En die ook vaak helemaal geen behoefte heeft aan een videokaart ATIRADEONPLUSGTI+2048GBDELUXE. Echt, ik heb een imac en ik wéét geeneens wat voor videokaart daar in zit maar heb niet het idee dat ik iets mis. De games die ik wil spelen doen het, ik kan HD content kijken als ik dat wil en zowaar, een internetbrowser laten zien lukt hem ook.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 14:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat is veel te moeilijk voor een gemiddelde Macgebruiker, die wil gewoon een mooi doosje wat redelijk goed werkt.
feit blijft dat die niet secure is.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 14:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Ja een exploit misbruiken zegt natuurlijk niets over de veiligheid van een OS en is geen 'hack'God blijven we nu argumenten herhalen die in het vorige topic al 6 keer besproken zijn?
Een Mac is geen substituut voor gezond verstand.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:03 schreef Matty___ het volgende:
[..]
feit blijft dat die niet secure is.![]()
want de normale applegebruiker denkt niet na over internetveiligheid want hij gebruikt ten slotte een mac.
want op internet zitten doen we allemaal dus dit is wel degelijk een probleem en dat het maar niet gepatcht wordt is gewoon het ergste daar is MS nog sneller.
toch wel ehquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:04 schreef Jarno het volgende:
[..]
Een Mac is geen substituut voor gezond verstand.
(maar het helpt wel)
Dat snap ik, een iMac is inderdaad voor gewoon huis-tuin-keuken gebruik, niet voor de gamer.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:03 schreef Jarno het volgende:
En die ook vaak helemaal geen behoefte heeft aan een videokaart ATIRADEONPLUSGTI+2048GBDELUXE. Echt, ik heb een imac en ik wéét geeneens wat voor videokaart daar in zit maar heb niet het idee dat ik iets mis. De games die ik wil spelen doen het, ik kan HD content kijken als ik dat wil en zowaar, een internetbrowser laten zien lukt hem ook.
Dat zou kunnen inderdaad, maar op een beetje gamePC met Windows kun je allebei en nog veel meer. Daar kun je bij Apple niet eens voor kiezen.quote:Ik heb een beetje het idee dat die hele 'jamaar in een mac kan ik geen [insert nerderig stukje hardware] zetten' discussie nergens over gaat. Als je een Mac Pro koopt kun je daar de gekste dingen mee doen en blaast qua performance behoorlijk hard. Het *enige* waar -ie moeite mee zou kúnnen hebben, zijn (de nieuwste fps) games ja. En dan zeg ik, een XBOX kost je niks meer (zeker icm een iMac of Mac Pro). Gebruik die apparaten gewoon waar ze voor bedoeld zijn.
Dat is niksquote:
Ik denk juist dat de gemiddelde mac grbuiker heel goed het verschil weet tussen een virus en een exploit in tegenstelling tot de gemiddelde windows gebruiker.quote:want de normale applegebruiker denkt niet na over internetveiligheid want hij gebruikt ten slotte een mac.
Zolang ik niet op een obscuur linkje klik is er niets aan de hand. In tegenstelling tot een windows machine die geinfecteerd wordt ZONDER dat er ergen op geklikt wordt. Als jij dat indezelfde orde wil zien, fijn. Maar ik neem toch aan dat je niet met droge ogen wilt beweren dat security op een windows bak beter is dan OSX?quote:want op internet zitten doen we allemaal dus dit is wel degelijk een probleem en dat het maar niet gepatcht wordt is gewoon het ergste daar is MS nog sneller.
Nee.... en? Bij suzuki kan ik ook niet voor een super sportscar kiezen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:06 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dat zou kunnen inderdaad, maar op een beetje gamePC met Windows kun je allebei en nog veel meer. Daar kun je bij Apple niet eens voor kiezen.
Behalve dan dat ik nog steeds 6 knipperende ledjes hebt, intel inside stickers, krakende behuizingen, geen magsafe en bij elke OSX update mijn hart vasthou dat mijn hackintosh het nog doet.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:08 schreef Matty___ het volgende:
dus koop een PC en zet daar os x op.
dual boot windows alles werkt natief als het moet.
probleem opgelost voor minder dan 1000 euro
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Behalve dan dat ik nog steeds 6 knipperende ledjes hebt, intel inside stickers, krakende behuizingen, geen magsafe en bij elke OSX update mijn hart vasthou dat mijn hackintosh het nog doet.
Neh, dat gezeik ben ik na 27 jaar wel zat.
Idd. Eenmaal thuisgekomen moet ik gewoon een tik tegen de muis geven en het ding moet het gewoon doen. Het laaaaaaatste waar ik thuis op zit te wachten is gezeik met m'n computer.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Behalve dan dat ik nog steeds 6 knipperende ledjes hebt, intel inside stickers, krakende behuizingen, geen magsafe en bij elke OSX update mijn hart vasthou dat mijn hackintosh het nog doet.
Neh, dat gezeik ben ik na 27 jaar wel zat.
Inderdaad. Heb hier nu een uptime van 29 dagen zonder enige vorm van vertraging. Op linux dus.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:15 schreef Jarno het volgende:
[..]
Idd. Eenmaal thuisgekomen moet ik gewoon een tik tegen de muis geven en het ding moet het gewoon doen. Het laaaaaaatste waar ik thuis op zit te wachten is gezeik met m'n computer.
dat is idd het best mac featurequote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:15 schreef Jarno het volgende:
[..]
Idd. Eenmaal thuisgekomen moet ik gewoon een tik tegen de muis geven en het ding moet het gewoon doen. Het laaaaaaatste waar ik thuis op zit te wachten is gezeik met m'n computer.
Sorryquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:14 schreef Matty___ het volgende:
[..]
koop dan een fatzoenlijke kast tenzij je een volledige stupide bokkenlul bent ja.
Ja, zoals er ook voor apache veel meer exploits waren toen de verhouding apache IIS 95-5 was ofzo.... toch?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:14 schreef oshiro het volgende:
Ik ben bij veel mensen wel het argument tegengekomen dat het veiliger is dan windows.
De reden waarom OS X veiliger is, is omdat minder mensen het gebruiken en het daarom minder rendabel is om er exploits voor te schrijven. Er zitten echt wel beveiligingsgaten in.
Als de hele wereld OS X zou gebruiken en slechts een beperkte minderheid Windows, zouden er ook veel minder exploits geschreven worden voor Windows. Simpelweg omdat het niet rendabel zou zijn.
Een compleet OS gewoon per user op een andere taal kunnen instellen en dit met meerdere users door elkaar heen gebruiken. Nog zo'n feature waar je Windows gebruikers gek mee krijgt.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:16 schreef oshiro het volgende:
[..]
Inderdaad. Heb hier nu een uptime van 29 dagen zonder enige vorm van vertraging. Op linux dus.
Oja, moet ook m'n password invoeren na die tik tegen de muis
De enige Trojan (!) die je als argeloze Mac gebruiker hád kunnen tegenkomen was die in iLife '09 onlangs. Moest je wel ff je root password voor invullen maar dat terzijde.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:18 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sorry
[..]
Ja, zoals er ook voor apache veel meer exploits waren toen de verhouding apache IIS 95-5 was ofzo.... toch?
Feit, er zijn zo'n 100.000 zichzelf replicerende virussen voor Windows. Marktaandeel ongeveer 90%. Er zijn er 0 (nul) voor OSX met een marktaandeel van ergens tussen de 5 en 8%. Daar klopt dus iets niet.
Uietraard zal het met ene toenemend marktaandeel steeds aantrekkelijker worden, maar OSX is in de basis simpelweg minder security gevoelig dan windows.
Haha, ik kan een systeem per user er uit laten zien als Windows, Dos, OS X, KDE, Gnome, wat je maar wil. Eat thatquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Een compleet OS gewoon per user op een andere taal kunnen instellen en dit met meerdere users door elkaar heen gebruiken. Nog zo'n feature waar je Windows gebruikers gek mee krijgt..
Prima als jij Suzuki met Apple wilt vergelijken.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:09 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee.... en? Bij suzuki kan ik ook niet voor een super sportscar kiezen.
Ik heb het over exploits, niet over virussen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:18 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sorry
[..]
Ja, zoals er ook voor apache veel meer exploits waren toen de verhouding apache IIS 95-5 was ofzo.... toch?
Feit, er zijn zo'n 100.000 zichzelf replicerende virussen voor Windows. Marktaandeel ongeveer 90%. Er zijn er 0 (nul) voor OSX met een marktaandeel van ergens tussen de 5 en 8%. Daar klopt dus iets niet.
Uietraard zal het met ene toenemend marktaandeel steeds aantrekkelijker worden, maar OSX is in de basis simpelweg minder security gevoelig dan windows.
Precies! En ik vind ze niet zo premium als de prijs doet vermoeden.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Prima als jij Suzuki met Apple wilt vergelijken.
Ik was door ondermeer dit topic juist in de veronderstelling dat (een deel van) de meerprijs van Apples het er in zit dat het premium producten zijn.
Linux is mooi, maar ik gooi elke keer na 3 weken prutsen maar weer de handdoek in de ring. Leuk voor de liefhebber, maar de wife approval factor is zeer laag.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:21 schreef oshiro het volgende:
[..]
Haha, ik kan een systeem per user er uit laten zien als Windows, Dos, OS X, KDE, Gnome, wat je maar wil. Eat that
Maar voor de gemiddelde gebruiker is dat weer te moeilijk.
dat die bij elke installatie vraagt. dus dat tikt iedereen zo inquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
De enige Trojan (!) die je als argeloze Mac gebruiker hád kunnen tegenkomen was die in iLife '09 onlangs. Moest je wel ff je root password voor invullen maar dat terzijde..
Ja en? Ik snap nog steeds je punt niet. Apple biedt een bepaalde range producten aan. Niets meer, niets minder. Wil je een product wat NIET in die range valt, moet je dus geen apple kopen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Prima als jij Suzuki met Apple wilt vergelijken.
Ik was door ondermeer dit topic juist in de veronderstelling dat (een deel van) de meerprijs van Apples het er in zit dat het premium producten zijn.
Wederom, apache vs IIS. Marktaandeel is niet altijd een argument waarom er minder dan wel meer exploits zijn. Inderdaad is de UAC onder windows al een groot nadeel.quote:
Toch gek dat zowel Jarno als ik zelf redelijk bekend zijn met ICT op verschillende vlakken.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:23 schreef Matty___ het volgende:
maar goed heel de fanboy discussie wint toch niemand
koop een mac als je het geld er voor hebt en je geen verstand van computes wilt hebben
ik weet wat in een pc zit en wat het kost. en krijg het niet voor elkaar zo veel meer voor hardware te moeten betalen ondanks de betere behuizingen en os x. daar pass ik voor.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:26 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Toch gek dat zowel Jarno als ik zelf redelijk bekend zijn met ICT op verschillende vlakken.
Knal er ubuntu op, als je een IQ hebt dat groter is dan je schoenmaat zou je daar toch echt geen probleem mee moeten hebbenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:23 schreef Jarno het volgende:
[..]
Linux is mooi, maar ik gooi elke keer na 3 weken prutsen maar weer de handdoek in de ring. Leuk voor de liefhebber, maar de wife approval factor is zeer laag..
quote:Disgruntled employees of all the other OS airlines decide to start their own airline. They build the planes, ticket counters, and pave the runways themselves. They charge a small fee to cover the cost of printing the ticket, but you can also download and print the ticket yourself.
When you board the plane, you are given a seat, four bolts, a wrench and a copy of the seat-HOWTO.html. Once settled, the fully adjustable seat is very comfortable, the plane leaves and arrives on time without a single problem, the in-flight meal is wonderful. You try to tell customers of the other airlines about the great trip, but all they can say is, "You had to do what with the seat?"
Hardware a is hardware B niet. Kijk alleen al naar het verschil van 2 of 8 layer PCB's om maar een simpele dwarsstraat te noemen. Er is wel degelijk kwaliteitsverschil in ogenschijnlijk dezelfde hardware te verkrijgen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:30 schreef Matty___ het volgende:
[..]
ik weet wat in een pc zit en wat het kost. en krijg het niet voor elkaar zo veel meer voor hardware te moeten betalen ondanks de betere behuizingen en os x. daar pass ik voor.
als jij dat graag wilt doen prima.
ik zie de meerprijs niet terug in de harware. os x is leuk en dat draai ik ook.
Ja... dat kan bij een apple ook gewoon. Er is niemand die je verplicht apple geheugen te kopen.quote:
Idd. Ik ben ook niet gek, ik haal gewoon (merk) geheugen bij de pc boer. Kun en mag je ook gewoon vervangen in een Apple.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:34 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja... dat kan bij een apple ook gewoon. Er is niemand die je verplicht apple geheugen te kopen.
je kunt aan een hand aftellen hoeveel ram en harddiskfabrikanten er zijnquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:34 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hardware a is hardware B niet. Kijk alleen al naar het verschil van 2 of 8 layer PCB's om maar een simpele dwarsstraat te noemen. Er is wel degelijk kwaliteitsverschil in ogenschijnlijk dezelfde hardware te verkrijgen.
Maar het gaat gewoon om het totaal concept.
zonder garantieverlies?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:36 schreef Jarno het volgende:
[..]
Idd. Ik ben ook niet gek, ik haal gewoon (merk) geheugen bij de pc boer. Kun en mag je ook gewoon vervangen in een Apple.
Yups. Er zit zelfs een handleidinkje bij met hoe en wat.quote:
is toch niet alle hoop verlorenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef Jarno het volgende:
[..]
Yups. Er zit zelfs een handleidinkje bij met hoe en wat.
Maar wat Swets ook al zei... Het is toch helemaal niet erg om je te bedenken dat een Mac gewoon geen product is wat niet bij je past? Als jij graag om de week een nieuwe videokaart probeert, als jij graag elke maand je CPU upgrade en als je graag de allernieuwste games op de allerhoogste settings speelt, dan moet je misschien gewoon geen Mac kopen.quote:
J: Stond 3 jaar geleden nog aan jullie kant.... tot hij een mac kocht.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:45 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dan zijn we al een stapje verder, J.
Dat zelfs jij toegeeft dat niet voor iedereen Apple dé oplossing is.
Volgens mij heb ik nooit anders beweert.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:45 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dan zijn we al een stapje verder, J.
Dat zelfs jij toegeeft dat niet voor iedereen Apple dé oplossing is.
laat ik het zo zeggen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:43 schreef Jarno het volgende:
[..]
Maar wat Swets ook al zei... Het is toch helemaal niet erg om je te bedenken dat een Mac gewoon geen product is wat niet bij je past? Als jij graag om de week een nieuwe videokaart probeert, als jij graag elke maand je CPU upgrade en als je graag de allernieuwste games op de allerhoogste settings speelt, dan moet je misschien gewoon geen Mac kopen.. Ik wil best de aanschaf van een Mac verdedigen of iemand ergens van overtuigen, maar als je uit blijft gaan van de ONmogelijkheden van een bepaald product is dat een verloren zaak natuurlijk.
Begrijpelijk. Overigens zou ik dan wel een OSX licentie gaan halen als je het zo'n super OS vind.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:51 schreef Matty___ het volgende:
[..]
laat ik het zo zeggen.
ik draai nu dik 1 jaar os x op mijn hackintosh en ben er super tevreden mee. super os.
MAAR ik vind de hardware te duur. vind het niet erg dat de kast zwart is en niet zo mooi is als macpro.
wat er in zit vind ik belangrijk. quadcore 3ghz met 4gb en ati 4870. kijk draait super zou niet willen weten hoeveel dat in applehardware zou kosten. geld groeit ook niet op me rug
heb ik ook.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:53 schreef Jarno het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Overigens zou ik dan wel een OSX licentie gaan halen als je het zo'n super OS vind..
Tof.quote:
Ik weet het, hij leek voor altijd verloren aan de hippe kant met zijn appletjes, witte linnen broek en zonnebril in het haar.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:49 schreef Swetsenegger het volgende:
J: Stond 3 jaar geleden nog aan jullie kant.... tot hij een mac kocht.
Dat weet jij, maar Apple nog niet volgens mij.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:50 schreef Jarno het volgende:
Laat Windows gewoon voor de gamenerds en de wizzkids, denk ik dan. Dat is ook helemaal geen interessante markt voor Apple. De massa is véél interessanter.
De marketing en prijsstelling van Apple laat in Nederland idd "wat" steekjes vallen. Tante Sjaan heeft waarschijnlijk wel een iPod, of een kloon.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:03 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat weet jij, maar Apple nog niet volgens mij.
Tante Sjaan die wil Hyvessen, kan dat prima op een Windowslaptop van de Mediamarkt van ¤449,-.
Apples zijn voor haar voor rare mensen uit de grote stad.
Het overgrote deel van de websites worden gehost op een *nix server. Volgens mij heeft *nix zelfs een groter marktaandeel als webserver dan Windows als desktop OS.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:14 schreef oshiro het volgende:
Ik ben bij veel mensen wel het argument tegengekomen dat het veiliger is dan windows.
De reden waarom OS X veiliger is, is omdat minder mensen het gebruiken en het daarom minder rendabel is om er exploits voor te schrijven. Er zitten echt wel beveiligingsgaten in.
Als de hele wereld OS X zou gebruiken en slechts een beperkte minderheid Windows, zouden er ook veel minder exploits geschreven worden voor Windows. Simpelweg omdat het niet rendabel zou zijn.
Niet zonder (wekelijkse of maandelijkse) hulp van haar slimme zoon of neef. Althans, dat is mijn ervaring.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:03 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Tante Sjaan die wil Hyvessen, kan dat prima op een Windowslaptop van de Mediamarkt van ¤449,-.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |