Goeie samanvatting van vandaag tot nu toequote:
En vorige week was het bijna 30 graden... zo raar kan het weer zijn ...quote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:56 schreef marcel-o het volgende:
Ging hier een uur geleden flink tekeer met wind en slagregen. t leek serieus herfst, nu nog.. maar dan zonder regen.
t is zelfs maar 13 graden
Het wachten is op sneeuw.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 09:33 schreef appelsientje het volgende:
[..]
En vorige week was het bijna 30 graden... zo raar kan het weer zijn ...
M'n moonboots staan al klaarquote:Op vrijdag 10 juli 2009 09:37 schreef Gitanki het volgende:
Hier (Brabant zuid-oost) een beetje pisweer afgewisseld met bijna opklaringen..
[..]
Het wachten is op sneeuw.
Hier nog 1. Al heb ik liever nu dit weer dan de 25equote:Op donderdag 9 juli 2009 21:59 schreef INViCTuS het volgende:
Kep eigenlijk wel weer genoeg van die regen... heb liever dat het warm is zo rond de 26-28 graden en dat het soms onbestendig is met onweer dan dit knake weer.
Zoals het eruit ziet , blijft het de hele dag zoquote:Op vrijdag 10 juli 2009 10:42 schreef Xebber het volgende:
Het duurt zeker nog wel een paar uur voor 't droog is?
Welneequote:Op vrijdag 10 juli 2009 11:34 schreef MassimO het volgende:
[..]
Zoals het eruit ziet , blijft het de hele dag zo
Was vorig jaar ook een keer, met een jas aan naar buiten..quote:Op vrijdag 10 juli 2009 09:53 schreef kebabkever het volgende:
12 graden hier momenteelen dat in de zomer!
quote:Op vrijdag 10 juli 2009 12:33 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Was vorig jaar ook een keer, met een jas aan naar buiten..
Net ook, naar de sportschool, gelukkig wordt het droger.
Dit weer is lief als het oktober is, maar dan nog iets hardere wind en gekleurde bladeren die rondwaaien.
morgen? Dat komt vannacht al over lijkt mij.quote:
morgen wel jaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |