quote:
das hip tegenwoordig, liefst met hartjes er in en voor je raam hangen (quote:
Geheugen kaartje in andere camera? Of even in de olympus doen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:38 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb wel een foto van die optie trouwens, maar die krijg ik niet van stinkie's nieuwe camera en ik had geen zin de hele boel weer te verslepen alleen om dat weer op de foto te gaan zetten.![]()
hahahaha goeie!quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:54 schreef Saffier het volgende:
Weet je, van lieverlee gaat er steeds meer speelgoed van de jongens verdwijnen.
Ik krijg er alleen steeds meer meisjesspeelgoed bij ineens, geen idee hoe dat nou toch komtquote:
Daar zit natuurlijk een wereld tussen. Als het BE allemaal geen zier uitmaakte, had ze samen met haar mannen niet zo veel tijd en moeite gestoken in stucen (quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:46 schreef moussy het volgende:
[..]
wat zij zei, je moet er wonen.. tis geen toonzaal.
Hopsa!quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:56 schreef Brighteyes het volgende:
voor Mokana Meubelen in Enschede!
Hij gaat een combi met een tweezits bestellen voor in zijn showroom en als ze binnen zijn komt hij de tweezits omruilen voor de driezits hier!![]()
![]()
Zometeen de boel dus driedubbeldik in lakens inpakken!![]()
Ik ben zo verschrikkelijk blij!
Heb al wel een soort van opstelling gevonden die nu werkt, maar met een halve meter minder zou het toch beter zijn.
Oh, en voor de beeldvorming, deze lamp komt eind april binnen en komt dan boven de bank te hangen:
[ afbeelding ]
Bloem, hij past niet helemaal in het vak, maar als hij zo blijft staan dan verf ik gewoon nog een stuk aan het blauwe vlak erbij.quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:59 schreef bl0emetjE het volgende:
Zou die bruine kast in dat gekleurde vlak naast de eettafel passen? Of is dat teveel opzij? (Niet makkelijk in te schatten vanaf de foto's, maar denk dat dat wel mooi kan zijn!)
De bank wat 'ruimte' geven door dan tegen dat stukje muur achter de bank bijv dat witte kastje (wat nu in het kleurvlak naast de eettafel staat) neer te zetten (licht houden).
Evt een plant achter dat hoekje van de bank?
Ik zal het eens in overweging nemen. Het kastje zelf was meer omdat ik alle puzzels eerst hoog had staan wegens sloopgrage dreumesen, maar nu hebben ze de leeftijd dat ze het zelf kunnen pakken. Deurtjes is geen gek idee, hoewel het daar soms ook heel erg hokkering en propperig van kan worden.quote:Op woensdag 22 februari 2012 18:31 schreef Duderinnetje het volgende:
Veel beter zo! Goed zeg.
En met het gevaar als kinderhaterte boek te staan: IKEA verkoopt lades en deurtjes in die Lack-kasten, dus dan kun je eventueel het speelgoed nog wat meer opbergen.
En dat bedoel ik alleen maar als tip en zeker niet als kritiek/commentaar.
Overigens komt die houten kast mooi tot zijn recht, tegen de lange muur.
Dat zou wel mooi zijn BE.quote:Op donderdag 23 februari 2012 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet nu trouwens ook waarom het niet werkte met die hoek. Het is wel een 45 graden hoek, maar in totaal zeg maar. Dus het stukje zelf heeft 2 hoekenv an 22,5 graad, maakt samen 45. En wij hadden dan dus zeg maar een 90 graden hoek met schuine zijde nodig gehad omdat onze muur een 45 graden hoek maakt.
Anyway... Het pakt uiteindelijk allemaal wel ok uit gelukkig.
Ik ga vanavond mijn kasten-inhoud eens kritisch bekijken en zien of niet toch die witte kast achter de eettafel de kamer uit kan.
Je kunt natuurlijk ook een kleine, eenvoudige muursticker ergens vandaan halen en op de deurtjes plakken!quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:06 schreef Brighteyes het volgende:
Ik gooi hem straks even op het dak ok?
F. en ik vonden die kast beiden niet echt mooi, maar dachten wel dat het noodzakelijk was. Maar dat moet mss toch wel anders kunnen. Als we iets beter met onze administratie omgaan bijvoorbeeld.Thanks to Reese voor deze
![]()
Bloem, ik heb eens naar die stickers gekeken en ik vind ze echt heel tof, maar ik ben zo bang dat het dan nóg drukker wordt met nog meer printjes, dus ik ga dat nog eens heel goed overwegen. Voorlopig denk ik eigenlijk aan de optie van manden in het kleine vier-vakjes kastje met knutselspul (klei en meuk etc.) erin en dan de puzzels en spelletjes onderin de houten kast.
Ik vind die witte mandjes juist wel leuk! Ik snap wel dat je niet staat te jubelen van die deurtjes, overigens.quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:22 schreef Brighteyes het volgende:
Zit idd ook wel wat in Dude. Ik denk alleen dat ik gewoon deurtjes weer zo 'deurtjes' vind, dus vandaar idd de mandjes optie, maar ik zal morgen eens even IRL gaan bekijken hoe het eruit ziet.
Wit kan er zo goedkoop uit zien.![]()
Of zeg ik nu iets raars.
Oh dat is wel een goeie! Dat is wel mandjes-eigen ja, stof en getverderrie onderin. En dan tussen de naadjes! Kejje ze eens in de zo veel tijd op de kop onder de douche zetten.quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:24 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik zou voor de vlakke witte gaan BE, rust, vlak, géén stofnest (of wij zijn van die vuilbakken dat die rieten dingen altijd stoffig worden?) en opbergmogelijkheid... En misschien speelgoed schiften, de helft boven en eens in de 6 weken wisselen? Ze spelen altijd zoveel leuker en beter vind ik, na opruimen.
Na! Zo heul de voorkant viezig of klei ertussen, of de kleine deeltjes van de playmobiel. Of stof en viezig tussen de lego.quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:28 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, riet wordt idd altijd wel ranzig Buuf, maar je schudt ze ook weer makkelijker leeg.![]()
Ik ga morgen gewoon eens op mijn gemakje kijken. En nee, ruilen is geen probleem Dude, ik vind het echt leuk om naar Ikea te rijden.![]()
Delft en Utrecht zijn beide op een half uurtje zeg maar en ik ga vaak nog even in de avond heen en weer ofzo. Gewoon zomaar, voor plakkertjes voor onder de stoelpoten ofzo.
Mja, om de haverklap maar naar de kapper om je extensions weer recht te laten hangen, is ook niet alles. Laat staan dat fruitzuur-terrorisme dat ik facieel doorsta bij de schoonheidsspecialiste en de kwetsbare momenten dat ik kwijlend mijn tanden zit te bleken wanneer juist die leuke pakjesbezorger (nieuwe schoenen) aanbelt. Ik wil het over mijn algehele permanente ontharing niet eens hebben. Ik heb haar op plekken waar ik dacht niet eens te bestáán. - Want voor dat soort onheil krijg je allemaal tijd, met een werkster.quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:31 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik zou soms zo graag jou willen zijn Dude!
Ok, ik ben om!quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:37 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Na! Zo heul de voorkant viezig of klei ertussen, of de kleine deeltjes van de playmobiel. Of stof en viezig tussen de lego.
*kijkt bedremmeld naar forse uitgroei en het exceemoog vanwege plotselinge allergie voor favoriete sisheido-mascara, om de verdere staat van verval maar niet te hoeven zien*quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:39 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Mja, om de haverklap maar naar de kapper om je extensions weer recht te laten hangen, is ook niet alles. Laat staan dat fruitzuur-terrorisme dat ik facieel doorsta bij de schoonheidsspecialiste en de kwetsbare momenten dat ik kwijlend mijn tanden zit te bleken wanneer juist die leuke pakjesbezorger (nieuwe schoenen) aanbelt. Ik wil het over mijn algehele permanente ontharing niet eens hebben. Ik heb haar op plekken waar ik dacht niet eens te bestáán. - Want voor dat soort onheil krijg je allemaal tijd, met een werkster.
Nee buuf, het valt zo mee nog niet. Je kan beter stofzuigen, denk ik wel eens (en dan niet in een kliniek in je bovenbenen).
Dit alles terzijde natuurlijk.
Exceemogen, kun je die niet laten laseren of zo?quote:Op donderdag 23 februari 2012 11:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
*kijkt bedremmeld naar forse uitgroei en het exceemoog vanwege plotselinge allergie voor favoriete sisheido-mascara, om de verdere staat van verval maar niet te hoeven zien*
oh! How i love to be Duderinnetje!
Krijgen?quote:Op donderdag 23 februari 2012 12:09 schreef Brighteyes het volgende:
Hai schatje!Heb je het gelezen? We krijgen laatjes, en mandjes en een heel opgeruimd huis!
Jij bent sporten vanavond he?
*los gaat...
Ja, ik had ze gezien, maar dat lijkt me met knutselspul helemaal niet handig, is niet echt schoon te maken.quote:Op donderdag 23 februari 2012 13:21 schreef loezzie het volgende:
Deze bakken zijn er ook nog. In Delft lagen van de week zwarte, roze en witte
[ afbeelding ]
quote:
quote:Op zaterdag 25 februari 2012 09:02 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, en voor de oplettende kijker, dat ding wat middenin de kamer hangt is een vlieger die de oudste voor zijn verjaardag kreeg van zijn verkering.En ik ga hem *nu* weghalen.
Ik word hier afgeschilderd als een boemanquote:Op zaterdag 25 februari 2012 11:59 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, ik kreeg ook al op mijn kop van Reese.
Joe Carioca was toch oorspronkelijk het goede geweten van een van Disney's charachters?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 22:54 schreef Reese het volgende:
Ik snap het niet. Een Braziliaanse papegaai met een accent en altijd op zoek naar leuke 'maisjes'?
Nog een paar posts en dit rommelige deel is vol. Kun jij mooi een schoon en opgeruimd deel negen openen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |