No shit, Sherlockquote:Op woensdag 24 juni 2009 09:52 schreef dennistd het volgende:
Wat naar Duitsland gaat komt natuurlijk ook weer terug he
quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:46 schreef Sj0rSz het volgende:
Ik reed gisteren bij Boxtel en kwam daar ineens een ICL-stam tegen, die ook rood-witte rijtuigen bevatte. De stam kwam van Eindhoven af en ging richting Den Bosch
Toch wel apart, aangezien hier in de buurt nooit ICL heeft gereden.
De trein Venlo - Den Haag rijdt niet over Den Bosch.quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:49 schreef dennistd het volgende:
ICL heeft gisteren in de intercity Venlo-Den Haag gezeten, maar ICL is inmiddels allemaal blauw/geel.
Het zou wel de ICL-onderhoudsslag naar Duitsland kunnen zijn, daarin liften wel eens rijtuigen uit de nachttreinen mee.
Daar dachten ze 65 jaar geleden toch anders over...quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:52 schreef dennistd het volgende:
Wat naar Duitsland gaat komt natuurlijk ook weer terug he
nu.nlquote:Op een spoorovergang in Cuijk (Noord-Brabant) is woensdagmorgen omstreeks acht uur een 19-jarige voetgangster aangereden door een trein.
De vrouw is ter plaatse overleden. Dat liet de politie weten.
De spoorwegovergang ligt aan de Beerseweg vlak bij het station. Volgens getuigen is de vrouw de gesloten slagboom gepasseerd en aangereden door een trein. Het treinverkeer was enkele uren gestremd.
Dat weet ik voor 99% zeker, moeten we de Spurts erbij halen dan ben ik heel wat minder zeker.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:03 schreef Jeroen_L het volgende:
Volgens mij de eerste keer dat een Velios betrokken is bij een dodelijk ongeluk?
quote:Reuver: Omstreeks 11:50 uur kreeg brandweer Beesel een melding van een brand op de spoorlijn. Eenmaal ter plaatse viel het allemaal wel mee, het betrof een smeulende spoorbiels ter hoogte van het Station. De brandweer heeft dit met één straal hogedruk afgeblusd en keerde daarna weer terug naar de kazerne.
In ieder geval is er in de buurt van Scheemda al een vrouw overleden na een aanrijding met een Spurt. Dat was in augustus 2008: http://www.112groningen.n(...)-scheemda-video.htmlquote:Op woensdag 24 juni 2009 13:39 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dat weet ik voor 99% zeker, moeten we de Spurts erbij halen dan ben ik heel wat minder zeker.
Overigens voldoet die vrouw aan de vijf criteria waarmee ze genomineerd is voor een Darwin Award.
Pff, 19 jaarquote:
quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:44 schreef Jeroen_L het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ruiver.nl
Daar krijg je zo'n graf stinkende rookpaal nog niet eens mee uitquote:Op woensdag 24 juni 2009 15:58 schreef JDude het volgende:
[..]Dat probeerde de machinist van mijn stoppertje Bd-Ut laatst met twee flesjes spa-blauw
EN weer een taxi kromquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:33 schreef Duvel het volgende:
Zat ik vanmiddag lekker in de tram in Rotjeknor, ramt dat ding een taxi. Kon ik alsnog lopen.
Een bloempotje thermiet op de rails aansteken zorgt voor nog veel meer gedonder.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:47 schreef Ofyles2 het volgende:
Smeulende spoorstaven zijn gevaarlijk, maar nog gevaarlijker zijn spoorspattingen.
Nietes gek, dat is je bovenlipquote:Op woensdag 24 juni 2009 20:18 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ben vandaag eens naar Gouda getreind. En op de terugweg had ik zo'n gerestylede koploper. Zag er mooi uit! Maar wat stinken die dingen
Dus daarom zat er vanmiddag op Rotterdam allemaal volk in dat ding... vond het al raar.quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:13 schreef James1988 het volgende:
Er zijn weer testritten op de HSL-Zuid, ditmaal met passagiers. Bron: http://www.twitter.com/nshispeed.
Die waar onlangs nog zo'n gejammer over was vanwege "verhoogd ontsporingsgevaar" na een botsing met een tractor?quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:02 schreef Peterselieman het volgende:
er is een Emmer V'tje overleden verklaard.
Heel typischquote:Op woensdag 24 juni 2009 21:19 schreef Peterselieman het volgende:
Geen idee welke het was, maar het gaat om de 960 die al een tijdje in Haarlem stond. Herstel wordt te duur geacht
Rapportquote:De achteroplopende (gekantelde)bak van stel 953 is behoorlijk beschadigd: aan de
draaistellen, zijwanden, de automatische koppeling, het stoot en trekwerk, vouwbalg, etc.
Het achteroplopende treinstel 960 is alleen beschadigd aan de automatische koppeling en de trekboom.
Ik heb het niet teruggelezen, maar het kwam bovendrijven in mijn geheugen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:28 schreef Novus het volgende:
Tussen haakjes, welk topic heb je dat gelezen PSM?
Jammer de bammer. Van die SGMm snap ik het niet helemaal, maar ik heb dan ook niet in de cabine gekeken. Het DD-AR gaat op de schop dus dat snap ik wel, en de 960: tja, dat is de keuze van NSFS denk ik... Bedankt voor 't bericht in elk geval!quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:02 schreef Peterselieman het volgende:
Ik lees net op Somda dat de brandende SGMm van Teuge niet hersteld wordt, de botsende DD-AR van Zwolle deels en er is een Emmer V'tje overleden verklaard.
Als dat mn bovenlip was, was ik doodquote:
Tuurlijk.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:11 schreef Gutz het volgende:
ik ga eens kijken of ik op rotterdam in de hsl test trein een ritje kan maken. Nu ze toch testen met passagiers
Gehe het was te proberen. In ieder geval. Er kwam net een hoop volk uit lopen op rotterdam. Hij rijdt om 11u terug maar amsterdam. De trein stond op de cta als geserveerd voor gezelschappen. Gevraagd of ik mee mocht maar ik moest een uitnodiging hebben.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:30 schreef Duvel het volgende:
[..]
Tuurlijk.
"Hoi, ik ben Gutz. Is 't goed als ik ff meerij?"
Waarom vragen?quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:41 schreef Gutz het volgende:
[..]
Gehe het was te proberen. In ieder geval. Er kwam net een hoop volk uit lopen op rotterdam. Hij rijdt om 11u terug maar amsterdam. De trein stond op de cta als geserveerd voor gezelschappen. Gevraagd of ik mee mocht maar ik moest een uitnodiging hebben.
Ach ja. Het was te proberen.
Eén keer is ook wel voldoende xDquote:Op donderdag 25 juni 2009 13:34 schreef Peterselieman het volgende:
Drie keer raden waar nu een seinstoring is
Tussen Arnhem en Winterswijk?quote:Op donderdag 25 juni 2009 13:34 schreef Peterselieman het volgende:
Drie keer raden waar nu een seinstoring is
Altijd goedquote:Op woensdag 24 juni 2009 20:18 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ben vandaag eens naar Gouda getreind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |