Wc's zijn overratedquote:Op vrijdag 12 juni 2009 22:26 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Even een foto van het huidige "huis" van mijn Sim
[ afbeelding ]
Wel stil zijn, hè. Hij slaapt nu.
hij heeft nog nooit naar het toilet hoeven gaanquote:
Seconded.quote:
Boefje!quote:Op zaterdag 13 juni 2009 00:29 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Seconded.
Ff een No-Dvd-crackje gedownload besteld en nu zitten ik en mijn vriendin het allebei te spelen.
het is een smal gebouw, gelegen aan het park in de stadquote:Op zaterdag 13 juni 2009 01:48 schreef Revenge2005 het volgende:
zojuist begonnen met de sims3 , maar eh , waar vind ik de boekenwinkel ? dit spel is ietwat onduidelijk vergeleken met sims 2
Dit vind ik ook wel een beetje een minpunt. Het 'samen eten' in sims 2 duurde me soms wat lang maar nu krijgen ze niet eens de kans om samen aan tafel te zitten omdat ze zo snel vreten.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 23:12 schreef Jivis het volgende:
Dat eten is wel erg matig uitgewerkt valt me op... of je nou kalkoen eet of een bord cornflakes, je balkje raakt binnen no-time vol.
Samen eten is er dus ook niet meer bij, zodra een andere Sim bij je aan tafel zit heeft de ene Sim z'n maaltijd al weer opgeschrokt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |