Niemand is natuurlijk ook wel flink overdreven.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:38 schreef Frankz0rz het volgende:
Wel grappig opzich hoe niemand Berg moest hier een paar maanden terug (incl. mezelf), en hij nu moet komen voor 10 miljoen+
Ja, dan kunnen jullie is ook een keer kampion worden.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:23 schreef Frankz0rz het volgende:
We zaten met smart op dat nieuws te wachten
Waarom heeft Ajax die gast niet gehaald? Of is t een miskleun van onze "vrienden" uit Rotterdam?quote:26-06-2009 FEYENOORD VERSTERKT ZICH MET ALEKSANDAR IGNJATOVIC
Feyenoord heeft zich versterkt met Aleksandar Ignjatovic. De 21-jarige Serviër komt op huurbasis voor één seizoen over van Borac Cacak. Feyenoord heeft daarnaast een optie tot koop bedongen. Ignjatovic is een 1 m 92 grote rechtsbenige centrumverdediger, die in Rotterdam de concurrentiestrijd aan zal moeten gaan met Ron Vlaar en Norichio Nieveld.
Aleksandar Ignjatovic debuteerde in 2007 namens Radnicki Nis in het betaalde voetbal. In zijn eerste seizoen kwam de Serviër tot 31 wedstrijden. Vervolgens maakte hij de overstap naar Borac Cacak, voor welke club hij tijdens het seizoen 2008/2009 tot 35 officiële duels kwam. Met die club zette de rechtspoot afgelopen seizoen tijdens een tweeluik met Ajax zijn eerste schreden in het Europa Cupvoetbal. ‘Wij zijn bijzonder blij dat wij deze jonge, talentvolle verdediger voor deze cruciale positie vast hebben kunnen leggen’, laat trainer Mario Been weten in een eerste reactie.
Omdat alle spelers van Borac toen het niveau van FC Engelen 4 hadden.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 03:42 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Waarom heeft Ajax die gast niet gehaald? Of is t een miskleun van onze "vrienden" uit Rotterdam?
Vraag de volgende keer even aan je moeder of ze je tekstje na wil kijken op spelfouten voor je op invoeren drukt.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:54 schreef Toivonen het volgende:
[..]
Ja, dan kunnen jullie is ook een keer kampion worden.
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 03:42 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Waarom heeft Ajax die gast niet gehaald? Of is t een miskleun van onze "vrienden" uit Rotterdam?
Hij wil revenge tegen ons, dat kan hij niet doen bij onsquote:Op zaterdag 27 juni 2009 03:42 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Waarom heeft Ajax die gast niet gehaald? Of is t een miskleun van onze "vrienden" uit Rotterdam?
En er dan ook nog bij afvragen of het misschien een miskleun zou zijnquote:Op zaterdag 27 juni 2009 11:19 schreef denthemen het volgende:
Waarom komt elke speler die ergens anders heen gaat hier langs met de vraag waarom wij hem niet halen?
Ajax zal Messi ook wel willen inlijven.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:12 schreef kevin6188 het volgende:
Bild schrijft dat HSV maandag Elia wel eens zou kunnen presenteren.
quote:Om de rust rondom Hamburger SV weer enigszins terug te laten keren hoopt de club Eljero Elia komende maandag te presenteren, meldt Bild. De buitenspeler moet het teken zijn voor de nieuwe weg die HSV in zal slaan.
De onrust bij HSV is momenteel groot door het vertrek van trainer Martin Jol en directeur sportzaken Dietmar Beiersdorfer. Omdat er ook nog geen vervanger is aangetrokken voor Ivica Olic wordt de onrust met de dag groter. De presentatie van FC Twente-aanvaller Elia moet het begin van een nieuw tijdperk inluiden.
Het probleem ligt echter bij FC Twente, dat meer dan de eerder geboden acht miljoen euro wil ontvangen en dat bedrag ook in één keer op de rekening wil zien verschijnen. Voordeel is volgens de krant wel dat de club Elia, onder contract tot de zomer van 2013, een transfer heeft beloofd en hem absoluut niet kwijt wil aan concurrent Ajax, waar Jol momenteel trainer is.
De 22-jarige aanvaller zelf heeft zich zowel over Ajax als over HSV positief uitgelaten. Nico Jan Hoogma, in beeld om de functie van Beiersdorfer over te nemen, ziet het aantrekken van Elia als een goede zet. Voor de speler zelf ziet hij het ook als vooruitgang. "Bij FC Twente krijgen de toppers misschien 800.000 euro, bij HSV kan Elia rond de twee miljoen verdienen."
Simpel omdat Ajax imo verdedigers moet halen en geen spits of andere aanvaller. Het is voor mij voor t eerst dat ik zo een vraag hier stel trouwens.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 11:19 schreef denthemen het volgende:
Waarom komt elke speler die ergens anders heen gaat hier langs met de vraag waarom wij hem niet halen?
Ik denk /hoop om dezelfde reden dat we Aleksander Ostlund ook nooit gehaald hebbenquote:Op zaterdag 27 juni 2009 03:42 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Waarom heeft Ajax die gast niet gehaald? Of is t een miskleun van onze "vrienden" uit Rotterdam?
Daar zat ik dan niet bij. Wat een speler.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:38 schreef Frankz0rz het volgende:
Wel grappig opzich hoe niemand Berg moest hier een paar maanden terug (incl. mezelf), en hij nu moet komen voor 10 miljoen+
Of Bruno Bastoquote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:03 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik denk /hoop om dezelfde reden dat we Aleksander Ostlund ook nooit gehaald hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |