Whaha ja dat heb ik ook.Maar ook met make-up hoor,ik hou echt van make-up en als ik dat dan zie dat andere vrouwen daar ook veel aandacht aan besteed hebben vind ik dat heel leuk om te zien,maf eigenlijk!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 16:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kan daar altijd zo blij van worden, als ik andere vrouwen ook zo stipt gestyled zie enzo, geen idee waarom![]()
![]()
![]()
Zal wel een "vrouwen-onder-elkaar-herkennings-momentje" zijn
![]()
Ik heb dat ook, vooral met make-up. Ik vind het echt leuk om naar andere vrouwen te kijken waaraan je kunt zien dat zij veel aandacht besteden aan hun uiterlijk. Ik lurk dan ook regelmatig hier voor de alweer nieuw gelakte nagels.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:43 schreef Guess. het volgende:
[..]
Whaha ja dat heb ik ook.Maar ook met make-up hoor,ik hou echt van make-up en als ik dat dan zie dat andere vrouwen daar ook veel aandacht aan besteed hebben vind ik dat heel leuk om te zien,maf eigenlijk!
Logi mooi gedaan weer hoor!
Exoteria,je moet gewoon de vorm doen die jij het mooist vind,smaken verschillen tochAls je twijfelt kun je ze 1st nog een klein beetje afronden en als je dat niet mooi vind kun je ze ronder/puntiger maken.
leuk zeg! hoe doe je die streepjes?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 15:10 schreef Loqi het volgende:
[ afbeelding ]
Brakke foto van roze met streepjes, in het echt veel feller dan op de foto.
Deze roze is van Sephora, echt..wow.. in 1 normale laag meteen 100% dekkend
waarom moet het eraf als je naar school gaat?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:00 schreef Muck het volgende:
OMG, die kerstcollectie
Op mijn werk (groot verzekeringskantoor) doen ze niet moeilijk over mijn nagellak, maar ik moet het eraf halen voor ik naar school ga. Ik draag op school overigens ook geen ringen, horloges of armbandjes.
Jawel.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:51 schreef Exoteria het volgende:
wat moet je trouwens doen als bv gelnagels helemaal mislukken?
Je kan het er niet zomaar weer afhalen toch?
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:07 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Jawel.![]()
Tenminste, nagenoeg helemaal. Ze vijlen hem er dan af tot er nog maar een heeeel dun laagje op zit wat dan zonder problemen uit kan groeien. Als je een goede nagelstyliste hebt tenminste.
Als je een slechte hebt die de nagel er vanaf rukt moet je niet betalen, heel boos worden en overal slechte reclame voor ze maken.
Jawel hoorquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:25 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
leuk zeg! hoe doe je die streepjes?
ik las net op de vorige pagina iets over Konad, dus ben ff gaan googelen. Nu wil ik dat dusalleen gebruiken hun het op kunstnagels zo te zien, mijn zijn echt en de wijsvingers lopen een beetje krom, dat zal wat lastig worden denk ik?
Ik vind het moeilijk te geloven dat dat haar eigen nagels zijn.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:31 schreef MinderMutsig het volgende:
Het gaat me vooral om het model. Alle nagels zijn gewoon mooi recht, gelijkmatig, goed gevormd en onder die paarse nagellak gewoon hartstikke wit alsof ze nooit nagellak draagt. De trut.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |