Faja, wat een goede uitslag
Bar, fijn dat je minder benauwd bent nu!
Duchess, lekker uitrusten verder vandaag, je hebt ZAT gedaan zo te lezen
Ik ben een beetje bang dat het weer mis is
Gistermiddag kreeg ik buikpijn. Eenmaal thuis ben ik na het eten languit op de bank gaan liggen en ben er omstreeks 8 uur in slaap gekukeld. Op de een of andere manier ben ik in bed verzeild geraakt waar ik om 4 uur vanmorgen wakker werd met weer een pijnlijke buik. Rustig aan gedaan verder, ook omdat ik misselijk was en weer moest overgeven, net 2 uurtjes geslapen en nu.... nog steeds buikpijn
Nou zouden het indalingsweeen kunnen zijn. Wel een beetje vroeg, zeker voor een 2e, maar aan de andere kant heb ik hoogstwaarschijnlijk een niet al te kleine baby in mijn buik.
Dinsdag pas weer een controle + echo en eigenlijk ben ik gewoon bang dat die GBS weer voor een blaasontsteking gezorgd heeft... Ik heb besloten het vandaag nog even aan te kijken en als de pijn blijft aanhouden morgen even het ziekenhuis bel voor overleg. Uit de sneltest komt nl. lang niet altijd naar voiren dat het inderdaad blaasontsteking is, dat moet op kweek worden gezet voor een paar dagen en dan vind ik dinsdag eigenlijk te ver weg.
Pfffffff, ik ben echt angstig nu, heb absoluut geen zin in alweer antiobiotica of erger nog... een opname.
.... met gevoel voor drama....