Cissé is echt een totaal andere speler dan Kuijt. Als je hem al met een Nederlands international zou willen vergelijken dan is het denk ik meer een type Babel of zo.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 09:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Geloof niet dat iemand daar zo over denkt. Cissé is voor zover ik gezien heb een sterke balvaste teamspeler, die speelt in het belang van het elftal. Zulke spelers zijn hard nodig in het voetbal.
Gaat ver om hem te vergelijken met Kuijt, maar ik denk dat Cissé een soortgelijke speler is en nog genoeg potentieel heeft om door te groeien tot een volwaardige speler.
Welke gelijkenissen zie je dan tussen Cissé en Kuyt?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 09:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Geloof niet dat iemand daar zo over denkt. Cissé is voor zover ik gezien heb een sterke balvaste teamspeler, die speelt in het belang van het elftal. Zulke spelers zijn hard nodig in het voetbal.
Gaat ver om hem te vergelijken met Kuijt, maar ik denk dat Cissé een soortgelijke speler is en nog genoeg potentieel heeft om door te groeien tot een volwaardige speler.
Dit waarschijnlijk.quote:Cissé is voor zover ik gezien heb een sterke balvaste teamspeler, die speelt in het belang van het elftal. Zulke spelers zijn hard nodig in het voetbal.
Werklust, onvermoeibaar en de altijd aanwezige wil om te winnen? Qua spel zijn ze natuurlijk behoorlijk anders. Vandaar dat hij ook zei 'het gaat wat ver om ze te vergelijken'.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:04 schreef cultheld het volgende:
[..]
Welke gelijkenissen zie je dan tussen Cissé en Kuyt?
Geldt dat niet voor minstens de helft van alle Eredivisie-spelers (al zou het eigenlijk voor 100% moeten gelden)?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:07 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Werklust, onvermoeibaar en de altijd aanwezige wil om te winnen? Qua spel zijn ze natuurlijk behoorlijk anders. Vandaar dat hij ook zei 'het gaat wat ver om ze te vergelijken'.
Nogal wiedes, ja.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:18 schreef planethugo het volgende:
altijd aanwezige wil om te winnen is ook pas iets van de laatste paar maanden. Voorheen liep ie er regelmatig als een mak lammetje bij
Er zitten altijd exponenten tussen die boven dat standaard niveau uitstijgen. Ik zie het in ieder geval af aan Cissé en bij veel andere spelers niet.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Geldt dat niet voor minstens de helft van alle Eredivisie-spelers (al zou het eigenlijk voor 100% moeten gelden)?
Wellicht, maar daar hoort Cissé dan niet bij.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:53 schreef Happel het volgende:
Er zitten altijd exponenten tussen die boven dat standaard niveau uitstijgen.
Bij ons vorig jaar gold dat nog niet eens voor 15 % van de spelers...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Geldt dat niet voor minstens de helft van alle Eredivisie-spelers (al zou het eigenlijk voor 100% moeten gelden)?
Hehe.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:07 schreef Merkie het volgende:
Gefeliciteerd, je hebt een flankspeler omschreven.
Dan is Edwin vd Sar vast ook een type Kuyt. Balvaste teamspeler die speelt in het belang van het elftal.quote:
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 17:36 schreef iehlaak het volgende:
[..]
Dan is Edwin vd Sar vast ook een type Kuyt. Balvaste teamspeler die speelt in het belang van het elftal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |