Wat is je mening over kinderporno?quote:Op woensdag 8 juli 2009 14:22 schreef Picchia het volgende:
Een petitie voor internetcensuur. Klinkt goed.
Dit is voer voor de echte grammmernazisquote:Hi everyone,
Please please please sign this petition, cause my goal is too get rid of all these pro ana website's. We don't want any more girls suffering from Anorexia nervosa. Pro ana website's have a great influence on young girls lately. Please sign!
Zanne, The Netherlands.
Zielig hoor. En trouwens, ik kan toch ook petities maken en niet eten? Hou je domme opmerkingen voor je.quote:Op woensdag 8 juli 2009 15:03 schreef Boze_Appel het volgende:
Als je de tijd die je bezig was met petities maken nou eens zou spenderen aan niet eten.
Je bent veels te dik.![]()
Dat uitroepteken lijkt op een Lquote:
quote:Op woensdag 8 juli 2009 15:09 schreef Newyorkcitylove het volgende:
[..]
Zielig hoor. En trouwens, ik kan toch ook petities maken en niet eten? Hou je domme opmerkingen voor je.
Op zich is het wel interessant om te zien dat mensen dus altijd zoeken naar een mate van anarchie. En het internet is dan een hele fijne, aangezien je daar lekker anoniem anarchistisch kan zijn.quote:Op woensdag 8 juli 2009 14:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat is je mening over kinderporno?
(eeuwige dooddoener misschien, maar een beetje reguleren mag je dat internet wel hoor)
Kinderporno is illegaal, mensen aanzetten om te vermageren nietquote:Op woensdag 8 juli 2009 14:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat is je mening over kinderporno?
(eeuwige dooddoener misschien, maar een beetje reguleren mag je dat internet wel hoor)
jaa, daarom is het mijn doel om dat juist illegaal te maken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 15:21 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Kinderporno is illegaal, mensen aanzetten om te vermageren niet
Daar hangen sowieso praktijken aan vast die offline ook illegaal zijn. Die kunnen ze best neerhalen door middel van notice and take down. Maar met pro-ana community sites is dit niet het geval. Daar gebeurt niets illegaals; het is een beetje gelul in de ruimte en daar is niets mis mee. Maar als ik moet kiezen tussen twee absoluten dan kies ik voor geen censuur.quote:Op woensdag 8 juli 2009 14:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat is je mening over kinderporno?
(eeuwige dooddoener misschien, maar een beetje reguleren mag je dat internet wel hoor)
Dat gaat niet lukken. Zo'n sites vallen gewoon onder vrijheid van meningsuiting.quote:Op woensdag 8 juli 2009 15:29 schreef Newyorkcitylove het volgende:
[..]
jaa, daarom is het mijn doel om dat juist illegaal te maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |