Er zijn heus plekken waar n automaat staat waar ze er niet eens op letten.quote:
Alleen hebben ze bijna overal agecoinsquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:15 schreef Daniane het volgende:
[..]
Er zijn heus plekken waar n automaat staat waar ze er niet eens op letten.
Hier ook bij de shoarmazaakkkkk
quote:Op vrijdag 25 september 2009 00:00 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
ik ken niemand van 16.
Volgens mij durf hij het gewoon niet te vragen aan de 16+ers die hij kent.quote:
Dat zijn de betere feesjesquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:57 schreef RedGuy het volgende:
Ik had een keer een feestje, en op een gegeven moment stonden we met 8 man cocaine van de bil van mijn stiefzusje te snuiven.
Pics!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:57 schreef RedGuy het volgende:
Ik had een keer een feestje, en op een gegeven moment stonden we met 8 man cocaine van de bil van mijn stiefzusje te snuiven.
hahaha ja dat dusquote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:09 schreef Lundegaard het volgende:
Van cannabis...
Sjeezus, hoe oud is hij? 5?
quote:Op maandag 20 juli 2009 20:02 schreef Subeta het volgende:
Mijn slechtste ervaring tot nu toe moet wel zijn geweest toen ik paddos nam met 3 goede vrienden van me. Een van de drie was onder de druk dat een van de anderen hem al 10 jaar lang leuk vond, en dacht dat hij een ontzettend grote homo was. Daar was hij niet helemaal van gediend.
Kwam tot zo ver dat de jongen die beschuldigd werd ging huilen omdat hij niet wist dat hij al die tijd homo was, en de andere zo kwaad was dat hij hem wel kon neerstoken omdat hij dus 10 jaar lang had gelogen.
Met geweld die twee uit elkaar gehaald en apart genomen, volgende dag wisten ze er beide niks meer van.
oh nee.. keer daar op met twee andere mensen paddos genomen en toen naar buiten gegaan. gaat er eentje liggen midden op de nieuwe binnenweg in rotterdam. gvd 4 uur hem naar huis moeten tillen, met toch wel enige kracht. komt drie keer politie langs om te vragen of "alles wel goed gaat", is die kerel opeens helemaal helder en zegt hij dat het prima is.najah, nog overwogen langs het ziekenhuis te gaan, maar dat was zo'n gedoe dat we beter naar huis konden gaan, uiteindelijk veilig thuisgekomen.
voortaan doe ik ze gewoon lekker alleen
haha wtfquote:Op maandag 5 oktober 2009 00:24 schreef GoodOldBill het volgende:
[..]
Die twee uit elkaar gehaald en apart genomen? Dus jij was de homo van de drie...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |