Heerlen(-Noord).quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:37 schreef TN-FR het volgende:
Groene Ster is zuid limburg toch?
quote:Doe die maar, even gezellig pilsen met de moffen
Een spits erbij zou geen overbodige luxe zijn.quote:De kans dat Feyenoord na aanvaller Sekou Cissé en de beoogde doelman Kamil Contofalsky nog eens de transfermarkt opgaat, is uiterst klein. Tegenover RTV Rijnmond vertelde algemeen directeur Erik Gudde dat de selectie van de Rotterdammers voor komend voetbaljaar rond is. Trainer Mario Been mocht bovendien al de Servische verdediger Aleksandar Ignjatovic en Dani Fernández verwelkomen, en heeft volgens Gudde daarmee genoeg materiaal voorhanden om te presteren in de Eredivisie. Slechts wanneer er spelers vertrekken bij de club, zal er (financiële) ruimte ontstaan om eventueel nog zaken te doen.
Overigens zullen de huidige aankopen en waarschijnlijk ook de nog te testen Contofalsky niet bijdragen aan het verder oplopen van de schuld van Feyenoord. De aanwinsten zijn namelijk met extern geld gefinancierd. Zo betalen de Rotterdammers bijvoorbeeld het eerste jaar geen salaris aan Cissé. Volgend seizoen is dat wel het geval
Heeft ie bij Heerlen toch wel gelijk inquote:
Oneens. Rustig brengen die jongen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:06 schreef StefanoSanders het volgende:
Ik ben het wel eens met gudde.
Voor Makaay hebben we gewoon nog Castaignos. voorlopig.
En ja hij is pas 16 en al dat bla bla bla .. Maar als hij echt zo goed is als dat iedereen roept kan dat gewoon.
Hij kan niet voor niets naar Arsenal en Liverpool dus gewoon bij de a selectie die jongen lijkt me duidelijk.
Wat goed is komt snel...quote:
Het zijn wel cupfighters, maar normaal gesproken is Harkemase Boys een maatje te groot voor ze. Kan wat worden, die maffe Friezen hebben een supportersschare die al eens flink aan het matten sloeg met die van Quick Boys....quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:11 schreef FrankyMcG het volgende:
Groene Ster zou wel leuk zijn, dan ga ik wel ff kijken is maar half uurtje rijden!
Wij Feyenoorders houden niet zo van mattenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:21 schreef methodmich het volgende:
[..]
Het zijn wel cupfighters, maar normaal gesproken is Harkemase Boys een maatje te groot voor ze. Kan wat worden, die maffe Friezen hebben een supportersschare die al eens flink aan het matten sloeg met die van Quick Boys....
Of je krijgt de situatie dat Pietje, Theo en Henk geen bal meer naar elkaar spelen, en je een bende individualistische homo's op het veld krijgt (zijn ze nu ook al,maar bon)quote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:10 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus? Dat gezeik zal er nu ook zijn. Als Pietje er iedere wedstrijd 2 in schiet, maar Theo en Henk het verkutten zodat ze iedere match met 2-3 verliezen.
Dan is het echter zo dat Pietje toch meer verdiend door die 2 goals.
Jullie niet nee, maar die Friezen wel....quote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:32 schreef Ruud het volgende:
[..]
Wij Feyenoorders houden niet zo van matten
Is die keeper nu zeker dan?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:09 schreef Kopbal het volgende:
Selectie is dus rond, kan ik prima mee leven.
quote:Met Cissé krijgt Feyenoord vorm
Door SJOERD MOSSOU
TEGELEN/ROTTERDAM - Met de definitieve handtekening van Sekou Cissé krijgt de selectie van Feyenoord zijn beoogde vorm.
De club rondde de transfer gisteren in het Limburgse Tegelen af, onder toeziend oog van technisch adviseur Leo Beenhakker. Met 3,5 miljoen euro is Cissé de grootste zomeraankoop van Feyenoord.
Als de club deze week ook keeper Kamil Contofalsky definitief vastlegt na een proefperiode, heeft Mario Been op alle beoogde 'probleemposities' een versterking. Ondanks de grote financiële zorgen en met dank aan een groep externe financiers, die de transfers mogelijk maakte.
De posities van rechtsback (Dani Fernandez), rechter centrale verdediger (Aleksander Ignjatovic), vleugelaanvaller (Cissé) en keeper (Contofalsky) zijn dan allemaal ingevuld. Been zou het liefst nog een extra aanvaller willen. ,,Om nog wat meer te kunnen variëren,'' aldus de coach. ,,Dat kan een echt aanspeelpunt zijn, maar ook een ander type.''
Geld om ook aan die wens van Been te voldoen, is er op dit moment niet. Slechts als Feyenoord nog spelers kwijtraakt, is er ruimte voor versterking. Nicky Hofs en Dwight Tiendalli zoeken een nieuwe club, ook Jonathan de Guzman staat open voor een transfer.
Omdat het contract van de middenvelder komende zomer afloopt, is ook Feyenoord bereid mee te denken over een vertrek. Dat geldt al langer voor spelers zoals Denny Landzaat, Tim de Cler en Kevin Hofland. Zij moeten niet per se weg en ze maken deel uit van de plannen van Mario Been, maar gezien hun salaris is een transfer nog altijd bespreekbaar.
Hij wordt ook getest op de training natuurlijk, ik denk niet dat de beslissing om hem te halen afhangt van hoe goed hij het doet tegen een amateurclub.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:58 schreef Ritmo het volgende:
Weet wel zeker dat die keeper komt, hij wordt nauwelijks getest in de wedstrijden die hij deze dagen speelt. Of hij moet zwaar falen en er 4 doorlaten tegen Limburgia.
Het AD loopt wel achter trouwens, Hofs is toch al naar Vitesse?
Dat lijkt me ook de bedoeling?quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:05 schreef Ritmo het volgende:
Ja, ok. Maar ik denk dat we een nieuwe keeper wel binnen hebben. Alleen hij is 30, wat voor contract krijgt ie? Een keeper van 30 kan nog wel 4 a 5 jaar door meestal dus ik vrees voor Mulder dat ie volgend seizoen 2e keeper is en het uit moet vechten met hem.
Idd, maar ik denk dat Mulder toch gehoopt had dat ie dit jaar eerste keeper zou worden. Hij zit straks wel op een leeftijd waarop je je het niet kunt permiteren om 5 wedstrijden per jaar te keepen.quote:
quote:
Mulder is gewoon niet goed genoeg voor een plek in de basis nu. De vraag is of hij dat volgend seizoen wel is. Ik gok van niet. Daarom is het verre van onverstandig om uit te kijken naar een betere en ervaren keeper.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:08 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Idd, maar ik denk dat Mulder toch gehoopt had dat ie dit jaar eerste keeper zou worden. Hij zit straks wel op een leeftijd waarop je je het niet kunt permiteren om 5 wedstrijden per jaar te keepen.
Ben benieuwd.
De Guzman mag dus weg, verstandige keuze.quote:Cissé krijgt nr 23, Ignjatovic nr 2, De Guzman 33
7 juli 2009 K
Feyenoord.nl heeft de rugnummers gemeld die de nieuwe aanwinsten hebben gekregen. Sekou Cissé gaat met nummer 23 spelen en Aleksandar Ignjatovic krijgt nummer 2. Nummer 1 is nog beschikbaar voor de nieuwe keeper. Jonathan De Guzman is van het eerder gemelde nr 23 naar nr 33 gegaan. De nummers zijn inmiddels ook aangepast in de spelerslijst en daarmee voor de favoriete opstelling van de fans.
Als dat maar goed gaat.quote:Vlaar maakt vanavond rentree
8 juli 2009 K
De Telegraaf meldt dat Ron Vlaar vanavond na elf maanden zijn rentree maakt in het eerste elftal van Feyenoord. "Het is de bedoeling dat Ron een helft gaat spelen. Dat past in het revalidatietraject”, aldus trainer Mario Been. Ook doelman Kamil Contofalsky zal in actie komen, Sekou Cissé nog niet.
33 is gewoon altijd zn nummer geweest tot de eerste training dit jaarquote:Op woensdag 8 juli 2009 07:36 schreef Keltie het volgende:
Hoezo? Guzman had toch altijd al een "hoog" rugnummer?
Die negerT is lui.quote:Greene niet naar Italie
Serginho Greene heeft geen gehoord gegeven aan het aanbod dat hij kreeg van Catania. De Italiaanse club stelde de voormalige Feyenoord-verdediger een ultimatum van 24 uur waarin hij aan moest geven of hij op het aanbod in zou gaan, maar de zaakwaarnemer van Greene laat tegenover ITA Sport Press weten dat hij niet op het aanbod is ingegaan. De Surinamer kreeg afgelopen seizoen te horen dat hij transfervrij mag vertrekken uit Rotterdam.
quote:In de zoektocht naar een nieuwe eerste doelman is Feyenoord afgelopen week uitgekomen bij Kamil Contofalsky. De Slowaakse doelman van het Russische Zenit Sint-Petersburg traint deze week op proef mee bij de Rotterdamse volksclub en hoopt op deze manier een transfer naar de Kuip af te dwingen. Maar wie is eigenlijk deze in Nederland nog onbekende doelwachter?
'Tip van Advocaat' kon ooit naar Chelsea
Technisch adviseur Leo Beenhakker en trainer Mario Been kregen onlangs een tip vanuit Rusland. Zenit-coach Dick Advocaat had nog wel een keeper achter de hand, die een versterking zou kunnen zijn voor Feyenoord. Inmiddels is Kamil Contofalsky mee op trainingskamp met de Rotterdammers en wordt er steeds vaker gerept over een definitieve komt van de 31-jarige Slowaak.
Kami-Kazi, zoals zijn bijnaam luidt, is in West-Europa nooit een bekende naam geweest. Dat komt mede doordat hij bij Zenit sinds 2003 meestal op de bank heeft gezeten achter de Rus Vyacheslav Malafeev. Dit seizoen hoopt hij door middel van zijn transfervrije status een mooie transfer te maken naar, mogelijk, Feyenoord. Het scheelde echter niet veel of Contofalsky was waarschijnlijk nooit in beeld gekomen bij de Rotterdammers. Een overgang in de winterstop naar het grote Chelsea ketste op het laatste moment af.
The Blues zagen in Contofalsky een goede derde doelman. "Ongelofelijk dat het is misgelopen," vertelde de 31-jarige doelwachter na het mislukken van de deal. "Ik dacht dat ik het vliegtuig kon pakken, maar zover kwam het dus niet. Mijn zaakwaarnemer belde me om te zeggen dat de deal praktisch in orde was. De gesprekken zijn in de afrondende fase misgelopen, omdat Peter Kenyon (algemeen directeur van Chelsea, red.) niet meer belde. We hebben gewacht en gewacht, maar we kregen geen telefoontje meer. Zijn precieze reden ben ik nooit te weten gekomen."
Populaire bankzitter bij Zenit
En dus maakte Contofalsky zich opnieuw op voor de reservebank bij Zenit. Mede door de in Rusland toegepaste regeling dat er minimaal vijf Russen moeten spelen, kon de Slowaak vaak geen minuten maken. Mede door zijn hoge arbeidsethos op de trainingen en persoonlijkheid leken French (een bijnaam daterend uit zijn tijd in de Tsjechische competitie, red.) en Zenit onafscheidelijk te worden. Maar na slechts 43 wedstrijden te hebben gespeeld voor de UEFA Cup-winnaar van 2008 zal Contofalsky nu afscheid gaan nemen.
De loopbaan van Contofalsky begon in het doel bij Dukla Trencin. Bij 1. FC Ko¨ice leerde hij echt kennis maken met de voetbalwereld. Bij de huidige bekerwinnaar van Slowakije speelde hij in totaal dertien wedstrijden om vervolgens te transfereren naar FC Bohemians Praag in Tsjechië. Bij de kangoeroes maakte Contofalsky een goede indruk. Desondanks moest hij met een degradatie afscheid nemen van de nu in de tweede klasse spelende formatie.
Het grote geld lonkte en Zenit was bereid de Slowaakse doelman aan te trekken. De Russen zagen wel wat in Contofalsky en namen hem voor 450.000 euro van Bohemians. Bij Zenit heeft Contofalsky echter nooit kunnen uitgroeien tot een stabiele basisspeler. Af en toe pikte hij zijn wedstrijdje mee, maar mede door de 'reglementen' werd meestal gekozen voor de Rus Malafeev.
Feyenoord en Contofalsky kunnen elkaar helpen
Contofalsky zal meer wedstrijdritme willen opdoen om zijn kansen op een basisplaats in het nationale team van Slowakije levend te houden. Bondscoach Vladimir Weiss neigt langzaamaan meer naar de doelmannen Lubos Kamenar, Ján Mucha en Stefan Senecky. Er lijkt hier derhalve sprake van een 'win-win situatie'. Feyenoord kan een goede doelman in huis halen en Contofalsky kan in beeld blijven voor de nationale ploeg. Zeker nu het WK 2010 lonkt voor de Slowaken is een basisplaats in de nationale ploeg erg interessant voor Contofalsky.
Bij Zenit is Contofalsky erg populair geworden en ook bij Feyenoord kan de Slowaak uitgroeien tot een cultheld. Zelf zal Contofalsky gretig zijn en eindelijk weer eens als eerste doelman aan de slag willen. Trainer Mario Been lijkt een buitenkansje aangeboden te hebben gekregen door Advocaat.
Waarom niet? Is het een centrale verdediger?quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:57 schreef blueangel_ het volgende:
Simaeys van Club wordt hier aan Feijenoord gelinkt
Ik neem aan dat er geen verdedigers meer gekocht gaan worden, en deze geruchten dus uit de lucht gegrepen zijn?
Lijkt me stug inderdaad. Is het verder wat, Simaeys?quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:57 schreef blueangel_ het volgende:
Simaeys van Club wordt hier aan Feijenoord gelinkt
Ik neem aan dat er geen verdedigers meer gekocht gaan worden, en deze geruchten dus uit de lucht gegrepen zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |