geen toffe foto als je het niet erg vindt. doe hem anders ff achter een spoiler.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:34 schreef -CRASH- het volgende:
Wel een stuk witter dan uit de jaren 70 hè, en die neus is ook anders.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:42 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Bizar maar hij lijkt daar op de Michael Jackson uit de jaren '80. Ik betwijfel of dit plaatje recent is.
Regels daar houden we niet van op Fok!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:44 schreef Outpost76 het volgende:
Fok! kies 1 van de beste of maak een nieuwe met goede regels!
Meer dat mensen in zijn omgeving zijn verslaving in stand hielden, en dat zijn gezondheid/lichamelijk het gewoon niet aankon (concerten/repetities etc) en te ver is gepushed imo. Dus niet zo zeer zelfmoord.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:42 schreef wapwip het volgende:
Als ik dat filmpje goed interpreteer zou MJ dus de laatste tijd enorm veel problemen hebben met zijn gezondheid, been gebroken bij repetities. Kan me voorstellen dat zo'n vakman dan zijn wereld in elkaar ziet storten, misschien dat dat ook de reden is geweest. Speculatie alom
Even een youtubefilmpje van Sonja Bakker afspelen op je handheld, werkt altijd. Ze schuifelen vanzelf weg met een verontwaardigde blik.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:43 schreef Ryan3 het volgende:
Okee, hoe jaag je een egel weg? Niet, dus.
Die gaat in de spreekwoordelijke egelstelling zitten.
Heb hem met een handdoek een stukje verderop gezet....
Te ver gepushed, daar zit wat in, aan de andere kant was zijn geld op, dus liet hij zich pushen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:45 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
Meer dat mensen in zijn omgeving zijn verslaving in stand hielden, en dat zijn gezondheid/lichamelijk het gewoon niet aankon (concerten/repetities etc) en te ver is gepushed imo. Dus niet zo zeer zelfmoord.
Dan word je wel bleek hoor, althans dat heb ik op ehbo geleerd.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:47 schreef DrDentz het volgende:
Ach, je kunt er ook weinig over zeggen. Ik weet niet welke kleur hij had zonder make-up en ik weet niet of hij erg verkleurd was door zijn hartstilstand.
De foto is van de afgelopen avondquote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:42 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Bizar maar hij lijkt daar op de Michael Jackson uit de jaren '80. Ik betwijfel of dit plaatje recent is.
hij heeft wonderland nog voor de crisis verkocht. zo arm was ie niet. ook niet na de heksenjacht.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Te ver gepushed, daar zit wat in, aan de andere kant was zijn geld op, dus liet hij zich pushen.
Ja, hij is al weg. Volgens mij komt-ie op het krachtvoer af dat mijn vrouw voor de vogels strooit, dat ruikt naar eierkoek...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:46 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Even een youtubefilmpje van Sonja Bakker afspelen op je handheld, werkt altijd. Ze schuifelen vanzelf weg met een verontwaardigde blik.
Hoeveel heeft-ie daarvoor gekregen dan?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hij heeft wonderland nog voor de crisis verkocht. zo arm was ie niet. ook niet na de heksenjacht.
Meer dan wij samen in ons hele leven bij elkaar verdienen gok ikquote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hoeveel heeft-ie daarvoor gekregen dan?
Ja, en?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:52 schreef rood_verzet het volgende:
De afgelopen 10 jaar gaf niemand meer een moer om hem en nu hij dan lichamelijk de geest heeft gegeven begint het hele theater.
Nou ja, ik verdien het wel, ik krijg het alleen niet...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:53 schreef wapwip het volgende:
[..]
Meer dan wij samen in ons hele leven bij elkaar verdienen gok ik
Mensen moeten lekker doen wat ze zelf willen...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 03:55 schreef wapwip het volgende:
[..]
Mensen die toen niks om hem gaven, moeten nu niet ineens doen alsof ze dat nu wel doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |