Wasn't mequote:Op woensdag 1 juli 2009 19:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zal dat het zijn geweest? Vaag. Lein zeker weer
Oh, Freecell, wat zal jij je rot geschrokken zijn zeg in de autoIk heb gelukkig nog nooit een motorrijder meegemaakt die zo gek doet.
Sneller van A naar B komenquote:Op woensdag 1 juli 2009 19:51 schreef Stereotomy het volgende:
Okee, dus je hebt een draakje. Wat kun je ermee
Het is een Epic draak. Zeldzaam! En hij vliegt veel veel sneller dan een basis-vliegbeest.quote:Op woensdag 1 juli 2009 19:51 schreef Stereotomy het volgende:
Okee, dus je hebt een draakje. Wat kun je ermee
Ben blij dat jij het wel snapt!quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:26 schreef Bluezz het volgende:
Dat verklaart alles Lein
Stomme Steer Snaptnix
In je eigen huis?quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:47 schreef Den_Haag het volgende:
avond
nog studeren en daarna nog wat klussen
wat kleine dingen. vooral voorbereiden voor als ik straks met de tentamens klaar ben. wil wat dingen opnieuw schilderen (toitelt en badkamer).quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:55 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Wat dan? Ben niet nieuwsgierig hoor!
Als ik jou was zou ik de badkamer niet schilderen maar opnieuw doen. Daar knapt het 100 keer harder van op. Nog maar te zwijgen over de toegevoegde waarde die je huis dan krijgt. Eigenlijk idem dito voor de pleequote:Op woensdag 1 juli 2009 21:00 schreef Den_Haag het volgende:
wat kleine dingen. vooral voorbereiden voor als ik straks met de tentamens klaar ben. wil wat dingen opnieuw schilderen (toitelt en badkamer).
helaas gaan daar me de centen voor ontbreken. het vervangen van de ketels valt 40000 euro duurder uit dan de 60000 euro die begroot was.quote:Op woensdag 1 juli 2009 21:39 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik de badkamer niet schilderen maar opnieuw doen. Daar knapt het 100 keer harder van op. Nog maar te zwijgen over de toegevoegde waarde die je huis dan krijgt. Eigenlijk idem dito voor de plee
quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:21 schreef Leintjeuh het volgende:
Het is een Epic draak. Zeldzaam! En hij vliegt veel veel sneller dan een basis-vliegbeest.
Ik wilde net roepen, je hebt toch zo'n speelgoedboilertje in de keuken? Maar het gaat over de CV ketels namens de VVEquote:Op woensdag 1 juli 2009 21:44 schreef Den_Haag het volgende:
helaas gaan daar me de centen voor ontbreken. het vervangen van de ketels valt 40000 euro duurder uit dan de 60000 euro die begroot was.
en de eerst volgende echte investering is een grotere warmwatergeiser. met inbouw in balkonkast zal dat ook zzo'n 2500 euro kosten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Leintjeuh op 01-07-2009 22:29:10 ]
quote:Op woensdag 1 juli 2009 22:20 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik wilde net roepen, je hebt toch zo'n speelgoedboilertje in de keuken? Maar het gaat over de CV ketels namens de VVE![]()
Maar die grotere boiler is een goed idee, handig op het balkonVeiliger ivm CO uitstoot en het levert een extra keukenkastje op!
Welk bouwdepot?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die 40d euro gaat idd over de ketels voor de verwarming. we gaan over van olie op gas.
En geen boiler voor de keuken maar een geiser. is handiger voor mij.
moet dus kijken hoe ik het financieel allemaal ga doen.![]()
DH kennende heeft memo zijn loempia gegeten.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:01 schreef Isabeau het volgende:
memo en DH hebben samen loempia gegeten?
we waren toevallig beiden op parkpop met andere mensen van de singles sc, en toen hadden DH en nogn wat mensjes chinees gehaald ene r stond ook n bakje loempia;s bij en tioen vroeg ik heel subtiel van wie dat was enzoquote:Op donderdag 2 juli 2009 01:01 schreef Isabeau het volgende:
memo en DH hebben samen loempia gegeten?
En nu ben je dronken?quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:16 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
we waren toevallig beiden op parkpop met andere mensen van de singles sc, en toen hadden DH en nogn wat mensjes chinees gehaald ene r stond ook n bakje loempia;s bij en tioen vroeg ik heel subtiel van wie dat was enzoen toen zei DH dat ik die best mocht hebben
Pics of YouTube!quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:17 schreef Memento-Mori het volgende:
en ondanks dat al die singles op een gegeven moment hun tong maar in elkaar gingen stoppen, heb ik met niemand gezoend of iets anders vunzigs gedaan
Kuis meisje ben jij.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:21 schreef Memento-Mori het volgende:
dat weet ik niet precies, toen het begon deed DH niet eens meemaar ik vond het allemaal wat te ver gaan dus ik ben toen maar naar huis gegaan, en t laatste optreden was toch al afgelopen
dat waren ze zekerquote:Op woensdag 1 juli 2009 23:36 schreef Memento-Mori het volgende:
jij ook wel hoor, de loempia was iig best lekker
wacht ook op antwoord van isaquote:Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef Stereotomy het volgende:
Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat Isa vlieft is!![]()
![]()
Op wie, Isa?
heel niet gezoendquote:Op donderdag 2 juli 2009 01:21 schreef Memento-Mori het volgende:
dat weet ik niet precies, toen het begon deed DH niet eens meemaar ik vond het allemaal wat te ver gaan dus ik ben toen maar naar huis gegaan, en t laatste optreden was toch al afgelopen
Hij heet Oscar! Heeft bruin/blond haar, is een erg geduldige luisteraar en hij wordt helemaal enthousiast als ie Isa ziet. Hij is ook dol op alles dat ze hem voorzet. Klinkt echt ideaal!quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef Stereotomy het volgende:
Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat Isa vlieft is!![]()
![]()
Op wie, Isa?
quote:Op donderdag 2 juli 2009 08:00 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ja maar jij knalt sowieso uit je broek als Isa's naam alleen maar genoemd wordt
quote:
En hij zit nu in een kooitjequote:Op donderdag 2 juli 2009 07:58 schreef Leintjeuh het volgende:
Hij heet Oscar! Heeft bruin/blond haar, is een erg geduldige luisteraar en hij wordt helemaal enthousiast als ie Isa ziet. Hij is ook dol op alles dat ze hem voorzet. Klinkt echt ideaal!
Morning! Waarom nieuwe ramen? Ga je volledig over naar dubbel glas ofzo?quote:Op donderdag 2 juli 2009 08:39 schreef Isabeau het volgende:
En hij zit nu in een kooitjeEr zijn hier twee mannen ramen aan het vernieuwen en ook in de kamer van het knijn, dus die zit nu even in zijn hok. Is echt eeuwen geleden dat hij opgesloten zat haha.
Goedemorgen allemaal!
Misschien zitten er teveel verfspetters op ofzoquote:Op donderdag 2 juli 2009 09:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik snap het niet zo goed, er zit daar namelijk al dubbelglas in
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |