Ja, hallo!quote:Op vrijdag 3 juli 2009 00:20 schreef StefanoSanders het volgende:
Sjors ... Pot ketel ... wie laat Bing er eigenlijk voor opdraaien wie heeft hem verraden ?
Wat een herhaling trouwens... Ze geven het zelfs toe tegenwoordig.
Ze hebben me nodig ...
Maar hoezo heeft Sjors hem dan verraden? Ik zou het nog een beetje snappen als Bing haar de waarheid had verteld en zij het dan had doorgebriefd, maar zij heeft gewoon bewijs vergaard, da's toch geen verraad?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 01:07 schreef verleiding het volgende:.
Ook al heeft Sjors hem verraden, moest ze dan haar broer ervoor laten opdraaien terwijl hij onschuldig is?
En Lorena is al deze shit begonnen in the first place.
Nee, persoonlijk beschouw ik het ook niet als verraad. Maar voor de mensen die het wel verraad vinden.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 01:10 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar hoezo heeft Sjors hem dan verraden? Ik zou het nog een beetje snappen als Bing haar de waarheid had verteld en zij het dan had doorgebriefd, maar zij heeft gewoon bewijs vergaard, da's toch geen verraad?
'Maarrrrrr Sjorrrrrrs, de uitgeverrrrr wil dat ik de laatste hoofdstukken herrrschrijf, ik heb je hulp nodig. Ik kan het niet zonderrrr jou. Sjorrrrrrrs alsjeblieft...'quote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:07 schreef vencodark het volgende:
Wat wou ik zeggen...
Ohja, wat een irritant figuur is Danny. Wat een doordrammer. Rot op met dat klote manuscript van je.![]()
Vanavond de laatste aflevering en dan kap ik er geheel mee. Krijg alleen wat dingen mee omdat mijn ouders nog kijken. Kan moeilijk speciaal boven gaan zitten.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:39 schreef alors het volgende:
[..]
Die hele Danny is ook niks geen toevoeging, en nog een rotkop ook.
Dat doosje van een Sjors laat zich nog overhalen ook. Ik had allang gezegd dat het me geen ruk kon schelen en dat ie maar eens op moet zouten met zn dominante gedoe.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:39 schreef alors het volgende:
[..]
'Maarrrrrr Sjorrrrrrs, de uitgeverrrrr wil dat ik de laatste hoofdstukken herrrschrijf, ik heb je hulp nodig. Ik kan het niet zonderrrr jou. Sjorrrrrrrs alsjeblieft...'![]()
![]()
Die hele Danny is ook niks geen toevoeging, en nog een rotkop ook.
Kut Danny, nu voegt ie niks meer toe. Behalve Sjors de oren van de kop zaniken.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:07 schreef vencodark het volgende:
Wat wou ik zeggen...
Ohja, wat een irritant figuur is Danny. Wat een doordrammer. Rot op met dat klote manuscript van je.![]()
Echt? Vanavond de cliffhangerquote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:55 schreef De-GTST-Club het volgende:
Vandaag wordt een erg spannende dag! De cliffhanger is eindelijk te zien!
Mis het niet 20.00 RTL4!
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:55 schreef De-GTST-Club het volgende:
Vandaag wordt een erg spannende dag! De cliffhanger is eindelijk te zien!
Mis het niet 20.00 RTL4!
wat was dat ook alweer? die fik ? martine en het versnipperde geld van Ludo ? die was wel goed jaquote:Op vrijdag 3 juli 2009 17:09 schreef Frey het volgende:
Ik had graag weer zoiets gezien als de cliff van seizoen 14.
Ik verwacht dat Lorena de bak in draait, die zit namelijk wel met dat probleempje, Bing heeft vziw vast contract.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:06 schreef StefanoSanders het volgende:
Bing voor 3 maanden de bak in.
Flex wet ?
Je broer en Lies zoenenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:10 schreef StefanoSanders het volgende:
Die zoon van mij is wel de eerste Sanders die niet typisch Sanders is,
Je merkt aan niets dat hij uit een rijk gezin komt.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:13 schreef Canisfire het volgende:
Die danny heeft al eens eerder een homo gespeelt toch
ik hoop hetquote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:12 schreef Maartel het volgende:
Die Danny is zó gay, die zal wel wat met Lucas krijgen dus...
Gefeliciteerd met het slagen van je zoonquote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:31 schreef baniekje het volgende:
is het nu afgelopen? Dan kan ik mijn moeder even bellen om haar te vertellen dat haar kleinzoon geslaagd is zonder te storen.
Ik begin te vermoedenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:41 schreef Maartel het volgende:
Ja, óf ze is dood en Nick gaat de bak in, óf ze faket het, en zodra Nick niet oplet verzuipt ze hem..
Maar zo dom is ze vermoedelijk niet..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar even onder spoilertags, het is wel heel kort na de cliff nl.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:42 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik begin te vermoedenIk hoop hetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar even onder spoilertags, het is wel heel kort na de cliff nl.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:47 schreef GSMboy het volgende:
Ja ze is dood, haar contract is verlengd, en nu zien we haar het hele volgende jaar in haar kist opgebaard.
Maar waarom zouden ze niet gewoon gelogen hebben dat ze heeft bijgetekend? Om de finale spannend te houden? Iedereen is naar mijn idee best klaar met het karakter namelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja, de moeder van Irene...quote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:43 schreef June. het volgende:
Zag vanavond toevallig het einde van GTST, en zag ik daar nu Lucinda Walsh uit ATWT?!
Wordt met iedere keer dat ik hem zie irritanterquote:
wellicht een idee om je verhaallijn ideeën op te sturen naar de scriptschrijvers? die zijn toch weinig creatief de laatste tijd dus wellicht dat jouw/jullie input hen goed doetquote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:14 schreef MikeTuinstra het volgende:
En dan is er dat laatste stukje dat mijn persoonlijke interesse heeft. Ludo die zo rusteloos aan het spitten is in het verleden van Jack. Overigens ontzettend flauw dat we niet even enig inzage kregen in zijn dossier. De vraag voor mij rest nu: loopt hij tegen die Hogendoorn connectie aan, ja of nee? Nog een laatse maal: je zou hier een geweldige verhaallijn kunnen bouwen. Ik noem Jack die in een duister verleden tal van smerige zaakjes voor Hogendoorn sr. heeft opgeknapt. Puur goud in de handen van de productie als je het mij vraagt. Maar het immens teleurstellende naar het waardeloze schrijven van GTST 2000 kennende zal ik me daar verder niet over uitlaten. Van Houten/Hogendoorn vs. Sanders - ?
Komend seizoen zal ik algemeen geen kijker meer zijn. Alleen als er een waardige verhaallijn opstaat hoor ik dat en overweeg ik deze nog mee te nemen. Volgend seizoen luidt het 20 jarig bestaan van de serie in. Een cruciaal moment voor het programma. Blijft het bestaan of wordt het na teveel slecht presteren uiteindelijk toch van de buis gehaald?
Dank je voor het compliment, maar ik heb mij al eens gewaagd aan het contacteren van de redactie.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 22:41 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
wellicht een idee om je verhaallijn ideeën op te sturen naar de scriptschrijvers? die zijn toch weinig creatief de laatste tijd dus wellicht dat jouw/jullie input hen goed doet
Dat idd. Hij is veel te. Veel te van alles.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 22:47 schreef lady-wrb het volgende:
wat speelt die lucas-figuur waardeloos zeg
hij mag van mij meteen retour new-york
De spijker op zijn kop. Maar neem maar van mij aan, goed wordt het niet meer. Ik kijk ook meestal net zo lief naar de reclame als de serie zelf. En met die conclusie ben ik dan ook meteen maar gestopt. De serie zoals die nu is spreekt me niet aan.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 23:03 schreef lady-wrb het volgende:
ja hallo, wij als kijkers hebben toch recht op enige vorm van kwaliteit?
tegenwoordig is zelfs het reclameblok boeiender.
100% mee eens..quote:Op zaterdag 4 juli 2009 00:59 schreef Shreyas het volgende:
Voorspellingen voor volgend seizoen:
Bing komt vroegtijdig vrij
Maxime is niet dood
Lucas krijgt iets met Dex
Nick gaat eraan
Jack is geen partij voor Ludo er gaat er aan onderdoor
Janine krijgt weer wat met Ludo
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Martine Hafkamp gesignaleerd![]()
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Martine Hafkamp gesignaleerd![]()
Toch ben ik van mening dat ze ook die lijn veel beter uit hadden kunnen werken.quote:Op zondag 5 juli 2009 09:26 schreef lady-wrb het volgende:
jack is in ieder geval verwant aan nazi's via zijn oma (t was toch zijn oma die hij in die put heeft laten vallen? in de tijd dat gtst nog een beetje spannend was)
Mwah ik vind niet dat je de cliffhanger van een Nederlandse soap moet vergelijken met die van een Amerikaanse serie. Van een soap komen veel meer afleveringen en is veel minder budget beschikbaar, dan van Amerikaanse series. Voor de rest ben ik het wel met je eensquote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:47 schreef cygnusx het volgende:
Als ik het nu eens naast wat cliffhangers/finale's leg van andere series, is gtst wel errrrg voorspelbaar.
Grey's anatomy de cliff van dit jaar was wel een shock voor iedereen die het serieus keek denk ik, prison break was een afronding en toch spannend. (verdere series eindigen nog of later, en series als 24 zijn losse verhalen per seizoen).
Mee eens, laatste redelijke verhaallijn was dat met René. En dat met die stalker van Dian was ook wel spannend.. Daarvoor dat met Vadim was wel leuk.. verder? Geen ideequote:Op zondag 5 juli 2009 14:38 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Toch ben ik van mening dat ze ook die lijn veel beter uit hadden kunnen werken.
Nogmaals die filmpjes die ik laatst gepost had over Marieke (zusje van Janine) die door een stelletje Hell's Angels werd belaagd, dat vond ik echte spanning. En vreemd genoeg kwam het me ook stukken realistischer over dan menigmene 'overweldigende' verhaallijnen van vandaag de dag![]()
waarschijnlijk komt die weer opdragen wanneer maxime definitief exit is.quote:Op zondag 5 juli 2009 15:29 schreef Liquidist het volgende:
Waar ze ook nog wat mee kunnen doen is Amy, de dochter van Ludo & Isabella. Iedereen behalve Charlie denkt dat die dood zijn (ontploffing - gebouw , etc). Ze stuurde Charlie toch een videotje dat ze veilig in het buitenland zat? Dat heeft ook nog wel potentie
En ik meestal RTL gemist..quote:Op maandag 6 juli 2009 16:43 schreef Frey het volgende:
Hoe slecht GTST ook is op het moment, het is op de eerste maandag van de zomerstop altijd even wennen. Ik heb zo de neiging om straks om 20:00 gewoon weer te gaan zitten kijken. Weg ritme.
Je kan die boxen van seizoen 1 en 2 weer eens open slaanquote:Op maandag 6 juli 2009 16:43 schreef Frey het volgende:
Hoe slecht GTST ook is op het moment, het is op de eerste maandag van de zomerstop altijd even wennen. Ik heb zo de neiging om straks om 20:00 gewoon weer te gaan zitten kijken. Weg ritme.
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:10 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Je kan die boxen van seizoen 1 en 2 weer eens open slaan
Dan heb ik wel iets om naar uit te kijken...quote:Op maandag 6 juli 2009 17:25 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.
Om de 3 dagen iets.
Strak plan, je neemt al op sinds seizoen 6 en 7 toch? Die stukjes zijn ook zeker weten de moeite waardquote:Op maandag 6 juli 2009 17:25 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.
Om de 3 dagen iets.
Nee, ik kijk sinds seizoen 6.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Strak plan, je neemt al op sinds seizoen 6 en 7 toch? Die stukjes zijn ook zeker weten de moeite waard
En daar kijk ik al helemaal naar uit! Hoe langer geleden, hoe beter. Alhoewel ik ook erg graag nog wat terug zou willen zien van de Ludo vs. Martine lijn (het einde van Martine bijv.) en de return van Frits van Houten (ook al was dat einde bagger), omdat ik dat toen grotendeels gemist heb of vergeten ben.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:57 schreef Frey het volgende:
[..]
Nee, ik kijk sinds seizoen 6.![]()
Ik neem pas op sinds eind seizoen 15. Maar ik heb ook nog een handje vol stukjes van daarvoor, waarvan het oudste uit seizoen 8 komt. Dat komt over een tijdje ook nog wel aan bod.
ahh marieke die toen ff achterlangs werd genomen in de heavy heavenquote:Op zondag 5 juli 2009 14:38 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Toch ben ik van mening dat ze ook die lijn veel beter uit hadden kunnen werken.
Nogmaals die filmpjes die ik laatst gepost had over Marieke (zusje van Janine) die door een stelletje Hell's Angels werd belaagd, dat vond ik echte spanning. En vreemd genoeg kwam het me ook stukken realistischer over dan menigmene 'overweldigende' verhaallijnen van vandaag de dag![]()
Geheel mee eensquote:Op maandag 6 juli 2009 18:53 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
En daar kijk ik al helemaal naar uit! Hoe langer geleden, hoe beter.
Ik heb de aflevering dat Martine op een boot word gezet op een videoband staan, maar ik heb geen idee hoe ik dat op mijn computer krijgquote:Alhoewel ik ook erg graag nog wat terug zou willen zien van de Ludo vs. Martine lijn (het einde van Martine bijv.) en de return van Frits van Houten (ook al was dat einde bagger), omdat ik dat toen grotendeels gemist heb of vergeten ben.
Okee, ik kijk overigens sinds seizoen 4, maar heb seizoen 1 en 2 helemaal gezien op de herhalingen die sinds de start van RTL 5 werden uitgezondenquote:Op maandag 6 juli 2009 17:57 schreef Frey het volgende:
[..]
Nee, ik kijk sinds seizoen 6.![]()
Ik neem pas op sinds eind seizoen 15. Maar ik heb ook nog een handje vol stukjes van daarvoor, waarvan het oudste uit seizoen 8 komt. Dat komt over een tijdje ook nog wel aan bod.
Dat was seizoen 3quote:Op maandag 6 juli 2009 21:48 schreef heaven7 het volgende:
Ik begon te kijken toen Lotje doodging, wanneer was dat?
Kan me herinneren dat Laura helemaal in paniek was omdat er iets met dat kind was en toen was ie afgelopen, mocht ik de volgende dag niet kijken van mijn ouders omdat het journaal van 20:00 kwam
Dat stuk heb ik toen gemist. Geen idee waarom eigenlijk. Ik zou het wel erg graag eens willen terugzien.quote:Op maandag 6 juli 2009 21:42 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik heb de aflevering dat Martine op een boot word gezet op een videoband staan, maar ik heb geen idee hoe ik dat op mijn computer krijg
quote:Op maandag 6 juli 2009 21:42 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik heb de aflevering dat Martine op een boot word gezet op een videoband staan, maar ik heb geen idee hoe ik dat op mijn computer krijg
Drommels, het blijkt zelfs dat ik dat al had gedaan (met een DVD recorder die niet in een PC zit), maarre hoe krijg ik het nu van DVD naar een youtube bestand?quote:
Een programma downloaden dat de filmpjes om kan zetten. Ik zelf gebruik DVD2AVI.quote:Op maandag 6 juli 2009 23:43 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Drommels, het blijkt zelfs dat ik dat al had gedaan (met een DVD recorder die niet in een PC zit), maarre hoe krijg ik het nu van DVD naar een youtube bestand?
Kijk, interessante discussie. Even inhaken.quote:Op maandag 6 juli 2009 21:57 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Dat stuk heb ik toen gemist. Geen idee waarom eigenlijk. Ik zou het wel erg graag eens willen terugzien.
Persoonlijk kan ik mij ook het meeste herinneren vanaf seizoen vier, maar keek al vanaf seizoen drie, al was ik toen wel nog erg jong en kan ik mij daar weinig van herinneren.
Ik kan me nog een scène herinneren, maar het kan ook dat het niet waar is of ik het eens gedroomd of verward heb met andere gebeurtenissen, waar Linda het kantoor van Frits binnenkomt en dan draait de stoel van Frits om en zit Herman Hogendoorn daar. Afwachten of dat nu is gebeurd en of dat seizoen drie was of niet.
Vaak zijn het juist deze simpelheden die een serie of soap spannend maken. Bovendien was de oude muziek veel herkenbaarder en spannender. Die deuntjes van nu gaan nergens over, evenals een hoop van de verhaallijnen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 00:59 schreef MikeTuinstra het volgende:
[..]
Kijk, interessante discussie. Even inhaken.De scène die je beschrijft kan ik me ook nog vaag herinneren. Dat was ergens in seizoen 3 of 4. In de tijd dat Frits en Linda een relatie hadden. Stoel draait zich om met Hogendoorn sr. erin, en pats, boem afgelopen. Op zich simpel concept, maar hoe het neergezet werd. Als een scéne rechtstreeks uit The Godfather om maar een vergelijking te maken. Tom van Beek was pure klasse. Er zijn gewoon zoveel mooie stukjes die vandaag de dag vergeten zijn. Helaas, er is zo weinig beschikbaar.
Heel goede voorbeelden, de muziek pastte er erg goed bij en de scene raakte me echt.quote:Op woensdag 8 juli 2009 14:01 schreef Frey het volgende:
Muziek blijft voor mij een van de belangrijkste dingen in series. Het bepaalt gewoon voor een groot gedeelte de sfeer.
Een paar goeie voorbeelden uit de latere seizoenen:
Bij dat afscheid van Harmsen werd bij mijn weten voor de laatste keer de GTST tune gebruikt.
Dat was ook iets wat huwelijken altijd zo mooi maakte. Helaas zijn we dat nu kwijt.
Geweldig dit! Bedankt voor het voldoen aan mijn request. =Dquote:
Ja, dankjewel Frey! Deze scène wilde ik ook erg graag terugzien. Toen ik dit toentertijd zag was ik zo blij. Maar goed, de verhaallijn werd inderdaad compleet verziekt. Hier was de muziek ook nog niet eens zo slecht. Jammer dat ze Frits van Houten als Hans van Houten zo verpest hebben.quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:55 schreef MikeTuinstra het volgende:
[..]
Geweldig dit! Bedankt voor het voldoen aan mijn request. =D
Afgezien van al het volgende was deze Frits van Houten comeback bij het graf wel super. Het moment dat hij er ineens weer staat zoals je hier ziet. Maar ook de woorden die hij hierna spreekt. Jack van Houten, Wendela Hafkamp, ach... Hun gezichtjes bestuderend in zijn zwarte handschoen en dan de trademark Frits lach.
Ja, hierna werd het verhaal flink verkloot. Maar dat neemt niet weg dat dit gewoon goed was. Nogmaals dank Frey! =)
Onno P. Wassenaar is toch diegene met bril? Hij ziet er later wel heel anders uit volgens mij...quote:Op donderdag 9 juli 2009 22:10 schreef nWo4Life het volgende:
Ik sluit me aan bij de woorden van Heer van Bartolhoven over de ontvoeringsverhaallijn uit seizoen vier. Dit is altijd één van mijn meest favoriete verhaallijnen gebleven. De schurken op hun best en zulke spanning. Hoop dat seizoen drie en vier nu echt gauw zullen uitkomen.
Nee, dat is gewoon een mannetje van hem.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 04:18 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Onno P. Wassenaar is toch diegene met bril? Hij ziet er later wel heel anders uit volgens mij...
Ja, die limo van hem.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 17:22 schreef MikeTuinstra het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon een mannetje van hem.Onno liet alles uitvoeren. Hij maakte zelden zelf een verschijning. Voor de buitenwereld was hij topambtenaar en keurig zakenman. Vandaar ook al die ontmoetingen op sinistere plekken. Meestal in een lange zwart geblindeerde limo.
Bloemers was wel tof.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 17:56 schreef nWo4Life het volgende:
Tegenwoordig moet Ludo het doen met een halfzachte 'detective'. Tijd dat de zware jongens terugkeren in de serie.
t lijkt serge henri valcke welquote:Op vrijdag 10 juli 2009 04:18 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Onno P. Wassenaar is toch diegene met bril? Hij ziet er later wel heel anders uit volgens mij...
Super dat je dit gepost hebt, Frey!quote:Op zondag 12 juli 2009 11:18 schreef Frey het volgende:
Voor mij een van de beste momenten uit deze verhaallijn.
Ik mis Frits meer en meer eigenlijk, omdat ze het nalaten nieuwe goede schurken te introduceren en Ludo vind ik zijn glans te hebben verloren op het moment.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 23:51 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Wtf, even zoeken levert wat op:
Weer dat lachje op het eind
De grote Frits van Houten ingevroren. Hoe apart het ook zijn mag, het entertaint wel. In tegenstelling tot het huidige GTST. Met uitzondering van de climax één van de beste verhaallijnen van het decennium. De meest interessante voor mij persoonlijk. Nou nog de werkelijke comeback... Juist omdat het nergens op slaat, en de serie daarmee gered kan worden teken ik. Overal een mouw aan te passen. Dank voor het uploaden! =)quote:Op zondag 12 juli 2009 12:17 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Super dat je dit gepost hebt, Frey!
Wat enorm futuristisch was deze hele verhaallijn.:P
Het sloeg helemaal nergens op en toch was het qua muziek en sfeer wel spannend.
De echte Frits van Houten in de vrieskist. Ze hadden dat moeten laten, zodat ie nog 'levend' had kunnen worden in seizoen 20.
quote:Op zondag 12 juli 2009 21:29 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Een voorbeeldje: namelijk dat die 'Hans' die naar de gevangenis is gegaan eigenlijk toch Frits is die gechanteerd wordt door Hans of iemand ander en daarom gaat brommen. Vervolgens ze kunnen er altijd nog van maken dat die vent in die cryo een of ander figuur is waarop ze plastische chirurgie op hebben toegepast zodat ie Frits kon mymieken voor de buitenwereld.
Zo vind ik dat de volgende veranderingen moeten plaatsvinden:
* Ludo is eigenlijk dubbel voorgelogen en dus toch de vader van Stefano en Nick allebei
*Laura is voorgelogen door Guus Tuinman en medisch personeel, ze zou bevallen zijn van (2-eïge) tweeling, echter er werd haar verteld dat eentje overleden was. Die zou door het personeel aan Guus worden gegeven. Guus vond de ene mooier dan de ander dus verwisselde ze met elkaar. Resultaat: Arnie is gewoon de zoon van Robert en Laura zoals het hoort èn het doet geen afbreuk aan de modernere lijnen.
Helemaal mee eens! Laat ze de fouten herstellen! En jouw ideeën zouden op de één of andere manier best kunnen werken. Het is immers een soap, zoals je zelf al aangeeft. Ik zou het zo geweldig vinden als ze de verhaallijn met Frits zouden herstellen. Het liefste door middel van een terugkeer, zoals jij beschrijft, maar anders door een rectificatie. Hannie heeft Frits vermoordt en niet Hans.quote:Op zondag 12 juli 2009 21:29 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Tuurlijk kan dat, je kan alles verzinnen in soaps.
Een voorbeeldje: namelijk dat die 'Hans' die naar de gevangenis is gegaan eigenlijk toch Frits is die gechanteerd wordt door Hans of iemand ander en daarom gaat brommen. Vervolgens ze kunnen er altijd nog van maken dat die vent in die cryo een of ander figuur is waarop ze plastische chirurgie op hebben toegepast zodat ie Frits kon mymieken voor de buitenwereld.
Zo vind ik dat de volgende veranderingen moeten plaatsvinden:
* Ludo is eigenlijk dubbel voorgelogen en dus toch de vader van Stefano en Nick allebei
*Laura is voorgelogen door Guus Tuinman en medisch personeel, ze zou bevallen zijn van (2-eïge) tweeling, echter er werd haar verteld dat eentje overleden was. Die zou door het personeel aan Guus worden gegeven. Guus vond de ene mooier dan de ander dus verwisselde ze met elkaar. Resultaat: Arnie is gewoon de zoon van Robert en Laura zoals het hoort èn het doet geen afbreuk aan de modernere lijnen.
Het is allemaal vergezocht, maar dat waren die veranderingen zelf ook al en na een tijdje accepteert toch iedereen het en hoor je er niemand meer over
Dat zou ik zo graag willen zien! Super dat je dat wilt posten.quote:Op zondag 12 juli 2009 22:56 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik ben trouwens bijna klaar met het filmpje over de laatste confrontatie tussen Ludo en Martine, ik moet hem alleen nog in tweeën knippen, hij is te groot voor 1 file namelijk
Graag gedaan, maar het gaat nog wel even duren en het is wel VHS-kwaliteitquote:Op zondag 12 juli 2009 22:58 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Dat zou ik zo graag willen zien! Super dat je dat wilt posten.
Schande dat je dat gemist had. Waardoor kwam dat?quote:Op zondag 12 juli 2009 22:58 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Dat zou ik zo graag willen zien! Super dat je dat wilt posten.
Vreemd eigenlijk, maar in die tijd keek ik ook niet zoveel GTST. Zelfs niet onder het Martine tijdperk. Wel naar de veertiende cliffhanger toe en het proces met Isabella. Maar ik heb ook veel gemist. Was in mijn examenjaar geloof ik. Toen had ik veel andere leuke dingen te doen blijkbaar.quote:Op zondag 12 juli 2009 23:18 schreef Frey het volgende:
[..]
Schande dat je dat gemist had. Waardoor kwam dat?![]()
Ik kan niet wachten om het weer terug te zien.
Dit was inderdaad ook de laatste goede lijn vond ik, daarna is er eigenlijk niks spannends meer gebeurd van dit niveau of wel?quote:Op zondag 12 juli 2009 23:27 schreef Frey het volgende:
Kun je nagaan dat we eigenlijk al tijdens seizoen 14 en 15 zaten te zeiken dat het saai werd.
Nu verlangen we terug naar die tijd.
Niet op deze manier nee. De strijd tussen Ludo en Martine werd af en toe ook erg lang gerekt, maar uiteindelijk kregen we wel iets. Een spannende verhaallijn, goeie opbouw en de grote climax. Vooral dat laatste ontbreekt de laatste tijd. Ze weten soms wel een goede verhaallijn op te bouwen(Vadim, René), maar dan krijgen we een ontknoping van niks. En zo krijgen we eigenlijk maar 1 "aardig" lijntje per seizoen nu...quote:Op zondag 12 juli 2009 23:44 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dit was inderdaad ook de laatste goede lijn vond ik, daarna is er eigenlijk niks spannends meer gebeurd van dit niveau of wel?
Bedankt! Je bent geweldig.quote:Op zondag 12 juli 2009 23:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Hier is deel 1:
Bekijk deze YouTube-video
Deel 2 is nog bezig met uploaden, maar volgt later
Het is zoals het Engelse gezegde ook wel luidt: you don't know what you got, till it's gone. Het eerste weerwoord van de producent is ons claimen dat vroeger alles beter was vanwege een nostalgica act, zoals beweerd in tal van media manipulatie uitingen. Feit is, het was beter en dat weten ze dondersgoed. Men heeft altijd wel wat te zeuren en kende geen lagere kwaliteit dan de serie in de jaren 90. Ooit het best bekeken programma op de Nederlandse televisie.quote:Op zondag 12 juli 2009 23:27 schreef Frey het volgende:
Kun je nagaan dat we eigenlijk al tijdens seizoen 14 en 15 zaten te zeiken dat het saai werd.
Nu verlangen we terug naar die tijd.
quote:Op maandag 13 juli 2009 00:07 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
En deel 2
Bekijk deze YouTube-video
Bedankt, Heer_van_Bartolhoven. Ook namens mij.quote:Op zondag 12 juli 2009 23:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Hier is deel 1:
Bekijk deze YouTube-video
Deel 2 is nog bezig met uploaden, maar volgt later
Jazeker.quote:Op maandag 13 juli 2009 00:20 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Bij die Ludo tune tijdens het omzetten dacht ik al, dit gaat Frey kunnen waarderen
Laat me een beetje denken aan dat stukje met "Simon de goeroe en Ludo de lul". Dat zat ook vol met van die droge opmerkingenquote:Op maandag 13 juli 2009 00:38 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Die uitspraken ook:
- Ik kan natuurlijk je vingers laten breken.
-Zou je zo vriendelijk willen zijn om me los te make...
..WAAROM?
- Ik kan je nu martelen....ik kan je ook meteen vermoorden
-Ik wil dat alles weer wordt zoals het was voordat jij je snuit liet zien in Meerdijk
-Doe niet net alsof je de kerstman bent
-Jij laat Sjors met rust!
ALS JIJ OPDONDERT! En opgedonderd blijft!
-Wat dacht je van de firma "Klootzak"
Oh dat vind ik een goeie tip! Dankje!![]()
-Waar breng je me naar toe
Dat merk je wel! Loop eens door!![]()
-Laat me gaan
Dat doe ik toch! Ik regel nog vervoer voor je ook!![]()
-Ik ben tenminste niet alles kwijt.
Nee dat is waar, je hebt nog een heleboel mooie herrineringen aan onze tijd.![]()
![]()
Die Ludo die zo semi-opgewekt blijft de hele tijd![]()
Duidelijk andere schrijvers dan nu. Nu slaan ze de plank constant mis. Het is net alsof bij de overgang naar seizoen 16 iedereen achter de schermen vervangen is ofzo.quote:Op maandag 13 juli 2009 00:40 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Laat me een beetje denken aan dat stukje met "Simon de goeroe en Ludo de lul". Dat zat ook vol met van die droge opmerkingen
Op deze filmpjes die je gepost hebt:quote:
Lijkt me wel dat die scènes vaak over moesten.quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:22 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Op deze filmpjes die je gepost hebt:
Hoe Stefano en Ludo zich gedragen in Nick hallicunaties, vooral hoe ze hem uitlachen! Ik vraag me af of Erik de Vogel, Bas Muis en Christophe Haddad niet krom gelegen hebben van het lachen![]()
![]()
Nick tegen die vent: "Ik vind jou ook lief"quote:
Nee...helaasquote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:50 schreef GSMboy het volgende:
@Heer_van_Bartolhoven: Heb je ook de scene waarbij ze uit het arrestantenbusje werd gekidnapt?
Jaaa, dat lijkt me best leuk. En het lijkt me tijd om Amy uit de mottenballen te halen. Gezien het GTST-tempo zal zij onderhand een jaar of 12, 13 zijn?quote:Op woensdag 15 juli 2009 22:12 schreef tulpie123 het volgende:
Ik vind dat we dit jaar een verhaallijn moeten krijgen over Lucas die erachter komt dat er jaren geleden een vergissing is gemaakt met de DNA-testen en dat hij de zoon blijkt van Ludo, lijkt me ook leuk om te zien wat Ludo dan van zijn homozoon vindt, en Ludo als vader is een stuk geloofwaardiger dan Stefano en Lucas die bijna niets in leeftijd schelen, hoogstens een jaar of 12
Of met Nico Stenders, de acteur hiervan is immers echt homo of niet?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:08 schreef Frey het volgende:
Ben wat stukjes uit seizoen 17 terug aan het kijken, kom ik weer bij die homo Frank Steggerda. Zijn man bleek Nico te heten. Zou hij dan getrouwd zijn met de gascontroleur?
Laatste? Maxime (en dus ook de actrice) laat personages als Barbara, Dorothea, Laura (ja ook Laura, die doet geen reet op dit moment) en andere halfzachte huiswijven toch wel ver achter zich in my opinion. Dat ze zo irritant is in de serie betekend enkel dat ze haar rol goed vertolktquote:Op donderdag 23 juli 2009 12:46 schreef StefanoSanders het volgende:
We moeten trouwens ook wat aan dat gtstcourant doen.
Ik ben als de doods dat de makers die site als maatstaaf gebruiken onder wat er leeft bij de fans.
En aangezien er op die site schijnbaar alleen maar mongolen zitten is dat behoorlijk fucked up.
Beste vrouwelijke rol ging bijvoorbeeld naar Maxime Sanders.
Een rol die hier op een site met verstand waarschijnlijk als laatste zou eindigen.
Eigenlijk moeten wij dat gtst courant zien te hacken want dit kan zo niet langer...
Die situatie heeft misschien een maand geduurd, Ludo had A&A in handen gekregen door Pete Jenssens. Robert stapte op, Jef erna en begonnen De Garage. Ondertussen was Ludo zwaar verlamd en door Stefano die onervaren was, ging A&A binnen no time failliet.quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:35 schreef StefanoSanders het volgende:
Daar is iedereen gewoon nog aan het werk.
En Ludo en Stefano die samen de dienst uit maakte bij A&A Heerlijk![]()
Toch zonde, dat was een van de mooiste sets.quote:Op donderdag 23 juli 2009 16:53 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Die situatie heeft misschien een maand geduurd, Ludo had A&A in handen gekregen door Pete Jenssens. Robert stapte op, Jef erna en begonnen De Garage. Ondertussen was Ludo zwaar verlamd en door Stefano die onervaren was, ging A&A binnen no time failliet.
Zeker, dat was toch het hoogtepunt van het zakenleven in Meerdijk, hierna heeft A&A hun oorspronkelijke glans in het middelpunt van het zakencentrum nooit meer terug gekregen en was het een aftands weggestopt clubhuis geworden.quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:24 schreef Frey het volgende:
[..]
Toch zonde, dat was een van de mooiste sets.
Zijn nadagen als sterk personage, daarna werd het een tijdje een verknipte gek, om uiteindelijk geen verhaallijn meer te krijgen.quote:En dat kapsel van Robert.
Ja, die is er wel mooier op geworden naarmate ze ouder is geworden.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 00:26 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik vond Janine hier trouwens een afgrijselijk irritant personage, ten eerste had ze een mannenkop en bovendien was het toen nog echt een kantoortrutje.
jaren geleden was er ook een geniale scene toen Julian in de Rozenboom verhaal kwam bij Ludo (geen idee meer waar het over ging):quote:Op vrijdag 24 juli 2009 14:49 schreef Frey het volgende:
Ja, veel betere humor toen. Ook van die simpele dingetjes zoals Dian die de saté pakt en dan haar hoofd als Julian hem weer terugpakt.
Klopt, omdat Ludo Jessica die toen Julians vriendin werd een paar dagen gevangen had gehouden in zijn landhuis. Ze werkte voor hem, maar hij wilde haar niet meer laten gaan, ze is ontsnapt en had een kunstwerk vernield. Ludo hield haar toen een schadeclaim boven het hoofd. Toen Julian erachter kwam, ging hij verhaal halen bij Ludo.quote:Op zondag 26 juli 2009 04:42 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
jaren geleden was er ook een geniale scene toen Julian in de Rozenboom verhaal kwam bij Ludo (geen idee meer waar het over ging):
Op t moment dat Julian het restaurant binnenliep was Ludo net bezig met een zeeer goede imitatie van een kameel die plots afgekapt werd doordat Julian zn vuist op de neus van Ludo plantte![]()
die zou ik nog eens graag willen terugzien
Ik zat meer naar de set te kijken van Laura's huis, dat hadden ze gewoon echt nooit moeten wijzigen met die zogenaamde verbouwingquote:
Opzich had Ludo na 1 of 2 schoten toch op z'n minst even kunnen zeggen dat ze misschien beter kon stoppen met schietenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 15:05 schreef StefanoSanders het volgende:
Barbar lijkt daar zo op Martine he. Als je eerst kijkt zou dat met opzet gedaan zijn ?
quote:Op maandag 27 juli 2009 14:43 schreef Maartel het volgende:
[..]
Opzich had Ludo na 1 of 2 schoten toch op z'n minst even kunnen zeggen dat ze misschien beter kon stoppen met schieten
Nou, even 'au' roepen zou toch wel in me opkomen vermoed ik..quote:Op maandag 27 juli 2009 22:19 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Zo onrealistisch vond ik dat dan weer niet, als zoiets je overkomt raak je in een toestand van verstandsverbijstering, je gaat niet eerst even kampjes nadenken over wat je het beste kan doen of zeggen
Dan had Janine waarschijnlijk gedacht dat Ludo de rol van neergeschotene geloofwaardig neerzettequote:Op maandag 27 juli 2009 22:32 schreef Maartel het volgende:
[..]
Nou, even 'au' roepen zou toch wel in me opkomen vermoed ik..
En Paul van Soest (oftewel Handige Harry)quote:
quote:Op zondag 26 juli 2009 21:37 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Klopt, omdat Ludo Jessica die toen Julians vriendin werd een paar dagen gevangen had gehouden in zijn landhuis. Ze werkte voor hem, maar hij wilde haar niet meer laten gaan, ze is ontsnapt en had een kunstwerk vernield. Ludo hield haar toen een schadeclaim boven het hoofd. Toen Julian erachter kwam, ging hij verhaal halen bij Ludo.
Ludo zei toen ook net nadat ie werd geslagen semi-opgewekt '''t is me aangenaam" of zoiets. Op het huwelijk van Ludo en Janine, waar Julian (als vriend van Janine) ook was, deed Ludo toen Julian hem feliciteerde net of ie door Julian werd geslagen door zijn hoofd tot tweemaal toe geschrokken opzij te bewegen net of ie een klap kreeg
Ik heb de scene zelf niet, maar hij was meesterlijk![]()
Ja haha, de grap is er inmiddels wel vanaf hoorquote:
Ja dan kan ik weer lekker van de bank af soppen.quote:
Dat is zo goed als onmogelijk, de DNA test is uitgevoerd in het bijzijn van Ludo, Stefano en Janine. Ze wilden allemaal weten wie nou de echte vader was en hadden er geen baat bij de dokter om te kopen.quote:Op maandag 3 augustus 2009 14:19 schreef tulpie123 het volgende:
Stefano moet terug de serie in, kan hij mooi bevriend raken met Danny, verstrikt raken in een relatie met Lorena (komt ie weer in de problemen met Ludo
) en erachter komen dat niet hij, maar Ludo de vader van Lucas is
. En Janine blijkt dat altijd te hebben geweten, maar om Lucas te beschermen heeft ze dat geheim gehouden om Lucas een fijne jeugd te geven zonder problemen
.
Het is de laatste jaren niet meer dan een soort doorloopruimte of een veredelde gang en dan heb ik het vooral over de kantoorruimtes. En zo moeilijk moet dat niet zijn neem nou Martines Escortservice of Reclamebureau Stenders, dat waren gewoon echte kantoren.quote:Op maandag 3 augustus 2009 16:46 schreef Frey het volgende:
De sets zijn de laatste jaren ook om te huilen.
In soapland is niets onmogelijkquote:Op maandag 3 augustus 2009 16:08 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat is zo goed als onmogelijk, de DNA test is uitgevoerd in het bijzijn van Ludo, Stefano en Janine. Ze wilden allemaal weten wie nou de echte vader was en hadden er geen baat bij de dokter om te kopen.
Ja dat is waar, maar breng ze nou vooral niet op ideeënquote:Op maandag 3 augustus 2009 18:00 schreef tulpie123 het volgende:
[..]
In soapland is niets onmogelijk. Kijk maarnaar de babyverwisseling van Arnie ne Dennis
Nogmaals beste vent, denk je dat er nu nog iemand hierom lacht?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 23:22 schreef StefanoSanders het volgende:
Maar ik vind het best wel gezellig in New York dames en heren.
dat moet je niet willenquote:Op woensdag 5 augustus 2009 22:25 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Hoi
Vroeger keek ik altijd gtst. Na seizoen 18 ben ik ermee gestopt. Is er een plek waar ik seizoen 19 vanaf het begin kan zien?
Nee ik heb geen filmpjes van die tijd, maar ik kan me die verhaallijn nog herrineren als de dag van gisteren, was allemaal in het laatste seizoen van het ouderwetse gtst (seizoen98), daarna ging gtst op de schop, verdwenen decors en dergelijke.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:44 schreef GSMboy het volgende:
I remember...
maar was jij dat Bartolhoven die dat filmpje had, waarin ze omringd was door berenklemmen?
En wie had haar kantoor nou besmeurd met graffiti?
En waarom wou Pete de macht over Bowien hebben?
Dit is slechts iets langer dan een jaar na die Pete Jensens verhaallijn, intussen is het volgende veranderd:quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:21 schreef Frey het volgende:
Videoband was niet meer zo heel geweldig, maarja.
nWo4Life: Hier kwam dus dat stukje pianoversie van de Ludo tune vandaan.![]()
Desondanks bleef het een erg boeiende serie. Zeker als je het vergelijkt met de laatste paar seizoenen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 23:49 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Kortom, het was de eerste stap naar het creeëren van een heel ander gtst
Maar niet als je het vergelijkt met pakweg de 6 eerste seizoenen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 23:53 schreef Frey het volgende:
[..]
Desondanks bleef het een erg boeiende serie. Zeker als je het vergelijkt met de laatste paar seizoenen.
Frey, dank voor deze post.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:21 schreef Frey het volgende:
Videoband was niet meer zo heel geweldig, maarja.
nWo4Life: Hier kwam dus dat stukje pianoversie van de Ludo tune vandaan.![]()
Hoezo ?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 15:03 schreef tulpie123 het volgende:
Er zijn ook goede veranderingen gekomen. De familie Huygens is helemaal top.
dat dus.. inderdaadquote:Op woensdag 12 augustus 2009 21:03 schreef StefanoSanders het volgende:
[..]
Hoezo ?
Die Irene heeft potentie maar heeft nog nooit een verhaallijn gehad .
Martijn zet alleen maar koffie. Of voelt zich schuldig over onzinge dingen.
Ronja heb je zelf al aangeven .
En Dex begon cool zakte in was weer cool als agent pooier what ever maar wordt nu waarschijnlijk omgeturnd tot homo.
Ik ben nog maar bij de preview, maar ik lig al krom bij dat lachje van Ludo wanneer Janine Stefano een klap verkooptquote:
Janine die Stefano bitchslaptquote:
Ik las ergens dat Maxime nog zeker een seizoen blijft. Ze had haarzelf verluld in een intervieuw.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:44 schreef Dizer het volgende:
Is de rol van Maxime Sanders nu al opgeheven? Of is ze niet dood?
Ik wil weer eigenlijk gaan kijken maar als Nick eruit gaat is dat wel een beetje jammer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aukje leukquote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:25 schreef StefanoSanders het volgende:
Vraag dan gewoon Aukje![]()
Ooh nee dan zien ook de nieuwe kijkers hoe leuk Charlie eigenlijk was en heb je een probleem als Lieke weer terug komt
Aukje!quote:Op donderdag 20 augustus 2009 11:34 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Aukje leuk![]()
Verschrikkelijk was zij, ben blij dat ze eruit is
Liever helemaal geen Charly meerquote:Op donderdag 20 augustus 2009 12:04 schreef verleiding het volgende:
Duizend keer liever Aukje dan Lieke.
Mooi dat hier wel nog een stukje geschiedenis van GTST wordt gebruikt. Refereren aan Herman Hogendoorn en natuurlijk de orginele namen van de kinderen: Wendela en Frits Hogendoorn. Laatste goede scène met de 'echte' Frits. De rest was veel te onrealistisch helaas.quote:
ja, wat een grafbek had die zeg. ongehoordquote:Op donderdag 20 augustus 2009 12:08 schreef cohen het volgende:
Kennen jullie Wil de Smet nog? Die was zo eng! De vriendin van Helen Helmink.
Ik vond Wil de Smet zo eng dat ik vond dat ze geen plek in GTST verdiende!
Wederom dank voor het plaatsen van deze video!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |