abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70258058
Welkom bij het 1615e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1614:
    Ofyles2 382
    qonmann 374
    De_Hertog 240
    ScottTracy 230
    BasOne 208
    tomtomaat 184
    LaStrange 153
    starla 146
    Cobra4 127
    mr_anonimous 117
    Mark 108
    Terpentin07 98
    Yurithemaster 81
    Tanjaa 76
    Rucebo 72
    Robbiev85 71
    Yankee 70
    Neleos 67
    Siniti 67
    vaagsel 64
    MaJo 61
    Burnett 60
    Hawaii_Tim 51
    iggy_in_the_house 51
    slaveloos 51
    RoofingBurner 50
    PierreTT 44
    Dagobert 42
    tong80 38
    Homdeck 36
    Susi 35
    Etcetera 31
    Clesar03 29
    PhysicsRules 28
    erkel 26
    UnderTheWingsOfLove 24
    steekbal 24
    ASroma 23
    pulletje 23
    iamredleader 21
    Belsen 21
    Berkery 21
    Kali-Mist 16
    Yeux 16
    Szura 16
    kraaksandaal 15
    Nembrionic 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12
    Rots 12
    macondo 12
    norich 10
    PrintScreen 11
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9 Carolyne1575 8
    nico_s 8
    ElizabethR 8
    BC88 7
    Dr_Flash 7
    Platina 7
    Anywhere 6
    snetto888 6
    LadyBlack 6
    De_Kromme 6
    Elkem 5
    Acinonyx 5
    chufi 5
    TradeMarkie 5
    Frambozenpudding 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    Whiteguy 4
    donroyco 4
    OneOfTheseDays 4
    Induhskaai 4
    Bolkesteijn 3
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    EdgarD 3
    Sig000 3
    Lubje25 3
    Ludootje 3
    Diablo_sam 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Coolkenneth 2
    Its-Jojo-4you 2
    Levolution 2
    X-Cessive 2
    IgnisMutatres 2
    Ezechielk 2
    knillis 2
    Daffodil31LE 2
    Sporttv 2
    Thomaster 2
    Aeque 2
    KudFokker 1
    Asap 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    agentstarling 1
    vollebollegijs 1
    Waaghals 1
    Ro_bin 1
    Paradijsvogeltje 1
    Mister1977 1
    Juicyhil 1
    Gaylordf0kker 1
    Theebag 1
    Madmaster 1
    Nanking 1
    Adolecens 1
    JoeThePlumber -4


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ#1530 Dubbele Punten Topic
    Algemene Kennis Quiz #1540
    AKQ 1550 Back to Afrika!
    AKQ #1560: Dubbele punten!
    AKQ 1570 met dubbele punten :P
    AKQ Deel 1580
    AKQ #1590: Waar Google een scheldwoord is! - Dubbele punten!
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ # 1610 Parels uit Mozamibque in het Hermitage
    AKQ # 1611
    AKQ 1612 In the Jungle.....
    AKQ # 1614 Metallica live in Tunguska

    [ Bericht 4% gewijzigd door Rucebo op 22-06-2009 17:31:23 ]
  • pi_70258110
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 16:51 schreef Rucebo het volgende:
    Wie?

    pi_70258128
    Kim Kirchen
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70258155
    Rucebo Props voor het nieuwe topic.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70258215
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 16:56 schreef ScottTracy het volgende:
    Kim Kirchen
    It is!

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 16:56 schreef ScottTracy het volgende:
    Rucebo Props voor het nieuwe topic.


    Punten bijwerken doe ik straks, ik ga zo eten...
    pi_70258481
    Waarmee wordt de hoeveelheid invallend licht bij een fototoestel geregeld?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70258580
    diafragma?
    pi_70258602
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 17:09 schreef Burnett het volgende:
    diafragma?
    Burnett +1

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70258742
    tvp
    pi_70258984
    Wie staat er afgebeeld op het 1 US-dollarbiljet?
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:26:04 #11
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70259098
    Washinton ?

    Goeiemorgen

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70259104
    Washington?
    pi_70259293
    Punten zijn bijgewerkt...
    pi_70259488
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 17:26 schreef tong80 het volgende:
    Washington ?

    Goeiemorgen


    Ook goeiemorgen tong!

    tong80 +1

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:39:14 #15
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70259536
    Wie is de ontwerper van de laatste serie Nederlandse bankbiljetten ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70259586
    kuiper?
    I feel kinda Locrian today
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:45:29 #17
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70259727
    Nee

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70259863
    Drupsteen of was die eerder ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:56:02 #19
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260060
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 17:49 schreef qonmann het volgende:
    Drupsteen of was die eerder ?
    Wat is zijn voornaam ?

    Want er zijn twee bekende Drupstenen.

    En dan bedoel ik ik niet Stalagtieten en Stalagmieten.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70260092
    De man die zo geliefd is bij de VPRO kijkers, die Drupsteen een andere ken ik niet.
    Jaap btw
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:58:58 #21
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260163
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 17:57 schreef qonmann het volgende:
    De man die zo geliefd is bij de VPRO kijkers, die Drupsteen een andere ken ik niet.
    Jaap btw
    Je hebt Klaas en Jaap idd.

    Ik doe normaal niet moeilijk maar ik haal ze altijd door elkaar

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 17:59:53 #22
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260195
    qonmann + 1

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 1

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 18:01:44 #23
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260260
    Net trouwens een mailtje van een journalist van de Revu.
    Hij wilde me interviewen voor zijn blad.
    Ging over topfokkers op internet-sites.

    Heb vriendelijk bedankt omdat ik daar veel te bescheiden voor ben.

    Wel terecht natuurlijk dat ie het aan mij vroeg.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 22 juni 2009 @ 18:12:23 #24
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_70260611
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:01 schreef tong80 het volgende:
    Net trouwens een mailtje van een journalist van de Revu.
    Hij wilde me interviewen voor zijn blad.
    Ging over topfokkers op internet-sites.

    Heb vriendelijk bedankt omdat ik daar veel te bescheiden voor ben.

    Wel terecht natuurlijk dat ie het aan mij vroeg.


    Wie zal de volgende in lijn zijn?
    Weisst
    pi_70260623
    Oh..te druk
    ik ken geen Klaas

    . Aanbevolen door topfokkers

    Won een Effem, welk hondenvoedsel was dat ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 18:13:50 #26
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_70260663
    Pedigree
    Weisst
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 18:14:44 #27
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260684
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:12 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Wie zal de volgende in lijn zijn?
    SCH heeft ook nee gezegd.

    Sunchaser zal ongetwijfeld ja zeggen.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70260697
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:13 schreef erkel het volgende:
    Pedigree
    moet nog een palletje voor

    Pal.. maar goed genoeg


    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 1
    erkel 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 maandag 22 juni 2009 @ 18:15:23 #29
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70260708
    Frollo

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      maandag 22 juni 2009 @ 18:25:47 #30
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_70261066
    Welke staat?

    Weisst
    pi_70261087
    wyoming ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 18:27:07 #32
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_70261110
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:26 schreef qonmann het volgende:
    wyoming ?
    Jep.

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 2
    erkel 1
    Weisst
    pi_70261133
    Knap hoor qon!
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70261451
    Mooi rechthoekig ook


    Wie is deze renner ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70261652
    Niki Terpstra
    pi_70261663
    gabreselassi
    I feel kinda Locrian today
    pi_70261782
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:40 schreef Sporttv het volgende:
    Niki Terpstra


    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 2
    erkel 1
    Sporttv 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70261810
    Noem 5 ploegen die starten in de Tour de France 2009
    pi_70261901
    RaboBank
    Quick Step
    Milram ?
    Colombia
    Astana
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70261953
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:46 schreef qonmann het volgende:
    RaboBank
    Quick Step
    Milram ?
    Colombia
    Astana
    Helemaal goed

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 3
    erkel 1
    Sporttv 1
    pi_70262103
    tvp ^^
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70262106
    Buiten omloop gesteld: van 1 januari 2002 tot 28 januari 2002.
    Laatste inleverdatum: 1 januari 2032.
    250 gulden biljet

    Wat stond er op dit biljet ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70262113
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:51 schreef Tanjaa het volgende:
    tvp ^^
    Hoi
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70262204
    Vuurtoren?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_70262233
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:53 schreef RoofingBurner het volgende:
    Vuurtoren?


    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 3
    erkel 1
    Sporttv 1
    RoofingBurner 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 18:56:06 #46
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70262328
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 18:12 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Wie zal de volgende in lijn zijn?
    Ja, hoi

    Ik ga ook niet meedoen
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70262555
    Die spaarde ik altijd.

    Iemand de vraag gezien?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      maandag 22 juni 2009 @ 19:02:29 #48
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70262609
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:01 schreef RoofingBurner het volgende:
    Die spaarde ik altijd.

    Iemand de vraag gezien?
    Ja, maar ik weet hem niet Dus doe maar snel een andere
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70262633
    Vraagstelling was niet goed

    Hoe heet dit fraaie Joegoslavische stukje techniek?


    [ Bericht 38% gewijzigd door RoofingBurner op 22-06-2009 19:08:32 ]
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_70263029
    een yugo zastava ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 19:13:47 #51
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70263148
    Godver een Zastava gewoon trouwens, een Yugo is een ander ding:

    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:14:38 #52
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70263185
    Anyway, ik was toch te laat
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70263504
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:11 schreef qonmann het volgende:
    een yugo zastava ?
    een Zastava inderdaad qonmann +1
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_70263696

    Wie is zij ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 19:26:35 #55
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70263748
    Hingis
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:27:38 #56
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70263805
    Martina Hingis
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70263813
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:26 schreef mr_anonimous het volgende:
    Hingis
    Genoemd naar ..Martina
    The Miss Swiss

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 1
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 4
    erkel 1
    Sporttv 1
    RoofingBurner 1
    mr_anonimous 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 19:36:37 #58
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264202
    is an Italian wine — generally a dry sparkling wine — made from a variety of white grape of the same name. The grape is grown mainly in the Veneto region of Italy, traditionally in an area near Conegliano and Valdobbiadene, in the hills north of Treviso.
    Wat is ?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70264215
    Waaaaa wat een leuk woord Kloterdeboter
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70264229
    Prosecco?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:37:49 #61
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264279
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:37 schreef ScottTracy het volgende:
    Prosecco?
    Ook wel PC Hooftpils genoemd.

    ScottTracy +1

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 2
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 4
    erkel 1
    Sporttv 1
    RoofingBurner 1
    mr_anonimous 1
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:38:08 #62
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70264292
    Muscate?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:38:43 #63
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70264322
    Niemand heeft het door, maar ik ga eigenlijk voor de Spuit 11 trofee
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:39:18 #64
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264349
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:38 schreef Dr_Flash het volgende:
    Niemand heeft het door, maar ik ga eigenlijk voor de Spuit 11 trofee
    Je staat hoog bij de pre election polls.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70264354
    Ik vind 't heerlijk
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70264376
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:39 schreef ScottTracy het volgende:
    Ik vind 't heerlijk
    Prosecco dan, niet het feit dat Dr Flash steeds te laat is.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:40:29 #67
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264413
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:39 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Prosecco dan, niet het feit dat Dr Flash steeds te laat is.
    Is inderdaad wel lekker.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70264491
    Scheikunde: bij welke scheidingsmethode wordt vaak Norit gebruikt?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:43:19 #69
    66083 Platina
    78th Element
    pi_70264567
    Destilleren?

    heb nog nooit van Norit gehoord.
      maandag 22 juni 2009 @ 19:43:52 #70
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264599
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:43 schreef Platina het volgende:
    Destilleren?

    heb nog nooit van Norit gehoord.
    Dat zijn die zwarte tabletten die je moet eten als je diarree hebt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:44:12 #71
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_70264612
    abstraheren?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      maandag 22 juni 2009 @ 19:44:13 #72
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70264614
    Norit is aktieve koolstof. Maar waar je dat bij nodig hebt? Behalve om de diarree te stelpen natuurlijk
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:44:50 #73
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70264645
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:44 schreef slaveloos het volgende:
    abstraheren?
    Extraheren dan minstens
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70264677
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:44 schreef slaveloos het volgende:
    abstraheren?
    Dit is Norit:

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:45:52 #75
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264691
    waterzuivering?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70264746
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:45 schreef mr_anonimous het volgende:
    waterzuivering?
    Daarvoor wordt deze methode inderdaad vaak gebruikt.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70264752
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:44 schreef Dr_Flash het volgende:
    Norit is aktieve koolstof. Maar waar je dat bij nodig hebt? Behalve om de diarree te stelpen natuurlijk
    aktieve koolstof..wat klinkt dat mooi
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70264770
    filteren ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 19:47:36 #79
    66083 Platina
    78th Element
    pi_70264779
    centrifugeren?
      maandag 22 juni 2009 @ 19:47:46 #80
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264788
    Het isoleren van de giftige stoffen van het vocht oid.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70264904
    De actieve kool (waar Norit inderdaad uit bestaat) wordt dan toegevoegd aan water, waarna verschillende stoffen zich daaraan hechten. Als het water dan wordt gefiltreerd, blijft de actieve kool samen met de verontreinigende stoffen in het filter hangen.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:51:03 #82
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70264942
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:49 schreef ScottTracy het volgende:
    De actieve kool (waar Norit inderdaad uit bestaat) wordt dan toegevoegd aan water, waarna verschillende stoffen zich daaraan hechten. Als het water dan wordt gefiltreerd, blijft de actieve kool samen met de verontreinigende stoffen in het filter hangen.
    Is dit het antwoord op de vraag dan?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:51:34 #83
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264963
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:49 schreef ScottTracy het volgende:
    De actieve kool (waar Norit inderdaad uit bestaat) wordt dan toegevoegd aan water, waarna verschillende stoffen zich daaraan hechten. Als het water dan wordt gefiltreerd, blijft de actieve kool samen met de verontreinigende stoffen in het filter hangen.
    Geleerd bij survivalen maar weet de term niet.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:51:49 #84
    66083 Platina
    78th Element
    pi_70264977
    Ja duh qonmann heeft het goede antwoord al gegeven
      maandag 22 juni 2009 @ 19:52:10 #85
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70264991
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:51 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Is dit het antwoord op de vraag dan?
    Scott wil denk ik een naam horen....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:52:34 #86
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265009
    Oh okee. WEER die qonmann.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70265028
    Nee, het woord dat ik zoek lijkt heel erg op het woord dat synoniem is voor 'opnemen', 'inzuigen' of 'opzuigen'.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70265056
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:51 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Is dit het antwoord op de vraag dan?
    Nee, dat is het proces dat bij waterzuivering plaatsvindt, dacht dat het jullie kon helpen
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:53:43 #89
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265068
    ADSORPTIE
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:54:20 #90
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265095
    absorbtie?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70265096
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:53 schreef Dr_Flash het volgende:
    ADSORPTIE
    Dr_Flash +1

    Stand AKQ # 1615:
    ScottTracy 2
    Burnett 1
    tong80 1
    qonmann 4
    erkel 1
    Sporttv 1
    RoofingBurner 1
    mr_anonimous 1
    Dr_Flash 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:55:25 #92
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265144
    Pfff moest van ver komen in 1996 voor het laatst scheikunde gehad
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 19:57:00 #93
    66083 Platina
    78th Element
    pi_70265219
    Wat is er dan fout aan filtreren.... Die hint die je gaft geeft zelfs duidelijk aan dat het om filtreren gaat.
      maandag 22 juni 2009 @ 19:58:23 #94
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265278
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:57 schreef Platina het volgende:
    Wat is er dan fout aan filtreren.... Die hint die je gaft geeft zelfs duidelijk aan dat het om filtreren gaat.
    Ik denk dat het hem puur om de opname van de giftige stoffen in de actieve kool gaat.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 19:58:35 #95
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265282
    Noem twee Nederlandse astronauten
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70265290
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:57 schreef Platina het volgende:
    Wat is er dan fout aan filtreren.... Die hint die je gaft geeft zelfs duidelijk aan dat het om filtreren gaat.
    Volgens Wiki is dit wel de term
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Adsorptie
    Fillteren is veel algemener en dus niet goed
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70265291
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:57 schreef Platina het volgende:
    Wat is er dan fout aan filtreren.... Die hint die je gaft geeft zelfs duidelijk aan dat het om filtreren gaat.
    Nee, lees dan nog maar eens goed. Of zoek 'adsorptie' op op Google of Wikipedia, want ik ga het niet weer allemaal uitleggen.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 19:58:52 #98
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265297
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:58 schreef Dr_Flash het volgende:
    Noem twee Nederlandse astronauten
    Ockels en Kuipers
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70265309
    Ockels
    Kuipers
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70265316
    Wubbo Ockels
    Andre Kuiper
    pi_70265322
    Wat is mr_anonimous snel
    tweede wist ik niet
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 19:59:41 #102
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265333
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 19:58 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ockels en Kuipers

    Stand AKQ # 1615:

    qonmann 4
    ScottTracy 2
    mr_anonimous 2
    Burnett 1
    tong80 1
    erkel 1
    Sporttv 1
    RoofingBurner 1
    Dr_Flash 1

    [ Bericht 6% gewijzigd door Dr_Flash op 22-06-2009 20:00:47 (gesorteerd op punten) ]
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:00:42 #103
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265364
    Wat betekend Kamikaze?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70265371
    zelfmoord actie
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 20:01:03 #105
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265377
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:00 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wat betekend Kamikaze?
    Goddelijke wervelwind
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:01:24 #106
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265394
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:01 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Goddelijke wervelwind
    Dr Flash +1

    Stand AKQ # 1615:
    4 qonmann
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 roofingburner
    2 Dr_Flash
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:03:27 #107
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265495
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:00 schreef qonmann het volgende:
    zelfmoord actie
    Dat is wat Kamikaze doet.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:03:34 #108
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265502
    Onder welke naam is Baile Atha Cliath beter bekend?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:06:03 #109
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265610
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:03 schreef Dr_Flash het volgende:
    Onder welke naam is Baile Atha Cliath beter bekend?
    Bob Marley?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:08:32 #110
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265713
    aan alle gokkers: Het gaat niet om een persoon
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:09:32 #111
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265757
    Shit daar gaat mijn volgende gok:
    Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70265760
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:08 schreef Dr_Flash het volgende:
    aan alle gokkers: Het gaat niet om een persoon
    Aha ..dit verheldert de zaak ..abc'tje nu
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_70265777
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:03 schreef Dr_Flash het volgende:
    Onder welke naam is Baile Atha Cliath beter bekend?
    Da's een Ierse (Gaelic) benaming voor iets, maar wat? Dublin?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_70265789
    Dublin
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 20:10:26 #115
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70265806
    Belfast?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70265830
    al weer te laat, dacht ik heb de tijd...komt Roof langs
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 20:12:00 #117
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70265879
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:09 schreef RoofingBurner het volgende:
    Da's een Ierse (Gaelic) benaming voor iets, maar wat? Dublin?
    Stand AKQ # 1615:
    4 qonmann
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    2 roofingburner
    2 Dr_Flash
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70265938
    Erin go bragh
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      maandag 22 juni 2009 @ 20:21:46 #119
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70266341
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:13 schreef RoofingBurner het volgende:
    Erin go bragh
    Dat is Edinburgh dan. Nieuwe vraag gaarne
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70266566
    Wat is de echte naam van Kluun?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      maandag 22 juni 2009 @ 20:27:46 #121
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70266596
    van klundert
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70266647
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:27 schreef mr_anonimous het volgende:
    van klundert
    in het geheel niet juist, knul (=gelijk 6 woord verhaal)
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      maandag 22 juni 2009 @ 20:29:49 #123
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70266684
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:29 schreef RoofingBurner het volgende:

    [..]

    in het geheel niet juist, knul (=gelijk 6 woord verhaal)
    Ik meen dat ooit gelezen te hebben.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:31:03 #124
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70266736
    Mwa, in het geheel niet... Het is Raymond van de Klundert, lijkt er aardig op zou ik zeggen
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 20:33:16 #125
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70266829
    Is dat die man die het strompelen met schaatsen aan over rollen vloerbedekking heeft uitgevonden?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70266846
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:31 schreef De_Hertog het volgende:
    Mwa, in het geheel niet... Het is Raymond van de Klundert, lijkt er aardig op zou ik zeggen
    da's een stuk beter, lijkt me (weer eentje) De_Hertog +1

    Stand AKQ # 1615:
    4 qonmann
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    2 roofingburner
    2 Dr_Flash
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      maandag 22 juni 2009 @ 20:39:29 #127
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70267071
    De is een spraakmakende en zeer geavanceerde, exclusieve auto. Het is tevens de duurste productieauto van het moment en de snelste en duurste Franse auto ooit. Om de top van 407 km/u te halen moet je een speciale sleutel omdraaien, anders is de topsnelheid begrensd op 'slechts' 375 km/u.

    Welke auto?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 20:40:06 #128
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267093
    De Bugatti Veyron?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:40:08 #129
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70267096
    Dugatti Veyron
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 20:40:16 #130
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70267099
    Maybach?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:46:45 #131
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70267339
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:40 schreef Dr_Flash het volgende:
    De Bugatti Veyron?
    Zeker

    Dr+Flash +1

    Stand deel 1615
    4 qonmann
    3 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    2 roofingburner
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 20:49:55 #132
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267477
    In welk meer komen de Victoria-watervallen uit?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70267530
    Victoria Meer ?
    (zal wel niet)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 20:51:41 #134
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267558
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:51 schreef qonmann het volgende:
    Victoria Meer ?
    (zal wel niet)
    nope
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 20:51:47 #135
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70267562
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:51 schreef qonmann het volgende:
    Victoria Meer ?
    (zal wel niet)
    Volgens mij wel.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70267588
    Zambezi meer?
      maandag 22 juni 2009 @ 20:52:35 #137
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70267594
    Zambezi
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 20:54:41 #138
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267675
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:52 schreef Yankee het volgende:
    Zambezi
    Het punt gaat naar Yankee De Victoria-watervallen komen helemaal niet in een meer uit, de Zambezi gaat gewoon verder.

    Sorry tomtomaat

    Stand deel 1615
    4 qonmann
    3 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    2 roofingburner
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70267716
    vraag dan ook niet naar een meer

    het juiste antwoord moest dus zijn: geen
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 20:58:16 #140
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70267821
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:55 schreef starla het volgende:
    vraag dan ook niet naar een meer

    het juiste antwoord moest dus zijn: geen
    Ach het is denk ik flauwe grappen dag.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 20:59:01 #141
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267852
    strikvraagje op zijn tijd moet kunnen Al was het maar om de weters van de gokkers te scheiden.

    Bovendien: in de OP staat:
    quote:
    De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70267874
    mjah

    een strikvraag op z'n tijd is leuk, maar dan moet het antwoord wel een 'strikantwoord' zijn natuurlijk

    het antwoord op de strikvraag is in dit geval strikt genomen fout
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 20:59:26 #143
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70267875


    Wie?
    .
    pi_70267894
    rod stewart
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:00:11 #145
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70267905
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:55 schreef starla het volgende:
    vraag dan ook niet naar een meer

    het juiste antwoord moest dus zijn: geen
    Strikvraagje op z'n tijd moet kunnen hoor
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 21:00:12 #146
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70267909
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:59 schreef Yankee het volgende:
    [ link | afbeelding ]

    Wie?
    Keith Richards?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70267924
    ron wood
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 21:00:52 #148
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70267940
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:59 schreef Dr_Flash het volgende:
    Al was het maar om de weters van de gokkers te scheiden.

    [..]


    Waar slaat dat principe op? Ik gok vaak maar alleen als ik wel van de hoed weet maar niet echt van de rand. Ben ik dan een mindere speler?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70267944
    Bill Wymann
    pi_70267956
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:00 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Strikvraagje op z'n tijd moet kunnen hoor
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:59 schreef starla het volgende:
    mjah

    een strikvraag op z'n tijd is leuk, maar dan moet het antwoord wel een 'strikantwoord' zijn natuurlijk

    het antwoord op de strikvraag is in dit geval strikt genomen fout
    I feel kinda Locrian today
    pi_70267972
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:00 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Waar slaat dat principe op? Ik gok vaak maar alleen als ik wel van de hoed weet maar niet echt van de rand. Ben ik dan een mindere speler?
    vond het ook geen sterke vraag.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:02:15 #152
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268001
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:00 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Waar slaat dat principe op? Ik gok vaak maar alleen als ik wel van de hoed weet maar niet echt van de rand. Ben ik dan een mindere speler?
    Wat zeggen je tentamenresultaten in zulke gevallen? ja dus

    Maar hey, het is maar een spelletje
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:02:31 #153
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70268014
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:00 schreef starla het volgende:
    ron wood
    Ronnie it is! starla +1

    Stand deel 1615

    4 qonmann
    3 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 mr_anonimous
    2 roofingburner
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    1 starla
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:03:48 #154
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268075
    Ron Wood is toch een porno-acteur? Ik vond hem eigenlijk ook wel op Rod Stewart lijken trouwens, maar okee
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:04:06 #155
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268085
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:03 schreef Dr_Flash het volgende:
    Ron Wood is toch een porno-acteur? Ik vond hem eigenlijk ook wel op Rod Stewart lijken trouwens, maar okee
    Dat is Ron Jeremy.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:04:45 #156
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268116
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat is Ron Jeremy.
    ow Nou ga ik toch even Ron Wood opzoeken
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268119
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 20:59 schreef Dr_Flash het volgende:
    Bovendien: in de OP staat:
    [..]
    Ik vind dat je dit wel heel snel boven water tovert. Je hoeft mij na meer dan 500 delen echt de regels niet meer uit te leggen, hoe goed de bedoeling ook was. Die regel is natuurlijk geen excuus om foute antwoorden goed te rekenen
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 21:05:49 #158
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70268156
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    ow Nou ga ik toch even Ron Wood opzoeken
    Inderdaad, ga dat eens even rap doen!
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:05:55 #159
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268165
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    ow Nou ga ik toch even Ron Wood opzoeken
    oeps. Kut
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268182
    In de tussentijd dat ik een shitload of fuck aan commentaar over me heen krijg ga ik broeden op een leuk vraagje
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 21:07:19 #161
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268222
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef starla het volgende:
    Ik vind dat je dit wel heel snel boven water tovert.
    Dat valt wel mee. Ik werd gisteren al door iemand met mijn neus door de OP geboenderd Dus ja, nu weet ik ook wat erin staat.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:09:23 #162
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268299
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:04 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    ow Nou ga ik toch even Ron Wood opzoeken
    Dat had ik dan toch effe snel gegokt toch?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:11:44 #163
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268383
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:09 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat had ik dan toch effe snel gegokt toch?
    Ehmm ja Ik zou echt zweren dat die stamper Ron Wood heette Heb ik serieus jarenlang voor waarheid aangenomen
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268505
    In de laatste tijd lijkt AKQ meer op een soap.
      maandag 22 juni 2009 @ 21:16:00 #165
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268514
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:11 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Ehmm ja Ik zou echt zweren dat die stamper Ron Wood heette Heb ik serieus jarenlang voor waarheid aangenomen
    Daar heb je dus de end credits voor .
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70268523
    Ron Wood..zou wel een mooie naam voor een pornoster zijn
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:17:03 #167
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70268545
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:15 schreef Terpentin07 het volgende:
    In de laatste tijd lijkt AKQ meer op een soap.
    Wat juist niet de bedoeling is.

    Als ik om 20:00 moet kiezen tussen GTST en een quiz, dan ga ik voor die laatste.
      maandag 22 juni 2009 @ 21:18:24 #168
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268587
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:16 schreef qonmann het volgende:
    Ron Wood..zou wel een mooie naam voor een pornoster zijn
    Ja precies, daarom vond ik het ook helemaal niet raar of zo
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268616
    Grootheden op Woodstock, wie?











    Grootheden op Woodstock, wie?
    I feel kinda Locrian today
    pi_70268624
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:17 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Wat juist niet de bedoeling is.

    Als ik om 20:00 moet kiezen tussen GTST en een quiz, dan ga ik voor die laatste.
    Ik kijk sowieso geen soaps. Maar leek mij een mooie vergelijking.
      maandag 22 juni 2009 @ 21:19:48 #171
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268636
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:16 schreef qonmann het volgende:
    Ron Wood..zou wel een mooie naam voor een pornoster zijn
    Net als Rod Steele
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70268659
    Jimmy Hendrix en Janis Joplin.De rest...geen idee.
      maandag 22 juni 2009 @ 21:20:43 #173
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268676
    Crosby Stills Nash and young
    Jimi Hendrix
    Janice Joplin
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:20:48 #174
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70268680
    1. Jimmy Hendrix
    2. CSNY
    3.
    4.
    5. Joni Mitchell?
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:21:16 #175
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268696
    The Who en Jefferson Airplane
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70268699
    Mijn all time favo zit er tussen
    Grace Slick
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:21:34 #177
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268707
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:19 schreef starla het volgende:
    Grootheden op Woodstock, wie?

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Grootheden op Woodstock, wie?
    Jimi Hendrix

    en een van die bands is Creedence Clearwater Revival.

    Verder geen enkel flauw idee
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268714
    The Who
    Santana
    pi_70268747
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:21 schreef mr_anonimous het volgende:
    The Who en Jefferson Airplane
    jij maakt het af:

    jimi hendrix
    crosby, stills, nash & young
    jefferson airplane
    the who
    janis joplin

    + 1

    Stand deel 1615
    4 qonmann
    3 Dr_Flash
    3 mr_anonimous
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    1 starla
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 21:25:28 #180
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268869
    Welke Pornoacteur was ooit betrokken bij de '' Wonderland avenue murders"?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70268882
    ron jeremy?
    I feel kinda Locrian today
      maandag 22 juni 2009 @ 21:25:56 #182
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70268893
    David Hasselhoff?
    pi_70268897
    Ron Jeremy !:)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:26:14 #184
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268912
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:22 schreef starla het volgende:

    jefferson airplane
    Er was toch in diezelfde tijd ook nog een band die Jefferson Starship heette? Vet verwarrend, ik weet daar weinig van
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70268919
    Die gast uit Deep Throat...?
      maandag 22 juni 2009 @ 21:26:30 #186
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268924
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:25 schreef starla het volgende:
    ron jeremy?
    Nee, Ron leeft nog. Die gast is overleden aan AIDS.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:27:05 #187
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70268954
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:25 schreef Ofyles2 het volgende:
    David Hasselhoff?


    Don't hassel the hoff!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70268957
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:26 schreef Dr_Flash het volgende:
    Er was toch in diezelfde tijd ook nog een band die Jefferson Starship heette? Vet verwarrend, ik weet daar weinig van
    Dat was de opvolger van jefferson airplane...
    pi_70268971
    IK ken niet zoveel pornoacteurs, actrices daarentegen.
      maandag 22 juni 2009 @ 21:27:39 #190
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70268979
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:25 schreef starla het volgende:
    ron jeremy?
    Het zou je gegund zijn
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:28:04 #191
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70268991
    John Holmes
    .
    pi_70269031
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:26 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Er was toch in diezelfde tijd ook nog een band die Jefferson Starship heette? Vet verwarrend, ik weet daar weinig van
    Ze werd bekend met Jefferson Airplane
    Later werd dat Jefferson Starship..dus een voortzetting van Airplane.
    In beide bands was zij het boegbeeld
    Verder solodingen van haar en nog wat andere combo's
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:29:15 #193
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269048
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:26 schreef Burnett het volgende:
    Die gast uit Deep Throat...?
    Ook niet.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70269054
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:27 schreef Terpentin07 het volgende:
    IK ken niet zoveel pornoacteurs, actrices daarentegen.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:31:21 #195
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269142
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:28 schreef Yankee het volgende:
    John Holmes
    Yep! John C Holmes aka Johnny Wadd. Hij was de inspiratiebron van Boogie nights en de film Wonderland ook wel Wonderland Murders gaat over die moordzaak.

    Yankee +1

    Stand deel 1615
    4 qonmann
    3 Dr_Flash
    3 mr_anonimous
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:34:06 #196
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70269288
    is een film uit 1975 en werd geregisseerd door Sidney Lumet en geschreven door Frank Pierson . De belangrijkste rollen waren voor Al Pacino, John Cazale, Chris Sarandon en Charles Durning.
    Gebaseerd op een echte overval uit 1972, waarvan verslag werd gedaan in een krantenartikel door P.F. Kluge en Thomas Moore, vertelt het verhaal van een man met de naam Sonny Wortzik (Pacino).

    Welke film?
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:34:36 #197
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269314
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:34 schreef Yankee het volgende:
    is een film uit 1975 en werd geregisseerd door Sidney Lumet en geschreven door Frank Pierson . De belangrijkste rollen waren voor Al Pacino, John Cazale, Chris Sarandon en Charles Durning.
    Gebaseerd op een echte overval uit 1972, waarvan verslag werd gedaan in een krantenartikel door P.F. Kluge en Thomas Moore, vertelt het verhaal van een man met de naam Sonny Wortzik (Pacino).

    Welke film?

    Dogday afternoon
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:36:14 #198
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70269404
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:34 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dogday afternoon
    Klopt, mr_a +1

    Stand deel 1615

    4 qonmann
    4 mr_anonimous
    3 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:37:46 #199
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70269484
    Geen idee. Welke overval was dat dan?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:39:14 #200
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269552
    Wie was Arnold Vanderlyde's grootste rivaal gedurende zijn bokscarriere?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:40:04 #201
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269600
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:37 schreef Dr_Flash het volgende:
    Geen idee. Welke overval was dat dan?
    Moet je de film eens kijken.

    Attica Attica Attica!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:42:28 #202
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70269719
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:39 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wie was Arnold Vanderlyde's grootste rivaal gedurende zijn bokscarriere?
    Felix Savon?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:42:56 #203
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269739
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Felix Savon?
    Dr_Flash +1

    4 qonmann
    4 mr_anonimous
    4 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:43:23 #204
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70269759
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:40 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Moet je de film eens kijken.

    Attica Attica Attica!
    Ik ken The Great Train Robbery maar die is uit 1963, en verder Heat, maar ik weet niet of die op een daadwerkelijke overval gebaseerd is. Ik weet hoegenaamd niets van films.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:44:14 #205
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269810
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:43 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Ik ken The Great Train Robbery maar die is uit 1963, en verder Heat, maar ik weet niet of die op een daadwerkelijke overval gebaseerd is. Ik weet hoegenaamd niets van films.
    Misschien is er ook een versie met Ron Jeremy.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:46:15 #206
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70269902
    Welke achternaam deelt een productieve spits in de Eredivisie met een legendarische, in het harnas gestorven rallycoureur?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:46:49 #207
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70269932
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:44 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Misschien is er ook een versie met Ron Jeremy.
    Alle ballen op Ron Jeremy!!!
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:46:54 #208
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70269940
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:46 schreef Dr_Flash het volgende:
    Welke achternaam deelt een productieve spits in de Eredivisie met een legendarische, in het harnas gestorven rallycoureur?
    Geels ?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:48:06 #209
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270006
    Berg?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 21:48:27 #210
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270020
    Alves?
      maandag 22 juni 2009 @ 21:48:34 #211
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270024
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:46 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Geels ?
    Nope. Eredivisie van de afgelopen paar jaar
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:48:54 #212
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270041
    Kuyt?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:49:29 #213
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270068
    Suarez?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 21:49:39 #214
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270079
    De Lima?
      maandag 22 juni 2009 @ 21:49:45 #215
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70270083
    Suarez
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:49:59 #216
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270097
    Jullie zitten niet zo into de rallyrijders?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:50:24 #217
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270116
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:49 schreef Dr_Flash het volgende:
    Jullie zitten niet zo into de rallyrijders?
    Valt het op dan?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 21:51:14 #218
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270147
    Nevland?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:51:36 #219
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270166
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:50 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Valt het op dan?


    Mja, ik kan nog 1 hint geven, maar dat zou meteen het antwoord zijn ongeveer. Het zijn kerels uit een behoorlijk Noordelijk land iig
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:52:44 #220
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270204
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:51 schreef mr_anonimous het volgende:
    Nevland?
    Nee Maar zo te zien komen jullie er wel, ik geef geen hints meer
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70270215
    berg ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:53:07 #222
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270226
    Rosenberg?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:53:31 #223
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270247
    Perez?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70270277
    we hebben al een mooi elftal nu
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:54:40 #225
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270295
    Ga door
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:55:08 #226
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270319
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:54 schreef qonmann het volgende:
    we hebben al een mooi elftal nu
    Nee, slecht middenveld, geen verdediging en geen doelman.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:55:46 #227
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270348
    Toivonen?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:55:46 #228
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70270349
    Ibrahimovic
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 21:56:00 #229
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270364
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:55 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee, slecht middenveld, geen verdediging en geen doelman.
    Dat zijn ook meestal niet zulke productieve spitsen
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:56:37 #230
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270391
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:56 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Dat zijn ook meestal niet zulke productieve spitsen
    Maar wel onontbeerlijk in een goed elftal.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 21:56:39 #231
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270394
    Ik heb even geen idee meer...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70270419
    larsen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 21:57:22 #233
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270427
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 21:55 schreef mr_anonimous het volgende:
    Toivonen?


    Niet JIJ Was ik net op 4-4 gekomen....

    Netjes gedaan kerel

    5 mr_anonimous
    4 qonmann
    4 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:57:22 #234
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270428
    Kiprich?
      maandag 22 juni 2009 @ 21:58:10 #235
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70270460
    Nouja, zo productief is 'ie nou ook weer niet. En hij speelt pas een halfjaar voor PSV.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 21:59:37 #236
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270539
    6 uit 14 is best aardig hoor
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 21:59:55 #237
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270554
    Roland van den Berg kennen we beter als?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:00:21 #238
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270577
    Rasti Rostelli
      maandag 22 juni 2009 @ 22:01:07 #239
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270616
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:00 schreef Ofyles2 het volgende:
    Rasti Rostelli
    Heel snel! Chapeau!
    Ofyles2 +1

    5 mr_anonimous
    4 qonmann
    4 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    1 Ofyles2
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:03:14 #240
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270717
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:00 schreef Ofyles2 het volgende:
    Rasti Rostelli
    Da hak nie geweten paktie toch weer zijn puntje mee
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:05:27 #241
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270825
    In welke computergame zweert een politieagent wraak voor de moord op zijn vrouw en zijn dochtertje?
      maandag 22 juni 2009 @ 22:05:45 #242
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_70270843
    The Punisher
    .
      maandag 22 juni 2009 @ 22:06:27 #243
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70270878
    Carmageddon
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:07:50 #244
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70270948
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:05 schreef Yankee het volgende:
    The Punisher
    Bijna, daar gaat het om vrouw en zoon.
      maandag 22 juni 2009 @ 22:08:11 #245
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70270969
    Max Payne?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:09:13 #246
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70271018
    Die was hem.
    Prachtig einde ook, hoe die drugsbarones om het leven komt.

    6 mr_anonimous
    4 qonmann
    4 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    1 Ofyles2
      maandag 22 juni 2009 @ 22:10:19 #247
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271062
    Bliksem. Anoni gaat er met de dagprijs vandoor zo
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:10:55 #248
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271090
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:10 schreef Dr_Flash het volgende:
    Bliksem. Anoni gaat er met de dagprijs vandoor zo
    Dat heb je wel vaker met High Roller gamblers.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:12:43 #249
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271189
    Nou, maar weer een nieuwe vraag dan
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:14:16 #250
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271257
    is een spel uitgebracht door MB met als doel om een zo hoog mogelijke toren te bouwen.

    Iedere speler moet in zijn beurt een blokje pakken uit een willekeurige laag van de toren en deze bovenop terugplaatsen. De winnaar van het spel is de speler die als laatste aan de beurt is geweest voordat een persoon de toren heeft laten omvallen.

    Het spel is uitermate geschikt voor mensen van alle leeftijden. Er zijn verschillende varianten gemaakt op dit spel, bekend voorbeeld hiervan is Strip- .

    Wat is
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:14:35 #251
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      maandag 22 juni 2009 @ 22:14:35 #252
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271272
    Jenga!
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70271285
    pisa ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:15:20 #254
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271308
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:14 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jenga
    Yes!
    Ofyles2 +1

    6 mr_anonimous
    4 qonmann
    4 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 Ofyles2
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:15:27 #255
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271323
    Jenga
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:15:45 #256
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271335
    Wow ik was wel heel laat
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:15:48 #257
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271338
    Godver. gewoon opeenvolgende post-ID's Ik was minder dan een honderdste te laat. Zonder dat uitroepteken had ik hem gewonnen.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:16:23 #258
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271368
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:15 schreef Dr_Flash het volgende:
    Godver. gewoon opeenvolgende post-ID's Ik was minder dan een honderdste te laat. Zonder dat uitroepteken had ik hem gewonnen.
    De AKQ is hard hè.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70271478
    Het leven van een AKQ-r gaat niet altijd over rozen..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:18:24 #260
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271479
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:16 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    De AKQ is hard hè.
    Mja. Het hoort erbij he Dit stuivertje valt ooit wel een keer mijn kant op
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:18:51 #261
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70271499
    'Here today, where tomorrow?' was een slogan van ...?
    pi_70271516
    C&A
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:19:15 #263
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271519
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:18 schreef Ofyles2 het volgende:
    'Here today, where tomorrow?' was een slogan van ...?
    Fortis
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:19:51 #264
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271545
    KLM?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:20:08 #265
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70271560
    Beste slogan allertijden.

    6 mr_anonimous
    4 qonmann
    5 Dr_Flash
    2 ScottTracy
    2 Ofyles2
    2 roofingburner
    2 Yankee
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 De_Hertog
    1 starla
      maandag 22 juni 2009 @ 22:20:55 #266
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271597
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:20 schreef Ofyles2 het volgende:
    Beste slogan allertijden.

    Hij zou ook op een maat van mij kunnen slaan. Die slaapt zo'n beetje elke nacht in een ander bed.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:21:31 #267
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271622
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:20 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Hij zou ook op een maat van mij kunnen slaan. Die slaapt zo'n beetje elke nacht in een ander bed.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:21:52 #268
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271637
    Pff, het gaat mij te snel allemaal vandaag
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:22:35 #269
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271676
    Wat is het snelst groeiende gewas ter wereld?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:22:52 #270
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70271693
    Bamboo?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:23:00 #271
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271698
    Dat gras tussen de tuintegels.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:24:08 #272
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271744
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:22 schreef De_Hertog het volgende:
    Bamboo?
    Schiet idd lekker op zoals ScottTracy al zei

    6 mr_anonimous
    5 Dr_Flash
    4 qonmann
    2 ScottTracy
    2 Ofyles2
    2 roofingburner
    2 Yankee
    2 De_Hertog
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 starla
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:24:53 #273
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271776
    Heb je wel eens dat gras tussen de tuintegels verwijderd. 2 dagen later zit het er weer hoor!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:25:21 #274
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271803
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:24 schreef mr_anonimous het volgende:
    Heb je wel eens dat gras tussen de tuintegels verwijderd. 2 dagen later zit het er weer hoor!
    Ja, maar geen 30 cm hoog
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:26:10 #275
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271829
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Ja, maar geen 30 cm hoog
    Je vroeg snelst groeiend. Ik vind vandaag verwijderen overmorgen weer terug behoorlijk snelgroeiend.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:26:18 #276
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70271833
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]

    Ja, maar geen 30 cm hoog
    Huur een panda in.

    Wat is de eerste regel van het huidige Duitse volkslied?

    De nadruk in de vraag ligt op het woord 'huidige'.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:26:41 #277
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271863
    Alle Menschen werden Brüder?
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:26:57 #278
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271873
    Einigkeit und recht und freiheit
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:27:02 #279
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70271875
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:26 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Je vroeg snelst groeiend. Ik vind vandaag verwijderen overmorgen weer terug behoorlijk snelgroeiend.
    Nu verwijderen en vóór middernacht weer terug is sneller.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:27:08 #280
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271880
    fur das Deutschen land ofzoiets
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:27:10 #281
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271881
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:26 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Je vroeg snelst groeiend. Ik vind vandaag verwijderen overmorgen weer terug behoorlijk snelgroeiend.
    quote:
    Bamboos are the fastest growing woody plants in the world. Their growth rate (up to 60 centimeters (24 in.)/day) is due to a unique rhizome-dependent system, but is highly dependent on local soil and climate conditions.
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
    pi_70271927
    Deutschland über alles..das gibts nicht mehr
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:28:11 #283
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70271928
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:26 schreef ScottTracy het volgende:
    Einigkeit und recht und freiheit
    Het derde couplet van het lied dat ooit begon met 'Deutschland Deutschland über alles', het Deutschlandlied. Om begrijpelijke reden gebruiken ze de eerste niet meer, en de tweede was wellicht ook wat te, euh, Duits.

    ScottTracy +1

    Stand deel 1615
    6 mr_anonimous
    5 Dr_Flash
    4 qonmann
    3 ScottTracy
    2 Ofyles2
    2 roofingburner
    2 Yankee
    2 De_Hertog
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 starla
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:28:23 #284
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70271935
    Deutschland über Alles
      maandag 22 juni 2009 @ 22:28:24 #285
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70271936
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:27 schreef Dr_Flash het volgende:

    [..]


    [..]
    Kom daar maar eens om met dat onkruid. Kom je 's avonds thuis van je werk, kun je niet meer bij je voordeur.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:28:25 #286
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271940
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:27 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Nu verwijderen en vóór middernacht weer terug is sneller.
    Dat is het haar op de bovenlip van mijn overbuurvrouw. Shit dat had ik moeten zeggen....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:29:02 #287
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70271967
    Wir fahren gegen Engeland?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:29:11 #288
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70271973
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:26 schreef ScottTracy het volgende:
    Einigkeit und recht und freiheit
    Netjes dude
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:31:07 #289
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70272062
    Scott, Komt jouw naam eigenlijk van de Thunderbirds?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:31:51 #290
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70272100
    Scott gaat eerst nog een nieuwe vraag formuleren

    Ik wil nog op 6-6 kunnen komen dit topic
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:32:15 #291
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70272120
    Door naar de tweede ronde: Wie?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70272135
    Dementieva
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:32:32 #293
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70272140
    aranxta rus?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70272158
    Elena van voren
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      maandag 22 juni 2009 @ 22:32:56 #295
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70272162
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:31 schreef Dr_Flash het volgende:
    Scott gaat eerst nog een nieuwe vraag formuleren

    Ik wil nog op 6-6 kunnen komen dit topic
    There can be only one!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:33:12 #296
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70272180
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:31 schreef De_Hertog het volgende:
    Scott, Komt jouw naam eigenlijk van de Thunderbirds?
    Uiteraard

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:33:41 #297
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70272204
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:32 schreef qonmann het volgende:
    Dementieva
    qonmann +1

    Stand deel 1615
    6 mr_anonimous
    5 Dr_Flash
    5 qonmann
    3 ScottTracy
    2 Ofyles2
    2 roofingburner
    2 Yankee
    2 De_Hertog
    1 Burnett
    1 tong80
    1 erkel
    1 Sporttv
    1 starla
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 22 juni 2009 @ 22:34:13 #298
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70272228
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:33 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Uiteraard

    [ afbeelding ]
    Held.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      maandag 22 juni 2009 @ 22:34:13 #299
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70272229
    quote:
    Op maandag 22 juni 2009 22:32 schreef qonmann het volgende:
    Elena van voren
    Je mag niet twee keer gokken.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 22 juni 2009 @ 22:34:43 #300
    31936 Dr_Flash
    CubeMeister
    pi_70272254
    Sportjournaal kijken
    Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
      maandag 22 juni 2009 @ 22:35:35 #301
    138747 ScottTracy
    zo niet mij
    pi_70272292
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')