Ik zou ook niet graag rechten voor homo's of vrouwen op willen geven, daarom vind ik het belangrijk om dergelijke onderwerpen inhoudelijk en helder te bespreken. Bekijk de berekening op geencommentaar eens, misschien kan je inhoudelijk wat bijdragen..quote:Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef SadKingBilly het volgende:
Lekker stel moslimaarskruipertjes hier zeg
Stel blinde vinken.
Er zijn genoeg steden in Nederland waar het aantal moslims NU al ontwrichtend werkt op de samenleving. Waarom zou Nederland 20% moslims nodig hebben voor het hier een puinhoop wordt?
Ach, preken tegen een linkse kerk heeft toch geen nut..
Goh, je bent ineens links omdat je moslims niet tot bloedens toe haat en het aantal moslims objectief bekijkt? Hou je stinkende muil, achterlijk stuk vreten.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef SadKingBilly het volgende:
Lekker stel moslimaarskruipertjes hier zeg
Stel blinde vinken.
Er zijn genoeg steden in Nederland waar het aantal moslims NU al ontwrichtend werkt op de samenleving. Waarom zou Nederland 20% moslims nodig hebben voor het hier een puinhoop wordt?
Ach, preken tegen een linkse kerk heeft toch geen nut..
Vooral Rotterdam, met die moslimburgemeester aan het hoofd, ten dode opgeschreven.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef SadKingBilly het volgende:
Lekker stel moslimaarskruipertjes hier zeg
Stel blinde vinken.
Er zijn genoeg steden in Nederland waar het aantal moslims NU al ontwrichtend werkt op de samenleving. Waarom zou Nederland 20% moslims nodig hebben voor het hier een puinhoop wordt?
Ach, preken tegen een linkse kerk heeft toch geen nut..
Je kunt gewoon je bisdom schrijven hoor. Overigens geldt hetzelfde voor Protestanten, als je gedoopt bent moet je wel even een briefje, meestal naar de scriba, schrijven om te melden dat je uitgeschreven wilt worden. We zien echter dat het in beide gevallen fors afneemt, ook omdat ouders hun kinderen niet meer laten dopen.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:07 schreef doubleyouteaare het volgende:
De officiele cijfers zullen niet snel dalen inderdaad, want je moet er nogal wat moeite voor doen om bij de katholieke kerk te worden uitgeschreven. Volgens de statistieken zijn alle gedoopte (katholieke) kinderen katholiek tot anders wordt aangegeven bij het Vaticaan.
Beste SadKingBilly,quote:Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef SadKingBilly het volgende:
Lekker stel moslimaarskruipertjes hier zeg
Stel blinde vinken.
Er zijn genoeg steden in Nederland waar het aantal moslims NU al ontwrichtend werkt op de samenleving. Waarom zou Nederland 20% moslims nodig hebben voor het hier een puinhoop wordt?
Ach, preken tegen een linkse kerk heeft toch geen nut..
Ik ga dapper door met het Vaticaanse Masterplan! Al ben ik de enige.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:16 schreef Iblis het volgende:
[..]
Je kunt gewoon je bisdom schrijven hoor. Overigens geldt hetzelfde voor Protestanten, als je gedoopt bent moet je wel even een briefje, meestal naar de scriba, schrijven om te melden dat je uitgeschreven wilt worden. We zien echter dat het in beide gevallen fors afneemt, ook omdat ouders hun kinderen niet meer laten dopen.
Weet je dat er vroeger precies zulke berekeningen als er nu over moslims worden gehouden over katholieken werden gehouden? Dat paapse volk in dat land onder de grote rivieren dat wierp maar kinderen en de gezinnen waren wel 10 groot en de paus stond op veel nakomelingen en het was een kwestie van tijd alvorens de katholieken in de meerderheid, de ruime meerderheid zelfs, zouden zijn en het protestantse, calvinistische Nederland was ten dode opgeschreven en het zou een ramp worden.
En? Geboortebeperking, kleine gezinnen, ontkerkelijking, het ging allemaal vrolijk door en niemand maakt zich nog druk over Katholieken.
Dan sta je niet meer ingeschreven bij je bisdom, maar zit je nog wel in het archief van de Paus. Je staat dus nog gewoon in de cijfers. Of je ook nog officieel als katholiek geregistreerd staat, weet ik niet, maar je wordt ongetwijfeld nog altijd gebruikt voor de smerige PR-spelletjes van het Vaticaan.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:16 schreef Iblis het volgende:
[..]
Je kunt gewoon je bisdom schrijven hoor. Overigens geldt hetzelfde voor Protestanten, als je gedoopt bent moet je wel even een briefje, meestal naar de scriba, schrijven om te melden dat je uitgeschreven wilt worden. We zien echter dat het in beide gevallen fors afneemt, ook omdat ouders hun kinderen niet meer laten dopen.
Vanuit Katholieke zijde werd hier inderdaad met verwachting naartoe gekeken. En ik ontdek dat het belangrijkste sociologische werk ook in de digitale bibliotheek voor de Nederlandse letteren te lezen valt!quote:[b]Op maandag 22 juni 2009 21:19 schreef LXIV het volgende:[/
Ik ga dapper door met het Vaticaanse Masterplan! Al ben ik de enige.
Van Heek, zelf Katholiek, streefde echter naar een hooggeplaatst einddoel voor het Katholieke volksdeel:quote:‘Wij zijn als protestantse christenen, als gereformeerde belijders geroepen allereerst om dit te verstaan als innerlijke noodwendigheid van deze vreemde religie; maar daarna zullen we moeten weten, wat ons te doen staat, als deze religie de staat overmeestert (langs de trappen der democratie, door de kracht van de grote aanwas binnenshuis en de zoveel geringere werfkracht op humanistische gemoederen, die ontledigd raakten) – ik zeg: er zal vroeg of laat maar één dilemma zijn: het land verlaten of het land verdedigen, zich onttrekken aan de verantwoordelijkheid of zich verzetten uit hoofde van onze hoge verantwoordelijkheid, welverstaan niet allereerst voor onze kerk, neen voor ons volk, ter wille van zijn vrije toegang tot God en tot de troon Zijner genade, óók om zijn historie, zijn roeping, zijn gemeenschap en zijn toekomst’.
Merkwaardig hier in de betekenis: van belang dat men er notie van maakt, dat men er op let, niet 'vreemd'. Dit gaat om een werk uit 1954. 55 jaar geleden. Protestant en Katholiek Nederland nog echt tegenover elkaar. De een wilde de meerderheid, de ander vreesde het. En zie nu… voor ons volkomen onvoorstelbare discussies.quote:Bij de bespreking van het ambitieniveau van de Nederlandse katholieken als groep dient uiteraard het religieus en maatschappelijk ambitieniveau duidelijk onderscheiden te worden. Iedere Christelijke groep heeft als hoogste religieuze einddoel naar krachten bij te dragen tot de verwezenlijking van het Koninkrijk Gods. Het spreekt vanzelf, dat dit doel buiten onze beschouwing valt. Naast en in verband met deze religieuze doelstelling doet zich echter een maatschappelijk ambitieniveau voor, dat betrekking heeft op het streven van iedere godsdienstige groep, haar groepsverhoudingen zodanig te doen zijn, dat zij haar godsdienstige gevoelens het meest intens collectief kan beleven en uiten. Voorwaarde hiertoe is dikwijls een volledige emancipatie. Nu is het merkwaardig, dat vooraanstaande leiders der Nederlandse katholieken deze volledige emancipatie niet bereikt achten alvorens de katholieken een grote meerderheid van de Nederlandse bevolking uitmaken.
Ssst, hou dit wel even stil nog. Anders gaat het Geert Wilders zetels kosten.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:31 schreef Iblis het volgende:
[..]
Vanuit Katholieke zijde werd hier inderdaad met verwachting naartoe gekeken. En ik ontdek dat het belangrijkste sociologische werk ook in de digitale bibliotheek voor de Nederlandse letteren te lezen valt!
Het gaat om Het geboorte-niveau der Nederlandse rooms-katholieken. Een demografisch-sociologische studie van een geëmancipeerde minderheidsgroep. door F. van Heek.
In zijn werk wordt ook het Protestantse standpunt aangehaald (vreemde religie is het het Katholicisme, let wel, dit werd 62 jaar geleden geschreven):
[..]
Van Heek, zelf Katholiek, streefde echter naar een hooggeplaatst einddoel voor het Katholieke volksdeel:
[..]
Merkwaardig hier in de betekenis: van belang dat men er notie van maakt, dat men er op let, niet 'vreemd'. Dit gaat om een werk uit 1954. 55 jaar geleden. Protestant en Katholiek Nederland nog echt tegenover elkaar. De een wilde de meerderheid, de ander vreesde het. En zie nu… voor ons volkomen onvoorstelbare discussies.
Ja stel je voor, dat zou een ramp zijnquote:Op maandag 22 juni 2009 21:34 schreef MaGNeT het volgende:
Ssst, hou dit wel even stil nog. Anders gaat het Geert Wilders zetels kosten.
Het is niet zo moeilijk hoor, zelfs Wikipedia kan het je vertellen:quote:Op maandag 22 juni 2009 21:24 schreef doubleyouteaare het volgende:
[..]
Dan sta je niet meer ingeschreven bij je bisdom, maar zit je nog wel in het archief van de Paus. Je staat dus nog gewoon in de cijfers. Of je ook nog officieel als katholiek geregistreerd staat, weet ik niet, maar je wordt ongetwijfeld nog altijd gebruikt voor de smerige PR-spelletjes van het Vaticaan.
canon 1364 §1 is dat er latae sententiae excommunicatie volgt. Dat wil zeggen geen Paus of Bisschop hoeft het uit te spreken, zodra je het doet lig je uit de club, automatisch.quote:Indien men de doop ongedaan wenst te maken, kan men met behulp van een Actus Formalis Defectionis ab Ecclesia Catholica een aanvraag indienen om zich uit het doopregister te laten verwijderen. De doop zelf, als binding met het Lichaam van Christus, kan volgens de Kerk echter niet ongedaan gemaakt worden. De Kerk beschouwt een dergelijke aanvraag als een daad van geloofsafval, ketterij of een schismatische daad, waarvoor het canon 1364 §1 het canoniek recht van toepassing is.
Nee, want je houdt geen rekening met het feit dat moslims verjongen en de autochtonen vergrijzen. Een groot deel van de jongeren in Amsterdam is moslim.quote:Op maandag 22 juni 2009 20:52 schreef Iblis het volgende:
Maar goed. 1950: 0 moslims (of misschien 100, maar laten we voorzichtig zijn); 2010: 1 miljoen moslims. 1950: 10 miljoen Nederlanders. 2010: 15.5 niet-moslim Nederlanders. In 60 jaar dus: +1 miljoen moslims, +5.5 miljoen niet-moslims.
Hoe gaan moslims niet-moslims dus precies inhalen als we dit doortrekken? Door hun geboortecijfer? In Nederland is dat (ongeveer 1.7) kind per gezin. Aangezien er 15.5 keer zoveel Nederlanders als moslims zijn, moeten dus gelden dat het moslim-geboortecijfer aanmerkelijk hoger moet zijn dan dat van Nederlanders. Zeg dat het van moslims x is, en van Nederlanders y, dan krijgen we dat (x + 15.5y)/16.5 = 1.7 moet gelden, en verder, zeg dat moslims minstens de helft van het aantal baby's produceren (anders gaan ze ons nooit inhalen natuurlijk) moet ook nog gelden x = 15.5y. Daaruit volgt 31y/16.5 = 1.7. Dat geeft y = 0.9 en x = 14. Elk moslim gezien moet dus gemiddeld 14 kinderen krijgen, en elk Nederlands gezinnetje maar 0,9 dus.
Dat lijkt niet geheel in overeenstemming met de realiteit te zijn, die veeleer is dat geboortecijfers convergeren.
Hopende hier vele zorgen mee weggenomen te hebben, verblijf ik.
En jij houdt er geen rekening mee dat moslims steeds minder kinderen zullen krijgen, omdat het financieel niet aantrekkelijk is.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:05 schreef Bascule het volgende:
[..]
Nee, want je houdt geen rekening met het feit dat moslims verjongen en de autochtonen vergrijzen. Een groot deel van de jongeren in Amsterdam is moslim.
En je houdt er geen rekening mee dat meer autochtonen zullen emigreren naarmate de problemen met moslims groter worden. Dus er komt een grote stroom die vertrekt, m.a.g. dat een meerderheid van moslims veel sneller plaatsvindt.
Waar blijft jouw berekening? Ik zou graag willen weten wanneer er volgens jou een moslimmeerderheid komt.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:05 schreef Bascule het volgende:
[..]
Nee, want je houdt geen rekening met het feit dat moslims verjongen en de autochtonen vergrijzen. Een groot deel van de jongeren in Amsterdam is moslim.
En je houdt er geen rekening mee dat meer autochtonen zullen emigreren naarmate de problemen met moslims groter worden. Dus er komt een grote stroom die vertrekt, m.a.g. dat een meerderheid van moslims veel sneller plaatsvindt.
Moslims verjongen niet. Ze zijn jonger op het moment maar de babyboom moslims is al geweest, nu zullen zij ook vergrijzen, al zal het iets langer duren. Dat autochtonen zullen emigreren is louter speculatief.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:05 schreef Bascule het volgende:
[..]
Nee, want je houdt geen rekening met het feit dat moslims verjongen en de autochtonen vergrijzen. Een groot deel van de jongeren in Amsterdam is moslim.
En je houdt er geen rekening mee dat meer autochtonen zullen emigreren naarmate de problemen met moslims groter worden. Dus er komt een grote stroom die vertrekt, m.a.g. dat een meerderheid van moslims veel sneller plaatsvindt.
Al zakt het kindertal van de moslims naar de Nederlandse norm (wat zo te zien ook langzaam wel gebeurt), dan nog halen ze een meerderheid omdat er een voortdurende nieuwe instroom van moslims is.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:09 schreef JoaC het volgende:
[..]
En jij houdt er geen rekening mee dat moslims steeds minder kinderen zullen krijgen, omdat het financieel niet aantrekkelijk is.
Kan je dit ook onderbouwen of is dit een leugen?quote:Op maandag 22 juni 2009 22:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Al zakt het kindertal van de moslims naar de Nederlandse norm (wat zo te zien ook langzaam wel gebeurt), dan nog halen ze een meerderheid omdat er een voortdurende nieuwe instroom van moslims is.
Wat is niet feitelijk waar? Of kun je de redenering niet volgen?quote:Op maandag 22 juni 2009 22:13 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Kan je dit ook onderbouwen of is dit een leugen?
Autochtonen verlaten nu de grote steden. Na verloop van tijd is er op het platteland ook ellende en zullen autochtonen naar elders vertrekken. Kijk naar Turkije, vorige eeuw nog 20% christenen, nu nog maar 0,3%.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:11 schreef Fokski het volgende:
[..]
Moslims verjongen niet. Ze zijn jonger op het moment maar de babyboom moslims is al geweest, nu zullen zij ook vergrijzen, al zal het iets langer duren. Dat autochtonen zullen emigreren is louter speculatief.
Ik vraag jou om een onderbouwing van het onderstaande:quote:Op maandag 22 juni 2009 22:14 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat is niet feitelijk waar? Of kun je de redenering niet volgen?
Graag zou ik een op bronnen gebaseerde onderbouwing willen zien, waaruit blijkt dat de voortdurende nieuwe instroom van moslims ervoor zorgt dat er een meerderheid van moslims komt in Nederland en binnen hoeveel jaar tijd dit dan gerealiseerd wordt.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Al zakt het kindertal van de moslims naar de Nederlandse norm (wat zo te zien ook langzaam wel gebeurt), dan nog halen ze een meerderheid omdat er een voortdurende nieuwe instroom van moslims is.
En waarom is de Turkse situatie een adequaat model voor Nederland?quote:Op maandag 22 juni 2009 22:15 schreef Bascule het volgende:
Autochtonen verlaten nu de grote steden. Na verloop van tijd is er op het platteland ook ellende en zullen autochtonen naar elders vertrekken. Kijk naar Turkije, vorige eeuw nog 20% christenen, nu nog maar 0,3%.
Jij kunt niet wachten, blijkbaar.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:16 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ik vraag jou om een onderbouwing van het onderstaande:
[..]
Graag zou ik een op bronnen gebaseerde onderbouwing willen zien, waaruit blijkt dat de voortdurende nieuwe instroom van moslims ervoor zorgt dat er een meerderheid van moslims komt in Nederland en binnen hoeveel jaar tijd dit dan gerealiseerd wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |