BMW is inderdaad weer een drama, terwijl het vorige keer nog best aardig ging. En Heikki mag volgend seizoen denk ik ergens anders zijn heil gaan zoeken.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:11 schreef sanger het volgende:
Toyota lijkt er goed bij. Ferrari ook.
Brawn valt wat tegen maar dat is in de VT's wel vaker. RBR lijkt een goede uodate te hebben gedaan.
Heikkie
BMW
Dat is nou niet echt een verrassing te noemen.quote:
Tov Williams ja. En we weten dat die in de VT's ongeveer 5 tienden harder gaan dan in de kwaliquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:13 schreef Fir3fly het volgende:
Ferrari's toch op 6 tiende, vind ik nog best veel.
Zodra ik de LT wil openen (in nieuw scherm of in huidig scherm) krijg ik de melding dat IE niet meer werkt en gaat zoeken naar een probleemoplossing. Vervolgens krijg ik een melding dat DEP iets doet.quote:
Vaag, heb ik nog nooit last van gehad in combinatie met de live timing zowel onder XP als Vista(al gebruik ik zelf Firefox).quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:25 schreef sanger het volgende:
[..]
Zodra ik de LT wil openen (in nieuw scherm of in huidig scherm) krijg ik de melding dat IE niet meer werkt en gaat zoeken naar een probleemoplossing. Vervolgens krijg ik een melding dat DEP iets doet.
Lijkt me meer een java probleem eerlijk gezegdquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:25 schreef sanger het volgende:
[..]
Zodra ik de LT wil openen (in nieuw scherm of in huidig scherm) krijg ik de melding dat IE niet meer werkt en gaat zoeken naar een probleemoplossing. Vervolgens krijg ik een melding dat DEP iets doet.
Maar krijg een DEP melding. Java heb ik juist geinstalleerdquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:43 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Lijkt me meer een java probleem eerlijk gezegd
Ik ga eens spelen met die instellingen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:33 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Vaag, heb ik nog nooit last van gehad in combinatie met de live timing zowel onder XP als Vista(al gebruik ik zelf Firefox).
Zo staat mijn DEP-instelling op Vista 64-bit (standaardinstelling).
[ afbeelding ]
Wat als je de tweede optie eens probeert en IE een uitzonderingspositie geeft. Misschien helpt dat of probeer anders eens of hij dat ook met Firefox/Opera/Chrome/Safari doet.
die presentator is al bijna net zo irritant als allard kalff met zijn ge-OEHHH!!!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:24 schreef sanger het volgende:
Op Eurosport is nu trouwens de F2 bezig
Edit: de reclame eerlijk gezegd
Maar java en dep werken wel samen, want dat is dan nieuw voor mij. Maar goed, gebruik dep dan ook nooit. Weet alleen dat het vroeger niet samen konquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:44 schreef sanger het volgende:
[..]
Maar krijg een DEP melding. Java heb ik juist geinstalleerd
Williams snel in de vrije trainingen, is dat nog een verassing tegenwoordig?quote:
Goed planquote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:49 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Maar java en dep werken wel samen, want dat is dan nieuw voor mij. Maar goed, gebruik dep dan ook nooit. Weet alleen dat het vroeger niet samen kon
Misschien moet je het even in DIG vragen
Ja indd. Wel leuke klasse zo te zien.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:48 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
die presentator is al bijna net zo irritant als allard kalff met zijn ge-OEHHH!!!
Ja daar zat ik ookal aan te denken, aangezien; Formula One Teams Association.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 13:27 schreef sanger het volgende:
Overigens. De FOTA zal van naam moeten veranderen denk ik.
BBC heeft het dan tenminste live, op RTL zouden ze waarschijnlijk net naar de reclame gegaan zijn.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 13:47 schreef Atreidez het volgende:
Elke keer als ik Ecclestone live op tv zie hoop ik dat Vosss gelijk krijgt
whehehequote:Op zaterdag 20 juni 2009 14:06 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Wat een briljant idee is dat toch geweest van Mosley. Een echte ziener.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |