Dat grote kruis om z'n nek doet me daar ernstig aan twijfelen.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:41 schreef Toad het volgende:
Volgens mij is het best een aardige jongen hoor.
Yep. Maar sommigen hier vinden een ieder die enigszins religieus is al enorm eng. Daar zal het mee te maken hebben.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:41 schreef Toad het volgende:
Volgens mij is het best een aardige jongen hoor.
Dat is in Delft inmiddels eerder regel dan uitzonderingquote:Op maandag 22 juni 2009 23:38 schreef Plato1980 het volgende:
Hij gaat niet op kamers en verhuist gezellig met zijn ouders mee.
quote:Op maandag 22 juni 2009 23:43 schreef marcodej het volgende:
Ik zie net op Omroep Zeeland dat hij ook nog eens heel raar op zijn fiets stapt. Hij zwaait zijn been niet achterlangs over zn fiets heen, maar voorlangs, over de stang... Een bijzonder kind, en dat is het.
Het valt me op dat Knevel steeds godsdienstige uitstapjes probeert te maken en dat Thijs het daar dan weer redelijk snel vandaan trekt.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:43 schreef Wopper1 het volgende:
Matige uitzending.. Knevel begint met de dag irritanter te worden.
Maria Sharopova zwaait beide benen over de stang.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:43 schreef marcodej het volgende:
Ik zie net op Omroep Zeeland dat hij ook nog eens heel raar op zijn fiets stapt. Hij zwaait zijn been niet achterlangs over zn fiets heen, maar voorlangs, over de stang... Een bijzonder kind, en dat is het.
Hoe doe je dat?quote:Op maandag 22 juni 2009 23:43 schreef marcodej het volgende:
Hij zwaait zijn been niet achterlangs over zn fiets heen, maar voorlangs, over de stang...
Als het mijn stang is, vind ik dat helemaal niet erg.quote:Op maandag 22 juni 2009 23:45 schreef .txt het volgende:
[..]
Maria Sharopova zwaait beide benen over de stang.
Hij deed het, dus het kan blijkbaar...quote:
Op Het Gesprek ofzo?quote:Op maandag 22 juni 2009 23:45 schreef EdgarD het volgende:
Ik ga naar The Late Show om tijd tot herhaling Sportjournaal te overbruggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |