Beetje zelfde type idd.quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:29 schreef MeneerSjon het volgende:
Zelfde soort types:
-mensen die een bepaalde artiest niet meer goed vinden om ze opeens populair zijn.
-wanneer er een filmreview is dat ze moeten zeggen dat ze de film weken eerder al hebben gezien. Is dat knap?
Maar als je eerlijk bent is dat beter dan de hele zomer lang op je stoffige zolderkamertje achter de pc te blijven hangen lekker op Fok! zeuren over mensen die zich wel amuseren en de zoveelste pr0n film downloaden omdat je je die dag toevallig pas 2x hebt getrokken in plaats van de gebruikeleijke 5x in de vakantie.quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:36 schreef Galenus het volgende:
Dit land zit vol met inferieure mbo'ers. Ik ga me maar een beetje aanpassen, want 'een beetje aanpassingsvermogen is oké!'
Wie heeft zin om vanavond - al SBS6 kijkend en bier drinkend - een zomervakantie uit te zoeken in Salou? Daarna gaan we gezellig met de tractor (met stereo en neonlicht, whoehoe!) naar de boerenkeet, om nog meer gele rakkers te nuttigen met Piet, Klazien en Priscilla.
Ja, want dit is wat ik bedoel, je snapt m'n klacht.quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:36 schreef Galenus het volgende:
Dit land zit vol met inferieure mbo'ers. Ik ga me maar een beetje aanpassen, want 'een beetje aanpassingsvermogen is oké!'
Wie heeft zin om vanavond - al SBS6 kijkend en bier drinkend - een zomervakantie uit te zoeken in Salou? Daarna gaan we gezellig met de tractor (met stereo en neonlicht, whoehoe!) naar de boerenkeet, om nog meer gele rakkers te nuttigen met Piet, Klazien en Priscilla.
Dat was het en dat gaan we nu niet meer doen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.effe normaal he
Neem dat gebash van mij hier richting metal enzo niet al te serieus man.quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:41 schreef 3lmo het volgende:
Goed voorbeeld, zoals TS niet kan omgaan met mensen die een andere muzieksmaak hebben.
fucking emoquote:Op woensdag 17 juni 2009 13:53 schreef jagga het volgende:
Dus omdat ik een van de weinigen ben, die voetbal niet leuk vind, ben ik een onaangepast buitenbeentje?
Ga even een hobby zoeken, kutventje.
Merendeel van jouw posts gaan over het over 1 kam scheren van mensen, en neigen naar een zielige poging Emimich te imiteren naar mijn mening.
Ik doe hier zoals ik in het echt ben, waarom zou ik me anders voordoen?
Waar ik dus echt wel een hekel aan heb, is mensen zoals jij, Generaliseren maar wat in de hoop populair over te komen
Je roept het bashen over jezelf af met je eindeloze geblaat over metal. Laat het los, je kunt niet winnen.quote:Op woensdag 17 juni 2009 14:48 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Neem dat gebash van mij hier richting metal enzo niet al te serieus man.Ik heb ook vrienden die naar hele andere muziek dan ik luisteren (geen metal gelukkig) dus kan er wel degelijk mee 'omgaan'. Maar op FOK! niet.
Ik kom ook genoeg mensen tegen waar ik de interesses niet mee deel, maar daar ga ik toch niet over zeuren, of wel?quote:Op woensdag 17 juni 2009 13:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
'Mijn wereldje' bestaat niet.Daarvoor word ik teveel geconfronteerd met b.v. nerds, alto's, boeren en ander gespuis.
. En ook jij hebt blijkbaar moeite met het lezen van m'n klacht.
Want? FOK! is het forum voor metal-paupers?quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:16 schreef sinadO het volgende:
[..]
Je roept het bashen over jezelf af met je eindeloze geblaat over metal. Laat het los, je kunt niet winnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat is er dan met metal?quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Want? FOK! is het forum voor metal-paupers?
Katertje trouwens?
Metalfans geven de strijd nooit op, onthoud dat goed.quote:Op woensdag 17 juni 2009 15:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Want? FOK! is het forum voor metal-paupers?
Katertje trouwens?
Ik ook niet.quote:Op woensdag 17 juni 2009 17:34 schreef sinadO het volgende:
[..]
Metalfans geven de strijd nooit op, onthoud dat goed.
quote:Neuh geen kater, en het viel nog wel mee wat ik aan Swarma stuurde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |