat astrologie interessant is en heb ik mijn punt gemaakt.quote:Ik vind het echter zeer sterk dat je moeite hebt gestoken erin. Ik vertrouw er sowieso op dat mensen bij jou in goede handen zijn![]()
Het is aangetoond dat het bestuderen van astrologie mooi is.quote:Dit blijft echter: astrologie sceptisch bekeken. En dus blijf ik mijn visie erop geven. Ofcourse mag jij hetzelfde doen.![]()
Ik ben het niet geheel met je eens maar ik geef toe dat ik astrologie interessant vind (niet op de manier waarop jij waarschijnlijk denkt dat ik het interessant vind). Ik vind je readings ook interessant en ik zie ook dat je er veel moeite ingestoken hebt. Dit zijn zaken die ik niet ontken. Of ik het met je eens ben of niet.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 22:49 schreef bassos het volgende:
[..]
Excuses schmackchooses
[..]
Maar als je dat vindt, dan geef je toe dat astrologie interessant is en heb ik mijn punt gemaakt.
[..]
Het is aangetoond dat het bestuderen van astrologie mooi is.
Dat is al veel meer dan wat tegenstanders van astrologie hebben aangetoond.
Interessant is interessant.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:25 schreef Michielos het volgende:[..]Ik ben het niet geheel met je eens maar ik geef toe dat ik astrologie interessant vind (niet op de manier waarop jij waarschijnlijk denkt dat ik het interessant vind).
Ik heb geen readings gedaan en ook niet veel moeite gestoken in mijn astro verhaaltjes.quote:Ik vind je readings ook interessant en ik zie ook dat je er veel moeite ingestoken hebt.
Waarom zei je dan eerder dat je er behoorlijk wat aandacht eraan geschonken hebt?quote:Op vrijdag 17 juli 2009 23:35 schreef bassos het volgende:
[..]
Interessant is interessant.
Ik denk dat de manier waarop ik astrologie interessant vindt ook niet iets is wat jij je kan voorstellen.
[..]
Ik heb geen readings gedaan en ook niet veel moeite gestoken in mijn astro verhaaltjes.
Ik heb er nu juist een punt van gemaakt dat mijn verhaaltjes algemeen waren.
(ik claimde drie weken full time om een echt verhaal te kunnen vertellen)
Dus...
quote:k zou het erg interessant vinden om een inhoudelijke reactie van je op deze post te lezen.
Ik bedoel, ik heb hier toch wel wat aandacht aan besteed.
Dat is relatiefquote:Op zondag 19 juli 2009 13:29 schreef Michielos het volgende:[..]
Waarom zei je dan eerder dat je er behoorlijk wat aandacht eraan geschonken hebt?
[..]
Kloptquote:Op zondag 19 juli 2009 13:56 schreef bassos het volgende:
[..]
Dat is relatief
Meer dan niets.
Minder dan veel.
Nu we zo lief tegen elkaar doen;quote:
Ow ik ben altijd in voor een tweede ronde en een derde ronde. Zullen we dit echter verplaatsen naar het andere topic, dan komt er meer "respect" uit (aangezien velen denken dat kritiek "respectloos" is)?quote:Op zondag 19 juli 2009 14:14 schreef bassos het volgende:
[..]
Nu we zo lief tegen elkaar doen;
tijd voor een gewetensvraagje.
Als je het verschil bekijkt tussen wat ik heb geschreven op basis van jouw horoscoop en nu pas geleden over die van Dariton, denk je dan dat je liever ook een dergelijk tweede rondje liever had gehad, of 'beter van niet'.
Liefde, venus en het 7e huis.quote:Op zondag 19 juli 2009 14:19 schreef Michielos het volgende:[..]Ow ik ben altijd in voor een tweede ronde en een derde ronde. Zullen we dit echter verplaatsen naar het andere topic, dan komt er meer "respect" uit (aangezien velen denken dat kritiek "respectloos" is)?
Hmm ik moet een puntje opgeven he. Wat dacht je van eehm liefde ? Wellicht een beetje basic maar toch
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |