Als je die vraag beantwoord wil hebben, waarom stel je die dan niet? Waarom stel je dan eerste van die achterlijke retorische vragen waar je het antwoord zelf al op weet. Jij doet precies het tegenovergestelde van bagatelliseren, namelijk overdrijven en de problematiek aanpakken om domme posts te plaatsen met betrekking tot bevolkingsgroepen - zie bijvoorbeeld je "troll post" met het plaatje van die Marokkanen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:38 schreef Disorder het volgende:
[..]
Het percentage gewelddadige jonge Marokkanen in Nederland is erg hoog. Dan moet er een oorzaak voor zijn. Ik wil graag beantwoord zien waar het geweld vandaan komt, zodat het probleem kan worden aangepakt. Zouden jullie ook eens moeten doen, in plaats van bagatelliseren of net doen of het niet bestaat.
Eigen schuld, dikke bult.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:40 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
En daarna lopen zeiken dat ze nergens worden aangenomen, ik vind het een slechte zaak maargoed.
Ja laten we vooral de inhoud van de kranten laten afhangen van een paar anonieme reacties op een forum die elkaar continu in de haren vliegen. Dat is wel erg gevaarlijk mensen als je leest hoe onvolwassen ze daar reageren, we kunnen beter straks helemaal geen berichten meer plaatsenquote:Op maandag 29 juni 2009 21:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat klopt ja, dat is het gevolg. Zoals uit dit topic blijkt kunnen mensen daar kennelijk niet volwassen mee om gaan.
Daar heb je een punt.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:38 schreef cheqy het volgende:
[..]
Krijgen we dat weer.![]()
Scholen werden pas kutscholen toen ze steeds zwarter werden.
Toen ik een keer ooit een 9 voor een tentamen Latijn had gehaald, trapte ik uit woede de prullenbak van de school kapot.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:33 schreef Disorder het volgende:
Wát maakt jonge Marokkaanse mannen zo gewelddadig en opgefokt dat ze zonder aanleiding mensen helemaal kapot slaan en schoppen? Is dat normaal in Marokko?
Nee hoor, die "anonieme" reacties zijn namelijk ook prima te vertalen naar reacties binnen de samenleving.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:41 schreef Py het volgende:
[..]
Ja laten we vooral de inhoud van de kranten laten afhangen van een paar anonieme reacties op een forum die elkaar continu in de haren vliegen. Dat is wel erg gevaarlijk mensen als je leest hoe onvolwassen ze daar reageren, we kunnen beter straks helemaal geen berichten meer plaatsen
Ik mag graag de draak steken met mislukte integratiecampagnes, die juist door een aaneenschakeling van gewelddadige incidenten met betrekking tot jonge Marokkaanse mannen om zeep zijn geholpen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:41 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je die vraag beantwoord wil hebben, waarom stel je die dan niet? Waarom stel je dan eerste van die achterlijke retorische vragen waar je het antwoord zelf al op weet. Jij doet precies het tegenovergestelde van bagatelliseren, namelijk overdrijven en de problematiek aanpakken om domme posts te plaatsen met betrekking tot bevolkingsgroepen - zie bijvoorbeeld je "troll post" met het plaatje van die Marokkanen.
Volgens mij verschillen jullie niet zoveel van mening in het algemeen, misverstand misschien of de warmte?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:41 schreef Py het volgende:
[..]
Ja laten we vooral de inhoud van de kranten laten afhangen van een paar anonieme reacties op een forum die elkaar continu in de haren vliegen. Dat is wel erg gevaarlijk mensen als je leest hoe onvolwassen ze daar reageren, we kunnen beter straks helemaal geen berichten meer plaatsen
De vraag is ook waar die woede en aversie vandaan komen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:42 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Toen ik een keer ooit een 9 voor een tentamen Latijn had gehaald, trapte ik uit woede de prullenbak van de school kapot.
Maar ik ben geen Marokkaan.
Geef die meisjes maar de schuldquote:Op maandag 29 juni 2009 21:38 schreef Dartanion het volgende:
Even een reactie voor de slimme reageerders
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 kijken braaf toe
Meisje 1 is half dood geschopt en meisje nr 2 kan het niet mee aanzien en werpt zich op de dame (beter laat dan nooit zullen we maar zeggen) 2 meisjes kijken braaf toe
Nieuwe (gewenste situatie):
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 helden schoppen dader in elkaar.
Waarom gewenst? Omdat ik het belachelijk vind dat je wel de moed hebt om je op iemand te werpen, maar niet het benul om voordat dat nodig is in te grijpen. Ohjah, dan zouden die 2 kijkende schaapjes zich ook nog nuttig hebben gemaakt want ze hebben ook geen duidelijk signalement of kenteken van de scooter onthouden
De draak steken in dergelijke topics is niets meer dan een trollposts plaatsen. Ik ben blij dat je dat erkent. En dit is de eerste keer dat je die vraag direct stelt zonder enige insinuatie of lompe retoriek. De oorzaak is niet eenduidig aan te wijzen en de factoren die een rol spelen zijn vele malen besproken in talloze topics.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:43 schreef Disorder het volgende:
[..]
Ik mag graag de draak steken met mislukte integratiecampagnes, die juist door een aaneenschakeling van gewelddadige incidenten met betrekking tot jonge Marokkaanse mannen om zeep zijn geholpen.
En dit is al de zoveelste keer dat ik deze vraag stel.
Ja ik heb echt nog nooit last gehad van een Chinees, behalve van hun vieze keuken misschien..quote:Op maandag 29 juni 2009 21:44 schreef LXIV het volgende:
Het is wel zo dat andere minderheidsgroepen, zoals bijvoorbeeld Chinezen, dit soort zaken niet doet en dus ook geen stigma gekregen heeft. En dus ook hun opleiding gewoon afmaakt, welkom is op een sollicitatiegesprek en net met de nek wordt aangekeken wanneer ze over straat lopen.
Hoe komt dat nu? Marokkanen lijken qua uiterlijk meer op Nederlanders dan Chinezen. Als het allemaal racisme was zou je eerder verwachten dat Chinezen in een achterstandspositie geduwd werden. Maar dat is dus niet gebeurd. De aard van het beestje heeft er zeker wel mee te maken.
Waarom zou dat zijn, denk je?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij verschillen jullie niet zoveel van mening in het algemeen, misverstand misschien of de warmte?
Het zijn trouwens niet alleen fora hoor, helaas. Als je de online kranten een beetje volgt en dan vooral de artikelen waarop gereageerd kan worden, dan zie je dat het heel wijdverbreid is. Overal worden moslims/Marokkanen/allochtonen bij gesleept.
Dan lees je niet goed. Ik heb echt minstens vijf keer openlijk hier de vraag gesteld of iemand een idee had waar die agressie vandaan komt. Misschien dan maar een ander topic om die kwestie onder de loep te nemen?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En dit is de eerste keer dat je die vraag direct stelt zonder enige insinuatie of lompe retoriek
Chinezen vormen een gesloten gemeenschap, dat heeft voor en nadelen. Nogal vreemd om dergelijke gemeenschappen met elkaar te gaan vergelijken - helemaal raar om te claimen dat er ineens geen sprake meer is van racisme.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:44 schreef LXIV het volgende:
Het is wel zo dat andere minderheidsgroepen, zoals bijvoorbeeld Chinezen, dit soort zaken niet doet en dus ook geen stigma gekregen heeft. En dus ook hun opleiding gewoon afmaakt, welkom is op een sollicitatiegesprek en net met de nek wordt aangekeken wanneer ze over straat lopen.
Hoe komt dat nu? Marokkanen lijken qua uiterlijk meer op Nederlanders dan Chinezen. Als het allemaal racisme was zou je eerder verwachten dat Chinezen in een achterstandspositie geduwd werden. Maar dat is dus niet gebeurd. De aard van het beestje heeft er zeker wel mee te maken.
Ik doe een gooi: het is stoer, het mag, het kan, er is een zondebok gevonden, wat vreemd is lusten we niet.quote:
Ik vind ook niet dat het noodzakelijk zou moeten zijn dat meisjes moeten kunnen vechten omdat ze anders half dood getrapt worden. Ik ken Nederland ook nog uit de tijd dat het gewoon not done was om ze halfdood te trappen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Geef die meisjes maar de schuld. Ik ken Nederland uit een tijd toen het een land was om trots op te zijn en waar je als vrouw gewoon over straat kon lopen, zonder lastig te worden gevallen door jongens die: "Hey pssst meisje" roepen. Die meiden verwachten niet dat ze uit het niet aangevallen worden door 2 van die ontzettende losers.
Maar ja, jij bent slim he?
Niemand heeft last van ze ..quote:Op maandag 29 juni 2009 21:46 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja ik heb echt nog nooit last gehad van een Chinees, behalve van hun vieze keuken misschien..
Helemaal niet. Hij neemt de insinuaties van "racisme!!" onder de loep en trekt een eerlijke vergelijking met een andere buitenlandse kliek.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Chinezen vormen een gesloten gemeenschap, dat heeft voor en nadelen. Nogal vreemd om dergelijke gemeenschappen met elkaar te gaan vergelijken - helemaal raar om te claimen dat er ineens geen sprake meer is van racisme.
Doe dat, het antwoord (hoe oneenduidig het ook is) is talloze malen gegeven in talloze topics. Je loopt hier lang rond, dus het lijkt mij erg sterk dat jij dat niet meegekregen hebt.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:46 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dan lees je niet goed. Ik heb echt minstens vijf keer openlijk hier de vraag gesteld of iemand een idee had waar die agressie vandaan komt. Misschien dan maar een ander topic om die kwestie onder de loep te nemen?
Het aantal Chinezentopics op FOK! valt nogal mee. En zo kan ik nog wel 10 minderheidsgroeperingen noemen die geen probleem vormen. In ieder geval niet bovenmatig.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Chinezen vormen een gesloten gemeenschap, dat heeft voor en nadelen. Nogal vreemd om dergelijke gemeenschappen met elkaar te gaan vergelijken - helemaal raar om te claimen dat er ineens geen sprake meer is van racisme.
Ja, en dat hoort ook zo met gebeurtenissen die in het nieuws komen. Daar wordt op gereageerd. Maar dan zou men de reactie erger vinden dan wat hier met die meiden is gebeurd en dat men de daders wil pakken.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee hoor, die "anonieme" reacties zijn namelijk ook prima te vertalen naar reacties binnen de samenleving.
Volgens mij doen ze het soms ook gewoon om ruzie te zoeken, ik had het laatst zelfs terwijl mn vriend naast me liep. Dan doen ze het dus gewoon om je te zieken of beter gezegd om je vriend te zieken.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Geef die meisjes maar de schuld. Ik ken Nederland uit een tijd toen het een land was om trots op te zijn en waar je als vrouw gewoon over straat kon lopen, zonder lastig te worden gevallen door jongens die: "Hey pssst meisje" roepen.
En dat is dus onlogisch, alsof racisme een op een te vergelijken is met bevolkingsgroepen. Zo zullen in de VS in bepaalde delen aziaten meer racistisch bejegend worden dan negers. De correlatie ontgaat me.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:48 schreef Disorder het volgende:
[..]
Helemaal niet. Hij neemt de insinuaties van "racisme!!" onder de loep en trekt een eerlijke vergelijking met een andere buitenlandse kliek.
En welke tijd mag dat dan zijn ?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Geef die meisjes maar de schuld. Ik ken Nederland uit een tijd toen het een land was om trots op te zijn en waar je als vrouw gewoon over straat kon lopen, zonder lastig te worden gevallen door jongens die: "Hey pssst meisje" roepen.
Chinezen hebben ook zo nu en dan hun vooroordelen. Bijv. menig Chinees kijkt neer op een zwarte.quote:
Hoeveel Chinezen wonen er in Nederland? Waarom negeer jij het feit dat de Chineze gemeenschap gesloten is? Je zou ook kunnen stellen dat Marokkanen juist minder gemeen hebben met Nederlanders, omdat ze religieus zijn - je vergelijkingen raken kant noch wal.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het aantal Chinezentopics op FOK! valt nogal mee. En zo kan ik nog wel 10 minderheidsgroeperingen noemen die geen probleem vormen. In ieder geval niet bovenmatig.
In Rotterdam is er veel op Wilders gestemd en Overvecht Utrecht, wel degelijk probleem steden/wijken dus.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik doe een gooi: het is stoer, het mag, het kan, er is een zondebok gevonden, wat vreemd is lusten we niet.
Naar ik meen is er fors op Wilders gestemd buiten de probleemsteden, dus aan de kutmarokkaantjes kan het niet liggen.
Ja, indien de reactie structurele discriminatie blijkt te zijn, is dat erger. Normaal gesproken zou zo'n afweging niet moeten hoeven, omdat je dan uit gaat van rationele mensen die kunnen relativeren.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:49 schreef Py het volgende:
[..]
Ja, en dat hoort ook zo met gebeurtenissen die in het nieuws komen. Daar wordt op gereageerd. Maar dan zou men de reactie erger vinden dan wat hier met die meiden is gebeurd en dat men de daders wil pakken.
Kan me trouwens moeilijk iets voorstellen bij onvolwassen reageren op zo'n bericht. Tis ziek
Die meiden wisten niet wat ze overkwam, dat verwacht toch geen mens dat je door een stel inteelt schoffies zonder enige reden op een dergelijke manier in elkaar gerost wordt..quote:Op maandag 29 juni 2009 21:38 schreef Dartanion het volgende:
Even een reactie voor de slimme reageerders
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 kijken braaf toe
Meisje 1 is half dood geschopt en meisje nr 2 kan het niet mee aanzien en werpt zich op de dame (beter laat dan nooit zullen we maar zeggen) 2 meisjes kijken braaf toe
Nieuwe (gewenste situatie):
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 helden schoppen dader in elkaar.
Waarom gewenst? Omdat ik het belachelijk vind dat je wel de moed hebt om je op iemand te werpen, maar niet het benul om voordat dat nodig is in te grijpen. Ohjah, dan zouden die 2 kijkende schaapjes zich ook nog nuttig hebben gemaakt want ze hebben ook geen duidelijk signalement of kenteken van de scooter onthouden
Tijden veranderen, het probleem is er. Je kan er alleen nog maar op reageren. Ik vind het ook heel jammer dat een dame niet meer in haar eentje overstraat kan. Maar dat konden ze 40 jaar geleden al niet. En 80 jaar geleden ook niet. Dus ik weet niet naar welke geweldslose periode jij verwijst?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Geef die meisjes maar de schuld. Ik ken Nederland uit een tijd toen het een land was om trots op te zijn en waar je als vrouw gewoon over straat kon lopen, zonder lastig te worden gevallen door jongens die: "Hey pssst meisje" roepen. Die meiden verwachten niet dat ze uit het niet aangevallen worden door 2 van die ontzettende losers.
Alsof Marokkanen dat niet doen. Het is niet leuk om te zeggen maar er zitten bij elk volk wel mensen die neerkijken op zwarten en negers.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:50 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Chinezen hebben ook zo nu en dan hun vooroordelen. Bijv. menig Chinees kijkt neer op een zwarte.
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En dat is dus onlogisch, alsof racisme een op een te vergelijken is met bevolkingsgroepen. Zo zullen in de VS in bepaalde delen aziaten meer racistisch bejegend worden dan negers. De correlatie ontgaat me.
Wat een kul dit en vreselijk achterhaald.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik doe een gooi: het is stoer, het mag, het kan, er is een zondebok gevonden, wat vreemd is lusten we niet.
Naar ik meen is er fors op Wilders gestemd buiten de probleemsteden, dus aan de kutmarokkaantjes kan het niet liggen.
Hoe hoog was de opkomst? Heb ik de afgelopen verkiezingen gemist?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:51 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
In Rotterdam is er veel op Wilders gestemd en Overvecht Utrecht, wel degelijk probleem steden/wijken dus.
Hij is alleen maar hier zodat het topic een andere wending krijgt en dat is gelukt, gaat in elk Marokkanen topic zo.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:49 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Wat een walgelijk goed-praat-mannetje ben jij.
quote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
die meiden wisten niet wat ze overkwam, dat verwacht toch geen mens dat je door een stel inteelt schoffies zonder enige reden op een dergelijke manier in elkaar gerost wordt..
Ik kan me geen tijd herinneren dat je in Nederland als vrouw wel ongestoord over straat kon lopen dus ik ben benieuwd. Zeker als PR figuur van FOK! heb je je feiten op een rij neem ik aan.quote:
Klopt, racisme komt onder Marokkaanse jongeren ook veel voor. Maar de vraag is of het diepgewortelde racisme is of racisme uit baldadigheid om de mensen te stangen en te provoceren? Ik denk met name de laatste.quote:
Nee die EU verkiezingen bedoel ik dan natuurlijk, ik ging er vanuit dat zij het ook daarover had.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hoe hoog was de opkomst? Heb ik de afgelopen verkiezingen gemist?
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!quote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Tijden veranderen, het probleem is er. Je kan er alleen nog maar op reageren. Ik vind het ook heel jammer dat een dame niet meer in haar eentje overstraat kan. Maar dat konden ze 40 jaar geleden al niet. En 80 jaar geleden ook niet. Dus ik weet niet naar welke geweldslose periode jij verwijst?
Verder vind ik het heel jammer dat zij 2 vriendinnen heeft waar zij in nood niet op kan rekenen.
Het is geen onzin, je mag het zelf nazoeken.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef Py het volgende:
[..]
Wat een kul dit en vreselijk achterhaald.
En dat van buiten de probleemsteden is ook onzin.
De jaren 60 van de vorige eeuw bijvoorbeeld.quote:
Een van de redenen is dat ze eindeloos verdedigd worden door andere Marokkkanenquote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.
Ja. Marokkanen worden ondertussen door de meerderheid van de bevolking met de nek aangekeken. Maar weinig bedrijven durven er nog eentje aan te nemen. Veel mensen zijn gewoon bang voor hen. Een groot deel van de bevolking zou ze inderdaad liever deporteren. Er is zelfs een deel dat er geen probleem mee zou hebben wanneer ze eenvoudigweg uitgeroeid zouden worden. En ja, dat is racisme.
Maar je moet je afvragen hoe dat gekomen is. Hebben de Marokkanen hier dan zelf helemaal geen debet aan? Is het allemaal de schuld van die boze, blanke Hollanders?
Toen Remlof en ik nog doktertje speelden natuurlijkquote:
Onzin, kijk alleen al naar hetgeen Turken ondervinden in de praktijk.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef LXIV het volgende:
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.
Onzin.quote:Ja. Marokkanen worden ondertussen door de meerderheid van de bevolking met de nek aangekeken.
Onzin.quote:Maar weinig bedrijven durven er nog eentje aan te nemen.
Onzin.quote:Veel mensen zijn gewoon bang voor hen.
Onzin.quote:Een groot deel van de bevolking zou ze inderdaad liever deporteren.
Klopt.quote:Er is zelfs een deel dat er geen probleem mee zou hebben wanneer ze eenvoudigweg uitgeroeid zouden worden. En ja, dat is racisme.
Nee hoor, alleen de schuldvraag is nu wel behoorlijk verschoven.quote:Maar je moet je afvragen hoe dat gekomen is. Hebben de Marokkanen hier dan zelf helemaal geen debet aan? Is het allemaal de schuld van die boze, blanke Hollanders?
Moet je hem hier nu uit de hoogte zien zitten doen zegquote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, indien de reactie structurele discriminatie blijkt te zijn, is dat erger. Normaal gesproken zou zo'n afweging niet moeten hoeven, omdat je dan uit gaat van rationele mensen die kunnen relativeren.
quote:Op maandag 29 juni 2009 21:56 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Toen Remlof en ik nog doktertje speelden natuurlijk.
Ik ben zelf van Indische afkomst en ik ben in mijn jeugd goed gediscrimeerd. Echter, de Indische Nederlanders hebben zich zonder al te veel problemen aangepast in Nederland. Chinezen ook. Hindoestanen zijn in Den Haag alleen de grootste groep allochtonen. Daar hoor je nooit iets over.
Wat hebben sommige mensen toch een bizarre visie op het verleden van dit land...quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
De jaren 60 van de vorige eeuw bijvoorbeeld.
Toen je nog gewoon voor jezelf op kon komn zonder het risico te lopen de volgende dag opgewacht te worden door de vrienden en kennissen van je tegenstrever die verhaal komen halen met messen en ander wapentuig zoals tegenwoordig.
Ik woon in een redelijk zwarte wijk in R'dam, om 1 uur 2 uur snachts fietsen bloedmooie blanke blonde dames door mijn straat.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!
Waar ik woon fietsen vrouwen 's avonds ook gewoon alleen over straat. Maar dat is dan niet in de Randstad. Ik zou ook nooit daar willen wonen en als het over 10 jaar hier hetzelfde is dan ben ik weg.
We praten hier over vrouwen muts.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:54 schreef Dartanion het volgende:
[..]Als zo iets bij een van mn vrienden gebeurd dan ben ik de eerste die helpt. Maar ik vind het wel leuk dat je direct aan een internetheld denkt, slaat misschien meer op jou dan op mij?
20 Jaar geleden kon het ook al niet. Zeker niet in de grotere steden. Ik vind het niet normaal dat het niet kan, dat geef ik ook nergens aan. Het enige wat ik wilde aangeven is dat het probleem er is en je dus niet moet gaan janken dat het "vroegah" wel kon. Maar actie moet ondernemen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!
Waar ik woon fietsen vrouwen 's avonds ook gewoon alleen over straat. Maar dat is dan niet in de Randstad. Ik zou ook nooit daar willen wonen en als het over 10 jaar hier hetzelfde is dan ben ik weg.
Ik noem het benoemen zelf geen discriminatie, je moet leren lezen knul. Ik zeg dat de daaruit voortvloeiende reacties discriminatoir kunnen zijn, zodanig dat het de gehele bevolkingsgroep aantast.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:56 schreef Py het volgende:
[..]
Moet je hem hier nu uit de hoogte zien zitten doen zeg![]()
Als het steeds dezelfden zijn en dat wordt benoemd dan is dat geen dicriminatie dan is dat het beestje bij zijn naam noemen.
Ik heb er al een halve eeuw op zitten, en geloof me in de jaren 60/70 kon een vrouw gewoon 's nachts naar huis lopen na een avondje stappen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:57 schreef gelly het volgende:
[..]
Wat hebben sommige mensen toch een bizarre visie op het verleden van dit land...
Dat is dus alleen maar goed. Blij te horen dat dit daar ook nog kan.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik woon in een redelijk zwarte wijk in R'dam, om 1 uur 2 uur snachts fietsen bloedmooie blanke blonde dames door mijn straat.
Wat het laatste betreft geef ik je gelijk. Je verwacht van je vrienden of vriendinnen dat zij je helpen in zo'n geval. Maar iedereen kan wel zeggen: Ik spring er tussen, maar er zijn er maar weinig die dat echt doen. De meeste mensen zijn te geschockeerd om iets te doen en waarschijnlijk duurde het hele voorval niet zo lang.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Tijden veranderen, het probleem is er. Je kan er alleen nog maar op reageren. Ik vind het ook heel jammer dat een dame niet meer in haar eentje overstraat kan. Maar dat konden ze 40 jaar geleden al niet. En 80 jaar geleden ook niet. Dus ik weet niet naar welke geweldslose periode jij verwijst?
Verder vind ik het heel jammer dat zij 2 vriendinnen heeft waar zij in nood niet op kan rekenen.
En dat langharige werkschuwe tuig (nozems) die met hun puch de straten terroriseerden en de vrouwen lastig vielen?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
De jaren 60 van de vorige eeuw bijvoorbeeld.
Toen je nog gewoon voor jezelf op kon komn zonder het risico te lopen de volgende dag opgewacht te worden door de vrienden en kennissen van je tegenstrever die verhaal komen halen met messen en ander wapentuig zoals tegenwoordig.
Niet zo slim van die meisjes dan, ooit zij een agent tegen mij je kan beter door het bos fietsen dan door de stad.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik woon in een redelijk zwarte wijk in R'dam, om 1 uur 2 uur snachts fietsen bloedmooie blanke blonde dames door mijn straat.
JIJ hoort daar nooit iets over. Misschien lees je enkel de FP, dat kan. Misschien ben je wat treinkapingen vergeten. Dat kan ook.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:56 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Toen Remlof en ik nog doktertje speelden natuurlijk.
Ik ben zelf van Indische afkomst en ik ben in mijn jeugd goed gediscrimeerd. Echter, de Indische Nederlanders hebben zich zonder al te veel problemen aangepast in Nederland. Chinezen ook. Hindoestanen zijn in Den Haag alleen de grootste groep allochtonen. Daar hoor je nooit iets over.
Ik ken genoeg vrouwen die hun vriendin zouden helpen, nee geen manwijven maar gewone jonge dame's. Die wel weten dat schaapachtig toekijken niet hoort.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:57 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
We praten hier over vrouwen muts.
Niet over jou en je stoere maatjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |