quote:
Op woensdag 17 juni 2009 16:46 schreef Poppedein het volgende:Thnx voor t quoten nog WupWup!
Vlinder....jeujjjjjj!! ook al is die mijlpaal nog maar zo relatief met alle echo's van tegenwoordig, toch is ie wel heel héél fijn hè!
Huupske.. wat rot joh dat je zo moe bent.. ik moet ook echt eerlijk zeggen dat ik diep respect heb voor mensen die belangrijke examens nog goed kunnen afronden aan t eind van hun zwangerschap, want man man, ik zie t mezelf echt niet kunnen nu! Heb je toevallig nog foliumzuur in huis? Dat zorgt soms ook voor een net wat betere ijzeropname.. dus wie weet helpt dat icm de floradix! En denk erom dat je geen melk en koffie producten inneemt even voor of na de inname van Floradix of andere ijzerrijke producten. Dit remt de opname namelijk! De combinatie met vit.C vergemakkelijkt de opname juist!
Je kunt t ook altijd tussendoor ff bij je HA laten controleren hè!
oh geen koffie producten als in, geen cafeine?

dan zijn die liters cola die ik inmiddels wegsla om nog wat op de been te blijven dus heul niet handig

Thanks voor de tip ik heb een gewone zwangerschapsvitamine die ik inneem van Centrum daar zit al extra foliumzuur in, zal eens kijken of ik mn losse potje foliumzuur nog heb staan.
En extra controleren mja ik had met de vk afgesproken om het even aan te kijken. Mn ijzer was 6.nogwat. 6.7 geloof ik laatste keer. Maar aangezien ik me steeds beroerder ga voelen heb ik het idee dat het zakt

ik moet vrijdag in het ziekenhuis zijn voor een nacontrole, zal eens kijken of ze me daar even extra kunnen vingerprikken.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!初戀的香味就這樣被我們尋回