Vind ik wel - er is zoveel te doen en te beleven en mensen te ontmoeten in deze tijd van het jaarquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:01 schreef Tegan het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je zei dat het een leuke periode is om een relatie te missen.
Oh ja. Waarom dan?quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gozah, daar gaat je festivaldate!
Eh, geil ok. Maar de rest van de aandacht/bevestiging mis ik heel erg. As we het leuk hebben zijn we elkaar meestal aan het opgeilen, en zelden gewoon om aan elkaar duidelijk te maken hoe tof/lief/leuk we elkaar vinden, dat mis ik heel erg, vooral gisteren en vandaag.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij de geilste scharrel van ons allemaal. En dat zegt wat.
Ik rook nietquote:
Dat valt vies tegen, en niet alleen omdat ik kieskeurig ben.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:01 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
denk dat jij alleen maar met je vingers hoeft te knippen en er staat wel een leuke vent
Ik ga me niet in een oncomfortabel rokje wurmen de hele dag als ik geen afspraken heb. Dat is enkel voor als ik uitga ofzo.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:02 schreef Ripley het volgende:
[..]
Je kleedt je toch niet per se leuk voor een vent?Ik draag meestal kleding die ik leuk vind hoor, single of niet
staat er al lieverdquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:06 schreef vencodark het volgende:
wederom een tvp, tja wat moet je er ook mee. Ik zou het niet weten, werkelijk geen idee.
Nu is het rustig wachten, op de OP.
Dat was een mooi rijmpje, ej.![]()
misschien iets beter rondkijkenquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:06 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat valt vies tegen, en niet alleen omdat ik kieskeurig ben.
[..]
Ik ga me niet in een oncomfortabel rokje wurmen de hele dag als ik geen afspraken heb. Dat is enkel voor als ik uitga ofzo.
Ik heb het niet zo op 'leuk nieuwe mensen ontmoeten'. Geef mij maar oude vertrouwde vrienden waar ik niet leuk tegen hoef te doen zodat ze me mogen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:05 schreef Ripley het volgende:
[..]
Vind ik wel - er is zoveel te doen en te beleven en mensen te ontmoeten in deze tijd van het jaar
Ow, en ik rook niet
Haha.. neequote:Op woensdag 17 juni 2009 22:01 schreef Tegan het volgende:
Oh, ik dacht dat je zei dat het een leuke periode is om een relatie te missen.
Had je nog gesmst ?quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:06 schreef Tegan het volgende:
[..]
Eh, geil ok. Maar de rest van de aandacht/bevestiging mis ik heel erg. As we het leuk hebben zijn we elkaar meestal aan het opgeieln, en zelden gewoon om aan elkaar duidelijk te maken hoe tof/lief/leuk we elkaar vinden, dat mis ik heel erg, vooral gisteren en vandaag.
Nieuwe mensen zijn inspirerend, steeds in hetzelfde kringetje blijven hangen houdt je ontwikkeling tegen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:07 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op 'leuk nieuwe mensen ontmoeten'. Geef mij maar oude vertrouwde vrienden waar ik niet leuk tegen hoef te doen zodat ze me mogen.
Ik draag graag leuke en comfortabele kledingquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:06 schreef Tegan het volgende:
Ik ga me niet in een oncomfortabel rokje wurmen de hele dag als ik geen afspraken heb. Dat is enkel voor als ik uitga ofzo.
Doe je toch wat verkeerdquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:08 schreef AirwiN het volgende:
Ik heb best wel eens wat vrouwen flink hard geneukt, maar het is mij nog nooit gelukt om ze te laten roken...
Nog niet, nog niet...quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:08 schreef AirwiN het volgende:
Ik heb best wel eens wat vrouwen flink hard geneukt, maar het is mij nog nooit gelukt om ze te laten roken...
Ik merk geen verschil met andere seizoenen hoorquote:Op woensdag 17 juni 2009 22:08 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Haha.. nee![]()
Tis misschien wel zo dat de zomer een wat betere sfeer geeft en als single makkelijker te overleven is, maar een relatie kan altijd top zijn
Dat zijn wel echte vrienden als die ruimte er is. Die moet je absoluut koesteren!quote:Op woensdag 17 juni 2009 22:07 schreef Tegan het volgende:
Ik heb het niet zo op 'leuk nieuwe mensen ontmoeten'. Geef mij maar oude vertrouwde vrienden waar ik niet leuk tegen hoef te doen zodat ze me mogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |