Geloven jij en Tevik en Chooselife nou wel of niet in CIA-achtig 'georganiseerd' ingrijpen? Want ik volg het even niet meer.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:24 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
De regering blaast zichzelf op om Mousavi de schuld te geven. Yeah right!
Of hebben ze een varken kleren aangetrokken en volgestopt met explosieven?
dat gaat ze niet lukken, alleen het westen doet aan false flagsquote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:45 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Geloven jij en Tevik en Chooselife nou wel of niet in CIA-achtig 'georganiseerd' ingrijpen? Want ik volg het even niet meer.
Ik denk ook dat we de mogelijkheid open moeten houden dat dit gewoon een Mujahedin-actie is (zou dom van ze zijn, maar ik geef toe dat het een reëele optie is), een groep dus die niet aan de kant van de overheid en ook niet aan de kant van de demonstranten staat, maar het is hoogst ironisch dat dit volgens jou onmógelijk een False Flag is, terwijl deze hele opstand dan weer wél harstikke nep is volgens jullie.
Make up your minds.
Dan kunnen ze martial law invoeren en de 'verraders' keihard aanpakken en de stille meerderheid zal zich koest houden en niet in actie komen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Het is een vaakgebruikte techniek. Maar ik vraag me af wat ze dan te winnen hebben hiermee, tenzij ze echt wanhopig zijn.
Dat is waarschijnlijker. Taliban, Pakistanen, noem maar op. Bij de buren (Irak) zijn de meeste aanslagen door mensen van buiten Irak gepleegd.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:53 schreef IHVK het volgende:
En wie zijn de Mujahedin? Ik betwijfel trouwens dat de Ayatollas zelf het graf gaan schenden van Khomeini. lijkt me eerder het werk van mensen die een belang hebben bij destabilisatie. Zeker weten doe je t echter nooit.
quote:MSG FRONTLINE: Explosion @ tomb of Khomeini (false flag operation, state tv cameras persent b4) #IranElection #tehran #mousavi #cnnbrk
11 minuten ago from web
quote:UNCONFIRMED reports head of Republican Guards now in support of protester #iranelection #iranelections #GR88 #Tehran #IranElection #Mousavi
3 minuten ago from web
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:00 schreef JohnDope het volgende:
Ik vind het prachtig cq hilarisch al die wereldvreemde blanke politiek correcte politici en zelfbenoemde intellectuelen die hun mening willen geven.
Het maakt mij allemaal geen zak uit wie er aan de touwtjes trekt in Iran, zolang er maar een hardliner aan de macht komt/blijft.
Blank politiek correct gelul hoort thuis op lokaal niveau en binnen andere mickeymouse functies.
Wereld politici horen hardliners te zijn, want hardliners zijn diegene die de wereld laten draaien.
Ach ja, dat is het hele topic toch al aan de gang? Zolang het in hun eigen straatje te passen is, geloven ze het.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 16:45 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Geloven jij en Tevik en Chooselife nou wel of niet in CIA-achtig 'georganiseerd' ingrijpen? Want ik volg het even niet meer.
Ik denk ook dat we de mogelijkheid open moeten houden dat dit gewoon een Mujahedin-actie is (zou dom van ze zijn, maar ik geef toe dat het een reëele optie is), een groep dus die niet aan de kant van de overheid en ook niet aan de kant van de demonstranten staat, maar het is hoogst ironisch dat dit volgens jou onmógelijk een False Flag is, terwijl deze hele opstand dan weer wél harstikke nep is volgens jullie.
Make up your minds.
Er zit gewoon een hele hoop westerse propaganda tussen dat je met een korreltje zout moet nemen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:05 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Prachtig, dat selectieve geheugenverlies. Drieduizend mensen vermoord is niet erg, als je maar in de oppositie zit, dan moet je de verkiezingen wel winnen.
Dus jij vind ook dat wanneer de Telegraaf een bericht over Marokkaanse straattuig plaatst zij die arme jongens hiervoor moeten betalen. Geweldig idee van je! Zeker in combinatie met je ondertitelquote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:03 schreef JohnDope het volgende:
En dat is nog buiten het feit dat die journalisten indirect miljarden verdienen met dit soort zaken en geen cent afdragen aan het land waar ze verslag doen.
Dat is appels met peren vergelijken, want dat is binnenlandse journalistiek.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:11 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dus jij vind ook dat wanneer de Telegraaf een bericht over Marokkaanse straattuig plaatst zij die arme jongens hiervoor moeten betalen. Geweldig idee van je! Zeker in combinatie met je ondertitel
Ik wil nu niet jouw disneyland visie op de werkelijkheid verpesten, maar als democratie zou werken, was het allang verboden geweest.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:09 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Mensen die nu nog doen alsof de verkiezingen eerlijk zijn verlopen, zijn trolls en horen niet in dit topic thuis.
Nou in Iran heb je hele slimme mensen die dat mischien n best kunnen hoor..quote:
[b]Binnen 3 uur 40 miljoen stemmen tellen (zonder computers!)
Dat is echt het meest debiele dat ik ooit heb gehoordquote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:03 schreef JohnDope het volgende:
Ik vind het trouwens ook wel een goede zaak dat ze die eenzijdige roddeljournalisten cq sensatiezoekers van Nova het land hebben uitgezet.
En dat is nog buiten het feit dat die journalisten indirect miljarden verdienen met dit soort zaken en geen cent afdragen aan het land waar ze verslag doen.
Stel er is een drama bij jou in huis, vervolgens komen er sensatie-journalisten in jouw huis om verslag te doen van het drama, waarna ze vervolgens miljoenen tot miljarden verdienen met het verspreiden van het entertainment-nieuws (en dan heb ik nog niet eens over het feit dat het drama in huis nog groter kan worden door de (al dan niet onbewuste) subjectieve berichtgeving van de journalisten).quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:15 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Dat is echt het meest debiele dat ik ooit heb gehoord
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:12 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat is appels met peren vergelijken, want dat is binnenlandse journalistiek.
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:18 schreef JohnDope het volgende:
Stel er is een drama bij jou in huis, vervolgens komen er journalisten in jouw huis om verslag te doen van het drama, waarna ze vervolgens miljoenen tot miljarden verdienen met het verspreiden van het nieuws.
Laat je die mensen dan rustig hun werk doen
Is het mijn Disneyland visie op de werkelijkheid die ervoor heeft gezorgd dat Ahmadinejad gelijkmatig over het hele land met hoge cijfers heeft gewonnen, zelfs in de thuisdistricten van zijn tegenstanders? Zelfs in Teheran?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:13 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik wil nu niet jouw disneyland visie op de werkelijkheid verpesten, maar als democratie zou werken, was het allang verboden geweest.
Nogmaals de telegraaf is een Nederlandse krant en in het geval van de marokkaantjes doen ze verslag in eigen huis.quote:
Aah, maar als het een Belgische krant is moeten ze betalen...quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:23 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nogmaals de telegraaf is een Nederlandse krant en in het geval van de marokkaantjes doen ze verslag in eigen huis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |