abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70600234
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 02:19 schreef 49R het volgende:

[..]

Op je achttiende
Nu ben ik ook wel benieuwd
pi_70600362
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 02:19 schreef 49R het volgende:

[..]

Op je achttiende
Op je achtiende is een beetje goedbetaald bijbaantje al snel super natuurlijk.
  vrijdag 3 juli 2009 @ 02:48:59 #43
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_70600430
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 02:17 schreef Gkhn het volgende:

[..]

Voor de ene is het de kleding, voor de andere het gedrag. En TS is zeker onzeker, hij moet haar leren te vertrouwen.
En voor die andere gappie, hoe weet jij dat die vriendin van TS gelukkig is met haar kleren, misschien weet ze niet beter en kleedt ze zich zo omdat 'dat zo hoort'.
Ik vind dat TS het haar mag vragen om geen korte rokjes meer aan te doen. Maar als die vriendin van TS dan ook iets aan hem vraagt moet hij dat ook doen. Het moet wel van beide kanten komen.
Maar aangezien de meerderheid van de mensen hier liever op kwartaalrelaties leeft ben ik hiermee mijn tijd aan het verdoen .
Bedankt voor het zelf onderuit halen van jouw definitie van een relatie. Je partner vragen, of zoals jij vrij duidelijk bedoelt verplichten, iets te doen maakt je relatie idd erg gezond.
De basis van een relatie is voornamelijk dat je eventuele geschillen gezamenlijk op kan lossen en er op die manier dus een tussenweg in vindt.
pi_70600495
Het is toch juist een compliment dat andere mannen je vriendin prachtig vinden? !

Zal wel iets Turks / Marokkaans zijn wat ik niet snap...
  vrijdag 3 juli 2009 @ 03:04:18 #45
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_70600503
Eigenlijk zijn het hele bange onzekere jongetjes die heel erg snel agressief worden.. En dat vinden meisjes weer schattig OLAWDPLEASSE! *kijkt naar boven*

OT:als ze alleen uitgaat snachts, op een vrijdag/zaterdag, en als ze niet meer thuiskomt, een nachtje. Dan pas zou ik mij zorgen maken. Als er een anti omheen hangt. En zij laat die arm toe. Dan pas zou ik mij zorgen gaan maken. Een dagje stad is toch niks. Een jongen die fluit krijgt haar niet. tenzij het binnen 5 minuten gebeurt ofzo. Ik had echt van leven met jou willen wisselen hoor. Klinkt goed dat lang blond haar, blauwe ogen, mooi, dun, lange benen, lief hollandsch gezichtje, ik krijg nu al een stijve van verliefdheid!
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_70601830
Opgeschoond. Vragen om foto's mag achterwege blijven.. ander gebagger ook.
  vrijdag 3 juli 2009 @ 11:57:21 #47
118904 Vector_SLD
Carpe noctem
pi_70607386
Ach, je vriendin is ook jaloers. Je mag niet eens in het Breezahtopic reageren
Dwalen kan iedereen, maar alleen dwazen volharden in hun dwaling.
pi_70607874
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 11:57 schreef Vector_SLD het volgende:
Ach, je vriendin is ook jaloers. Je mag niet eens in het Breezahtopic reageren
Kan jij niet eens dood vallen?
Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
"Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
61% van alle statistieken zijn nutteloos.
Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
  vrijdag 3 juli 2009 @ 12:16:39 #49
120139 freiss
Hertog Jan :9~
pi_70607995
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 12:12 schreef delano.888 het volgende:

[..]

Kan jij niet eens dood vallen?
HJ 14-punt-gift.
Lijst met rukmateriaal!
pi_70608481
Moet ze een burka aan ofzo? :S
Komop een meid is mooi alle jongens kijken erna, accepteer het.

Als ze verstandig genoeg is , dan gaat ze niet op flirts in als ze bij jou is, tenzij ze niet echt van je houd natuurlijk
Wetenschappelijk is domweg bekend dat verliefdheid je gezonde oordeelsvermogen weg neemt.
Liefde: Hans Teeuwen || Youp ||Theo Maassen
Mannen over vrouwen _O-
Altijd blijven lachen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')