Ooow dank jequote:Op donderdag 2 juli 2009 22:22 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik maar het stond er zo grappig
Tuurlijk komt het goed, remember!!quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:36 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Nee ik heb nog steeds die duizelingen en suizende oren, ook als ik rustig op de bank zit.
Als het niet overgaat ga ik naar de dokter en dan komt het vast weer goed
quote:
Buienradar in de gaten houden, doe ik altijd, ook op vakantie. Kan wel eens handig zijn.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ik hoop bij mijnee dat weet ik niet maar sbs staat nu op straks komt ie weer langs, P paulusma dan he zal ik ff opletten
ik foonslet de hele dag maar door.... ben een echte callgirlquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:31 schreef D. het volgende:
[..]
Ik doelde eigenlijk op Laysa, maar jij hebt ook telefoon?
Suizende oren en duizeligheid? Evenwichtsorgaan? Klinkt in ieder geval niet dat je last van de warmte hebt.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:36 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Nee ik heb nog steeds die duizelingen en suizende oren, ook als ik rustig op de bank zit.
Als het niet overgaat ga ik naar de dokter en dan komt het vast weer goed
Wel 4 flessen water en veel koffiequote:Op donderdag 2 juli 2009 22:24 schreef Toverheks het volgende:
[..]
doe jij nu maar rustig aan anders zie je weer sterretjes en ga je out, heb je vanmiddag wel veel gedronken? water enzo
als het niet over gaat... grapjas.. je gaat gewoon morgen naar de dokter.. klaar uit!quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:36 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Nee ik heb nog steeds die duizelingen en suizende oren, ook als ik rustig op de bank zit.
Als het niet overgaat ga ik naar de dokter en dan komt het vast weer goed
Ik was weer even emailenquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:24 schreef D. het volgende:
Volgens mij is er weer iemand aan de telefoon
Coolquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:40 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik foonslet de hele dag maar door.... ben een echte callgirl
Kom es even dichterbij...quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:38 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ik mag alles van Tess, ga jij je daar nou niet mee bemoeien![]()
Eindelijk iemand die echt van mij houdt
Dat zei ik dus ook al..evenwichtsorgaan.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Suizende oren en duizeligheid? Evenwichtsorgaan? Klinkt in ieder geval niet dat je last van de warmte hebt.
Gelukkig komt er regen aanquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:26 schreef Chanel5 het volgende:
Ik drink me te pletter, tis niks, zweet me ook te pletter, blijf douchen, blijf plakken.
Van mij mag het ietsepietsie minder warm.
hahahhahahaa zo lang mn klanten er maar blij mee zijn hequote:
Ja maar dan moet ik eerst een vent anders gaat die 30 graden niet doorquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:28 schreef versabommie het volgende:
Ik drink een pils. zweet pak hier en daar een lauwe douche en plakken is geil! Wat mij betreft blijft het 365 dagen per jaar 30 graden!
Je bent lekker vlug meissie, tis dat je me quote anders zou ik niet meer weten waar je het over hebtquote:
uiteraard, anders geen brood op de plankquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:44 schreef Nizno het volgende:
[..]
hahahhahahaa zo lang mn klanten er maar blij mee zijn he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |