Ik gok dat er in dat bedrag wel een overlijdensrisicoverzekering heeft gezetenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:36 schreef Onnoman het volgende:
krijg ik nu het geld terug van het concertkaartje?? weet iemand dat?
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:38 schreef Maizena het volgende:
Ik ben er een beetje triest van geworden....heb wat traantjes gelaten...jammer,verspild leven...
quote:
zeker belangrijk.. 2x100 euro.. ik bedoel.. als MJ zelfmoord pleegt.. wedden dat ik die 200 euro uit zn graf ga gravenquote:
Michael Jackson kennende zal hij die wel aan Elizabeth Taylor of aan zijn aap nalaten.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:39 schreef Radegast het volgende:
Wat zal er nu met de rechten van die 200 Beatles nummers gebeuren?
Ja, de organisatie heeft dat allemaal al overdacht binnen een uur na zijn dood.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:36 schreef Onnoman het volgende:
krijg ik nu het geld terug van het concertkaartje?? weet iemand dat?
Kinderen erven dat waarschijnlijk?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:39 schreef Radegast het volgende:
Wat zal er nu met de rechten van die 200 Beatles nummers gebeuren?
Kijk dan ook de link van de BBC. I.p.v. die Amerikaase propaganda.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:40 schreef elkravo het volgende:
Van CNN streams wordt je helemal gek... herhalen herhalen herhalen herhalen herhalen... we weten nog niets... herhalen herhalen... en maar door ouwehoeren => mute!
Dat is het niet zozeer, maar ik snap de obsessie van die wikipedia-nerds niet dat dat METEEN verwerkt moet worden...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:38 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Idd, beetje voorbarig en waarom niet even tot morgen wachten.
Dat valt nu ook wel weer mee, in de laatste tien jaar heeft ie slechts 5 plaatjes in de Nederlandse hitlijsten, zijn beste tijd had ie in de tachtiger en negentiger jaren. Wel jammer dat er zo´n popheld is verdwenen, hoe die zijn leven de laatste pakweg tien jaar ook maar heeft geleefd..quote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:39 schreef delano.888 het volgende:
Als CNN nou even bevestigd kan ik naar bed...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |