abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 10 juli 2009 @ 19:56:08 #151
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_70859272
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 19:44 schreef flowerbox het volgende:
He jammer Asyniur, Parijs is wel leuk om heen te gaan.
Wrom gaan jullie niet meer?

Ik ga volgende week mijn ouders en schoonouders het leuke nieuws vertelllen. Alleen hoe is nog even de vraag...
Omdat ik er gewoonweg te moe en te ziek voor ben.
ik zit momenteel ook nog halftijds in de ziektewet, gewoon omdat ik het echt niet trek. Combinatie van zwangerschap en griepklachten die niet overgaan
Als ik tegen die tijd opgeknapt ben, dan gaan we misschien eind oktober

Ik moet het mijn ouders nog vertellen. Mijn schoonouders hebben we het verteld door ze een strandsetje te geven met een kaartje erbij: opa en oma, mag ik volgend jaar bij jullie in de tuin komen 'debberen' ?
  vrijdag 10 juli 2009 @ 19:57:25 #152
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_70859318
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 19:52 schreef freecell het volgende:
Jammer Asyniur!
Maar misschien wel beter zo, anders is het daar ook alleen maar bankhangen!
ja psies, maar het voelt toch een beetje als falen...
pi_70860040
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 19:57 schreef Asyniur het volgende:

[..]

ja psies, maar het voelt toch een beetje als falen...
Da's niet nodig hoor! Denk dat veel mensen in die combinatie het ook niet trekken! Ennuh die kleine is wel effe het belangrijkste nu!
pi_70861233
Mooi Nijna, dat je weer goedgekeurd bent!
Ik heb het idee dat ze in principe vaste dagen voor het spreekuur hebben.
Dan zou je ze niet allemaal zien. (tenminste als je steeds op vrijdag moet komen)

En je beeb is ingedaald, mooi!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 10 juli 2009 @ 21:06:46 #155
143848 huuphuup
Dorksided
pi_70861367
Nijna goedgekeurd mooi zo!

Asyniur niet leuk dat dat soort dingen dan ook te zwaar vallen.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  vrijdag 10 juli 2009 @ 21:09:21 #156
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_70861422
Bij ons roteren ze dat ook zodat idd als je altijd op vrijdag je afspraak hebt, je dan ook af en toe eens een ander ziet.
Ze hebben bij ons 2 teams, elk met 3 vk's en je ziet altijd iedereen van je eigen team een paar keer tijdens de zwangerschap zodat je in principe nooit een onbekende aan je bed hebt...
***
  vrijdag 10 juli 2009 @ 21:12:26 #157
143848 huuphuup
Dorksided
pi_70861495
Dat is hier ook wat BE zegt ik ga altijd op dinsdag maar het verschilt per keer wie ik heb.
alleen 1 vk heb ik nog niet gezien, voor de 35 weken controle sta ik ingepland bij iemand die ik al heb gehad. De eerstvolgende afspraak zal met 37 weken zijn. Ik denk dat ik as dinsdag dan dus toch maar eens vraag of ik niet bij haar ingepland kan worden. Of misschien is zij zelf wel zwanger en met verlof ofzo, dat zou ook zomaar kunnen natuurlijk.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_70862226
Asyniur, jammer dat jullie niet naar Parijs kunnen gaan. Maar dan kan je maar beter idd een andere keer gaan, als je je wat beter voelt. Toen ik net zwanger was, zijn we naar NY geweest, en toen was ik nog niet eens zo héél erg moe (dat kwam later pas ), maar elke middag lag ik om een uur of 4/5 al in bed. Das ook echt wel zonde.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_70862736
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 19:33 schreef Lijnloos het volgende:
Oeh oeh, even vraagje... laatst (zal wel weer een topic of 15 geleden zijn) werd er hier gesproken over een gevoel alsof je ooglid trilt of zo iets, maar was dat nou bij baby voelen? If so, dan heb ik net iets gevoeld!!! Overduidelijk niet darmen, maar durf nog niet gillend door het huis te gaan dat ik iets heb gevoeld... als het straks toch iets anders/sufs is... Experts?
Idd, zo omschreef ik het
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_70862802
Hier proberen ze ook te plannen dat je alle vk's gehad hebt gezien voor je bevalling. Eerlijk gezegd zou het mij niet uit maken, ze zijn er allemaal aardig. Heb zelfs nog smsjes van een vk in mn telefoon staan van tijdens de bevalling van Kyllian Zo lief dat ze af en toe een smsje stuurde hoe het ging, ookal moest ik naar het ziekenhuis.
Had wel liever iemand van de verloskundigepraktijk gehad dan in het ziekenhuis. Vorige keer zo'n vreselijke verpleegkundige gehad in het ziekenhuis, maar gelukkig ook een dag een hele lieve. Wat maakt dat een verschil in je stemming zeg.

Ow en wbt miskramen en extra echo's. Hier doen ze 1 extra echo (bij 8 weken) als je een eerdere miskraam/miskramen gehad hebt. Ik voelde me net als Ymme, echt megaonzeker, maar kreeg er geen verdere extra echo's door. Fijn dat dat bij jou wel kan Ymme!

Ik voel me sinds deze week eindelijk niet meer zo onzeker, want ik kan eindelijk zelf het hartje horen met de angelsound!!
  Moderator vrijdag 10 juli 2009 @ 22:12:17 #161
5428 crew  miss_sly
pi_70863187
Ik ga vast volslagen onbekenden aan mijn bed krijgen tijdens de bevalling
Te weinig ziekenhuisbezoekjes gehad tegen die tijd om ook maar iemand te kennen. Ach ja, ze zal er toch wel uitkomen, neem ik aan

Nijna ook goedgekeurd! Misschien ga ik eerst, maar je weet nooit, hoor! Het kan ook voor jou zomaar ineens beginnen

Juup leuk dat je er weer even bent
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 10 juli 2009 @ 22:14:41 #162
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_70863273
miss_sly, wij moeten ook naar het ziekenhuis en zelfs al zou het dezelfde zijn als toen met Sasha zou ik haar niet herkennen.

Maar voor de nacontrole is het dan toch wel weer prettig om een bekend gezicht te zien.
***
pi_70863320
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 22:12 schreef miss_sly het volgende:
Ik ga vast volslagen onbekenden aan mijn bed krijgen tijdens de bevalling
Te weinig ziekenhuisbezoekjes gehad tegen die tijd om ook maar iemand te kennen. Ach ja, ze zal er toch wel uitkomen, neem ik aan

Nijna ook goedgekeurd! Misschien ga ik eerst, maar je weet nooit, hoor! Het kan ook voor jou zomaar ineens beginnen

Juup leuk dat je er weer even bent
Dank u

Wij gaan waarschijnlijk ook volslagen vreemden aan bed krijgen, al hebben wij wel een aantal mensen al gezien toen er nog Pregnyl gespoten moest worden bij DuchessX. (Was trouwens op de kraamafdeling bedenk ik mij nu). Maar in principe zijn het vreemden, best wel spannend eigenlijk.
  vrijdag 10 juli 2009 @ 22:19:31 #164
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_70863422
Ik heb geen enkel moment een probleem gehad met een vreemde aan mijn voeteneinde
I'm so glamourous I piss glitter!
  vrijdag 10 juli 2009 @ 22:21:15 #165
143848 huuphuup
Dorksided
pi_70863477
ik zou er ook niet zo'n probleem mee hebben eigenlijk. Bij mij gaat de vk mee naar het ziekenhuis en ik heb er maar 1 nog niet gezien en nog wat afspraken te gaan dus och, voor de volledigheid vind ik het wel een plan om die vk ook even gezien te hebben.
Verder zal het me op het moment zelf waarschijnlijk roesten.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  vrijdag 10 juli 2009 @ 22:21:48 #166
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_70863493
Oh, ik verder ook niet hoor. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd, als ze hem er maar uit haalden.
***
pi_70863546
Ik had in het ziekenhuis ook een verloskundige die ik nog nooit gezien had. Maakte me echt helemaal niks uit. Vantevoren leek het me wel vervelend om een vreemde te hebben, maar uiteindelijk boeit het gewoon echt niet. En ze was ook nog eens harstikke lief gelukkig.
Tijdens het primen had ik ook elke keer een andere vk of arts assistent die dat spul in moest brengen, maar ook dat maakte eigenlijk niet zoveel uit. Ze waren allemaal wel ok eigenlijk.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  Moderator vrijdag 10 juli 2009 @ 22:28:02 #168
5428 crew  miss_sly
pi_70863686
Oh, het maakt me ook absoluut niet uit, maar ik bedacht me dat toen ik las hoe er goed gepland wordt bij de praktijken om iedereen een keer gezien te hebben. Ik ga ervan uit dat er kundige mensen aan mijn bed staan, en verder ben ik door jaren bij de gyn lopen echt niet meer preuts hoor
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_70863724
Hier heeft de vk-praktijk 3 personen, en ze hebben allemaal een vaste dag voor het spreekuur (ma, wo, vr). Elke keer wordt je gewoon gevraagd of je dan weer bij een ander kan/wil... en ja, ik moet er toch vrij voor nemen bij mijn werk, dus mij maakt het echt niet uit welke dag. Volgende week 3e keer en dan ook de 3e (nu nog onbekende) vk-mevrouw. De eerste 2 waren erg gezellig en lief en aardig, dus dat zal deze ook vast wel zijn..
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 21:56 schreef McLaura het volgende:

[..]

Idd, zo omschreef ik het
Ah zie je wel... dus toch goed onthouden... tja, zo voelde het dus wel, maar dan in de onderbuik... beetje aan de voorkant van mijn buik aan de onderkant... helaas niet meer gevoeld sindsdien maar ik geeft het gewoon een positief gevoel en vind het nu gewoon de eerste voelbare tekenen van Frummel
  vrijdag 10 juli 2009 @ 22:35:29 #170
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_70863868
Leuk he Lijnloos!
***
pi_70863955
Dat trillen herken ik als man natuurlijk niet als zodanig, maar ik zie soms wel de buik van DuchessX trillen, ik weet niet wat die kleine dan aan het uitspoken is maar het is wel lachwekkend. Die kleine alien is soms enorm druk
pi_70864118
Gaaf Lijnloos!!
Zoals je het omschrijft voelt het bij mij ook. Let maar op, straks ga je het dagelijks voelen
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_70864320
Vreemde aan je voeteneind lijkt me ook niet zo heel prettig, maar als ik het zo lees klinkt het ook wel weer logisch dat je dat op het moment supreme niks kan schelen eigenlijk
Hier hebben we twee verloskundigen. De ene is nu op vakantie, dus ik dacht, dan is de kans groot dat ik een invaller krijg. Maar vk2 zegt dat ze gewoon 3 weken alles in d'r uppie doet
behalve als ik op de 18e beval, want dan is ze jarig en wil ze graag uit eten als 't even kan

Vandaag studiegenootjes gezien voor 't eerst sinds november. Zegt er eentje (niet de meest intelligente): "Zo raar om te bedenken dat je nu gewoon een kind hebt!"
Ik: "Eh.... dat kind is er nog niet hoor."
Zij: " ! OH ! Je ziet er niet zo zwanger uit, ik dacht dat je al bevallen was "

POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_70865027
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 22:43 schreef Poppejans het volgende:
Gaaf Lijnloos!!
Zoals je het omschrijft voelt het bij mij ook. Let maar op, straks ga je het dagelijks voelen
Lijkt me heerlijk!
pi_70865184
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 22:51 schreef innepin het volgende:


Vandaag studiegenootjes gezien voor 't eerst sinds november. Zegt er eentje (niet de meest intelligente): "Zo raar om te bedenken dat je nu gewoon een kind hebt!"
Ik: "Eh.... dat kind is er nog niet hoor."
Zij: " ! OH ! Je ziet er niet zo zwanger uit, ik dacht dat je al bevallen was "


naja
Onder welke steen heeft die gezeten de afgelopen jaren?
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  † In Memoriam † vrijdag 10 juli 2009 @ 23:55:51 #176
43556 miss_dynastie
pi_70866133
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 22:51 schreef innepin het volgende:
Vreemde aan je voeteneind lijkt me ook niet zo heel prettig, maar als ik het zo lees klinkt het ook wel weer logisch dat je dat op het moment supreme niks kan schelen eigenlijk
Hier hebben we twee verloskundigen. De ene is nu op vakantie, dus ik dacht, dan is de kans groot dat ik een invaller krijg. Maar vk2 zegt dat ze gewoon 3 weken alles in d'r uppie doet
behalve als ik op de 18e beval, want dan is ze jarig en wil ze graag uit eten als 't even kan

Vandaag studiegenootjes gezien voor 't eerst sinds november. Zegt er eentje (niet de meest intelligente): "Zo raar om te bedenken dat je nu gewoon een kind hebt!"
Ik: "Eh.... dat kind is er nog niet hoor."
Zij: " ! OH ! Je ziet er niet zo zwanger uit, ik dacht dat je al bevallen was "


Ik heb voor de zekerheid nog even in het buikentopic gekeken of ik wel het juiste plaatje in gedachten had bij je Ongelooflijk dat ze dat niet doorheeft zeg
pi_70870020
Innepin... haha opmerkzaam type of niet... Ahum

Ik meld me maar vast, heb heerlijk geslapen . Net pas wakker om te plassen.
Fake it till you make it...
  Moderator zaterdag 11 juli 2009 @ 06:30:58 #178
5428 crew  miss_sly
pi_70870076
Meld ik me ook maar vast weer.
Kan niet meer slapen, gewoon klaarwakker.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_70870138
Goedemorgen beide meldplicht dames
Spannende tijden voor jullie hoor!
  Moderator zaterdag 11 juli 2009 @ 07:29:45 #180
5428 crew  miss_sly
pi_70870169
Goedemorgen Xenia! Je bent er ook al vroeg bij. Alles goed daar?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_70870209
Hier nog een langslaper met meldplicht.

Mogguh!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:03:59 #182
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_70870245
Langslaper McLaura? Dat valt toch wel mee!

Meldpichtdames, ik vind het zo spannend voor jullie
De fase van aftellen is echt al aangebroken, ook voor de in augustus uitgerekenden

Innepin, wat een opmerking zeg

Jemig, wat een nacht. Ik kon geen cm bewegen zonder kramp te krijgen in (vooral) mijn linkerbeen, zo irritant. En pijnlijk!
.... met gevoel voor drama....
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:15:26 #183
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_70870279
Asynur wat jammer dat het minder gaat Kan me voorstellen dat je er flink van baalt.

Innepin Hoe kan ze een hoogzwangere buik nou gewoon over het hoofd zien?

Van het huidige verloskundigenteam heb ik pas 2 verloskundigen gezien van de 5. Nou ja geen probleem. Vorige keer met de bevalling kreeg ik in het ziekenhuis 2 ploegen met voor mij onbekende verpleegkundigen en gyneacologen aan mijn bed en ik zou geen gezicht meer herkennen eigenlijk Op dat moment maakte het me totaal niks uit.

Zo wij zijn hier bijna klaar. Zo de deur uit voor een dagje Sesamstraat in Madurodam. Kijken hoe ons grietje dat vindt
pi_70870323
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 08:03 schreef Kersjes het volgende:
Langslaper McLaura? Dat valt toch wel mee!

Het was ook sarcastisch bedoeld, ik was het gewoon zat in bed

Ik heb boven de commode al even ingeruimd en geconstateerd dat ik maar 8 hydrofielluiers heb. Oeps, dat wordt (online) naar de Hema, wat jammer nou
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:28:50 #185
57497 happyme28
I'm so happy
pi_70870325
Goedemorgen allemaal. Alle meldplichtigen zijn al vroeg wakker. Dan moet je je eigenlijk 2 keer per dag melden vind ik hoor, wie weet wat er kan gebeuren over een paar uur

Hier vandaag 8 weken

We gaan vandaag op vakantie. Ik snap helemaal dat Asyniur Parijs annuleert. Gister en vandaag is het echt bar en boos qua misselijkheid. Alleen als ik eet ben ik niet misselijk, maar ik kan moeilijk de hele dag blijven eten.

Gelukkig blijven wij in Nederland en op onze eigen boot, dus we kunnen terug wanneer het niet gaat en als ik niet lekker ben varen we gewoon een dag niet. Vandaar dat we wel gewoon gaan en dan zien we wel.

Mocht het niet meer lukken om hier te komen vandaag, dan hoop ik op allemaal verse beebjes als ik terugkom 2 augustus (of eerder, maar dat hoop ik niet). Innepin, Miss_sly en McLaura, Nijna, Urla succes met de LL en een goede bevalling gewenst.

MeNicole, jij zal je kleintje zeker hebben als ik terugkom. Succes!!

Asyniur, ik wens je veel plezier bij je eerste echo volgende week. Ik duim voor je dat alles goed is!

Lijnloos, wat gaaf dat je je kleintje lijkt te gaan voelen.

En verder wens ik iedereen weinig klachten en veel plezier op de roze wolk!
pi_70870331
Happy, bel je even als je hier langskomt Ik woon nogal aan de doorgeende plezierbootjesroute
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:35:09 #187
57497 happyme28
I'm so happy
pi_70870360
McLaura, haha, wie weet zie je ons wel langvaren!
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:37:05 #188
100369 lunastar
Geniet van het leven
pi_70870368
goedemorgend

Hier gisterenavond goed pijn aan buik.. spierpijn... nu moet ik met momenten naar lucht happen en doen mijn ribben pijn... denk dat baarmoeder nu goed omhoog is gekomen...
verder alles goed begin nu baby eindelijk dagelijks te voelen eindelijk

Hier nog geen enkele keer eigen gyn aan bed gehad bij bevalling.. Bij Luna had ik zijn assistent want mijn gyn vertrok die dag op vakantie... En bij Jade had ik de dienstdoende gyn.. maar heb hem niet gezien.. ventje zei dat hij even om de hoek is komen kijken en heeft gezegd dat nog even zal duren hij ging vlug nog zijn middagmaal benutten... Maar om 12u05 wou Jade er uit en hij kwam binnenstormen en heeft Jade nog juist overgenomen van de vroedvrouw.. dus hard gewerkt dat die gyn had och beter zo.. want bij Jade's bevalling hebben ze véél naar hun hoofd geslingerd gekregen met mijn gevloek als ik ze nu zou tegenkomen weet ik toch niet meer dat het tegen hun was

Gho zie juist nog een weekje en dan is het nog 100 dagen hier... wat gaat het soms toch snel hé...
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:40:48 #189
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_70870391
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 08:28 schreef McLaura het volgende:

[..]

Het was ook sarcastisch bedoeld, ik was het gewoon zat in bed

Laten we het er maar op houden dat ik veel te weinig slaap gehad heb de laatste tijd en dat de peuter hier ook op een abnormaal vroeg tijdstip besloten had wakker te worden....
.... met gevoel voor drama....
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:45:00 #190
223453 Guuzewuus
Noem me maar Goizewois :-p
pi_70870401
FTA gefelicteerd met jullie zoon . Wat fijn dat het zo soepeltjes is gegaan allemaal en wat een knapperd zeg .

Verder nog dingen die ik moet weten?
Eigenlijk kwam ik ook even iets posten zodat ik mijn ticker eevn kon checken .
pi_70870411
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 08:35 schreef happyme28 het volgende:
McLaura, haha, wie weet zie je ons wel langvaren!
Als jij bij Leeuwarden langs een nieuwbouwwijk komt, en je ziet roze-achtige huizen met knalrode dakjes, denk dan maar even aan mij
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_70870418
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 08:40 schreef Kersjes het volgende:

[..]


Laten we het er maar op houden dat ik veel te weinig slaap gehad heb de laatste tijd en dat de peuter hier ook op een abnormaal vroeg tijdstip besloten had wakker te worden....
Kan gebeuren Krijg je die peuter tussen de middag nog even in bed, of wordt dit een hele lange dag?
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  zaterdag 11 juli 2009 @ 08:57:56 #193
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_70870473
Manlief moet werken vandaag maar Devin en ik gaan straks even naar de kinderboerderij waardor hij hopelijk zo moe raakt dat hij wel zal willen slapen vanmiddag. Kan ik ook even plat gaan, kwart voor 6 gewekt worden door een kleine jongen die zijn lege fles voor mijn hoofd zwaaiend roept dat hij dorst heeft en Bumba wil kijken... Dat staat je over een jaar of 2 ook te wachten
.... met gevoel voor drama....
pi_70870512
Dat duurt nog heeeeeeeeeeeeeeeel lang, 2 jaar

Maar idd, flink afmatten dat jochie, dan slaapt ie vast wel even tussen de middag!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_70870514
Hey Happy, dat kan niet Jij vandaag 8 weken en een dag, ik 8 weken
pi_70870548
Goedemorgen allemaal

Bucko fijn dat de echo goed was En leuk dat jullie het geslacht weten Wel jammer dat je het niet komt vertellen hoor

Asy jammer dat jullie niet weg gaan, maar ik kan het me erg goed voorstellen hoor! En het heeft niks met falen te maken. Ik kon in het begin nagenoeg niks behalve slapen en overgeven, en dat deed ik toch het liefste in mn eigen huis

Happy hele fijne vakantie, hopelijk heb je niet teveel last van de misselijkheid en kunnen jullie lekker veel varen En 8 weken (en een dag??) alweer, als je terugkomt dus gewoon al ruim 11!

Juup gezellig dat je er weer bent Leuk he? Zo’n hobbelende buik

Freecell ook alweer 8 weken

McLaura hoe is het nu met de krampen?

Ik heb tot nu toe 4 van de 5 vk’s gezien en straks 2 van de ik dacht 5 gyn’s dus waar ik ook beval, de kans op een vreemde naast mn bed is best groot, maar kan me niet echt wat schelen, zolang ze hun werk maar goed doen en zorgen dat mn baby er heel uit komt
pi_70870617
Goedemorgen Chan

Ik kende alledrie de verloskundigen goed, maar kreeg uiteindelijk een invaller de hele dag. Maar L wachtte even tot de dienst was overgedragen aan de tofste verloskundige en was er een half uur later

De invaller was een leuk mens trouwens, al was ze wel wat verbaasd dat wij slechte grappen aan het maken waren tijdens vrij heftige weeën
pi_70870666
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 09:10 schreef Chan het volgende:
McLaura hoe is het nu met de krampen?

Af en aan, het blijft wat rommelen. Ik ben benieuwd hoe lang Sjakie nog buikbaby blijft
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_70870728
Happy, fijne vakantie... Enne 2 keer per dag melden... doe ik niet aan hoor .
Ik verwacht dat ik nog wel even mag, volgens mn moeder heb ik nog geen "plofkop" en zal het vast nog even duren voor ik ga bevallen .

McLaura, woon jij aan dat kanaal waar je overheen komt als je Leeuwarden binnenkomt daat bij de brandweerkazerne zeg maar? Dan ben je misschien wel (als je maar schuin genoeg kijkt) de overbuur van mijn tante .
Spannend dat gerommel Sjakie heeft volgens mij zelf gewoon een datum op het oog hoor...

Kers, hopelijk kan je straks nog ff plat!
Fake it till you make it...
  zaterdag 11 juli 2009 @ 10:05:23 #200
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_70870931
Dank jullie wel voor al jullie lieve woorden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')