Die meiden wisten niet wat ze overkwam, dat verwacht toch geen mens dat je door een stel inteelt schoffies zonder enige reden op een dergelijke manier in elkaar gerost wordt..quote:Op maandag 29 juni 2009 21:38 schreef Dartanion het volgende:
Even een reactie voor de slimme reageerders
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 kijken braaf toe
Meisje 1 is half dood geschopt en meisje nr 2 kan het niet mee aanzien en werpt zich op de dame (beter laat dan nooit zullen we maar zeggen) 2 meisjes kijken braaf toe
Nieuwe (gewenste situatie):
1 meisje word in elkaar getrapt: 3 helden schoppen dader in elkaar.
Waarom gewenst? Omdat ik het belachelijk vind dat je wel de moed hebt om je op iemand te werpen, maar niet het benul om voordat dat nodig is in te grijpen. Ohjah, dan zouden die 2 kijkende schaapjes zich ook nog nuttig hebben gemaakt want ze hebben ook geen duidelijk signalement of kenteken van de scooter onthouden
Tijden veranderen, het probleem is er. Je kan er alleen nog maar op reageren. Ik vind het ook heel jammer dat een dame niet meer in haar eentje overstraat kan. Maar dat konden ze 40 jaar geleden al niet. En 80 jaar geleden ook niet. Dus ik weet niet naar welke geweldslose periode jij verwijst?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:45 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Geef die meisjes maar de schuld. Ik ken Nederland uit een tijd toen het een land was om trots op te zijn en waar je als vrouw gewoon over straat kon lopen, zonder lastig te worden gevallen door jongens die: "Hey pssst meisje" roepen. Die meiden verwachten niet dat ze uit het niet aangevallen worden door 2 van die ontzettende losers.
Alsof Marokkanen dat niet doen. Het is niet leuk om te zeggen maar er zitten bij elk volk wel mensen die neerkijken op zwarten en negers.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:50 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Chinezen hebben ook zo nu en dan hun vooroordelen. Bijv. menig Chinees kijkt neer op een zwarte.
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En dat is dus onlogisch, alsof racisme een op een te vergelijken is met bevolkingsgroepen. Zo zullen in de VS in bepaalde delen aziaten meer racistisch bejegend worden dan negers. De correlatie ontgaat me.
Wat een kul dit en vreselijk achterhaald.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik doe een gooi: het is stoer, het mag, het kan, er is een zondebok gevonden, wat vreemd is lusten we niet.
Naar ik meen is er fors op Wilders gestemd buiten de probleemsteden, dus aan de kutmarokkaantjes kan het niet liggen.
Hoe hoog was de opkomst? Heb ik de afgelopen verkiezingen gemist?quote:Op maandag 29 juni 2009 21:51 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
In Rotterdam is er veel op Wilders gestemd en Overvecht Utrecht, wel degelijk probleem steden/wijken dus.
Hij is alleen maar hier zodat het topic een andere wending krijgt en dat is gelukt, gaat in elk Marokkanen topic zo.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:49 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Wat een walgelijk goed-praat-mannetje ben jij.
quote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
die meiden wisten niet wat ze overkwam, dat verwacht toch geen mens dat je door een stel inteelt schoffies zonder enige reden op een dergelijke manier in elkaar gerost wordt..
Ik kan me geen tijd herinneren dat je in Nederland als vrouw wel ongestoord over straat kon lopen dus ik ben benieuwd. Zeker als PR figuur van FOK! heb je je feiten op een rij neem ik aan.quote:
Klopt, racisme komt onder Marokkaanse jongeren ook veel voor. Maar de vraag is of het diepgewortelde racisme is of racisme uit baldadigheid om de mensen te stangen en te provoceren? Ik denk met name de laatste.quote:
Nee die EU verkiezingen bedoel ik dan natuurlijk, ik ging er vanuit dat zij het ook daarover had.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hoe hoog was de opkomst? Heb ik de afgelopen verkiezingen gemist?
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!quote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Tijden veranderen, het probleem is er. Je kan er alleen nog maar op reageren. Ik vind het ook heel jammer dat een dame niet meer in haar eentje overstraat kan. Maar dat konden ze 40 jaar geleden al niet. En 80 jaar geleden ook niet. Dus ik weet niet naar welke geweldslose periode jij verwijst?
Verder vind ik het heel jammer dat zij 2 vriendinnen heeft waar zij in nood niet op kan rekenen.
Het is geen onzin, je mag het zelf nazoeken.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef Py het volgende:
[..]
Wat een kul dit en vreselijk achterhaald.
En dat van buiten de probleemsteden is ook onzin.
De jaren 60 van de vorige eeuw bijvoorbeeld.quote:
Een van de redenen is dat ze eindeloos verdedigd worden door andere Marokkkanenquote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.
Ja. Marokkanen worden ondertussen door de meerderheid van de bevolking met de nek aangekeken. Maar weinig bedrijven durven er nog eentje aan te nemen. Veel mensen zijn gewoon bang voor hen. Een groot deel van de bevolking zou ze inderdaad liever deporteren. Er is zelfs een deel dat er geen probleem mee zou hebben wanneer ze eenvoudigweg uitgeroeid zouden worden. En ja, dat is racisme.
Maar je moet je afvragen hoe dat gekomen is. Hebben de Marokkanen hier dan zelf helemaal geen debet aan? Is het allemaal de schuld van die boze, blanke Hollanders?
Toen Remlof en ik nog doktertje speelden natuurlijkquote:
Onzin, kijk alleen al naar hetgeen Turken ondervinden in de praktijk.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:53 schreef LXIV het volgende:
Als Marokkanen zich normaal zouden hebben gedragen, of gewoon gemiddeld, dan was er echt niks aan de hand geweest nu.
Onzin.quote:Ja. Marokkanen worden ondertussen door de meerderheid van de bevolking met de nek aangekeken.
Onzin.quote:Maar weinig bedrijven durven er nog eentje aan te nemen.
Onzin.quote:Veel mensen zijn gewoon bang voor hen.
Onzin.quote:Een groot deel van de bevolking zou ze inderdaad liever deporteren.
Klopt.quote:Er is zelfs een deel dat er geen probleem mee zou hebben wanneer ze eenvoudigweg uitgeroeid zouden worden. En ja, dat is racisme.
Nee hoor, alleen de schuldvraag is nu wel behoorlijk verschoven.quote:Maar je moet je afvragen hoe dat gekomen is. Hebben de Marokkanen hier dan zelf helemaal geen debet aan? Is het allemaal de schuld van die boze, blanke Hollanders?
Moet je hem hier nu uit de hoogte zien zitten doen zegquote:Op maandag 29 juni 2009 21:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, indien de reactie structurele discriminatie blijkt te zijn, is dat erger. Normaal gesproken zou zo'n afweging niet moeten hoeven, omdat je dan uit gaat van rationele mensen die kunnen relativeren.
quote:Op maandag 29 juni 2009 21:56 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Toen Remlof en ik nog doktertje speelden natuurlijk.
Ik ben zelf van Indische afkomst en ik ben in mijn jeugd goed gediscrimeerd. Echter, de Indische Nederlanders hebben zich zonder al te veel problemen aangepast in Nederland. Chinezen ook. Hindoestanen zijn in Den Haag alleen de grootste groep allochtonen. Daar hoor je nooit iets over.
Wat hebben sommige mensen toch een bizarre visie op het verleden van dit land...quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
De jaren 60 van de vorige eeuw bijvoorbeeld.
Toen je nog gewoon voor jezelf op kon komn zonder het risico te lopen de volgende dag opgewacht te worden door de vrienden en kennissen van je tegenstrever die verhaal komen halen met messen en ander wapentuig zoals tegenwoordig.
Ik woon in een redelijk zwarte wijk in R'dam, om 1 uur 2 uur snachts fietsen bloedmooie blanke blonde dames door mijn straat.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!
Waar ik woon fietsen vrouwen 's avonds ook gewoon alleen over straat. Maar dat is dan niet in de Randstad. Ik zou ook nooit daar willen wonen en als het over 10 jaar hier hetzelfde is dan ben ik weg.
We praten hier over vrouwen muts.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:54 schreef Dartanion het volgende:
[..]Als zo iets bij een van mn vrienden gebeurd dan ben ik de eerste die helpt. Maar ik vind het wel leuk dat je direct aan een internetheld denkt, slaat misschien meer op jou dan op mij?
20 Jaar geleden kon het ook al niet. Zeker niet in de grotere steden. Ik vind het niet normaal dat het niet kan, dat geef ik ook nergens aan. Het enige wat ik wilde aangeven is dat het probleem er is en je dus niet moet gaan janken dat het "vroegah" wel kon. Maar actie moet ondernemen.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nog geen 20 jaar geleden konden vrouwen met een gerust hart alleen over straat lopen hoor!!! Ook 's avonds. Dat jij alleen al denkt dat de huidige situatie normaal is zegt genoeg!
Waar ik woon fietsen vrouwen 's avonds ook gewoon alleen over straat. Maar dat is dan niet in de Randstad. Ik zou ook nooit daar willen wonen en als het over 10 jaar hier hetzelfde is dan ben ik weg.
Ik noem het benoemen zelf geen discriminatie, je moet leren lezen knul. Ik zeg dat de daaruit voortvloeiende reacties discriminatoir kunnen zijn, zodanig dat het de gehele bevolkingsgroep aantast.quote:Op maandag 29 juni 2009 21:56 schreef Py het volgende:
[..]
Moet je hem hier nu uit de hoogte zien zitten doen zeg![]()
Als het steeds dezelfden zijn en dat wordt benoemd dan is dat geen dicriminatie dan is dat het beestje bij zijn naam noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |