quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:05 schreef Maartel het volgende:
WTF zijn een paar van mijn Sims bijna vrienden met magere hein??
loopt die ook gewoon rond dan?quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:05 schreef Maartel het volgende:
WTF zijn een paar van mijn Sims bijna vrienden met magere hein??
In je inventaris kun je hem naar een vakje slepen ( links onderin geloof ik) en dan kun je hem verkopenquote:Op donderdag 11 juni 2009 18:04 schreef aapie007 het volgende:
Hoi, ook ik heb the sims 3 en ik werd gisteren helemaal blij van jullie berichtjes hier
Natuurlijk heb ik ook een vraagje: ik heb een hele zeldzame steen gevonden, en hem laten slijpen. Het ding is een paar honderd waard maar ik heb geen idee wat ik er nu mee moet.... er zijn geen interactiemogelijkheden meer ofzo
Oh en door jullie ga ik ook maar eens een gezin beginnen zonder te cheaten. Bij the sims 2 ging dat altijd snel vervelen maar ik begrijp dat je hier makkelijker carriere kan maken?
Nee, er is pas één iemand doodgegaan, maar blijkbaar vonden ze dat allemaal wel aardig van Heinquote:Op donderdag 11 juni 2009 18:18 schreef Moozzie het volgende:
Hoe kom je die tegen dan?
Of opper je steeds iemand op
quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:20 schreef Maartel het volgende:
[..]
Nee, er is pas één iemand doodgegaan, maar blijkbaar vonden ze dat allemaal wel aardig van Hein
Koopmodus -> Sorteren op kamer -> buiten -> buitenactiviteitenquote:Op donderdag 11 juni 2009 18:53 schreef aapie007 het volgende:
ok dankje maar heb nu ff een nieuwe sim aangemaakt, waarmee ik niet ga cheaten.
weet iemand waar ik die sproeier voor in de tuin kan vinden? Levenswens is namelijk de perfecte moestuin krijgen
Volgens mij kan je ze verdrijven. Ik kocht namelijk een kavel waar al geesten op waren en ik kon er voor kiezen de 'uitdaging' wel of niet te accepteren. Ik had t wel gedaan maar ben snel verhuisd, te irritant gewoon. Het was een stel en ze gingen gewoon koken en alles doen wat levende sims ook doen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 19:07 schreef Maartel het volgende:
Jeui, m'n exman is weer tot leven gewekt als geest.. zijn geesten nog te verdrijven of is ie nu onsterfelijk?
(voor even is 't leuk, maar om nou weken met zo'n transparant mannetje door te spelen..)
Ja.... die doet het dan toch niet meerquote:Op donderdag 11 juni 2009 19:19 schreef Ellatjuh het volgende:
ik heb net een laptop opgevist uit de vijver bij de begraafplaats volgens mij
iemand was hem kwijt, weet niet meer wie maar ik hou hem.
was een kistje met laptop
Kan je er niet een ter adoptie aanbieden? Of gewoon verwaarlozen.. dan komen ze hem wel ophalen... Dat was in de sims 2 iig zoquote:Op donderdag 11 juni 2009 22:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
aaaaaaaaaaahhhhhhhhh![]()
sorry, dat moest er even uit. Nadat ik eerst al een tweeling had die nu peuter zijn, heb ik nu weer een tweeling gekregen.
Ik zal eens kijken of ik ze kan laten adopteren. Maar bij verwaarlozing, nemen ze toch de andere kinderen ook mee?quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:13 schreef sander-3 het volgende:
[..]
Kan je er niet een ter adoptie aanbieden? Of gewoon verwaarlozen.. dan komen ze hem wel ophalen... Dat was in de sims 2 iig zo
meestal moet je dat weer ff opbouwen, door aardig te doen, vrijen, flirten enzoquote:Op donderdag 11 juni 2009 22:47 schreef Lijnloos het volgende:
Ja, ik kan ook zaadjes vinden... en zelfs ook planten! Heb er nu 2 geplant, heel benieuwd wat er uit komt
Wat ik wel raar vind is dat van mijn familie (man, vrouw, tienerzoon) de man en vrouw niet meer met elkaar willen Ohja-en... ik denk dat ze gewoon geen risico's willen nemen, 1 kind is genoeg.
Bestaan er echt hamburger en biefstuk bomenquote:Op donderdag 11 juni 2009 11:16 schreef knorretje het volgende:
[..]
planten, bemesten, automatische sproeien, na een dag of twee weer mesten en dagelijks wieden
(edit: dat bemesten blijf je natuurlijk om de zoveel dagen herhalen)
Heb je zeldzame of bijzondere zaadjes geplant ?
uit mijn hoofd ff een lijstje, zal straks even in 'mijn tuintje' kijken of ik iets vergeet![]()
gewone zaadjes: tomaat, druif, sla en appel
ongewone zaadjes: limoen, aardappel, watermeloen, ui
zeldzaam: knoflook en paprika
bijzonder: vlamvruchten, kaas, ei(aubergine), biefstuk, hamburger, geldboom, levensplant, omniplant, doodsbloemenstruik
en dat ding geeft nog steeds niet aan dat ik alles heb dus ben zeer nieuwsgierig wat ik nog mis
En een mooi tapijtje op de vloer?quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:29 schreef Moozzie het volgende:
[ afbeelding ]
Lol je kan de muren van je zwembad behangen
1) met pilarenquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:24 schreef mschol het volgende:
2 dingen:
1) hoe kan je zo'n bruggetje bouwen?
2) ik mis een kinderzwembadje (A)
Vet huis hoor!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:13 schreef Moozzie het volgende:
Hierbij wat screenshots van mijn nieuwe huis
ik ook soms, ik heb niks op hoge kwaliteit staan, maar het renderen gaat soms slordigquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:14 schreef Troel het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik de graphics vies vind tegenvallen
Vloeren kan je 3 tegels aan elkaar maken zonder dat het ondersteuning nodig heeft. Hetzelfde principe als het balkonquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:24 schreef mschol het volgende:
2 dingen:
1) hoe kan je zo'n bruggetje bouwen?
2) ik mis een kinderzwembadje (A)
Het linker huis op de tweede foto bestond al. Die heeft zijn zwembad zo om het huis dus ik dacht leuk dat wordt iets 'verplichts' voor deze straatquote:Op vrijdag 12 juni 2009 00:44 schreef Maartel het volgende:
Was er echt al een huis met zwembad er omheen of heb je die ook zelf gemaakt?
Wel jammer dat ie niet helemaal rondgaatLijkt me wel blij om rondjes om je huis te zwemmen
Ja je hebt gelijk de inrichting mag nog wel een tweede kijk gebruiken. Bijvoorbeeld het witte aan de buitenkant van het huis vond ik in het begin leuk maar nu alweer te saaiquote:Op vrijdag 12 juni 2009 08:45 schreef zoeperzazke het volgende:
Het huis is erg tof, maar nog wel een beetje sober ingerichtEn ik krijg plaatsvervangende nekpijn van de hoogte van die tv hihi
Maar het dak is erg uniek en het bruggetje over het zwembad al helemaal!
Thxquote:
Geesten waarvan hun rust verstoord wordt als je 's nachts naar het kerkhof gaat.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 12:57 schreef Moozzie het volgende:
Misschien kunnen we een lijstje maken met opmerkelijke sims 3 humor?
+ Magere Hein die na iemands dood nog gezellig blijft om tv te kijken
+ Het kunnen planten van eieren
+ ...
quote:Bug:
A neighbor comes over to visit, then leaves and steals the active family's baby.
Solution
If a Sim is holding a baby and you ask them to leave, they will more than likely leave with the baby, and it will be removed from your family. Be sure to take your baby back before kicking them out of the house by interacting with the baby.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |