Binnen een kwartier een stoptrein ja, die vervolgens slechts een paar minuten eerder aan komt dan de volgende intercity, gevolg -> half uur vertraging.quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:35 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Waarin bevind je jij? In de jaren '70? Als je een trein mist gaat er meestal binnen een kwartier weer een Intercity en zoniet dan gaat er binnen een kwartier nog wel een stoptrein. In de huidige staat kan het inderdaad niet zoveel reizigers opvangen. Maar als ze nou eens dat poespasgekut zoals fitness op het station afschaffen kan het bespaarde geld DIRECT naar de infrastructuur. Het feit dat de trein juist MEER capaciteit biedt wordt vaak uit het oog verloren. Vele onder jullie zijn zo vreslijk kortzichtig. Jullie gaan alleen maar uit van de situatie nu en jullie kijken niet naar het potentieel dat het OV heeft.
In Amerika heersen er zeer zeker wel file's. Ook naar Los Angeles gekeken?quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:54 schreef Igen het volgende:
[..]
En dat laatste is dus niet waar.
Ik heb eens naar steden in de VS gekeken. Alle steden daar met veel autosnelwegen hebben tegelijk een korte woon-werk-reistijd. En alle steden met een lange woon-werk-reistijd zijn tegelijk ook steden met heel autosnelwegen.
En dan heb je nog een groepje steden dat, ondanks weinig autosnelwegen, tóch een korte woon-werk-reistijd heeft. Een goed voorbeeld daarvan is Portland. Sowieso is dat niet zo'n grote stad, maar door het promoten van het OV en van de fiets zijn daar minder files dan je zou verwachten.
Kortom:
1. Veel autosnelwegen aanleggen lost de files wel op, maar
2. Andere oplossingen kunnen ook werken.
Het misschien inderdaad een zwak argument dat ik gaf. Het ligt namelijk veel simpeler: als jij de trein mist is dat ook aan jouw te verwijten. Ik heb er zelf ook wel ervaring mee. Maar ik ben niet iemand die zich daar meteen kapot aan ergert.quote:Op woensdag 1 juli 2009 19:39 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Binnen een kwartier een stoptrein ja, die vervolgens slechts een paar minuten eerder aan komt dan de volgende intercity, gevolg -> half uur vertraging.
In Los Angeles zijn voor Amerikaanse begrippen maar weinig snelwegen. Geen wonder dus dat er veel files staan.quote:Op woensdag 1 juli 2009 19:52 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
In Amerika heersen er zeer zeker wel file's. Ook naar Los Angeles gekeken?
[ afbeelding ]
Bron is eigen berekening, gebaseerd opquote:Bovendien mis ik nog een bron van jouw opvattingen.
Ik wens even een verheldering. Aan wie denken jullie(de automobilisten) dat de zwakheid op het spoor te verwijten is?quote:Op woensdag 1 juli 2009 21:03 schreef Hukkie het volgende:
Ach, als al die mensen dan opeens massaal besluiten om met het OV gaan, dan komt niemand op tijd op zn werk. En dan zitten die mensen snel weer in de auto.
Ten eerste: Bedankt voor de verheldering. Die bewijst dat je door en door fout zit. De zwakheid van ons OV is niet aan NS te verwijten, ProRail, of welk bedrijf dan ook. Het zijn slechts doorschakelingsbedrijven die voor het grootste gedeelte gesubsideerd worden door de overheid. Bovendien bepaald de overheid ook wat ze met dat geld doen. Omdat het geld bij OV-bedrijven al jarenlang schaars is, kunnen zij dat alleen besteden aan onderhoud, materieelrevisering, etc. Het geld dat al circa 50 jaar in het weggennet gestoken wordt had ons van een snel, goedkoop en efficient OV-systeem kunnen voorzien.quote:Op donderdag 2 juli 2009 13:52 schreef Maverick_tfd het volgende:
De NS zit tijdens de spits al helemaal vol, en ons spoornetwerk is 1 van de drukste in heel de wereld, hoezo heeft dat dan een grotere capaciteit dan de auto? Dan moeten er eerst een stuk minder vrachttreinen gaan rijden. Flexibele werktijden is inderdaad ook een optie, maar dat geldt net zo goed voor de auto. Jij beschuldigd anderen van bekrompen zijn terwijl jij alleen maar in termen van OV kunt denken. Voor heel veel mensen is OV geen optie en verhuizen al helemaal niet (veel mensen zitten er niet op te wachten iedere 2-3 jaar te verhuizen, met alle zorgen en nadelen van dien).
De prijzen van het OV kunnen niet hoog genoeg zijn.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:31 schreef Draiden het volgende:
Ook fijn dat de prijzen van de NS weer met 10 cent gestegen zijn.
Dat weet ik. Dat komt omdat NS het voornamelijk moet doen met de paar eurocentjes die ze van de overheid krijgenquote:Op donderdag 2 juli 2009 14:31 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De prijzen van het OV kunnen niet hoog genoeg zijn.
Ik zit nu op 9,10 euro voor een retourtje Oss, Nijmegen. Waarschijnlijk zit ik aan het eind van het jaar naar 10 euro te kijken met de OV Chipkaart.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:31 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De prijzen van het OV kunnen niet hoog genoeg zijn.
Nee hoor, met de chipkaart wordt een retourtje Oss-Nijmegen ¤ 8,40. (plus de reguliere jaarlijkse prijsstijging uiteraard.)quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:35 schreef Draiden het volgende:
[..]
Ik zit nu op 9,10 euro voor een retourtje Oss, Nijmegen. Waarschijnlijk zit ik aan het eind van het jaar naar 10 euro te kijken met de OV Chipkaart.
Eerst maar eens zienquote:Op donderdag 2 juli 2009 14:51 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee hoor, met de chipkaart wordt een retourtje Oss-Nijmegen ¤ 8,40. (plus de reguliere jaarlijkse prijsstijging uiteraard.)
Waarom dan? Voor de veiligheid hoeft het imo niet, en controle ook niet, elke dag minimaal een uur in de trein en afgelopen jaar 2x een zwartrijder gezien. En controles waren regelmatig (drukke lijn).quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:06 schreef F04 het volgende:
Eerst maar eens meer blauw in de trein.
Staat gewoon op internet hoor.quote:
En met het goederenvervoer verdienen ze niks? Nog maar niet te spreken van de enorme opbrengsten van de verhuur van snackbars op de stations, maar daar hoor je ze nooit over. Bovendien, hoe halen ze het in hun hoofd om treinen te laten rijden die door de belgen al jaren terug zijn afgeschreven.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:35 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Dat weet ik. Dat komt omdat NS het voornamelijk moet doen met de paar eurocentjes die ze van de overheid krijgen
Het is trouwens ook gewoon een bedrijf he, zo mogen blij zijn met elke staatssteun die ze krijgen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:35 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Dat weet ik. Dat komt omdat NS het voornamelijk moet doen met de paar eurocentjes die ze van de overheid krijgen
Dat ook ja, ouwe rotzooi waar ze vaak nog mee rijden, werkelijk waar beschamend.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 17:51 schreef raptorix het volgende:
[..]
Bovendien, hoe halen ze het in hun hoofd om treinen te laten rijden die door de belgen al jaren terug zijn afgeschreven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |