Ik vraag het wel gewoon na, dat is net zo makkelijkquote:Op donderdag 11 juni 2009 23:48 schreef loveli het volgende:
Ja, hoi.
[..]
Dat had ik ook toen ik gemeten werd en dat viel me vies tegen.
[..]
Volgens mij heb je bij de meeste districten voor categorie 5 HBO nodig, maar deden ze bij een paar districten niet moeilijk als je MBO had. Of het was zo dat je met HBO op zak de opleiding verkort kon doen en dat je met MBO de volledige tijd moest uitzitten. Klok-klepel.
Jeej! Ik had het laatst andrsom, da's toch wat minder leukquote:Op vrijdag 12 juni 2009 08:51 schreef Ek-Mei het volgende:
ik weeg op de weegschaal bij mn ouders thuis wel 2 kilo minder dan op die van mij, morgen sta ik er weer op
Niet alleen loveliquote:
Vertel nouuuuu *zit op puntje van stoel*quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:06 schreef Merel het volgende:
Ik heb hoofdpijn, te veel roséEn ik moet nog een heel weekend feesten
XM, sterkte vandaag!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |