Pagina'squote:Op donderdag 18 juni 2009 09:54 schreef Prosac het volgende:
Ik vergeet altijd dat normale users niet meer kunnen posten na pagina 6.
Dan heeft het nog geen zin.quote:Op donderdag 18 juni 2009 09:54 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Pagina's![]()
Stel je gewoon je aantal berichten in op 310 of zo.
Lekker rustig hier.quote:Op donderdag 18 juni 2009 09:58 schreef dndiek het volgende:
Met Prosac in het Wilde Westen Noorden
dan is wilde zelfs twijfelachtig
En bij mij stond er weer een banner op de invoerknop. Kan Fok niet een keer gerepareerd worden ofzoquote:Op donderdag 18 juni 2009 10:08 schreef Riro het volgende:
Ik kreeg net iedere keer als ik wilde reageren opnieuw het invoer scherm.
Gewoon ff één dag offline om alles te repareren of zoquote:Op donderdag 18 juni 2009 10:10 schreef Breach het volgende:
[..]
En bij mij stond er weer een banner op de invoerknop. Kan Fok niet een keer gerepareerd worden ofzo
Net als van 't weekend?quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:12 schreef dndiek het volgende:
[..]
Gewoon ff één dag offline om alles te repareren of zo
Ik had vannacht om 1:15 de dataserver problemen dat het te druk was.quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:08 schreef Riro het volgende:
Ik kreeg net iedere keer als ik wilde reageren opnieuw het invoer scherm.
Als Tukkers iéts slecht trekken dan zijn het wel grappen daarover. Hoe onschuldig ze ook bedoeld zijn.quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:12 schreef Prosac het volgende:
Godsamme..
Een tukker zegt net: "Als Tukkers dood gaan doen we dat ook goed."
Dus ik reageer met: "met een knal zeker?"
nu ben ik respectloos.
Dan bedoelen ze eigenlijk dat je naar je nest moetquote:Op donderdag 18 juni 2009 10:14 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik had vannacht om 1:15 de dataserver problemen dat het te druk was.
Heb hem uitgelegd dat ik dat verder gewoon als grap bedoel en dat hij dan ook moet ophouden over volendam, wc-papier en grappen over concentratiekampen.quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:17 schreef Breach het volgende:
[..]
Als Tukkers iéts slecht trekken dan zijn het wel grappen daarover. Hoe onschuldig ze ook bedoeld zijn.
Valkenburg is tof!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |