quote:Op woensdag 8 juli 2009 13:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit is SHO, hier reageren mensen op gebeurtenissen in de showbizz.... dat het een MJ topic is wil niet per definitie zeggen dat MJ verheerlijkt moet worden, of dat er geen kritische vragen gesteld of opmerkingen gemaakt mogen worden.
Het is geen "Verheerlijk hier MJ" topic, en dat het vol zit men mensen die in SHO lijken te wonen is dus niet zo vreemd. Waarschijnlijk worden er minder kritische noten gekraakt in MUZ.
Aangezien je zo enthousiast bent over 'hulpvaardig', zou je dan zo lief willen zijn in die betreffende TT vogelsnestjes in vogelnestjes te willen wijzigen? Zoals CC al heel hulpvaardig opmerkte?quote:
Damn, heb ik er ook overheen gelezen, dacht dat Stat het al had veranderd!!! Anyway, fixed!quote:Op zaterdag 11 juli 2009 01:13 schreef Greys het volgende:
[..]
Aangezien je zo enthousiast bent over 'hulpvaardig', zou je dan zo lief willen zijn in die betreffende TT vogelsnestjes in vogelnestjes te willen wijzigen? Zoals CC al heel hulpvaardig opmerkte?
We zitten daar dyslectische (only in English) Micky uit te lachen, maar met die fout in de TT ben ik zelf geen haar beter natuurlijk
Wordt aan gewerkt as we speak.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 12:19 schreef Greys het volgende:
Kan iemand die Annelies30 nou eens laten opbokken uit Palinggate?
Hebben we ons daar nu niet al genoeg aan geërgerd?
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 12:42 schreef yvonne het volgende:
annelies30 mag garnalen gaan pellen, lang
Volendamquote:Op zondag 19 juli 2009 15:08 schreef Ole het volgende:
static, waarom de palinggate weg???
Had je het te druk hier of zo
yup, en laten we het maar zo houden als het nu is! ;')quote:Op maandag 20 juli 2009 01:42 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Palinggate. Maar het is alweer over.
Helemaal mee eens!! Ik word gestoord van dat gesop op MJ. Laat ze lekker in PUB een fototopic openen en daar met die paar die dat willen gaan lopen hijgen!! Wij willen gewoon vuige roddels, speculaties en achterklap!!!quote:Op maandag 27 juli 2009 17:23 schreef static het volgende:
Dan blijft er geen topic over. Het gaat nu al een tijdje zo, meldt het maar wanneer er nieuws is.
Oke, wist ik nietquote:Op maandag 27 juli 2009 17:23 schreef static het volgende:
Dan blijft er geen topic over. Het gaat nu al een tijdje zo, meldt het maar wanneer er nieuws is.
Ze hadden ook gewoon het verzoek van static kunnen lezen om te kappen met het plaatsten van foto's die niks aan de reeks toevoegen.quote:Op maandag 27 juli 2009 17:22 schreef Jojoortje het volgende:
Waarom MJtopic dicht? Om over MJ te praten is toch juist leuk. Verwijder dan gewoon alle posts met plaatjes enzo
Of in B&H een topic openen, daar is B&H toch voor?quote:Op maandag 27 juli 2009 17:25 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Helemaal mee eens!! Ik word gestoord van dat gesop op MJ. Laat ze lekker in PUB een fototopic openen en daar met die paar die dat willen gaan lopen hijgen!! Wij willen gewoon vuige roddels, speculaties en achterklap!!!
Prima.quote:Op maandag 27 juli 2009 17:27 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Oke, wist ik nietAls het autopsierapport binnen is, dan meld ik het hier wel
quote:Op maandag 27 juli 2009 17:52 schreef static het volgende:
[..]
Anders sappig nieuws is ook goed hoor.
Het is mega irritant dat, wanneer je gewoon de roddels wilt lezen en speculeren over die roddels, je een scroll arm krijgt van alle foto's die een stel hijgende 40+ dames zo nodig moet posten en die van 0 toegevoegde waarde zijn voor dat topic. Nogmaals, daar zijn andere forumonderdelen geschikt voor, zoals ONZ of PUB. Daar kun je kwijlen over de linkertepel en de rechterwijsvingervan MJ.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:12 schreef sunny16947 het volgende:
Snap het ff niet hoor. Er druppelen toch steeds van die berichten binnen van TMZ, Showbiz, Thesun etc. En daar tussendoor plaatjes. Wat is daar mis mee....Wist niet dat dat verboden was.
Dan moeten de moderators die posts weghalen en niet het topic op slot gooien.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:30 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Het is mega irritant dat, wanneer je gewoon de roddels wilt lezen en speculeren over die roddels, je een scroll arm krijgt van alle foto's die een stel hijgende 40+ dames zo nodig moet posten en die van 0 toegevoegde waarde zijn voor dat topic. Nogmaals, daar zijn andere forumonderdelen geschikt voor, zoals ONZ of PUB. Daar kun je kwijlen over de linkertepel en de rechterwijsvingervan MJ.
Het werden er gewoon veel en veel te veel. Een keer een fotootje is niet erg, maar het werd een wedstrijd 'wie plaatst de meeste foto's'.
Dan moet er 24/7 een mod aanwezig zijn want ze doen niet anders.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:06 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Dan moeten de moderators die posts weghalen en niet het topic op slot gooien.
Nee hoor, gewoon een waarschuwing geven of zet het desnoods in de TT.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:02 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dan moet er 24/7 een mod aanwezig zijn want ze doen niet anders.
Topic gaat heus wel weer open hoor, enge MJ-junk.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 02:59 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Nee hoor, gewoon een waarschuwing geven of zet het desnoods in de TT.Wie het dan toch doet moet op het matje komen. Blijf je nog doorgaan, krijg je een ban
![]()
Bovendien is dit ook niet wat. Nu wordt elk nieuws hier geplaatst in de hoop dat er ergens een modje wakker is. Ze kunnen heus wel zo'n topic in de gaten houden hoor, zo moeilijk is dat niet.
Zit al de hele tijd te F5-enquote:Op dinsdag 28 juli 2009 03:24 schreef APK het volgende:
[..]
Topic gaat heus wel weer open hoor, enge MJ-junk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |