Ja, wie weet wat er ons nog te wachten staatquote:Op woensdag 22 juli 2009 17:37 schreef franklop het volgende:
Maakt de daad van Menchov wel mooier natuurlijk
Dat heeft niks met heden en verleden te maken, dat is het verschil tussen de subtiele valsspelers en de renners bij wie de dope uit de oren spuit.quote:Op woensdag 22 juli 2009 19:57 schreef Cootz het volgende:
Heeft toch twee maanden geduurd voordat we dat hoorden, ik ben benieuwd welke tour-renners in augustus/september alsnog betrapt worden. Want tijdens deze tour is het verdacht stil....
Dat lijkt toch wel meer de trend, dat het betrappen iets meer tijd vergt. Nu ook pas werden mensen betrapt van tijdens de Daupine, Zwitserland en de Giro. In het verleden werden mensen vaak tijdens (of zeker heel vlak na) de koers betrapt.
Wacht tot hij degene die hem dat 'onopspoorbare wondermiddel' verkocht dat nu CERA blijkt te zijn terug kan vinden ...quote:Op woensdag 22 juli 2009 18:59 schreef JohnDDD het volgende:
Di Luca ontkent natuurlijk en zegt dat hij wel erg stom zou zijn geweest als hij doping had genomen waar al zoveel mensen op betrapt zijn.
Dan maakte Cerakonijn Ricco het toch wel erg bont. Bij hem duurde het een dag of vier.quote:Op woensdag 22 juli 2009 20:09 schreef du_ke het volgende:
Niet zo gek ook dat je iets als cera niet in een paar dagen op kan sporen. Zijn ook maar een paar labs die dat goed kunnen.
Vorig jaar konden ze Ricco tijdens de tour er wel op betrappen, om maar iets te noemen.quote:Op woensdag 22 juli 2009 20:09 schreef du_ke het volgende:
Niet zo gek ook dat je iets als cera niet in een paar dagen op kan sporen. Zijn ook maar een paar labs die dat goed kunnen.
quote:Oh ja, ook Danilo Di Luca, bejubeld winnaar van meerdere ritten in de Giro is tegen de cera-lamp gelopen.
Stel: u bent VRT-verslaggever en u zit voor de twintigste keer in dat circus van bedriegers en fraudeurs, dat u drie weken lang gedurende vijf uur per dag moet ophemelen. In welke gemoedstoestand zou u verkeren?
De vraag is dan ook niet: 'Wie wint de Tour?' Dat zullen we pas volgend jaar weten nadat alle ingevroren dopingstalen met de állernieuwste methodes zijn onderzocht. De vraag is: 'Wanneer hangt Michel Wuyts zich op?' Niet dat wij daarop aandringen, integendeel, wij wensen te waarschuwen. Die mens zal toch eens ooit zijn conclusies trekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |