volgens mij zoiets:quote:Op maandag 22 juni 2009 14:10 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik wil niet lullig zijn, maar wat is er met je gezicht gebeurd?
Die bestaat nietquote:Op maandag 22 juni 2009 07:48 schreef freecell het volgende:
[..]
Wel een goede kooiconstructie
Maar serieus, wat is er mis met een goede BX?
Klok + klepel.quote:Op maandag 22 juni 2009 09:54 schreef pessie het volgende:
[..]
Hoezo, wat is er mis met een goede bx? Als de bolveren lek zijn, dan stijgt ie niet meer de lucht in, en heb je geen veren meer! Verder: oud! Roestig!
Komt doordat mensen het veersysteem niet begrijpen. De hydraulische olie laten ze er rustig 20 jaar in zitten (vergelijk het met remvloeistof, dat moet ook wel eens ververst worden), de bollen worden nooit opgepompt of vervangen (schokdempers gaan ook wel eens stuk, dus waarom die bollen niet?) dus dan doet de vering het 'plotseling' niet meer. Alleen de type-1 BXen hadden ongecoate hydrauliekleidingen die daarom op den duur wel eens doorroesten na 15-20 jaar ofzo.quote:Op maandag 22 juni 2009 11:15 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Voor zolang het duurt. Want hoewel de vering lekker is, is het ook de kwaal bij die bakken. De vering gaat zo stuk bij die dingen.
Oeh, ziet er tof uit! Maar duurt nog lang.quote:Op maandag 22 juni 2009 15:01 schreef ChipsZak. het volgende:
Zien.![]()
Alice In Wonderland (Tim Burton - Maart 2010)
Blijf je dat altijd zeggen als je een vrouw ziet in een jurkje of een gesprek leest over een vrouw + jurkje?quote:Op maandag 22 juni 2009 16:17 schreef RealZeus het volgende:
@ Alexxxx: Beterschap, al dan niet op zijn Mexicaans.
@Bob. : Vrouwen in jurkjes
Klopt,quote:Op maandag 22 juni 2009 16:32 schreef Bob. het volgende:
[..]
Oeh, ziet er tof uit! Maar duurt nog lang.
Ja dat dusquote:Op maandag 22 juni 2009 16:17 schreef RealZeus het volgende:
@ Alexxxx: Beterschap, al dan niet op zijn Mexicaans.
@Bob. : Vrouwen in jurkjes
Zomerjurkjesquote:
quote:Op maandag 22 juni 2009 23:52 schreef Bob. het volgende:
Moet het alleen nog even echt zomer weer worden.
Dat komt helemaal goedquote:Op maandag 22 juni 2009 23:52 schreef Bob. het volgende:
Moet het alleen nog even echt zomer weer worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |