Hmm.... Dat is misschien verstandig & anders weet je het hè?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:06 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Die van mij om half 9Maar ben weer eens iets aan het overanalyseren, moet ik niet doen. Misschien moet ik maar gewoon gaan slapen
Intelligente vrouwen...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:06 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Die van mij om half 9Maar ben weer eens iets aan het overanalyseren, moet ik niet doen. Misschien moet ik maar gewoon gaan slapen
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:07 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Is dat zo'n beer waar misbruikte kinderen op moeten aangeven waar ze aangeraakt zijn op hun lichaam tegen hun zin ofzo?
Hmm dus je wijst of alles af of je krijgt alles?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:06 schreef kingmob het volgende:
[..]
In nederland kan je de erfenis afwijzen en daarmee dus ook de schulden. Je mag ook eerst een schatting aanvragen wat de erfenis inhoud voordat deze officieel wordt geopend.
In het geval van michael Jackson denk ik wel dat er jaren later nog steeds flink verdient gaat worden aan z'n muziek, zeker in de komende dagen. Lijkt me een moeilijke beslissing, die sowieso door een voogd genomen moet worden.
In NL is het inderdaad alles of niets - wettelijk dan.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:08 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Hmm dus je wijst of alles af of je krijgt alles?
is dit incl bezit? Wijs je de erfenis af, dan krijg je dus ook niet bv het schilderijtje uit de gang?
slaap lekkerquote:
Ik weet hetquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:07 schreef automatic_ het volgende:
Hmm.... Dat is misschien verstandig & anders weet je het hè?
Waar?!quote:
quote:
Jullie ook optijd naar je bedje he!quote:
Oke...quote:
's Nachts een vrouw, 's morgens een vrouw!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:09 schreef Cuegirllie het volgende:
Ik zet mijn wekker maar om half 8, half 7 gaat neit lukken morgen
Exact, het is alles of niets. Als er een schuld is dan wordt die eerst geind op de rest van het bezit. Is er dus een huis en een niet afbetaalde hypotheek, dan gaat het huis naar de bankquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:08 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Hmm dus je wijst of alles af of je krijgt alles?
is dit incl bezit? Wijs je de erfenis af, dan krijg je dus ook niet bv het schilderijtje uit de gang?
Drinkze en slaap lekker straks!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:10 schreef automatic_ het volgende:
Oke...
Dan waggel ik nu even naar beneden om drinken
Wakker worden naast een mooie vrouw...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
's Nachts een vrouw, 's morgens een vrouw!
Ik zal niet snel in een man veranderen hoorquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
's Nachts een vrouw, 's morgens een vrouw!
Daarvoor moet je dan weer niet bij mij zijnquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:13 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wakker worden naast een mooie vrouw...![]()
Weet ik dat vast.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:13 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Daarvoor moet je dan weer niet bij mij zijn
Zooooo! Ik ga inderdaad afsluiten!quote:
Like, that would be weird.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:13 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik zal niet snel in een man veranderen hoor
Trustequote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:16 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Zooooo! Ik ga inderdaad afsluiten!![]()
Slaap lekker iedereen voor straks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |